חבר, לאן נעלמת?

הנושא בפורום 'אייסוקר חוגג 5' פורסם ע"י Rosner, ‏7/10/06.

1. Gooner Member

בקשר לתהיות לגבי עדי (Arsenal Fan),הוא עכשיו כותב באופן די קבוע בפורום האוהדים הרשמי של ארסנל,והבנאדם שינה גישה לחלוטין,פעם הוא היה הכלאה של ניק הורנבי וערן אבו (פסימיות עם אינטלגנציה),והיום הוא הרבה יותר אופטימי ו"הגיוני"....
    נראה אם אפשר לארגן חלטורה.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל שאין סיכוי שכף רגלי תדרוך שם, מסור לו את געגועיי!

3. reda Member

פיייי..

הבחור האילתי O:

שצחק עליי שהייתי קטן :\

למרות שאני עודדתי אותו בשביל זה

למרות שאני עדיין קטן :\

הקיצר ברוך שובך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx

4. RE-QL Member

טוב אז ככה גם אותי בטח כבר לא מזהים פה אז אני פולקמן (king owen בעבר) וגם אני הייתי פה ממהתחלה בכל הגלגולים של הפורום הזה אבל לאט לאט התעייפתי והפסקתי לבקר בפורום הזה (אוג 04 עייפים!)

אז מרגש מאוד לראות שהפורום הזה שהתחיל מכותבים בודדים ובשתיים וחצי פורומים הפך לאימפרייה וכל הקרדיט פה מגיע ליוגב האחד והיחיד שעשה את הפורום.

אני לא יכול לומר שאני לא מתגעגע לויכוחים בפורום אנגלי עם פולדש ודאייר וכל חברי הפאנל האנגלי (אפילו עם וידוקה המצחיק ההוא שאהד את ארסנל) אבל סצינת הפורומים שלי עברה ממזמן, מה לעשות הצבא הורס תחיים.

אז אם אתם מחפשים אותי אני עוד שבועיים וחצי באנפילד מול רדינג ושבוע אחרי זה באמרויות מול ארסנל אז חפשו אותי ביציע.

ורועי יא צעיר בחיים שלך אל תגיד שאתה פזמניק יא חוצפן קטן על זה נתחשבן כבר בליאובלומס!
    ודאייר דבר איתי אם אתה בא שוב לצוף או חממה נראה אותך אולי יא גורדי כושל ותביא איתך את ניי'גל השמן אני אתה !!!

5. Julian Joachim Member

פולקמן יא עתיק, אני כאן...
    באמת וואחד נוסטלגיה הבאנו פה. אמיל, אואן... לא ייאומן.

6. Don p1 Member

היי היי באתי לברך!!

סחטיין ליוגב על מפעל החיים שלו שמשנה לשנה שאני נכנס לפה רק גודל ומתפתח....

מזל טוב אייסוקר!

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שבאתם להגיד שלום זה יפה ,אבל תחזרוווווווווווווווווווווווווו

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני קורא את כל התגובות פה ופשוט יש לי דמעות בעיניים.....

איזה אנשים אדירים!! פשוט אדירים!!

בשבילי אייסוקר האמיתי זה משהו שאין פה אף כותב אקטיבי (חוץ מיוגב) שמכיר...

אייסוקר האמיתי זה אייסוקר של הפורום הכחול הישן... הפורום שוק... פורום שכולם מזיינים ת'שכל, יש בלאגן, כולם רבים עם כולם ובאמצע לפעמים יוגב נועל כמה דיונים ומנסה לעשות סדר.
    מערכת פורומים שיש בה: פורום כדורגל, פורום מנהלים, פורום הימורים ופורום סקרים (איזה פורום אני).

אחרי זה עברנו למערכת פורומים הנוכחית (ונמחק לי היוזר!!! אבי עדיין חייב לי 500 הודעות!!), ששם אני, פולדאאאאש ופולקמן קיבלנו את ניהול פורום ליגה אנגלית. אני חייב לציין שעם כל הכבוד למה שהולך היום בפורום, השיטה של המסח'רה והשוק שהיו פעם בפורום נוצצת לי הרבה יותר....
    חוץ מזה הפורום נהיה קצת יותר מאורכן ומסודר יחסית לפורום הכחול, אבל בכל זאת, כמה סדר יכול להיות בפורום שנמצאים בו אילן, בני ומשה אוחיון?! איזה ויכוחים מצחיקים... שעות על גבי שעות הייתי קורא ונשפך מהויכוחים שלכם, במיוחד מהויכוחים של בני ואילן בפורום מנהלים....
    ובאמצע בין כולם מגיע ניצן הצעיר ומנסה איכשהו לעשות סדר, ואף אחד לא לוקח אותו ברצינות וכולם מסתלבטים אליו....
    ולירן וחביב שהתחילו פה בריבים עם כולם וכמעט נחסמו, אבל כולם זוכרים איך זה נגמר. אחחח לירן - אתה בן אדם מיוחד....
    ועופר שלא קשור לכלום.... איזה בן אדם אניי.... אני כל כך אתה!!!
    בין כל הבלאגן הזה האיי סי קיו היה מופצץ בהודעות של פיימן: "יונתן, מה קורה עם הטור? השבוע עושים מגזין בןזונה, אל תאכזב!"
    ורוי היה קופץ מדיי פעם להגיד שלום.... אבל כולם יודעים שההודעה האחרונה של רוי שקשורה בכדורגל נכתבה איי שם בפורום הכחול, הישן. חוץ מאיזה ריב מאוד מאוד אניי עם סביולה (סביולה בעברית! עוד אחד מהפורום הכחול).
    ומישהו זוכר את ראול המלך? דניאל שאלוהים יודע לאיפה נעלם.... יוגב אם אתה מצליח להוציא תגובה ממנו פה אתה מלך....
    וכמובן אמיל.... מלך הסטלנים... רק שתדע שגם היום, כל פעם שאני רואה את ריקלמה בטלויזיה או משהו אני נזכר ישר בך..... איזה בן אדם מצחיק, מלך....
    ועוד אי של שפיות בין כולם היה שגיא - שאיכשהו התעקש לריב עם כל הילדים הקטנים פה על מכבי חיפה וכל מיני שטויות כאלו..... אותך גם ממש אהבתי, חבל שלא הכרתי אותך יותר...
    גם הראל, ריבאלדו, שייך לפורום הישן. למרות הצבא תמיד באת ונתת והגיע לך כל הזמן כל הכבוד...
    ואולי הרבה פה לא יודעים/זוכרים, אבל גם אלן סמית' הוא שריד של הפורום הישן...
    וגם לילך... תהרגי אותי איך את הסתדרת פה בפורום שכולם בנים.... ומי היה מאמין שאת עדיין מנהלת פורום טריוויה והימורים?!?!? כל הכבוד!!!!! איזו השקעה, את צריכה לקבל פרס חיים של אייסוקר...
    וניב - פיגו הגדול מכולם בשבילי, למרות שהיית קטן (כשאני חושב על זה כשהכרתי אותך היית בערך בן 13!!! לא יאומן), היית מאוד אחראי ונתת מעצמך המון....

