כדורגל משחקים 90 דקות ובסוף טורקיה מנצחת

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Stretford Ender, ‏20/6/08.

1. y56kh Member

מה זה הכותרת הזאת
    הנה כותרת
    "גם המזל נהנה בקלאבים"

2. A. Arshavin Member

ארבל אומר חצי דקה לפני הסוף ''זה כנראה סגור'', אז אבאש לחבר שלי אומר ''שתוק יורם'' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx .

איזה צרחות הלכו שם בגול הטורקי! כולנו היינובהלם התחלנו לצעוק ''יואו!יואו! לא ייאומן!" וחבר שלי זז לישון 5 דקות קודם.

לעמת זא תחייב לשבח טיפ טיפה את האולפן, צודקים, ביורו הזה גם במשחק הכי משעמם, יהיו דרמות חבל על הזמן!

3. Nevermore Member

כדורגל הוא משחק פשוט לא פייר.
    טורקיה...נבחרת כל כך מוגבלת ומעצבנת. עם כמה ליצנים כמו טונצ'אי(רבותיי זה לא אותו שחקן מהפרמיירליג) או סאברי, לא עושים כלום 90 אחוז מהמשחק ומשעממים אותו למוות...כמעט נרדמתי..
    הם עוד ייקחו את הטורניר הזה...ומבחינתי זה יהיה גרוע כמעט כמו יוון ב-2004, רק עם הדרמות והמזל מסביב. זה לא משכיח את הכדורגל הרע שלהם.
    אבל המזל...אוי המזל. לא יאומן מה שקרה עכשיו...

איזה באסה. אני מקווה שיקבלו מגרמניה בראש.

4. Becks Member

אם הייתם מביאים לקרואטיה את אנגליה או גרמניה הם היו מנצחים בכיף. יכול להיות שיש להם בעיה לא לבוא כאנדרדוג.

5. Stretford Ender Member

איזה משחק מעצבן.
    אני בדיכאון, לא כי אני אוהב את הקרואטים (יש חיבה מסויימת אבל לא ברמה שתעציב אותי), אלא כי החלאות מגרמניה הולכים לזכות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    המשחק היה ברמה נמוכה ולפי מה שהלך אפשר להגיד שלאף אחת מהנבחרות לא הייתה הזכות להתלונן אם היא הייתה מפסידה בפנדלים. קרואטיה עם יתרון לאורך המשחק, אבל בהארכה בצפר מצד הטורקים.
    ביליץ' נראה כ"כ מסכן בסוף, באמת שריחמתי עליו.

6. סטפן אפנברג Member

כמה אני שמח ששחקן כמו חמיט אלטינטופ משחק בבאיירן , קשר מצויין שניהל את המשחק של טורקיה לאורך המשחק ... כמו שאמרתי בעבר שחקן אנדרייטד בצורה שלא תיאמן , לדעתי קשר מהשורה הראשונה באירופה ללא צל של ספק והיה לו חלק בהצלחה של באיירן השנה לא פחות מאשר לריברי
    דרך אגב קיבל את תואר איש המשחק היום

7. רפאל Member

אז הגרמנים צריכים 0-0 כי בפנדלים אין כמו הגרמנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    אבל עם המזל הזה שיש לטורקיה...

8. רפאל Member

השכן שלי בא להתלונן (פעם ראשונה שזה קורה לי) בזמן הפנדלים.

9. Mehmet Member

אין מילים.

בדיוק ביום שאני חוזר ממפלי האיגואסו ואומר ש"אין דברים כאלו", בא המשחק הזה, וגם עליו אפשר לומר ש"אין דברים כאלו".

היה שווה לסבול 118 דקות בשביל הדרמה בסיום, ואני שמח שלא נצטרך לפגוש שוב את הקרואטים.

10. XabiAlonso Member

לא יאומן. פשוט לא ראיתי כזו דרך לוזרית להפסיד... חבל על הקרואטים, אבל מצד שני, נקבל משחק לוהט בין טורקיה לגרמניה.

11. samoel Member

הטורקים מוציאים לי את החשק מהכדורגל, למעט הרבע שעה הראשונה בהארכה לא ראיתי כלום, לא מסכנים את השער לא כלום, חר(ט)א קבוצה. הרבה מוטיבציה מעט אוד כשרון. מה שכן יש להם כשרון הגנתי לא רע בכלל, סגרו טוב מאוד את הקרואטים לא אפשרו לסרנה להיכנס למשחק ולמעשה ניטרלו גם את מודריץ' ברוב חלקי המשחק כשוהא נוגע בכדור בעיקר על קו האמצע, בכל פעם שמודריץ' הצליח להשתחרר קרה משהו טוב בקרואטיה, והנחישות של הגמד הנפלא הזה, הביאה את הגול, שהאמת היה מוצדק לדעתי. אבל הטורקים ביחד עם שופט חסר רגשות ואידיוט גמור(ביליץ' מבקש 3 דקות חילוף והוא לא נותן למה מי הוא? כולם עושים את זה, זה לא פסול בשום חוק והייתה הזדמנות שנייה לפני השער לתת חילוף והשופט הרקוב לא נתן. האמת השיפוט היה מעולה אני סתם נתפס אליו בקטע הזה כי אני מדוכדך).

