הפועל באר שבע 2021/22: מסיימים עונה עם מקום 2 וגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. zivmay Member

חאתם מגן ימני, זה חאתם נמצא 50 אחוז מהזמן מחוץ לסגל.
    מאמין שנראה משחקים עם שלישיית בלמים, עם שני ליברות כמו טיבי ואלחמיד , זה דווקא יכול להיות מעניין מאוד.

2. italiano Member

שווה לנסות.
    יש לך גם מגנים מתאימים למערך(הפורטוגלי שמספרים שמדובר במגן התקפי שגם שיחק פה ושם קשר שמאלי; ודדיה בצד השני שמתפקד הרבה יותר טוב במערך כזה).

3. DRORIKO Member

מה שבטוח שעם רוקאביציה לב"ש אין יותר תירוצים והיא צריכה ללכת חזק על האליפות. בטח כשמכבי נחלשת כבר שנתיים וחיפה איבדה את.....רוקאביציה. אומרים שהמכשול היחיד זה רוני לוי. יהיה מעניין לראות אם הוא ימצה את הפוטנציאל בסגל או יסרס אותו. צריך להזכיר שמאז האליפויות עם חיפה מעולם לא עמד לראשותו סגל שהוא בין הטובים בליגה. בקדנציה השניה בחיפה ובאחרונה בבית"ר הוא אמנם ספג הרבה ביקורות אבל סיים במקומות שתואמים את הסגלים שהיו לו. בב"ש הוא כבר יקבל פחות הנחות.

prica9 אוהב/ת את זה.
  4. zivmay Member

אין לרוני לוי תירוצים, אבל הוא ימצא משהו.
    אני לא בונה עליו, שנים של כשלונות, סטטיסטית זה לא הגיוני שנראה משהו חדש.

5. DRORIKO Member

לא יודע אם לקרוא לזה כשלונות. בקדנציה השניה אצלנו היתה לו חתיכת נגריה. כל מיני עטאא ג'אבר כאלה שאלוהים יודע איך הם התגלגלו להרכב שלנו. זרים מאד בינוניים. יוסי בניון עם מקל הליכה היה הכוכב של הקבוצה שתבין. מקום רביעי וגביע בדיעבד זה די סביר. גם לא חושב שבבית"ר היה כזה כשלון למרות הכדורגל המשמים. אם עד עכשיו ב"ש היתה קבוצה שמקום 3-4 זה סבבה לגמרי מבחינתה אחרי "זריקת הבוסט" של רוקאביציה אליפות זאת לא מילה גסה. בונקר לעומת זאת זה כן מילה גסה, שמעת רוני? :wink:

6. italiano Member

אל תצחיקו אותי.
    אין תירוץ?יגיד שאי אפשר לקחת אליפות עם 15 שחקנים חדשים וכרגע אנחנו בתוך תהליך(למרות גיל סגל ממוצע 87).

7. DRORIKO Member

יכולים להגיד מה שרוצים, אם ב"ש השנה לא נמצאת במאבק אליפות זה כשלון. אבל עוד לפני זה אני מצפה לראות כדורגל חיובי יותר מהשעמומון של השנים האחרונות.

Ajax Amsterdam, rivaldo ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  8. Raulito Madridista

ב"ש גם לא תהיה בקונפרנס-ליג אז בכלל יצא לה טוב בכל הקשור לליגה. רוקאביצה לדעתי זו תוספת מעולה לסגל ואפילו מעין בונוס, משהו שלא חשבו עליו כשיצאו לדרך בפרויקט הבנייה הנוכחי - חשוב מאוד בזמן ששכטר גם כן מבוגר ואני לא חושב שיהיה טוב כל שבוע, שגיב יוכל לשחק לדוגמא בכנף גם ולהתחרות עם יוג'ין אנסה. הלוואי והיה לאלונה תירוץ לזרוק את רוני לוי נניח בינואר כשהפער בפסגה הוא לא גדול, אבל זה לא יקרה. רוני צריך עוד שיטת משחק ולא לפסול אפילו יהלום או שני חלוצים לעתים, להזיז את אנסה קדימה, יש שחקנים שהם כן ורסטילים בסגל. הסגל טוב מזה של מכבי.

לגבי התקופה במכבי חיפה - אמנם לקחו גביע אבל לקבל שישייה כמה ימים קודם לכן זה בסדר? היה לו היצע חלוצים לא רע בכלל, בניון שהיה בכושר לא רע מקצועית והקבוצה לא נתנה גול. הוא גם עף נגד דייגים באירופה. היה לו עם מה לעבוד ולא רק עם חן עזרא..

