ישראל או אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏31/8/07.

1. Hammers Fan Member

מעניין אותי לראות איפה אתם עומדים בקטע הזה. כולנו אנגלופילים, בין האהדה לקבוצה והזיקה לתרבות הבריטית איפה נכנסת הפטריוטיות המקומית שלנו? הרי בסופו של דבר גדלנו כאן ועל תעודות הזהות שלנו מוטבעת מנורה ולא היוניון ג'ק.

נכון שאני בקושי מכיר את השחקנים כאן בארץ ובקושי מתעניין בליגה המקומית ומבחינת כדורגל ברמת המועדון הלב שלי במזרח לונדון. נכון שבכל טורניר גדול או מוקדמות אני עם נבחרת אנגליה באש ובמים, אבל אני חייב לצאת בגלוי ולהודות שבעוד שבוע, כשנבחרת ישראל תתמודד מול האנגלים הלב שלי לא יהיה חצוי כלל- אני אהיה עם החבר'ה שלנו. אי אפשר להתווכח עם תחושת הבטן- כשינגנו את התקווה בוומבלי זה יעשה לי את זה הרבה יותר מגוד סייב דה קווין.

לא לצלוב אותי בבקשה!

2. spurs Member

אנגליה בכדורגל
    ישראל בלאומיות

:aaa12:

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/07
  3. Claret&Blue Member

חבר'ה זה יכול להיות דיון פורה מאוד אם הוא לא יגלוש לפסים שבדרך כלל מאפיינים את הסוגייה הזו, אז בבקשה נא להימנע מקללות ושאר ירקות, תודה רבה.

בקשר לסוגייה עצמה, אני לא כ"כ יודע איפה אני נופל בספקטרום בגלל שאני רואה המון משתמשים שממש שונאים את נבחרת ישראל או את המדינה, אני לא כזה. אני פשוט מעדיף את נבחרת אנגליה אבל ממש אין לי משהו אישי נגד הנבחרת הישראלית ומאחל לה הצלחה בכל קמפיין מוקדמות. האמת שיש המון אוהדים באנגליה שרוצים שישראל תנצח כדי לראות את הגב של מקלארן, האם גם הם חצויים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. spurs229 Member

רק ישראל.
    אני לא רואה בכלל כדורגל ישראלי, אין לי מושג מי הקשר החדש של מכבי, או מאיפה הזר החדש של בית"ר, אני לא יודע מי משחקת התקפי יותר ואיזה מאמן עומד להיות מפוטר. אבל הנבחרת היא מעל הכדורגל, היא ייצוג למדינה, ואפשר להגיד שבתור אחד שהיה בכל אחד מלפחות עשרת המשחקים האחרונים של נבחרת ישראל בבית, אני אוהד מסור.

למרות הכל, אני מאוד אשמח אם רובו ידפוק פתאום הופעה טובה, אם לנון יראה את הכישרון שלו ואם דפו יבקיע.

COYS & אל אל ישראל!

5. David Seaman Member

תמיד ישראל, למרות שאני שונא את הליגה הישראלית ולא מתעניין בה,
    אין מצב שאני אתמוך במדינה שמתמודדת נגד המדינה שלי.

6. THE STRETFORD END Member

אנגליה בכדורגל,אנגליה בטניס,אנגליה באוליפיאדה,אנגליה בארוויזיון.......

7. George Best Member

מעדיף ניצחון אנגלי ללא ספק, אבל כל תוצאה אחרת לא תגרום לי ליותר מדי עצב.
    גם אני רוצה בהצלחתה של נבחרת ישראל בכל משחק אחר, אומנם זה גם לא מזיז לי יותר מדי.

רק אני ממש רוצה ניצחון אנגלי הרבה בגלל כל הישראלים הטיפשים שחושבים שבגלל חיסרון של כמה שחקני אנגליה אפשר לנצח בוומבלי?ואומרים ש"יש לנו את יצחקי ובן סהר..", וואו, אימת אירופה.

8. W.Rooney Member

בכדורגל - רק אנגליה, נגד כל נבחרת בעולם.

מלבד זאת, גאה להיות ישראלי, לא מסתיר את זה, ובכל קמפיין אני אשמח לראות את הנבחרת מנצחת ומצליחה. כשהגיע ה-24 למרץ 2007, ידעתי בדיוק איפה יהיה הלב שלי. הלכתי עם גיא, איתי ושלושת האריות ליציע האנגלי, שרנו את "God save the queen" ומיד לאחר מכן, גם את 'התקווה', אפילו בקול רם. במשחק עצמו כמובן, עודדנו ללא הפסקה את נבחרת שלושת האריות, וזה מן הסתם גם הכיוון שלי במשחק הקרוב בוומבלי.

