טקס "ניסים כהן" 2012

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏5/7/12.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

טקס פרסי הפורום ע"ש ניסים כהן

המסורת הכי ארוכה באייסוקר אחרי הויכוחים האין סופיים בדיון האקטואליה נמשכת וגם השנה אתם מתבקשים לתת קצת פידבקים לאנשים שאתם הכי אוהבים לקרוא אותם. אייסוקר לרבים מאיתנו הוא יותר מסתם אתר נוסף ברשימת המועדפים באינטרנט ועם סיום העונה הסדירה בכדורגל הגיע הזמן להחליט מי הכותבים המצטיינים של העונה על ידכם בצורה הכי דמוקרטית שיש. שיהיה לכולם טקס מוצלח ומהנה. הנהלת אייסוקר.

אופן ההצבעה:

• כל חבר הרשום פורום רשאי להצביע פעם אחת בלבד בטקס לכל קטגוריה, ואינו רשאי להצביע לעצמו בשום קטגוריה.
    • ההצבעה היא חופשית, ללא הגבלת מועמדים (מלבד המצביע עצמו), מי שתחפצו, ידכם יכולה לבחור בו. ניתן (ואף רצוי) להוסיף נימוק קטן, או סיבה שבגללה בחרתם בכותב זה או אחר.
    • מי שמתבייש מאיזשהי סיבה בהצבעות שלו, יכול להצביע באופן חשאי, על ידי הודעה פרטית, שתישלח לאחד המנהלים, בו הוא יכתוב את ההצבעות שלו.
    • יש לנסח את ההצבעות בצורה ברורה, על מנת שלא יהיה קשה לפענח לאיזה קטגוריה ואיזה כותב הצבעתם וכדי לחסוך לאקדמיה את הכאבי ראש המיותרים.
    • ההצבעה תהיה פתוחה בתקופת זמן של בין 9 בימים, מיום חמישי הנוכחי ועד שבת לאחר מכן (על מנת לאפשר לכמה שיותר חיילים להצביע). ברגע שההצבעה תיסגר, הקולות יספרו ויימסרו בדיון ביחד עם הענקת הפרסים

הקטגוריות:

הכותב המצטיין - מי לדעתך היה הכותב הטוב בשנה החולפת? למי היו ההודעות המנוסחות בצורה היפה ביותר? של מי היו ההודעות הענייניות ביותר? המעמיקות ביותר? המנומקות ביותר? את ההודעה של מי הכי אהבת לקרוא? כל אלה יוכלו לעזור להם לבחור בכותב (או אולי דווקא כותבת?) המצטיין לדעתם, שהיה מעל לכולם, בשנה החולפת.

הכותב המאכזב - ממי ציפית להרבה בשנה החולפת, אבל קיבלת מעט? מי הכותב שאתה חושב שמסוגל להרבה יותר ממה שנתן בשנה החולפת? שפכו בפנינו את ליבכם.

הכותב המשתפר - את התואר הזה תתנו לכותב שלא ציפיתם ממנו ליותר מידי, והביא לכם בהפוכה השנה, לכותב שלא הכרתם קודם, ובמשך השנה הראה הרבה טונות של ידע, הרנה, ורצון לכתוב בפורום. הכותב המפתיע, כי מי שמפתיע (ומצביע למפתיע) - משפיע.

הכותב האהוב - מי הוא הכותב שאתם הכי אוהבים? מי הוא הכותב שאתם נהנים לדבר איתו, גם מעבר לפורום. הוא לא חייב להיות הכותב המצטיין, הוא יכול להיות סתם שרוט, בקיצור - מי הוא הכותב שאתם אוהבים?

הכותב האובייקטיבי - "אתה בכלל לא אובייקטיבי", מוכר? לא מעט קריאות כאלה נשמעים בויכוחים סוערים ופחות סוערים בפורום. החלטנו לחפש אחר הכותב האובייקטיבי ביותר בפורום בשנה האחרונה, ואתם תעזרו לנו לבחור. מי הוא באופן היחסי ביותר הכותב האובייקטיבי?

הכותב הרב גוני - לכל אחד מאיתנו יש ליגה, קבוצה או מפעל מועדפים, אז בואו נלך הפוך - מי הוא הכותב שבעינכם לא נעול על קבוצה מסויימת, ליגה מסויימת, ענף מסויים ומדבר בצורה המעניינת ביותר בכל הנושאים שקשורים לכדורגל בפרט ואוף טופיק ככלל? הכותב הרב גוני.

הפורום הטוב ביותר - מהו הפורום בוא הכי נהנת לכתוב ולקרוא? איפה השקיעו לטעמך הכי הרבה השנה? מהו הפורום המועדף עלייך מבין הפורומים של אייסוקר בשנה החולפת?

הדיון הטוב ביותר - הדיון הטוב ביותר, הדיון הכי מהנה, הכי מעניין, הכי ענייני, אתם תחליטו, מהו הדיון שהכי אהבתם או עדיין אוהבים, בפורום? הדיון הנבחר יכול ליות כל דיון שנפתח בשנה האחרונה בפורום.

המנהל הטוב ביותר - קטגורית המנהל, פשוטה כמשמעה. המנהל שלדעתם מגיע לו התואר. המנהל שהשקיע, שהשתתף, שהחזיק דיונים בחיים, ששמר על הפורום, מחק, ערך, כתב. בקטגוריה זו יכול להיבחר כל מנהל שניהל או מנהל פורום מסויים באייסוקר, בשנה האחרונה.

