יום 5: פורטוגל חוזרת לחיים, רוסיה הולכת בבית שלה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏15/6/04.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה איתכם, אבל אני לא ראיתי עדיין משהו מיוחד מהספרדים, לא וידע זה נראה שהם ממשיכים להיתקע על הילוך ראשון, ולא מפתחים את המשחק הרגיל שלהם, מה גם שהיוונים למרות שהם מצופפים את מרכז השדה, כל הזמן, או יותר נכון עד השער הראשון פשוט הזמינו את הספרדים לכבוש. מה שאני חשוב שלא טוב הוא שראול משחק מאחורי מוריינטס, ולדעתי זה פוגע בראול.

2. shmulikwe Member

הגול הזה זה בדיוק הסיבה שראול\מורו לא ירד לספסל וטורס נכנס במקומו, בשביל השיתוף פעולה המעולה ביניהם סאאז השעיר את שניהם בהרכב..

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגול היה 100 אחוז טעות לא שום דבר אחר, מה גם שאני חושב שכאשר הם משחקים אחד מאחורי השני זה לא ממצא את הפוטנציאל הגדול של שניהם, אלא מבטל את ראול.

4. burning soil Member

חריסטאס משווה ל1-1 בדקה ה-65,לאחר שמוריינטס העלה את ספרד ליתרון
    בדקה ה-28 במשחק בין יוון לספרד.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/04
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה פראיירים הספרדים.

דווקא כשהתחילו לשחק משוחרר בלי לחץ,עם עקבים,דריבלים יפים באה השיווין היווני,כל כך חבל.
    שוב פויל במשחק מצויין,סוף סוף סאאז הקשיב לי והוציא את אצ'בריה במחצית,חואקין ב45 דק' האלו היה הרבה יותר יעיל מאשר ב 135 דקות שקיבל אצ'בריה בשני המשחקים.

החילוף של מורינטס בואלרון היה מוקדם מדי,סאאז כבר חשב על פורטוגל ורצה לשמור על מורינטס ושילם על זה.
    התיקו הזה של יוון לדעתי מעלה אותה לשלב הבא,במשחק מול רוסיה היא בכלל לא תתקשה ותנצח, במשחק המקביל יתמודדו ספרד ופורטוגל במאבק על הכרטיס לרבע הגמר,כל כך חבל שאחת מהם תסע הבייתה (לפורטוגל דווקא תיהיה 'נסיעה' קצרה מאוד) כבר בשלב הבתים.

(כל זה כאמור כשאני לוקח בחשבון שפורטוגל מנצחת היום את הרוסים)

וקצת על הגול של ספרד,השיתוף פעןלה בין ראול ומורינטס צריך לתת נקודה למחשבה אך ורק לריאל מדריד וקאמצ'ו , ראול ורונאלדו הם לא ראול ומורינטס,ריאל תרוויח הרבה יותר עם רונאלדו יעזוב מאשר שמורינטס יעזוב.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שונא את סא'אז!!!!!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx
    איזה עצבון, אני כל כך מאוכזב! אני לא מבין מה כל ההתלהבות מויסנטה, הוא פשוט גרוע, מתלהב עם דריבלים מיותרים ומאבד אינספור כדורים יקרים, במקום לעשות את העבודה שלו, וכך גם אצ'בריה (ואחרי זה חואקין). שחקני הכנפיים של ספרד כנראה לא מבינים שהדגש הוא לא עליהם! הם חייבים לספק את הכדורים למרכז, לחלוצים שיסיימו בשער אבל לא, הם עושים עוד דריבל, ועוד תרגיל ועוד איבוד כדור מבאס! במשחק נגד רוסיה איך הגיע הכדור לואלרון שכבש? דרך הקשרים? חס וחלילה! דרך פויול, ואיך הגיע הכדור היום לשער של ספרד? דרך הקשרים? חס וחלילה, דרך טעות בהגנה. היום לספרד אפילו לא היו החמצות גדולות, בניגוד למשחק נגד רוסיה, וזו אשמתם של הקשרים.
    השער הראשון היה שער יפה לדעתי, עומר, איזה שער לא נובע מטעות של ההגנה או של השוער? פשוט צריך לנצל אותן, גם יוון עשו את זה. ובכן, במחצית הובלנו 1 - 0, בדקה ה- 60 סא'אז הוציא את מוריינטס, טוב נו, נפצע כמה דקות קודם, היה עייף, מילא, אבל בניגוד למהלך המשחק היוונים גנבו גול במתפרצת והשוו. עכשיו, אדון סא'אז, אני אספר לך שאתה חייב להבקיע כדי לנצח, כן כן, וצריך להכניס חלוץ נוסף ולא במקום חלוץ אחר! בינינו, אפשר להגיד שראול לא טוב העונה אבל מי יהיה זה שיתן הברקה וינצח משחק ביורו: שחקן עם יותר מ- 70 הופעות וכמעט 40 שערים או שחקן בלי קבלות עם 8 הופעות ורובן כמחליף עם שער אחד בודד? למה הוצאת את ראול אידיוט?!?!
    ונסיים בנימה אופטימית- מזל שיש לנו את פויול........

7. Barcik Member

כרגיל, ספרד מתעקשת לראות לעצמה ברגל. במקום להשקיע קצת מאמץ ולהרוויח את הכרטיס לרבע כבר היום, היא תצטרך כנראה להלחם מול פורטוגל משולהבת במחזור הסיום. למה להקשות לעצמה את החיים, למה? מה שכן, לפחות מול פורטוגל נראה ספרד מתאמצת, ולאוהד כדורגל נייטרלי זוהי כבר סיבה טובה לשבת מול הטלויזיה.
    כמו מול רוסיה, ספרד שיחקה בהנחה שהשער יבוא מעצמו, וכמו מול רוסיה, כך קרה. עומר, לא צריך להגזים. הגול בכלל לא בא ב- 100% בגלל טעות בהגנה. המסירה אחורה לא השאירה את ראול מול שער ריק, והעקב שלו פלוס ההטעייה של אל מורו זה לא בדיוק מהלך כדורגל שקל להוציא לפועל. ויסנטה היה פחות דומיננטי מאשר נגד רוסיה, ומי שבאמת חגג באגף הוא חואקין ("יהוכין" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ), שהראה לנו קיצוני ספרדי אמיתי; למה לתת סתם הרמה כשאפשר לעבור את המגן? הדאבל פיבוט בראחה את אלבלדה מאכזב אותי כבר פעם שנייה. דווקא משחקני ולנסיה, מהבודדות בקבוצות הספרדיות שנמנעו ממכת העצלנות, לא הייתי מצפה לכזו נונשאלאנטיות. ואלרון הפעם לא היה אפקטיבי כמו בפעם הקודמת בגלל הסגירה המשולשת שיוון הציבה עליו כאשר נכנס. הלגרה הפגין את היכולות שהוא צבר ב"הגנת" ריאל מדריד, עם פספוס מגוחך של המסירה שהפכה לבישול. ושוב, מעל כולם, האיש, האגדה בהתהוות, המגן הטוב בעולם, קרלס פויול. כמה הייתי רוצה לראות בבארסה בלמים נורמליים כדי שהוא יחזור לאגף.
    יוון הפעם לא נראתה מוכנה כמו מול פורטוגל, מה שדי קל להסביר בהבדלי האיכות בין הקבוצות. בכל זאת, הם ידעו להקפיד בשמירה על מוריינטס, ראול ומאוחר יותר טורס. על הקישור הם די ויתרו. חריסטאס אגב נראה לי כמו חלוץ שיכול להצליח מאוד בקבוצות דרג ב' - הוא חסון, פעיל, נע טוב ומגיע למצבים.
    עכשיו, בהנחה שפורטוגל תנצח את רוסיה (בכלל בכלל לא בטוח, אני לא אתפלא אם פורטוגל תקרס תחת הלחץ האטומי), לפחות צפוי לנו מחזור סיום מרתק.

8. Reyes Member

אני מאמין שספרד לא מציגה את המשחק האמיתי שלה, אין לי ספק בכך. לא ברור לי אי הלחץ בסיום, זה יכול היה להניב גול. נראה היה כי הספרדים התייאשו מוקדם מדי. בכל אופן, משחק לא טוב שלנו. ויסנטה התעסק יותר מדי בלהעביר את היוונים, חואקין כידרר יותר מדי באגף ימין והקישור הדפנסיבי היה חלש מן הרגיל. גם אני חשבתי על זה ואני מסכים עם גל שסאיז עשה טעות כשהוציא את ראול (איזה בישול פנטסטי למורו) והכניס את טורס. היה מקום להוציא קשר, או אולי מגן ולצרף את טורס לראול. היוונים הרי צופפו בהגנה וכשאתה משחק מולם עם חלוץ אחד, קשה פי כמה לכבוש שער.

נקווה להמשך טוב יותר.

בהצלחה לפורטוגל.

