כדורסל - הישראליות באירופה 2022/23

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י כינוי, ‏3/7/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שמכבי יורדת להפסקה בפיגור חמש זה אך ורק בגלל שדה קולו לא שיחק את כל הדקות. אם הצרפתי לא היה נח הפער היה כבר ככל הנראה מינימום 15 הפרש. לא ראיתי את שני המשחקים האחרונים מול ריאל וקאזאן, אבל זה מביך לראות את ההתקפות של "תנו לי את הכדור, אני אכדרר חצי התקפה ואז אזרוק". אוואנס וסקוטי הוציאו לפעמים מים מן הסלע, אבל ברור לכולם שאין למכבי רכז ברמה כמו דה קולו. וזה אפילו במציאות שהצרפתי כבר לא נמצא בשיא הקריירה. פנר קבוצה מאד בינונית והיא תגיע מקסימום למקומות 6-8. מכבי? אם ממשיכים ככה אנחנו בקרוב נהיה בתחתית. אם זה יאניס, אם אלה שחקנים שלא מופיעים למשחק. המצב נראה רע.

Roma אוהב/ת את זה.
  2. yakov_y YNWA

משפיע... לרעה.

יאניס היה צריך לעזוב ממזמן, עוד כשאיבד את גביעי המדינה בצורה מביכה, בלי קשר לאירופה.
    מועדון שמשנת 2015 לא מגיע לפלייאוף צריך לעשות בדק בית אבל הם לא עשו את זה ולא ייעשו.

מאמין שאם יפסידו בבית לאלופת אירופה אז יאניס יעוף, לא רואה סרט אחר.
    מצחיק כי אני חושב שאנדולו הייתה המשחק הראשון שלו.
    ההבדל בינו לבין ספאחיה, יאניס גנטלמן, דמות חיובית.

אגב, אם מגיע מאמן זר, איך אפשר להביא עם התקן המגוחך שהביאו כאן למאמנים ? אשכרה מי המאמן הבא ?

מההנהלה המגוכחת, דרך כל איש בצוות המקצועי צריך להתבייש, ווילבקין מקבל גם חוזה חלומות ולא מוביל לשום מקום, מהפך שלם צריך.

בשביל פלייאוף צריך מאזן חיובי וגם זה לא בטוח.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את הדקות האחרונות פספסתי, אבל את האמת שלא אכפת לי שהפסדנו. פנרבחצ'ה ניצחה בצדק, השתעשעה יותר מדי איתנו והתעוררות אחרונה ברבע הרביעי הפך את המשחק לטיפה יותר מעניינית. יותר מזה אין. ברגע שנאנלי ודרק וויליאמס לא מופיעים בהתקפה אז לגמרי חבל על הזמן. אוואנס נתן הערב משחק טוב, אבל מכבי צריכה רכז אמיתי. אחד שיכוון את הקבוצה, שישים את סקוטי במקומות הנכונים כי אז הגארד יכול להיות קטלני בצורה רצינית. משום מה הנהלת מכבי לא רואה את זה ומתי שנייט וולטרס נפצע/עזב חזרנו למעשה שוב אחורה. הקבוצה הזאת לא מתקרבת לזו של לפני שנתיים. כעסתי ש"קברתם" את הסגל הנוכחי ואולי יש עוד סיכוי להשתחל איכשהו לטופ8, אבל ברור לכולם שהסיכוי הרבה יותר גדול שמכבי תאבד בקרוב את המגע עם השמינייה הראשונה.

לדעתי המשחק מול אנדולו הוא משחק קריטי בשביל יאניס ושחקן כמו נאנלי. יש לי הערכה למאמן היווני, אבל גם הוא כבר אובד עיצות. אני לא חושב שהשחקנים הישראליים הם התשובה, בטח לא באירופה, אבל הצוות הזר הבכיר מתרסק. סקוטי חוזר לשחק לבד (כרכז זה בכלל נורא), נאנלי חשוב להתקפה בצורה בלתי רגילה, אבל נראה שהוא פשוט רוצה לעזוב. דרק וויליאמס גילה סימני חיים, אבל במשחקים האחרונים גם הוא הולך לאיבוד. מה נשאר? אי אפשר לדרוש מקינן אוואנס לתת משחק רציני בכל שבוע. הוא מקסימום שחקן תומך, לא מוביל. מזיזיץ לא מצליחים להוציא את המקסימום. שאר הסגל אפשר בקלות להחליף.