הכותב שאינו כותב - הכותב שהיה הכי חסר לכם בשנה החולפת בנוף הפורום. להודעות של מי אתם הכי מתגעגעים? מי הכותב ש(לצערנו) אינו כותב?

ההצבעה פתוחה, כולם מוזמנים להציג את הבחירות שלהם

2. Eric Cantona Member

סגרתי שנה ראשונה בפורום ומודה שמאוד נהנתי מהאווירה והקהילה כאן. בסבבה אנסה גם לכתוב פידבקים לבחורים.

הכותב המצטיין: פרנקו הדרום אמרקאי. כותב בכל מקום בפורום והרבה. מבין כדורגל ומפיץ את הידע במסירות כל יום כל השנה.

הכותב האהוב: קפטיין קנדה. מאוד אוהב את צורת הניסוח שלו ומוצא אותו כותב כמעט על כל נושא. גם אמיר ע ומייקל קאריק בדיון של יונייטד הם אחלה קולגות לדיונים.

הכותב האובייקטיבי: מייקל קאריק. מאוד ביקורתי ולא מפחד לומר את האמת ישר אפילו שהיא לא תמיד נעימה לעין.

הכותב הרב גוני: מוראד. כותב חרוץ, בכל מקום, כדורגל, סל, הכל, ידען לא קטן ובלט לי מאוד בעין.

הפורום הטוב ביותר הוא האנגלי. עם כל המחמאות לפורום יורו חייבים לומר שאין כמו מקום שאפשר לדון בו בהנאה כל השנה. המון אנשים מעניינים והרבה רגעים מצחיקים ודרמטיים שעברו השנה באנגליה, הייתה חוויה.

הדיון הטוב ביותר הוא של יונייטד. שמתי לב לפני חודש שיש כאן דיון אנ בי אי עצבני עם הרבה תותחים ואמשיך לעקוב אחריו.

המנהל הטוב ביותר: הפועל פאן. ראיתי אותו משקיע הרבה ביורו, בליגה האירופית ובליגת האלופות. חתיכת מנהל.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/12
  3. Ice Cream חסה

בעוד 12 יום אני סוגר שנה באתר, טקס ראשון שלי.

הכותב המצטיין - AW Forever (רפאל?). אני חושב שכשעוד עקבתי אחרי הדיון של ארסנל הוא הכי מצא חן בעיני מבין הכותבים.

הכותב המאכזב - skyday. זאת לא קטגוריה שנעים להסביר בה את הבחירה.

הכותב המשתפר - התואר הזה יכול ללכת למי שהשתפר גם במהלך השנה? כי אם כן אז אני הייתי נותן אותו לריקי ואן פולספינקל שבהתחלה סלדתי מהדעה שלו אבל ככל שעבר הזמן יותר נהינתי לקרוא את מה שיש לו לכתוב.

הכותב האהוב - cazzo (יואב). אולי זה לא רק השנה האחרונה אלא גם מהשיטוטים בפורום משנים עברו, אבל ההודעות שלו תמיד משלבות הרבה ידע לצד הקסם שיש לו.

הכותב האובייקטיבי - Hapoel Fan (יובל). חד משמעית הוא. מעבר לזה שהוא אוהד הפועל היחיד שגינה אותם אחרי ההתפרעות בדרבי, הכתיבה שלו היא תמיד יפה.

הכותב הרב גוני - אליאס! אני מתפלא כמה אוהדי כדורגל יש בכל העולם שמכירים את הליגה האוסטרלית, השוויצרית והמונגולית בכזו רמה...

הפורום הטוב ביותר - בגלל שאחרי האנגלי באיזשהו שלב הפסקתי לעקוב, אז אני אלך על הפורום היורו שזה פשוט פרויקט מדהים..

הדיון הטוב ביותר - הדיון של ארסנל. מעבר לזה שהוא התקדם בקצב מטורף, הוא כלל את הכותבים הכי מעניינים ואת הדעות הכי מגוונות ולמדתי ממנו המון.

המנהל הטוב ביותר - שוב יובל (הפועל פאן). שניהל כמה פורומים בצורה נהדרת.

הכותב שאינו כותב - בטקס הזה אין לי עוד במי לבחור.

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הכותב המצטיין -אני חושב שזה יהיה Iker Casillas. ברגע שהוא כותב, הקריאה היא תענוג.

הכותב האהוב - Strawberry Fields. ממש נהנה לקרוא את הודעותיו. כותב איכותי.

הכותב האובייקטיבי: האמת, לא מצאתי.

הכותב הרב גוני - Franco. ראיתי אותו מגיח להרבה מאוד נושאים שונים בפורום וכל הודעה מהנה יותר מהקודמת.

הפורום הטוב ביותר: הפורום הגרמני. אבל נראה לי שכאן אני קצת משוחד...

הדיון הטוב ביותר - דיון הNBA. מאוד מגוון, מאוד מעניין, זאת הבחירה שלי.

