דיון שאר הקבוצות 2023/24

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏1/8/18.

?

מי תסיים הכי גבוה בטבלה?

1. לאציו

13 הצבעות
    59.1%
  2. פיורנטינה

2 הצבעות
    9.1%
  3. טורינו

1 הצבעות
    4.5%
  4. סמפדוריה

0 הצבעות
    0.0%
  5. אטאלנטה

6 הצבעות
    27.3%
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הפוך ולא גוטה, אבל כנראה שאוהדי ארסנל התרגלו למשוואה הזאת.

k_700, itzik.miro ו-Roma אוהבים את זה.
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא על פרנציפ. זה פשוט לא תסריט שלילי עבורו. כשהמטרה\חלום שלך זה להגיע לריאל מדריד, להפציץ עוד עונה עם 25 שערים ולצאת בגיל 22 עם הכרטיס ביד כמו דונארומה זו אלטרנטיבה לא רעה להתחלת שלב הביניים השני כבר עכשיו.

יכול להיות שהוא לא היה מגיע לזה אבל לא הייתי רוצה להיות תלוי בשחקן איתו אין לי תקשורת תקינה כבר מספר חודשים (גם אם באשמת קומיסו, זה המצב הנתון).

הוא לא עושה לפיורנטינה טובה. הוא מקדם אצלה את הקריירה של עצמו, ולפי המנהל שלהם גם מתעלם מהרצון של המועדון להבין מה הוא מתכוון לעשות.

בדרך כלל הצהרות מהסוג הזה הם הסברים לדברים שכבר מתרחשים. זה לא הזמין את ההצעה מיובנטוס.

ועל מה פיורנטינה צריכה להמר פה 65-70מ' יורו? על הסיכוי לשחק בקונפרנס ליג?

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/22
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

טרולי הרשת היובנטינים לא ישנים בלילה אחרי פראדה, אבל יותר חשוב מכך, האינדיקציה הבולטת לקראת מעבר ליובה היא:

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  4. SerieA Il Capitano

אנחנו כולנו משוכנעים שבקיץ פיורנטינה הייתה מקבלת פחות?

תקבל עכשיו סכום קטן, ולאט לאט תגיע ל-70 מיליון אבל יובנטוס (או כל קבוצה אחרת) תשלם בהרבה תשלומים. לא בטוח שלא היה מקבל יותר בקיץ.
    העניין הוא שכנראה יובנטוס לוחצת על הסוכן ולכן גם השחקן לוחץ.

אין לקומיסו בעיני שום ברירה אלא לעשות מה שהשחקן רוצה. הוא יילך ליובנטוס לא משנה מה כי זה מה שהוא רוצה. טוטנהאם או ארסנל הן קבוצות ממדינה אחרת וזה סיכון, כאשר ולאהוביץ׳ יודע שבאיטליה הוא ימשיך להפציץ. באנגליה הכל יכול להשתנות.

עם ובלי קשר, השמועות עכשיו הן שמארוטה רוצה את גוסנס אחרי שהסעודים מניוקאסל הרימו כמה טלפונים לפרקאסי.

5. SerieA Il Capitano

יש להם סיכוי של 60% לעוף מהגביע כבר בסיבוב הקרוב מול אטאלנטה. הליגה האירופאית לא שווה בעיניהם את ההפסד הכספי. אם היו בתמונה של המקום הרביעי מניח שלא היו מוכרים את דושאן עכשיו.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה חושב כמו אוהד. תחשוב כמו בעלים.

7. טל. Member

הטעות שלו היא לא שהוא חושב כמו אוהד. -אלא שהוא חושב כמו אוהד אינטר.

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבוקר שאב אותי להתרגשות כמו אחרון הטרולים, שלפעמים זה כיף מאוד, במיוחד שאני לא האמנתי שזה יקרה בכלל, אז בינואר?