לא יודע, אולי נראה פתאום התעוררות, אבל כרגע אני לא אופטימי. הפסד בעוד ימיים ויאניס יעוף, זה ההימור שלי. השאלה היא רק אם זה עכשיו כדאי? אם זה יקרה זה בסדר מבחינתי, אבל אז ארצה שמכבי פשוט תוותר על העונה הזאת ותתחיל לעשות סדר בבלאגן. לפני שנתיים הקורונה הפסיקה עונה אירופאית עם תקווה אמיתית. בשנה פלוס האחרונה זה שוב נראה מכבי הלא מחוברת, החלשה עם מאמן אובד עיצות.

@yakov_y
    לא יודע אם אתה כבר השתפת פה בדיון, אבל כבר היו שנים שיצאתי פה בגלוי נגד מזרחי ופדרמן. מהראש אני אומר שברגע שרענן כץ עזב שני הקפטנים איבדו שליטה על הספינה. בגלל שאני גר בהולנד לא תמיד קל לדעת הכל על הענינים הקורים בארץ, אבל אולי אפתיע אותך אם אני אומר שהגיע הזמן לדור לגמרי חדש בקבוצה. כאוהד מכבי כבר מאז אותה החטאה של ג'מצ'י בלוזאן ב-1986 אני אומר את זה בשיא הכנות. שמעון ודיוויד צריכים לפרוש. הם לא יעשו את זה, אבל יש בי קול שאומר שאם רענן כץ היה היום הקפטן בקבוצה המצב היה יותר טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/21
  4. DRORIKO Member

אז יאניס ילך הביתה. הבעיה שהמנהל המקצועי הכי גולי באירופה ישאר אז מה עשית פה.

5. גלץ Member

כל הכבוד לחולון קמפיין מרשים. אם חולון תסיים שניה היא מתחברת לבית של פאבלו בורגס, ריטאס, אולדנבורג ובשיקטאש? כי במצב כזה שלושה משחקים עם יתרון ביתיות נגד בשיקטש לא פשוט

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

6. yakov_y YNWA

עד שאני צודק אני לא אשתחצן ?!

אמרתי אלף פעם את דעתי על הקבוצה הנוכחית בצהוב כחול, אין טעם לחזור על עצמי, אותו סיפור כמו הפועל ת״א שאליה אני כל לא מתייחס והיא נכשלת כל שנה.

7. Roma מנהלים

חכה אל תשמח עדיין יש עוד את זניט בחוץ :sm_XXsmoker:

ההפתעה היחידה בשבילי זה ההפסד לקאזאן, בכושר אדיר הרוסים. כל השאר גם הסכמתי שמכבי יפסידו. הם פשוט פחות טובים.

שימשיכו להאשים את המאמן היווני וימשיכו להאמין בקוסמים, כרגע גם לא יעזור קוסם על הקווים כי צריך קוסמים על המגרש ואין כרגע.

8. yakov_y YNWA

מי אשם שאין קוסמים אם לא המאמן ?
    מי המאמן הכי מקובע בעולם ?
    מי בנה סגל בלי שחקני הגנה ליורוליג שהא' ב' שלה זה הגנה.

4 זרים בקו האחורי בסוף יוצא קו אחורי אפור ולא יוצר מספיק וכנראה גם לא קלעים ברמה גבוהה ואמינה, המאמן הגאון לא רק מוסיף חטא לפשע ומשחק עם קלויארו הרבה, משחק איתו כ-3.
    קלויארו הנגר ב-3 בטח יקלע מבחוץ וייצר לאחרים.

המשחק ההתקפי חופשי, אוקי, התלות בווילבקין מאוסה.

9. Roma מנהלים

https://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/4/size475x318/775054.Xxx

ושאר החברים בהנהלה.