המנהל הטוב ביותר: כאן אבחר בidans10. מנהל עצום, בעל ידע רב שיוצר פרוייקטים אדירים לבדו. מספיק להסתכל על מה שעשה באליפות אפריקה האחרונה ופיינל פור היורוליג כדי לראות כמה הוא איכותי. עוד שניים שאני חייב להזכיר הם הצמד האיטלקי, שי ונאור, שעושים עבודה גדולה בפורום האיטלקי. הקייזר בפורום אוהב להשתמש בצמד המילים "מאסיב שאפו", אז כן, מאסיב שאפו לכם. תמשיכו ככה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx באופן כללי צוות הניהול בפורום הזה הוא צוות מדהים שכיף להיות חלק ממנו, כל אחד ואחד הוא מנהל גדול שזכאי לכל הערכה וכבוד.

הכותב שאינו כותב - דנידין... היכן אתה? עד שכבר קיים אוהד שאלקה נוסף בפורום הזה..

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הכותב המצטיין -אני לא מאמין שאני מפרגן לאוהד של הפועל, אבל אני חושב שיובל (HAPOEL FAN) הרוויל את זה ביושר. עוד לפני שהפך להיות מנהל הוא הראה נכונות, ידע ורמה גבוהה של כתיבה שעזרה לנו מאוד והפיכתו למנהל היתה רק עניין של זמן. שאפו יובל, תמשיך כך.

הכותב המאכזב - אני לא כ"כ אוהב את הקטגוריה הזו, אני לא איזה שופט שאמור לתת ציונים למשתמשים על צורת כתיבתם, לכל אחד יש את הזכות להביע את דעתו. אני כן אבל אבחר בריקי (Ricky van Wolfswinkel) שלטעמי הוא משתמש צעיר עם פוטנציאל, אבל הוא לעיתים קרובות מדי מביע דעות הזויות למדי ללא כל קשר למציאות. אני מקווה שכן ישתפר עם הזמן, כי סה"כ הוא משתתף הרבה ויש לו מה לתרום.

הכותב המשתפר - הוא לא כותב משתפר, הוא אפילו יותר וותיק ממני בפורום אבל לא הכרתי אותו עד השנה שקצת יותר נכנסתי לדיון ה-NBA וגיליתי שגם הוא אידיוט כמוני שבחר את הניקס כקבוצה לאהוד. אני מתכוון לאוהד מספר 1 של אמאר'ה סטודמאייר, הלא הוא אליאור (King Sprewell)]/B[ שהראה שהוא גם משורר לא קטן, עם ספר החמשירים לג'יימס דולן ואמאר'ה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx (פירגון לאוהד הפועל ירושלים, אני כנראה לא מרגיש טוב היום)

הכותב האהוב - אני נהנה להתכתב כאן בפורום עם לא מעט אנשים והלוואי והייתי יכול למנות את כולם, אבל יש שניים שאני מאוד אוהב במיוחד: הראשון הוא אליאס, שקלט אותי לפורום הזה כשהגעתי והבנתי שיש מחסור רציני בדרום אמריקאיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx, אבל לזכותנו ייאמר שאנחנו מצליחים לשעשע את עצמנו בדיוני הליגות הצבעוניות של ארגנטינה, קולומביה והסביבה. מעבר לצחוקים מדובר בבנאדם עם ידע מטורף בכל הקשור לדרום אמריקה, מצרך נדיר מאוד בארצנו הקטנטונת וכיף גדול עבורי לחלוק איתו דיונים בשעות שכולכם ישנים. השני הוא שי (Liverpool87)]/B[, עוד משתמש שהכרתי בשנה האחרונה בעקבות אהדתנו המשותפת לאימפריית הכדורסל הצהובה, ומאחר ואני פעיל לא קטן גם בתחום הכדורסל, שי הוא אחלה פרטנר לדסקס על מעללי הצהובים באירופה וגם לו יש ידע נרחב בנושא. לצערי אני צריך לבחור רק אחד והקול הדרום אמריקאי מכריע כאן לטובת אליאס.

הכותב האובייקטיבי - אין לי כאן יותר מדי בחירה מוצקה, אני חושב שכל אחד מאיתנו בדיונים לקחת קצת לכיוון הקבוצה שלו, מי שאולי משך לי את העין להבחר כאן היה סלע (Der Kaiser)]/B[ גם באלופות עם באיירן וגם ביורו עם גרמניה, אז אני אבחר בו.

הכותב הרב גוני - נראה לי שהוא ייקח פה גם השנה בפער גדול, הברזילאי/אינטריסטה/ניקסי אור (Muurad)]/B[ שמפליא אותי כל פעם מחדש בידע הנרחב שלו גם כשמדובר בכדורסל מכללות, או מהליגה השניה בכדורגל נשים בנפאל.

הפורום הטוב ביותר - לצערי לא היה לו יותר מדי ביקוש יחסית ליורו, אבל פורום הקופה אמריקה היה זה שהכי נהניתי לכתוב בו ולהיות אחד מבין מקימיו. הבחירה ברורה, אהבתי לכדורגל הקולומביאני והדרום אמריקאי הכריעה כאן בגדול, שלושה שבועות שמאוד נהניתי בהם.