איי כמה כואב לי הלב, הפייבוריט שלי(כי לא באמת האמנתי שאחרי 0:0 מול צרפת רומניה תעלה) הולכת הביתה. חבורה כל כך מוכשרת, נכון לא הראו את זה כל כך היום אבל כולנו יודעים מה יש לקרואטים למכור. מודריץ' הנפלא, לא מבין למה הוא התחיל עם הפנדלים, למה לא הולכים למשל על סרנה וקובאץ' כדי להוריד מהמתח בועטים יותר מנוסים. כמה אכזבה, חלמתי על גמר אידאלי עם קרואטיה והולנד. על שחזור של המשחק משלב הבתים עם גרמניה וקרואטיה והפעם גרמניה כיריבה שקולה. זה לא יתגשם, לא ביורו הזה. כמה חבל.

ביליץ' איזה מאמן אדיר של שחקנים, חבל לי עליו כמו על החבר'ה האחרים. איזה באסה שביזות מוחלטת, נקווה שהמנ-חוס לא יהרוס, אולי עוד יהיה לנו הולנד גרמניה.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

12. Dimitar Berbatov Member

כל-כך חבל לי על הקרואטים. הנבחרת הכי חביבה עליי להוציא את הולנד. כל-כך הגיע להם, רק על הנצחון הגדול על גרמניה רבע גמר.
    סך-הכל המשחק עצמו איכזב ובגדול. שתי נבחרות התקפיות, עם לא מעט כשרון בחלק הקדמי, אני ציפיתי להרבה יותר.
    מהרגע שהמשחק הלך לפנדלים ואחרי השער המדהים של הטורקים, היה לי ברור שטורקיה תקח. צריך לזכור שקרואטיה ברובה מורכבת משחקנים צעירים מאוד וחסרי ניסיון. ראקטיץ', מודריץ'..הם פשוט לא עמדו בלחץ. והכי חבל לי על קלאסניץ'. כל-כך שמחתי בשבילו כשכבש את השער. אין לי ספק שבעתיד קרואטיה תגיע להישגים גדולים, נבחרת מוכשרת בצורה בלתי רגילה, חיבור מדהים בין השחקנים למאמן רק האופי והמנטליות.

ועם כל הכבוד לטורקים (נבחרת בינונית מאוד עם 9 נשמות), גרמניה תעבור אותה בדרך לגמר. גרמניה פשוט נבחרת הרבה יותר טובה ממנה ומזל נגד הגרמנים..לא בדיוק הולך ביחד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/6/08
  13. Reyes Member

נראה לי שנרדמתי והתעוררתי לסירוגין איזה 20 פעם במהלך המשחק, הסיום בכל אופן פיצה על הכל, איזה אופי יש לטורקים, הם לא נשברים בשום מצב, קבוצה כמו שאני אוהב.

בכל מקרה המשחק באופן כללי התאפיין בקצב איטי, טורקיה שיחקה בעמידה, הרבה פאסים מאחורה, בהחלט ציפיתי מהם ליותר אחרי המשחק מול צ'כיה. גם קרואטיה לא הרשימה, רק הקשר השמאלי המהיר פראניץ' ולוקה מודריץ' עם ראיית משחק משובחת, עוד איכשהו נתנו משחק טוב. בסה"כ הקרואטים שווים רבע גמר, לא יותר ולא פחות.

אגב, אני לא מאלה שאוהבים לקשר את גרנט לכל דבר, אבל הסיפור של פתיח טארים באמת מזכיר במשהו את זה של גרנט, גם עם ההצלחה היחסית במדי הנבחרת הלאומית שלו, וגם בכך שבזמנו הוא מונה למנג'ר מילאן. מאמן מזרח תיכוני, ממדינה די נחותה באיחוד האירופאי (אם אפשר לקרוא לזה כך), ומלאת רגשי נחיתות, שבא לאיטליה ללמד את אחת מקבוצות הפאר באירופה לשחק כדורגל.

העיקר שביליץ' סוף סוף עף.
    ואיזה חגיגות יש עכשיו בטורקיה לתוך הלילה, תראו בערוץ TRT1.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/6/08
  14. SeRgInHo Member

וואו, אנשים, לא מבין מה מצאתם בקרואטיה, באמת שלא... ביורו הזה היא לא יותר מרשימה מטורקיה. תאכלס הייתי מעדיף שאף אחת משתי הנבחרות האלה לא תמשיך הלאה, אבל אם כברף אז עדיף אץ טורקיה, שכל משחק שלה הוא דרמטי עד הסוף.

15. Red Left Winger Member

מי שמונע מאנגליה את היורו עף בדרך של אנגליה ממנו.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx