חדשות יורו 2016

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י alexshw, ‏10/5/16.

1. ManUtd Fan Member

ענק בטורניר זאת הגזמה, אבל לדעתי הוא גם לא בנבחרת המאכזבים.
    חלק מאשימים אותו בשער שספג מאיטליה (אני לא מאלה, כדור שטוח, חזק מאוד. מאשים יותר את ההגנה הספרדית על תגובה רעה מאוד בדיוק למקרה כזה), אבל אני זוכר אותו נותן שם משחק ענק. הוא בעצם השאיר את הספרדים במשחק הזה עם כמה הצלות דה-חאיות טיפוסיות. בכל מקרה זה משחק אחד, אני לא זוכר משהו מיוחד בשלב הבתים.

2. Butragueño מנהלים

שוב, כשאני מדבר על מאכזב, אני משווה לרמת הציפיות. וכמו שאמרתי קודם, דה חאה העמיד לעצמו קריטריונים גבוהים מאוד. אני בעיקר מדבר על המשחק מול קרואטיה וחלק מאיטליה. מנגד אני לא שם את הארט במאכזבים, כי מבחינתי הוא נתן מה שהוא שווה. הכל לראות עיני, מותר לא להסכים איתי, אבל לא להפריז ולומר שהיה ענק (ואני יודע שלא אתה טענת את זה).

3. Raulito Madridista

שתי נבחרות הסיקו מסקנות אחרי הטורניר והחילופים מאמנים: אוקראינה ובלגיה
    - נבחרת בלגיה שהודחה ברבע הגמר ע"י ווילס(3:1) נפרדה מהמאמן ווילמוטס שהדריך אותה גם במונדיאל הקודם שם נעצרה באותו השלב והפעם ע"י ארגנטינה. "אנחנו רוצים להודות לווילמוטס על העבודה שעשה במשך ארבע השנים שלו בעמדת המאמן", מסרה ההתאחדות הבלגית. "עשינו הערכה של התצוגות ביורו והגענו למסקנה שהמטרות שהצבנו לא מומשו, וזה הגיוני שאנחנו צריכים דם חדש שישיג איתנו תוצאות שיא בטורנירים הגדולים הבאים".

http://sport1.maariv.co.il/sites/default/files/images2/2016/07/15/GettyImages-146543543534534397554.Xxx

- מעבר לכך, מינוי מרתק בנבחרת אוקראינה: אנדריי שבצ'נקו, השחקן הגדול בתולדות הכדורגל האוקראיני כנראה ומלך שערי הנבחרת בכל הזמנים - הוא יהיה המאמן שינסה להוביל את אוקראינה שכשלה בשלב הבתים ביורו(סיימה אחרונה ללא אף שער זכות) - לקמפיין מוצלח יותר במונדיאל 2018. שבצ'נקו היה 6 פעמים שחקן השנה באוקראינה ובנבחרת כבש 48 שערים ב-111 משחקים. חלוץ העבר(39) שהרשים בדינמו קייב ומילאן ודעך בערך ב-2007 - הוא גם סגן שיאן ההופעות בנבחרת.

4. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל על המינוי הפופוליסטי של שבצ׳נקו. אני בכלל חושב שהיה מקום לתת לפומנקו עוד הזדמנות, לאור העבודה היפה שעשה בנבחרת עד הטורניר הגרוע, אבל אם החלטתם להיפרד - למה למנות במקומו ״מאמן״ כזה... חבל.

יש מועמדים ריאליים להחליף את וילמוטס? מסקרן לחשוב מה יכול לעשות שם מאמן בקאליבר של רודי גרסיה למשל.