הדיון הטוב ביותר -היו שניים: דיון ה-NBA ודיון היורוליג, נהניתי לאורך השנה להתדיין עם חבר'ה ממוקצעים ובעלי ידע, אבל הבחירה כאן תלך ל-NBA, פשוט חוויה להיות בפורום במשחק של הניקס כשגם אליאור וגם אור מחוברים ואם אנחנו בטעות מנצחים אז זה בכלל נהדר. במקרה של הפסד, יגיע חמשיר הנאצה התורן של אליאור לאמאר'ה. כולי תקווה שגם השנה הדיון הזה, שגרר עד כה מעל 150 עמודים, ימשיך להיות איכותי.

המנהל הטוב ביותר - כל מנהלים לדעתי עושים עבודה יוצאת מן הכלל כדי שלכם המשתמשים יהיה את הפורום הכי טוב ועם הכי הרבה ידע לגלוש בו ויש פה לא מעט חבר'ה בעל ידע כפול מאשר אנשי הספורט שלנו בתקשורת. אם אני צריך לבחור אחד אני אבחר ביובל (Hapoel Fan)]/B[ שפשוט כבש גם את פורום המנהלים בסערה ורק לראות איך הוא משקיע בפתיחת ותחזוק דיונים קיימים וסיקורי משחקים ובכל עזרה שהיינו צריכים אותו. אבל באמת, קרדיט ענק מגיע כאן לכל אחד ואחד מהמנהלים שמחזיקים את הפורום הזה כל כך איכותי.

הכותב שאינו כותב - ערן לוי של הרטה קצת נעלם לי, פעם הוא היה כותב הרבה יותר. מקווה מאוד שהירידה שלהם לא תשפיע עליו יותר מדי והוא ימשיך לכתוב כאן בתדירות גבוהה יותר.

סליחה שקצת ברחה לי ההדגשה, יהיה בסדר, אתם כבר תבינו במי בחרתי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

6. Mellow29 Kopite

הכותב המצטיין - אני אלך על אמיר ע., שמביא המון ידע, רהיטות, לעיתים גם אובייקטיביות ובסה"כ אני מאוד נהנה לקרוא את מה שיש לו להגיד.

הכותב המאכזב - נראה לי שרונן (חסה), שיכול (וצריך!) לוותר על העקשנות שלו לעיתים קרובות בכל נושאי הזרים/אקטואליה ולהתמקד בכדורגל, כי בזה הוא יכול להצליח.

הכותב המשתפר - skyday20 שבהתחלה נראה לי כמו איזה בוט של סקיי-ספורטס שמפרסם תמונות משם ומחליף חתימה כל יומיים, בתהליך התקדמות, לוקח יוזמה וכבר כותב הודעות עם דעה אישית ולא רק מ-skysports.com http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx. אני חושב שיש הרבה פוטנציאל והסגנון נמצא במגמת עלייה, תמשיך ככה!

הכותב האהוב - חלק ניכר מהמועמדים שלי לקטגוריה הזאת עברו עם הזמן לקטגוריה של הכותב שאינו כותב... ועדיין אני לא אקרא לזה ברירת מחדל. אורי (קאריק) מצליח לשעשע אותי לעיתים קרובות עם תמהיל מדויק של ציניות, פסימיות, אובייקטיביות והרבה ידע.

הכותב האובייקטיבי -

הכותב הרב גוני - אליאס לוקח פה אחרי הטלת מטבע בינו לבין עידן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx לצערי את הצלע השלישית בחבורת חובבי הכדורגל הלטיני שמראים ידע גם בפורומי הכדורגל האירופאי, אור (מוראד), יצא לי לראות קצת פחות. האמת שאין לי מושג אם זה נכון או שפשוט פספסתי את התגובות שלו, אבל באופן כללי החבר'ה האלה הם אולי הנכס הכי גדול של אייסוקר.

הפורום הטוב ביותר - Are you having a laugh?! :aaa12:

הדיון הטוב ביותר - Transfer Deadline Day
    הברקה גאונית, המספרים מדברים בעד עצמם. 24 עמודים בפחות מ-24 שעות, אקשן, דרמה, ארסנל עם ארטטה ובניון בשנייה האחרונה, מיירלש מגיש בקשת העברה חצי שעה לפני סיום החלון, השד יודע מה עוד. אני לא יודע מה איתכם אבל ב-31 לאוגוסט אני אהיה דבוק לנושא הזה.

המנהל הטוב ביותר - נראה לי שזה יהיה שיא של כל הזמנים בטקסי ניסים כהן, אבל יובל (הפועל פאן) עשה זאת בסטייל. לא חיכה לפני שהתחיל להפגיז פה, הקידום לתפקיד המנהל היה מהיר מאוד וזה עוד אחרי שכמה פורומים התחרו על שירותיו... אני לא חושב שהיה דבר כזה קודם באייסוקר, מנהל שזוכה בתואר בשנת ה-rookie שלו (ויותר מזה, נדמה לי שיובל קיבל את התפקיד אחרי חלון ההעברות של ינואר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx) אבל הוא זוכה ראוי בהחלט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

הכותב שאינו כותב - באופן אירוני כלשהו, האנשים העיקריים שאני חושב עליהם מגיעים מהדיון הכי פעיל באייסוקר, ועדיין הם חסרים מאוד. אני רק אציין את רודס שהיה חי בפורום וכנראה עבר דירה, לייזר שהחליט לא לכתוב כאן יותר, איתי (Nigel Winterburn) שנפקד גם כן. אבל הקול שלי הולך לאלעד, שדווקא מגיע לבקר מידי פעם בזמן האחרון אבל בגלל הצבא כותב כאן הרבה פחות. Ian Wright היה משתמש שמאוד נהנתי לקרוא והפעילות שלו דעכה, אני שמח שעכשיו יש יותר זמן לכתוב ואני מקווה מאוד שתחזור להתחרות בשנה הבאה על התארים של המצטיינים.