10. גלץ Member

יש מצב מדגדגים לפחות את זניט בחוץ? התוצאות שלה מטורפות עד עכשיו

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

11. Roma מנהלים

לא רואה שום יתרון למכבי במאצ' אפ במיוחד ברוסיה. לויד וג'ורדן מיקי אוהב להתעלל במכבי וצפויים לעשות זאת שוב.
    מכבי צריכים לנצל את זה שזניט סובלת גם מחוסר רכז (נאפייר פצוע מתחילת העונה ופרנקאמפ בספק) ולהפעיל לחץ. שיוציאו את הכדור מלויד כמו שאוהבים לעשות למכבי עם ווילביקין וייתנו למיקי\פונטיקה ושאר השחקנים לקבל את ההחלטות ויהיה טוב.

12. yakov_y YNWA

עם מי תפעיל לחץ ?
    ג׳ונדי בקושי משחק וזיו ביציע, ווילבקין מתעללים בו בהגנה ואוונס שחקן הגנה לא טוב לדעתי.

ברור שהתוצאות של זניט מטורפות, קבוצה מטורפת ביחס לעצמה.
    אני לא מכיר את שחקני המשנה של זניט אבל רואה שיש להם איזה 5-6 רכזים עם רזומה מפואר ולא שחקנים צעירים, לא חושב שכזה פשוט.
    המקריח מפתיע אותי כל פעם מחדש, חברים שלי מדברים עליו בלי סוף, קלעי טוב.

לחץ גבוה בכדורסל זאת אחת המשימות הכי קשות שיש וצריך כלים לזה, לא סתם אף קבוצה בארץ לא עושה את זה למעט רמי הדר וגם זה עם הנגרים שלו, הסגנון המיוחד שלו וגם זה למעט זמן.

למה קנת פאריד עזב את צסק״א ?

לדעתי קאזאן הכי טובה וזניט מעט מצסק״א, זאת דעתי מפתיחת העונה ואני לא חושב שטעיתי, זניט עם הרבה אמריקאים טובים.

13. Roma מנהלים

לגבי הסוף? אולי במסגרת הקבוצות הרוסיות. ובסוף צסק"א תמיד בראש */aaarofl. בסוף עונה סדירה למרות החשיבות ואיטודיס מחלק כוחות במאניי טיים עם קלייבורן הם יתנו את הטון. אני רואה את איטודיס עושה הרבה ניסויים, בסוף העונה כבר נשפוט אותם ולדעתי הם יגיעו רחוק מאוד. מליוטינוב וגריגוניס שחקני טופ כמעט ולא תורמים עדיין.

פאריד קשיש שהגיע להחליף את מליוטינוב שחזר מוקדם מהפציעה וכרגע אין בו צורך. עד שהוא יתאקלם לכדורסל האירופאי תגמר העונה.

הקירח זה פרנקאמפ והוא שחקן חמוד ולא יותר, קולע נהדר אבל מאבד מלא וגם שומר רע. לא עף עליו בכלל. אני לא יודע על איזה 5-6 גארדים אתה מדבר כי הכוח של זניט נמצא חזק בעמדות הפווארדים והסנטרים שעמוסות בכישרון ושחקנים.
    שכחתי את בילי ברון שהוא קלעי טוב אבל גם מהשחקנים האלה שאפשר להתמודד איתם, בסוף זה שחקן שיפציץ מרחוק כל המשחק ולא יחדור אז פשוט צריך להיות מרוכזים איתו בהגנה.
    הם משוועים לחזרה של שבאז נאפייר שהיה מדהים עד שנפצע בליגה המקומית ואמור להיות הגארד המוביל שלהם לצד לויד.

14. Roma מנהלים

15. yakov_y YNWA

ברור שהכוח של זניט בקו הקדמי, התכוונתי שאני לא מכיר את הרכזים שיש להם בסגל אבל עושה רושם שיש להם כמות של רכזים עם ניסיון ורזומה מרשים באירופה, לא מרגיש לי כמו נק׳ תורפה.

פאריד קשיש פיזית, לא קשור לגיל ולא מתאים לסגנון של היום עם הגוף אז שנתיים בלי משחק להחתים אותו זאת טעות.
    גריגוניס לא שחקן טופ, לא מחזיק משחקנים מוגבלים כאלה.

אם כבר קלייבורן, ההופעה של יובל זוסמן הייתה מדהימה, ריתק לגמרי את קלייבורן, שחקן הגנה מטורף יובל זוסמן, בטופ של היורוליג הגנתית בלי שאלה בכלל.

מצב נושא:
הנושא נעול.