9. Tony Adams Member

נבחרת ישראל מייצרת בי מין אנטי כזה. לא יודע למה.
    בכדורסל אני מת שינצחו, אבל בכדורגל ממש לא.

נ.ב
    הדיון ה-1000 בפורום האנגלי :aaa021:

10. Pipe Member

כשקבוצות/ספורטאים ישראלים מתחרים מול יריבים שאין לי קשר אליהם ואני לא תומך בהם, שיהיה בהצלחה .אם יש ספורטאי, קבוצה או במקרה הנ"ל נבחרת שאני מעריץ/מעודד והיריב הוא ישראלי, אני אתמוך במי שאני מעודד ומעריץ ולא בישראלי. רק כי אני גר בישראל ו"אמור לתמוך בו" לא אומר שאני אעשה את זה.
    כשפאר(שיהיה לה בהצלחה) שיחקה נגד קלייסטרס הייתי בעד קלייסטרס לאורך כל המשחק, כשחיפה שיחקה מול יונייטד מן הסתם ברור את מי עודדתי וכשאנגליה תשחק מול ישראל, אני אהיה בעד אנגליה.

אין קשר בין המדינה שאתה גר בה לאהבה הספורטיבית שלך.
    אני משער שאם היה מצב היפותטי בו המשחק עבור אנגליה היה חסר משמעות וישראל הייתה צריכה ניצחון בכדי לעלות, יכול להיות שהייתי בתוכי רוצה ניצחון ישראלי, אבל היות והתרחיש הזה רחוק שנות אור מהנבחרת המגוכחת של קשטן, זה בכלל לא רלוונטי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/8/07
  11. Nevermore Member

אנגליה היא אפילו לא הנבחרת האהודה עליי, ואני לגמרי בעדה נגד ישראל.

12. David Seaman Member

עד כדי כך אתה שונא את נבחרת ישראל?

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שון המצב גם רחוק שנות אור מהנבחרת המגוחכת של מקלארן.... (חולה על אנגליה, ישראל עדיפה)

14. Nevermore Member

מתי דיברתי על שנאה?

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סוגייה לא פשוטה בכלל.
    בישראל, להעדיף נבחרת זרה על פני נבחרת ישראל נחשב לפשע. כל פעם שמישהו כאן בפורום כותב שהוא בעד אנגליה/צרפת/ספרד/מקדוניה מול ישראל, ישר הוא זוכה להשמצות כגון "איך אפשר להעדיף את האנטישמים על פני הנבחרת שלך", "יא חתיכת מפגר, 11 ישראלים הולכים לשחק בוומבלי ואתה תרצה שחבורת גויים ינצחו אותם", "עוכר ישראל". אגב, אותן ההשמצות מגיעות גם למי שאינו מעודד את קבוצת הכדורסל שבבעלות שמעון מזרחי ודייוויד פדרמן ביורוליג, שזו תופעה חמורה בהרבה בעייניי.
    אני מודע לכך שמכל בחינה הגיונית הייתי אמור לעודד את ישראל, כשהייתי צעיר יותר ורק הכרתי את הכדורגל האנגלי כבר הייתי אוהד ישראל, אבל אני חד משמעית הולך עם אנגליה. אני אוהב את נבחרת ישראל ובד"כ רוצה בטובתה, אבל אני לא יכול לראות את רוני, ריו, בקהאם, ג'רארד, טרי (שלושה מהם פצועים, אני יודע) ושאר השחקנים שאני מעריץ ואוהב בכל שבוע ולרצות שחבורת שחקנים שאין לי שום רגש אליהם במקרה הטוב (טל בן חיים) ושאני מתעב במקרה הרע (אבי נמני) ינצחו אותם. הייתי לפני שנתיים וחצי במשחק של ישראל מול אירלנד, שבו הייתי עם ישראל ב100%, ועדיין כאב לי לשמוע את אוהדי ישראל צועקים "רוי קין מת", אז על אחת כמה וכמה שמדובר בנבחרת האהובה עלי.

אני אתרגש לשמוע את התקווה בוומבלי, אני אשמח לראות את הקהל הישראלי ממלא שם יציע, אבל אני רוצה שאנגליה תקרע להם את הצורה.