טקס שני, איך הזמן טס. עם סיום העונה המדהימה הזאת - ליגת אלופות, יורו, קופה אמריקה, הליגות בדרום אמריקה, הליגה האירופית שלראשונה (לדעתי) זכתה לסיקור כ"כ נרחב בשפה העברית, הסיקורים השוטפים במהלך העונה - אין מילים לתאר את ההשקעה האדירה של צוות המנהלים וכל הנוגעים בדבר. אפשר רק להוריד את הכובע. כל זה לא היה שווה כלום אם לא היו פה המון משתמשים נהדרים, שמעריכים את העבודה ויודעים לתת פידבק נפלא ולתרום לכל הדיונים שבהם הם משתתפים.
    תודה אחרונה לחבר'ה שמחזיקים את הפורום הזה - יוגב, אבי, שגיא, סלע, ארז...מקווה שלא פספסתי מישהו. כל העניין עם הפרסומות והבאנרים מציק, אבל זה רק מראה עד כמה קשה לתחזק מפעל חיים כזה והעונג כולו שלנו לכתוב כאן.
    :aaa025:

7. alexshw Member

הכותב המצטיין - בוחר באמיר ע, אבל בכלל קשה לבחור. נהנה לקרוא את הדעות שלו, גם אם מן הסתם לא מסכים ב - 100%. גם MELLOW כותב מצוין ו - SKYDAY.

הכותב המאכזב - תבטלו את הקטגוריה, כולה פורום. לא יריד של ספרים.

הכותב המשתפר - אין לי מישהו.

הכותב האהוב - שי ההולנדי - DE MIDDENWEG. כיף לקרוא את הדעות שלו על הכדורגל ההולנדי וכמובן על מכבי חיפה.

הכותב האובייקטיבי - MELLOW28

הכותב הרב גוני - CAPTAIN CANADA - תומר. אציין גם את רונן DELAHAZA ויובל HAPOELFAN. גם שי ההולנדי כותב במגוון נושאים.

הפורום הטוב ביותר - כרגיל האנגלי. הפורום הכי גדול והכי מרתק. כנראה זה גם קשור לרמה ועניין של הליגה, ככה שזה די טבעי האמת.

הדיון הטוב ביותר - דיון של ארסנל. מלא אוהדים ומלא דעות מגוונות.

המנהל הטוב ביותר - השנה אבחר במנהל חדש HAPOELFAN. יובל משקיע המון בפורום, אבל כמובן אציין גם את עידן ושלומי.

הכותב שאינו כותב - עומר נעלם.

סליחה עם כל אלה שלא הזכרתי וראויים לכך, אני פשוט לא גולש בכל הפורומים שיש כאן.
    אציין גם את אליאס, האנציקלופדיה לכדורגל דרום אמריקאי, שאפשר ממנו תמיד לקבל חוות דעת על זר פוטנציאלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/12
  8. LIVERPOOL87 Member

הכותב המצטיין - אני משתתף רק בפורום כללי ככה שאין יותר מידי שמות בתת הפורום הזה והשמות יחזרו על עצמם והשם הנבחר הוא Idans10, איש שיחה מעניין, מולטיטסקינג, כותב בצורה רהוטה, כיפית ובאופן כללי הוא נכס לאתר.

הכותב המאכזב - לא חושב שיש מקום לקטגוריה הזאת, אנשים באים ונעלמים כי יש להם את הסיבות שלהם, כל אחד נכנס לכאן בזמנו הפנוי ואי אפשר לשפוט מישהו על זה שציפו ממנו ליותר בכמות הכתיבה ליום או בתוכן של הכתיבה

הכותב המשתפר - לא עולה לי שם לראש

הכותב האהוב - Idans10 ראה תשובה קודמת

הכותב האובייקטיבי - לא עולה שם לראש

הכותב הרב גוני - רונן Delahazza, משתתף בכל דיון אפשרי גם אם זה יהיה על קריקט שולחן ודוקים חופים, לפעמים זה קצת מעצבן בתחומים שהוא לא מבין בהם אבל באופן כללי הוא הרב גוני ביותר בפורום הזה

הפורום הטוב ביותר - הפורום הכללי, אין הרבה אנשים ואין הרבה דיונים במיוחד בקיץ, אבל מהנה להשתתף בדיונים שהם לא על כדורגל

הדיון הטוב ביותר - היורוליג של השנה, היה שם שמח השנה גם לטוב וגם לרע

המנהל הטוב ביותר - עידן idans10, משקיע המון בכל הנושאים גם אם אין להם הרבה קוראים ומשתתפים, מנהל את הפורום הכללי בצורה יוצאת מן הכלל טובה

9. חוצפן חיובי Member

הכותב המצטיין - סדרו קייטע, התרשמתי מהניתוחים שלו, בעיקר בפורום היורו.

הכותב המאכזב - אני מצטרף לבקשה להוריד את הקטגוריה הזאת, לא מתאים.

