חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. GRANDE LAZIO Member

https://tmssl.akamaized.net/images/foto/normal/elseid-hysaj-ssc-neapel-1552569226-21081.Xxx?lm=1552569265
    the contract that binds Elseid Hysaj to Napoli will expire and will not be renewed, therefore the Albanian defender will leave the club in which he has played since 2015. His future is at Lazio, La Gazzetta dello Sport gives it for sure. The deal is practically done, clearly on a free transfer, with a salary ranging between 1.5 and 2 million euros

מחכים רק להודעה רשמית.
    מעולה! מגן יציב וטוב, תפור על השיטה של סארי. אני מרוצה. בוא נקווה שזה לא השחקן האחרון שמגיע מנאפלס. רק.. מה עושים עם לצארי? כרגע זו חידה.

בגזרת העוזבים, ראדו על סף סגירה אצל אינזאגי (לא בברשיה, או עדיין לא..). טיפיקל אינזאגי, בהצלחה עם הגופה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/21
  2. SerieA Il Capitano

מגן יציב וטוב אני לא בטוח, הוא זה שחטף על הראש את השער של פראוני שמנע מנאפולי את ליגת האלופות. וכמובן היו עוד כאלה.

EO11 ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

גם השם שלו לא יציב, כל יום זה שם אחר.

4. GRANDE LAZIO Member

הבנאדם 5 שנים מגן פותח של נאפולי, ועברו בקבוצה הזו המאמנים הכי טובים שיש. אם היו ספקות לגביו, באיזשהו אספקט במשחק שלו, אני מניח שהוא לא היה שורד ככ הרבה זמן. אגב תחת סארי הוא נתן את העונות הכי טובות שלו.

טעות אחת שניים לא מטרידה אותי יותר מדי. וגם לא צריכה. לאציו תהנה ממנו.

5. DRORIKO Member

הוסאיי שחקן טוב, מאד אחראי הגנתית(לרוב) וגם יכול לשחק בכמה תפקידים. עם זאת מוגבל מאד התקפית. סוג של דה שיליו רק בלי הפציעות. לא היתה לי בעיה שאחד כזה יהיה שחקן רוטציה ביובה, אבל כבר יש לנו את דנילו אז לא צריך.

אם אנחנו מדברים על סארי אז בנאפולי ההיא הוסאיי לא היה פקטור בסאריבול להבדיל מפאוזי גולהאם מהצד השני, אבל כן תרם לאיזון של הקבוצה, וגם בזכותו היא ספגה מעט שערים יחסית.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הכי יציב ודי stats merchant, אבל העונה האחרונה לגמרי שווה מקפצה כזו בקריירה. לדעתי ישתלב שם מצויין.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעדכן שדיוניסי עזב את אמפולי וחתם בסאסולו.

https://scontent.fcdg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/201617433_4392371644119952_7683414459871691260_n.Xxx?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=kNUi-OdxDNIAX_8soyS&tn=dIIzgArNLNb_zW31&_nc_ht=scontent.fcdg1-1.fna&tp=6&oh=828a3367bdac5bc66db5f61494b9ec8f&oe=60D04E44

8. טל. Member

היום פורסם שמאורו איקארדי - אם יחזור לאיטליה הקיץ הזה - לא יוכל להנות מהמיסוי מופחת של זרים...
    כי עדיין לא עברו שנתיים מאז שעבר לקבל משכורות בצרפת.

-לפי הבנתי רק בחלון של ינואר 22 זה יתאפשר.

-לפי דעתי זה אומר שהקיץ הוא לא יחזור לאיטליה. לאף אחת מבין הקבוצות שוונדה כביכול פנתה אליהם (רומא יובה מילאן).

9. itzik.miro Member

אז מסתבר שסארי ביקש שראדו, "הגופה" יישאר.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

EO11 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  10. GRANDE LAZIO Member

https://media.suara.com/pictures/653x366/2020/10/03/62198-lazio-pinjam-andreas-perreira-dari-manchester-united-twitteratofficialsslazio.Xxx

In addition to incoming negotiations, Lazio are also working to retain Andreas Pereira, who already played for Rome on loan from Manchester United last season. The negotiation with the Red Devils - reports Sky Sport - is currently underway.