9. DRORIKO Member

השישיה היתה כי השחקנים שיחקו בהליכה כדי לשמור כוחות לגמר גביע. לא ספורטיבי(מכבי נאבקה באותו ערב עם ב"ש במחזור האחרון) מעליב את אוהדי חיפה, אבל בסופו של יום זה השיג את המטרה, תאהב או לא. ההיצע חלוצים בחיפה לא היה מרשים במיוחד. היה את עטר ופלט שהיו מנקודות האור הבודדות של הקבוצה, אבל לצדם היו כל מיני חלוצים של ליגה לאומית כמו שחר הירש ושובל גוזלן. הרבה עומק לא היה שם בעמדה הזאת. בעמדות אחרות המצב היה אפילו יותר גרוע. בזמן אמת העברתי הרבה ביקורת על רוני לוי, בדיעבד אני חושב שקצת הגזמתי.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אוסיף שלמרות שחאתם בעיקרון הוא בלם, כמגן הוא היה הדבר הכי קרוב לדסה, מאוד מאוד התקפי, אבל גם הפקיר מאוד את ההגנה כי הרגיש שכמגן הוא יכול להגשים את כל הפנטזיות שלא יכול להגשים כבלם (למרות שלפעמים הוא כן פתאום מצטרף להתקפה או משחק מאוד גבוהה יחסית לבלם).
    לדעתי דווקא עם חאתם כמגן, אפשר לשחק עם שלושה בלמים כשאבו עביד על תקן הבלם השלישי, בטח כשלפי הדיווחים המגן השמאלי גם אוהב לתקוף.
    אם נצליח להביא עוד קשר אחורי זר שדומה לבריירו, אז אפשר לשחק עם 5 בהגנה כששני המגינים תוקפים, שני גרזנים באמצע, מיכה מתחת לחלוצים, ואנסה/יחזקאל ליד רוקאביצה בחוד.

11. alexshw Member

מדמון הושאל לבני יהודה. מקווה בשבילו שכשיחזור, רוני לוי כבר יהיה הסטוריה.
    אצל רוני לוי גם בניון בגיל 18 לא היה זוכה לקרדיט.

oranfu, yakar, Sir Alex Ferguson ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קדימה, להחזיר אותו כספונסר, שישים את הכסף, יקבל חסות לאחת החברות שלו ומנוי ליציע הכבוד :)

https://scontent.ftlv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/241693524_2047420288743308_6922827776218097156_n.Xxx?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=-SFkjT950d8AX_cIQOq&tn=IvrHgqFrn1jyU3HC&_nc_ht=scontent.ftlv1-1.fna&oh=79c20d8cdf58e60fe1c72882bbdc0409&oe=615FBCBB

13. alexshw Member

אלחמיד נראה לי מהחבר'ה של דאבור.

14. קשר שמאלי Member

יותר מהחבר'ה של טוואטחה. אוברייטד, פצוע כרוני, וחסר מודעות עצמית.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאלה שמחזיקים מחאתם, אבל קצת מתחיל להימאס מהאגו והפוזה שלו.
    אני חושב שבמועדון באו לקראתו מספיק, גם בעובדה שכיבדו את הבקשה שלו לא לפתוח כמגן ימני למרות שזאת העמדה הכי חלשה אצלנו, וגם כשנתנו לו לנסוע לנבחרת ללוח עמוס של משחקים למרות שהוא התלונן על רגישות לפני כשידוע שיש לו בעיה עם עומסים.
    אם אחרי כל הכסף ששילמו עליך, ואחרי כל הדברים שבאו לקראתך, ואחרי כל האהבה שקיבלת כאן למרות שבעבר החרמת משחק חשוב באירופה ביום משחק, אתה מוציא פוסט כאילו מדובר במסי שקיבל בוז מאוהדי ברצלונה, אז אולי באמת מקומו לא איתנו.
    די נמאס משחקנים עם אופי ואגו וחוסר מודעות (גם מקצועית, חאתם מאוד פציע וגם עדין כל משחק חולם לפחות פעם אחת במהלך שיכול לעלות לנו בשער, כולל אתמול כמובן), שעוד מרשים לעצמם לבוא בטענות לקהל אחרי משחק נפל כמו שהוא נתן אתמול.
    מקצועית הרף שלו מאוד גבוה, ועדין, זה לא אומר שהוא יכול להתנהג ולהתנהל איך שהוא רוצה, פוסט מאוד מאכזב ויהיר שלו.

Maccabi Diamond, oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.