הכותב המשתפר - בתור כותב חדש הקטגוריה לא רלוונטית עבורי.

הכותב האהוב - skyday20, ההודעות השטותיות והילדותיות לעתים (באופן חיובי לגמרי) עם הסמיילים והתמונות משעשעות אותי, אין שום דבר רע באתנחתא מהמלל והחפירות שיש פה בדרך כלל. חוץ מזה ראיתי שמישהו בחר בו לקטגוריית הכותב המאכזב שזה לא יפה, אז זו הדרך שלי לאזן.

הכותב האובייקטיבי - ברור שאני! סתם, לא ממש בולט לי מישהו בקטגוריה הזאת אבל אני זוכר איזה ויכוח בדיון של יונייטד שבו Michael Carrick לקח את הצד המפוכח והפחות יהיר, אז אני אבחר בו.

הכותב הרב גוני - בתור אחד שלא מציץ ממחילת הפורום של הליגה האנגלית, אין לי מספיק ידע בשביל לבחור.

הפורום הטוב ביותר - הפורום האנגלי הכי פורה ומעניין מבין הפורומים שעוסקים בכדורגל, אז אני אבחר בו.

הדיון הטוב ביותר - אין לי דיון שהתרשמתי ממנו באופן מיוחד, כנראה גם בגלל שלא נחשפתי לכל הדיונים שפה נחשבים כאיכותיים.

המנהל הטוב ביותר - הייתי בוחר את אבו שטרח לשלוח הודעות ולהתעניין במשתתפי הפורום האנגלי לאחר שהתמנה למנהלו, אבל הוא כבר פרש. אני אבחר ב-HapoelFan כי אני מכיר אותו והוא לא נכנס לקטגוריית הכותב האהוב, מצטער על השחיתות...

הכותב שאינו כותב - לייזר, בלי ספק. מהכותבים היותר איכותיים שנתקלתי בהם, והכי איכותי שהיה בפורום לדעתי. מישהו יודע לאן ולמה הוא נעלם?

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - התלבטות עצומה. אני בעיקר קורא הודעות של איטלקים, כך שההתלבטות הגדולה שלי הייתה בין יותם (שאני כוסס ציפורניים לקראת ההודעות שלו, בחייאת תתחשב ותגיב יותר) ובין ליאור המילאנזי שהגיע אלינו בקול תרועה השנה. אבל אז אני נזכר שיש גם כותבים (כדורגל לא ממש) גם במחוזות אחרים, ולכן הבחירה שלי תהיה סדרו קייטע, לא הרבה זמן בפורום אבל כשיש הודעה שלו אני לוחץ. אף פעם לא נגרר להודעות אימפולסיביות חסרות תכלית, תמיד תמציתי, חד וקולע.

הכותב המאכזב - ריקי, שצריך קצת להשתחרר מהשליליות ולחפש את הטוב, בשחקנים, במאמנים, במועדונים, במקום ישר לתקוף ולהגיד שכולם אפסים. זה תמיד הכי קל. מלבד זה אין לי טענות.

הכותב המשתפר - אלך פה על אחד שלא מפתיע אותי בכלל אבל סוף סוף חזר לפעילות כמו שצריך, אני מדבר פה על עמרי הביאנקונרי (Bianconeri) שהוא בכלל לא חדש, הכתיבה שלו הייתה ונשארה מצוינת, אבל התדירות הייתה 0 ועכשיו חזרה לסדרה.

הכותב האהוב - Alberto Gilardino.

הכותב האובייקטיבי - Romanista, הרווחת את התואר בכבוד (מפציץ אתה בתארים לאחרונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx). צדיק בפורום שמתחלק למחנות אוהדים שם לא הרבה שמים את הקו בין מה שעיני האוהד רואות לבין מה שבאמת קורה.

הכותב הרב גוני - אלך פה על רומניסטה נוסף, AS R הנפלא שאני נהנה מאוד לקרוא הודעות שלו בגרמני, באיטלקי כמובן, ולפעמים גם באנגלי ובישראלי. בחור מגוון עם הרבה ידע בהרבה תחומים.

הפורום הטוב ביותר - :aaa15:

הדיון הטוב ביותר - אלך על הדיון של הנבחרת האיטלקית ביורו, שהיה מאוד מעניין ויחסית חסר ספאם וגם חשף אותי לכמה כותבים חדשים שהם איטלקופילים בדמם.

המנהל הטוב ביותר - אין הרבה תחרות בקטגוריה הזאת, Hapoelfan יובל היה יותר מלא אנושי השנה עם השקעה עצומה (הרבה מאחורי הקלעים, בנוסף להרבה שאתם גם רואים).

הכותב שאינו כותב - פה תמיד יש רשימה ארוכה כאורך הגלות. אורי, כל היובנטינים שקופצים פעם ב לביקור, שחם שנעלם לו וחזר לקראת היורו, איאן רייט האגדי (שגם הוא למזלנו שב). אבל אלך פה על uri כי הוא באמת היה המודל שלי לכתיבה נכונה מהי, כתיבה אובייקטיבית מהי, כתיבה עשירה מהי ומה לא. כל הודעה שלו היא תענוג צרוף.