לא היה לי ספק שקאליבר כמו סארי יבנה על הכישרון האדיר הזה. מקווה שזה אכן אומר שהוא הולך להיות key player ברוטציה שלו. אם לא מביאים איזה אינסינייה לקיצוני השמאלי, פריירה יכול בשקט לפתוח שם 50 משחקים ולתת תרומה נהדרת.

יופי! מחכה שהמו"מ יעבור חלק.

11. GRANDE LAZIO Member

Potrebbe accendersi un intenso derby
    capitolino di calciomercato per Filip Kostic: secondo quanto riferito da Sky Sport, infatti, l'esterno serbo dell'Eintracht Francoforte piace molto sia all'allenatore Mourinho che alla dirigenza della Roma che così proverà a regalarselo, una volta completata l'uscita di qualche esubero. Negli scorsi giorni il calciatore è stato lungamente accostato alla Lazio. I giallorossi sperano di chiudere per 15 milioni di euro più bonus.

דרבי על קוסטיץ', הסטיב נאש הסרבי, 17 בישולים ב30 משחקי בונדסליגה אשתקד, שני רק לתומאס מולר. מתקצירים ודעות של פרשנים/אוהדים זה מינימום הזייה שאחת הגדולות לא קפצה כבר על המציאה. 15M זה פינס בשבילם, גם בגיל פצצה, לא מובן לי בעליל. מבחינת הסגלים ברור לאן כדאי להגיע, אבל נראה לי שרומא מוכנה לשלם יותר ועל זה זה כנראה יפול לצערי. לאציו התעניינה ראשונה, אגב. כרגע טארה מציע 4M השאלה וקנייה רק אם יובטח צ'מפיונס ליג, הגרמנים רוצים mandatory. פאק איפה ה60M מהאלופות??
    מקווה לאיזשהו נס.

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/21
  12. itzik.miro Member

זו לא עונה ראשונה שקוסטיץ' נותן אחלה מספרים ועד היום אף מועדון גדול לא שם עליו את היד בין היתר כי הוא לא הוכיח שמבחינה טקטית הוא יכול להתאים למועדון גדול, בטח לא בשיטה של רביעיית הגנה שאיתה חלק גדול מאוד מהקבוצות הגדולות משחקים.

כמו כל שחקן בונדסליגה, אין שום ערובה לכך שהוא יצליח באיטליה כי הרמה הטקטית שונה לחלוטין, בטח עבור מגנים/ווינגרים.

בהשאלה לעונה זה הימור מעניין מאוד שיכול גם להשתלם, להבטיח לשלם עליו כבר עכשיו 15 מיליון למועדון כמו לאציו, קצת פחות.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הייתי מביא את קוסטיץ' אם הייתי קבוצת צמרת איטלקית. בכללי לא הייתי מביא מגנים מהבונדסליגה אלא אם הם ממש חריגים ונדמה שהסיכון נמוך (חאכימי).

14. GRANDE LAZIO Member

תסביר לבור כמוני מזה אומר טקטית. כי מביאים אותו לבשל ולהיות אופציה התקפית טובה. את הטקטיקה(?) נשאיר למישהו אחר לעשות.

למה לא היית מביא את קוסטיץ'? יש לו מספרים פסיכים, למה שזה לא יעבוד בלאציו?

15. VAR Member

מה זה אומר 'חריג'?

הקרוסים שלו, אגב, זה הדבר הכי חריג שראיתי אי פעם ממגן שמאלי. פשוט כל כדור שלו, נייח או תוך כדי תנועה - מגיע לכתובת.

ראיתי גם לא מזמן טבלה של יצרני מצבים ב5 הליגות הבכירות באירופה, הוא מקום חמישי נדמה לי (תנחשו מי ראשון).