סיבה נוספת שכולם מתרגשים:

ואי אפשר לסיים בלי קצת פרופר טרולינג לאוהדי ארסנל:
    https://twitter.com/NycJuventus/sta...85771960869138435|twgr^|twcon^s1_c10&ref_url=

https://twitter.com/matteojfcc/stat...85758127421247493|twgr^|twcon^s1_c10&ref_url=

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  9. itzik.miro Member

בוא ניתן לזה להיות קודם כל - אה פאטה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@itzik.miro

הטוויטר לא שכח גם טירלול במיוחד בשבילך:

itzik.miro ו-EO11 אוהבים את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Un bombón
    - ועדיין לדעתי יותר סביר שהם יוכלו לקבל עליו כסף בקיץ, אני לא רואה אותו לוקח סיכון עם קומיסו שפתאום יכול לעשות לו צרות כי הוא לא מאריך חוזה ובוחר שלא להימכר. יכול להיות שבמקום 70 הם יקבלו 50 או 60, לא רואה אותם מקבלים פחות. שוב, זה הכל השערות, אבל אם אני בעל הבית הייתי מחפש את הפתרון הטוב ביותר לקבוצה שלי ולא לכיס שלי.
    - ההצהרה אתמול לא הפריעה לי ולא משנה לי, יותר ההצהרות בספטמבר ש"תם המו"מ מול דושאן" כאילו זה הגיוני לצאת בהצהרה חסרת תועלת כזו. במקום לתת שקט, הם עשו בלאגן. לשמחתם לא יצא מזה יותר מדי.

אני לא רואה מועדון שמכבד את עצמו מוכר את הכוכב הכי גדול שלו בינואר, כשלכוכב הזה יש עוד שנה וחצי לחוזה (ולא חצי שנה כמו ההעברות של אריקסן או אלכסיס). לכל בעל בית הכסף הוא חשוב, אבל בסופו של דבר רווח כלכלי הוא לא נדבך עיקרי ברכישת מועדון כדורגל, בשונה מהענפים האמריקאים. כדורגל זה פילנתרופיה, זה הנאה וכן, יש גם בנפיטים שהם לא רווח ישיר אבל יצירת קשרים ובניית תדמית.

לדעתי אם פיורנטינה הייתה יודעת להתנהל, היא הייתה מחכה לקיץ היא הייתה מקבלת סכום נאה על דושאן ואפשר היה לסכם את זה מול השחקן, זה לא פעם ראשונה שזה קורה. במקום זה יש פה מהלך שאולי יניב כסף, אבל בשאר הפרמטרים עשוי לפגוע בפיורנטינה וחבל.

itzik.miro ו-Roma אוהבים את זה.
  12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11 - אתה מדבר על הבעלים, אבל הכסף נכנס לקופת המועדון ולא לחשבון האישי של הבעלים.
    60-70 זה סכום משמעותי מאוד לקבוצה באיטליה, משמעותי יותר אפילו אחרי הקורונה.

אני מניח שהאנשים בפירנצה לא טיפשים, אין ספק שזו פגיעה מקצועית, אבל זה לא שהקבוצה תהיה מועמדת לירידה עכשיו, וזה לא שהיא היום מועמדת לאליפות או לרביעייה הראשונה. אין ספק שלהגיע לליגה האירופית זה דבר חשוב(בלי ציניות - זה כסף) , אך יכול להיות שבהבנה שלהם, עדיף למכור בהקדם - וזה מובן.

אם יפצע בין עכשיו לקיץ? ככל שמתקרבים לסוף החוזה מנוף הלחץ על פיורנטינה עולה, לאור העובדה שהם יצאו לתקשורת עם זה שהשחקן והסוכן לא ממש משתפים איתם פעולה - מה באמת הבעיה פה?

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Bianconeri

שוב, אני לא אומר לוותר על כסף, לא אומר לחכות לקיץ 2023 שהוא ילך בחינם רק בשביל הליגה האירופאית ואולי גביע סנסציוני. אני רק אומר שעם ניהול נכון של הסיטואציה, אפשר היה לדחות את ההעברה הזאת לקיץ ואולי להפסיד 10-15 מיל' ביחס להעברה הנוכחית (וזה במקרה הגרוע). הוא יכול להיפצע, נכון, אבל זה תקף לכל שחקן וריסק יש בכל עסקה בכל מקום. בהתחשב בכך שמדובר בשחקן לא פציע, זה ריסק שאני במקום קומיסו (שלי לפחות כן נראה מטומטם טיפה) הייתי לוקח.

והכסף לא הולך ישירות לכיס של הבעלים אבל הוא יחסוך לו הוצאות.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בעלים:
    70 מליון עכשיו או אולי 70 אולי פחות אחר כך?

זה נראה לי מסתכם בזה.

* הנחת המוצא שלי היא שבפירנצה מאמינים שהפגיעה המקצועית איננה משמעותית

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם מדובר בשחקן כזה, ברור שאחר כך.