11. פול סקולס Member

לא הייתי כאן מספיק כדי "להרגיש" את הפורום ולשים לב מי עשה מה.
    אז אני רק אגיד שאני מצביע ל'סדרו קייטע" בקטגוריית ה Best Newcomer (אולי זה מתאים ל"כותב המשתפר"?)

אה, ואם אני כבר פה...
    אני אבחר ב Strawberry Fields * ככותב האהוב שלי לשנה זו. כיף לקרוא הודעות של אוהד ליברפול שיכול לראות דברים ממשקפיים שהם לא *רק* של אוהד ליברפול, וחוץ מזה גם מספק מידע על ההיבט הכלכלי של הכדורגל האנגלי ועל ליגות נמוכות. איך אומרים, יישר כוח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

*יכול להיות שטעיתי באיות השם. בגאווה גדולה אציין כי אינני מעריץ של הביטלס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/12
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו הייתה השנה השניה שלי באייסוקר. זו הייתה השנה שבה הצבא לקח גם אותי. כחייל קרבי אחד הדברים שאתה לומד להעריך יותר מכל זה את החיים האזרחיים שלך, את הבית שלך - ואייסוקר הוא בית וירטואלי לכל דבר עבורי ועבור רבים אחרים. זוהי לא קלישאה, אחרת רבים לא היו כותבים זאת לפניי ואני משוכנע שרבים יכתבו זאת גם אחריי. בשום מקום אחר ברשת לא תוכלו למצוא כל-כך הרבה איכות בצורה כזו מגוונת עם אווירה כה קלילה ונעימה לקרוא ולכתוב בה.

כצופה מן הצד רוב הזמן ואחד שהתרגל לכתוב ביום-יום כאן, זה מתסכל שאיבדת את היכולת להגיב מתי כשתרצה, אבל זה ללא ספק גורם לך ללמוד דבר או שניים על הפורום הזה כשאתה יותר קורא ופחות כותב. לא האמנתי באיזו תדירות הפורום הזה מאבד (זמנית) כל-כך הרבה משתמשים טובים וייחודיים ובו זמנית מסוגל לייצר מספר רב כל-כך של כותבים טובים וחדשים מדי שנה. יש כל-כך הרבה משתמשים שאני יכול לציין שהתקדמו השנה, כל-כך הרבה משתמשים שרק הגיעו השנה וכבר היו מעולים מנקודת הפתיחת שלהם, כל-כך הרבה מנהלים חדשים שונים וטובים ברחבי הפורום וכן הלאה. דני אכן צודק, כנראה שאייסוקר זה באמת מפעל חיים.

להבדיל מהמסורת הרגילה בטקס, אני אכתוב על מספר דברים בולטים בלבד שאני מעוניין לציין:

1) חשבתי שלאיכות של יותם המילאנזי כמנהל אין מחליף ואני עדיין סבור שצדקתי. אומנם, נאור ושי עשו עבודה נהדרת מהרגע שהפכו למנהלים עם המון רצון ומוטיבציה לתרום ולא מזמן גם בהחלטה פנטסטית קובי הרומאי הצטרף להנהלה והפורום האיטלקי היה ונשאר הפורום הטוב ביותר באייסוקר. אני חושב ששאר הפורומים באתר צריכים לנסות לקחת ממנו דוגמא ו/או לנסות לשחזר בצורה כלשהיא את המודל שלו, חבל רק שזה מאוד בעייתי בגלל שהכול מתחיל ונגמר בקהילה הכל-כך ייחודית וטובה שיש לו שגורמת לך לאהוב את הכדורגל האיטלקי. יותר מכך, היא גורמת לך לאהוב את כל מה שקשור באיטליה. אני אישית מצאתי את עצמי ללא סיבה מתנהג כאחרון האוהדים של נבחרת איטליה ביורו האחרון והקהילה הזו היא כנראה הסיבה המרכזית ואולי היחידה לכך.

2) את הפורום האיטלקי כבר ציינתי, אבל אי אפשר שלא לפרגן להתקדמות הנהדרת שעשו השכנים מהפורום הגרמני השנה. הצטרפו שני מנהלים חדשים, יובל ויוני, והם פשוט שינו את כל המקום לגמרי ביחד עם רוזנר כמובן. המון סיקורים נהדרים, פתיחת דיונים מקוריים ומעניינים שהובילו ליותר דיונים בין המשתמשים עצמם בפורום. המקום נראה הרבה יותר ותוסס מאשר בעבר ואני מאמין שאם ימשיך כך הוא יתחיל למשוך אליו כותבים חדשים, גם מתוך הפורום וגם מחוצה לו. אני נוטה להאמין שהוא יתמודד ראש בראש מול הפורום האיטלקי בשנה הבאה על הזכות להיבחר לפורום הטוב ביותר.

3) דיון ה-NBA היה הדיון הטוב ביותר באייסוקר השנה עם הרבה הומור, אקשן, עניין וגם לא מעט טרולינג יש לציין. אפשר להתעסק בנסיגת הדיון של ארסנל שמושך אליו כמות בלתי נתפסת של משתמשים, אבל אני מעדיף לפרגן למשתמשים כמו אליאור, הביל סימונס של אייסוקר, שמשלב בצורה מושלמת בין שליטה מלאה בחומר שמובילים לניתוחים וזוויות מעניינות לבין הומור ודימיון מופרע לחלוטין שגורמים לך לצחוק בקול רם מול המסך; למשתמשים כמו מוראד שהוא איש ספורט טהור בכל רמ"ח איבריו שמנתח בצורה הכי מקצועית ואמינה כל נושא שקיים על הפלנטה; למשתמשים כמו עידן שמרים פה פרוייקטים על ימין ועל שמאל ופעם אחר פעם מוכיח איזה נכס עצום הוא לפורום הזה; למשתמשים כמו סלע שתמיד מוכן לעזור ותמיד מתנסח בצורה אובייקטיבית ואינטיליגנטית עם ניסיון רב והרשימה עוד ארוכה.