9. Barcik Member

גל, במובן מסויים, זוהי המהות של הקיצוני הספרדי. קודם כל לעשות דריבל, קודם כל לשבור לאמצע, קודם כל לבדוק את האפשרויות ליצור מצב לעצמו או להגיע למצב מסירה טוב יותר לקשרים. את החלק הזה ויסנטה ובעיקר חואקין ביצעו בהצלחה. הם נכנסו למקומות מסוכנים בתוך הרחבה היוונית, ודאגו ליצור יתרון מספרי ליד השער של יוון. אבל הם לא מסרו, לפחות לא טוב. כך שעוד בטח יש מקום לשיפור.

10. Reyes Member

עוד משהו ששכחתי לציין - הסגירה של היוונים הייתה מעולה. קאפסיס עשה עבודה טובה על ראול. כל פעם שהוא קיבל כדור קאפסיס סגר אותו נכון ולא נתן לו לזוז. יופי של משחק הגנה.

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיבדוק לעצמו כל מה שאתה רוצה, שיעבור 10 שחקנים מצידי ויבקיע אבל כשהוא מאבד כל כך הרבה כדורים במצבים טובים במשחק אחד אתה אומר לעצמך "פשוט תרים לאמצע, די להסתבך יא שמוק!".

ואיזה מצב אבסורדי- בדקות האחרונות ספרד פשוט שיחקו עם כל היצירתיות שבקישור שלהם, על כדורים ארוכים לטורס, ככה בטוח ננצח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתקפה של ספרד כל כך אנמית...בגלל האובדן של הנקודה היום, בתנאי שפורטוגל לא מפסידה הערב, ספרד הופכת להיות עם הסיכוי הנמוך ביותר להעפיל לפי דעתי...

חואקין זה השחקן הכי אגואיסט שראיתי...עם כל הכישרון הוא היה צריך לשחק עם כולם ולא סולו כאילו הוא מלך...

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/04
  13. טאמודו Guest

השנה,גם דקל קיננן היה עושה עבודה טובה על ראול

ועכשיו למשחק:
    קודם כול,ראוי לציין את רובן בראחה,והפעם לא ממש לטובה.
    הוא נראה איטי,עייף ובמיוחד שבלוני,כול כך לא מתאים לקשר הטוב בעולם.
    בחלק מהזמן בראחה דווקא הראה למה הוא הקשר הטוב בעולם,אבל במשך רוב המשחק הוא פשוט לא היה שם.נקווה(לפחות אוהדי ספרד) שהוא יחזור לעצמו.
    בצד ההגנתי,שוב הלגרה אחראי לשער,וכמעט שער,ועוד כמעט שער http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx ,שמירה לא טובה שלו על חריסטאס,איפה אתה חואניטו?
    בהתקפה,מוראנטס כבש שער,נתן משחק סביר.
    ראול בישל שער,היה בינוני ומטה.
    ויסנטה וחואקין נתנו את אחת ההצגות היותר יפות שאני ראיתי מקיצונים אי פעם,ראול החטיא יותר מייד
    (ראול האמיתי(והמסופר) היה שם,לפחות שער אחד.),אצ'ברייה היה בינוני.

ציונים שלי:מ 1-5
    קסיאס-4 היה מצויין.
    בארבו-3 במפתיע, הבאבו של הנבחרת הוא בראבו אחר.
    מר'צנה-3 משחק בינוני,אחד הבלמים הטובים באירופה בהחלט מסוגל ליותר.
    הלגרה-1 .היה עלוב.
    ויסנטה-5 משחק ענק, של שחקן ענק(איך מישהו פה אמר שהוא היה גרוע???)
    בראחה-2 משחק חלש
    אלבלדה-4 היה מעולה,צריך לשפר את משחק ההתקפה שלו.
    אצ'ברייה-3,חואקין-4 היה מעולה.
    ראול-3.רק בגלל המעמד והנחישות,שחקן אחר היה מקבל מימני 2 ,לא ראול.
    מורו-4. כבש גול יפה,היה מצויין

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויסנטה קיבל אצלך 5? ראית את המשחק בכלל? משחק פשוט גרוע, תראה לי פעולה חיובית שלו. איך אתה מחלק ציונים, על פי מספר איבודי הכדור? כי אם כן, מזל שהציון המקסימלי הוא 5 כי ויסנטה היה יכול לקבל ציון הרבה יותר גבוה.

15. Joel Gion Member

מילה על מרצ'נה.בלם מעולה אבל כסחן ברמה.כל דבר יווני שזז קיבל ממנו בעיטות ברגליים.הוא הראשון בטורניר שיפסיד את המשחק השלישי בעקבות שני צהובים.קרגוניס הוא השני.
    דרך אגב,מי מתוכנן להחליף אותו?חואניטו או סזאר?