אחחחחחח אייי איזה ימים........ אבבבי אם יש לך את הפורום הכחול הישן איפשהו, על דיסק או משהו, אתה פשוט חייב להעלות אותו לאינטרנט.... חייב!!!!!!!!!!

ואחרי זה הגיעה תקופה שבשביל חלק מהאנשים פה היא מאוד ישנה, אבל בשבילי היא בערך ביניים - התקופה של גל (אני עדיין לא אשכח לך שהיית בגבעת חביבה כשאני הייתי והברזת לי!!!), איתי, עדי, ד'ה סטרטפורד אנד (שאני בערך היחיד שיודע את השם האמיתי שלו.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ) ועוד הרבה אנשים שאני לא זוכר.... אני מצטער מראש אם שכחתי מישהו (ובטח שכחתי)

אז כן, תיכף אני סוגר שנתיים שאני לא כותב פה. כנראה בגלל זה כשאני מסתכל על רשימת המנהלים של הפורומים אני לא מכיר כמעט אף אחד. אני מניח שחלק זה אנשים שאני מכיר אבל שינו את השם שלהם אז אני לא מזהה... רק יוגב היה ויהיה האחד והיחיד. יוגב - אתה פשוט מלך. אתה בן אדם ענק. חבל לי שיצא לי לפגוש אותך רק פעם אחת....

ולסיום, אחד הדיונים הכי מצחיקים שהיו אי פעם בהיסטוריה של אייסוקר:
    http://www.asoccer.co.il/forum/index.php?showtopic=182

אז זהו חבר'ה! אני אוהב את כולכם! היום, 4 וחצי שנים אחרי שהתחלתי לכתוב פה, אני יכול להגיד שאייסוקר היה חלק מסויים מהילדות שלי. זה ממש ככה, הייתי שורף פה כל כך הרבה זמן שזה מדהים.... וכל כך נהנתי פה.......

9. SeRgInHo Member

אני עם ריבאלדו... רבאק זה יפה שאתם באים להגיד שלום, אבל תעשו קאמבק!

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי דאייר, אתה אחד האנשים שהכי הייתי מתווכח איתם בפורום!

אתה עדיין מתעניין בקבוצה שלך, או שהצבא גמר את ההתעניינות ואתה אפילו לא יודע מי זה סטיבן טיילור?

11. שגיא Guest

אלוהים, איזה נוסטלגיות!

אמיל, ניצן, יונתן, אתם פשוט אדירים!

חיזרו הנה

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא מתבייש לשאול אותי שאלה כזאת תגיד...?
    את טיילור הכרתי עוד לפני שהכרתי את אייסוקר....

לאחת הבעיות העיקריות שלנו היום קוראים פטר רמג'...

13. ofer16 Member

איזה נוסטלגיה... היו ימים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

במשך כמה שנים (ON AND OFF) אייסוקר היה לי בית חם. הכל היה פה - אווירה, ויכוחים, דיונים ברמה, אנשים טובים, מפגשי פורום, צחוקים, שטויות, ריבים, חסימות ויוגב אסולין אחד שהשקיע את הנשמה, גם כשהיה בצבא וחזר פעם במיליון שנה.
    אני לא אזכיר שמות כדי לא לשכוח אף אחד, אבל כל מי שאני מתגעגע אליו יודע את זה.

אין לי מה לומר - הפורום היום נראה מעולה, ואני שמח לראות שיוגב מצליח לשמור על הרמה ושיש דור המשך מעולה לנפילים של פעם.

בתור אוהד לאציו היחיד בארץ, אני רוצה להגיד לכם:
    כל הכבוד!

חג שמח לכולם ויומולדת שמח לאייסוקר!

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דייר, עופר...
    2 האנשים שיותר אהבתי בפורום הזה... מתתגעגע.

צ'מה יא טייס מה עם רינה...?

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רמאג' חוליגן.

אגב, כשהגעתי לפורום היו אם אני לא טועה שלושה אוהדי ניוקאסל. כרגע זה אפס. מי ישמור על הגחלת?