4) פורום היורו האחרון היה מוצלח מאוד ומהנה למדי ולכן אני מעוניין לסיים את דבריי עם מה שרשמתי בפתיחתו כי הם אפילו יותר נכונים ומוצדקים כרגע לאחר שראינו את ההבדלים בין אייסוקר לשאר האלטרנטיבות הקיימות כיום ברשת ומחוצה לה: למרות שיש לי לפעמים ביקורת על הפורום ועל התנהלותו באספקטים שונים שלפעמים אני גם נוטה לציין זאת בפומבי, הפרוייקטים האלה שנבנים ויוצאים באייסוקר בכל אירוע ספורט גדול וגורמים לאיחוד כוחות מיוחד בין המנהלים המשקיענים למשתמשים איכותיים מרחבי הפורום מהווים עבורי את הייצוג האולטימטיבי לאייסוקר: זהו לא רק פורום הספורט הטוב ביותר בארץ, זהו מקלט אמיתי עבור כל חובב וחובב מכל ענף ספורט אפשרי, בוודאי כשרואים מה מצבה של תקשורת הספורט הישראלית כיום. בזמן שספורט 5 ימשיכו לקשקש שטויות על ריאל מדריד וברצלונה, ו-ONE ייספקו לנו רכילויות וטורים מהרמה הנמוכה והשפלה ביותר, אנחנו נכתוב, נקרא ונדסקס על האהבה המשותפת שלנו באייסוקר - הכדורגל. למה? כי כדורגל זה אייסוקר.

13. VAR Member

הכותב המצטיין - לא חסרים. אני אוהב לקרוא פוסטים של האנגלופילים למיניהם כמו אמיר ודני. משום מה תמיד האוהדים של הליגות/נבחרות/קבוצות הכי מאוסות הם הכותבים שאני הכי אוהב לקרוא. אבל אני אתן את הכבוד ל"קשר הדם" שלי בפורום - רוזנר השוואבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב המאכזב - אין לי כוונה לכתוב על זה, לא נראה לי לעניין.

הכותב המשתפר - לא הייתי כאן בשנה שעברה, אבל אני זוכר את yonmu (יהונדב?) מפורום האוהדים של מילאן בתור משתמש הרבה פחות איכותי ממה שהוא עכשיו - שאפו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב האהוב - אליאור (ספריוול) ידידי הותיק. אין דבר שאני אוהב יותר מלקרוא אוהד של הניקס יורד על הקבוצה שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב האובייקטיבי - אמיר ע.

הכותב הרב גוני - מוראד.

הפורום הטוב ביותר - בשנת יורו אני אתן את הכבוד לספיישל היורו שהיה באמת איכותי ביותר.

הדיון הטוב ביותר - אני אוהב את הדיונים של ארסנל ושל ה-NBA. אחרי הדיון של ה-NBA אני עוקב יותר אז אבחר בו.

המנהל הטוב ביותר - יואב (CAZZO). הבחירה בכלל לא הייתה קשה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב שאינו כותב - אין לי שמץ..

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - לפי דעתי הוא אליאס FRANCO

הכותב המאכזב היו כמה בפורום האנגלי שלא משנה שמות.. רק הם בטוחים שאין דבר כזה כדורגל מחוץ לפרמיירליג

הכותב המשפתר קשה לי להצביע על מישהו מסוים

הכותב האהוב - דני YYY

הכותב האובייקטיבי - סדרו קייטע

הכותב הרב גוני - אור MURAD

הפורום הטוב ביותר - כמובן שהוא הספרדי..אם תיכנסו לדיוני הקבוצות ולדיוני המחזור תראו איזה השקעה הולכת שם ובלי ספאמים ושטויות

הדיון הטוב ביותר - לפי דעתי הדיון שהיה הכי טוב במהלך השנה הוא על הליגה האירופית בפורום העולמי

המנהל הטוב ביותר - מבחינתי אין פה ספק שיובל HAPOELFAN תרם לכל מקום שהוא מנהל בצורה ענקית

הכותב שאינו כותב - עומר אוהד אינטר שמטייל הרבה חסר לי

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה :aaa8: אלעד.

ובשביל תגובה כמו שרשמת שווה להשקיע את כל הזמן כדי לייצר דיון או פורום ברמה של היורו וכיף לראות שזה תורם ומעביר בכיף את זמנם של המשתמשים ואני חושב שפשוט ניסחת את זה בצורה הטובה ביותר, אני הייתי ממליץ עליך להיות שגריר אייסוקר ברחבי הרשת. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

שוב תודה על כל הפירגון ובתקווה שנזכה לראותך יותר למרות מגבלות הצבא, בעיקר כי היורוליג אוטוטו מתחיל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx