הנשרים (שוב) פושטים מזרחה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏25/5/12.

1. Der Rotbart Member

להזכירך כוכבי נבחרת ספרד הם ברובם יותר מבוגרים ובשלים מחבורת הגרמנים הצעירים, וספרד עד לא מזמן (4 שנים בסך הכל) נחשבה לכשלון מתמשך. אז בוא נשים דברים בפרופורציות; אם קשה למישהו להודות שיש צירוף של כשרונות גדולים בגרמניה זו בעיה שלו. זה שהם עוד צריכים להוכיח את עצמם, זה משהו אחר.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/12
  2. Eric Cantona Member

JR-Riquelme צודק, קודם שיקרעו זוג נעליים ואחרי זה נדבר במונחים של נבחרת חזקה (שלא נדבר על דור זהב... אילו הגזמות פרועות היו כאן הבוקר).

היי משה, נציגות יונייטד מתרחבת כאן אני רואה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אתה צודק שלולא הטעויות במערך של המאמן במשחק האחרון של גרמניה הם יכלו לעשות יותר וגם צודק שהם לא היו מנצחים את ספרד גם ככה (Rosner מגזים). זה עדיין המאמן המצטיין של מונדיאל 2010 וזכורה לו המון עבודה טובה. אם יצליחו להביא את הידינק אז החילוף יתקבל בהבנה, אבל אם אין מאמן טוב ממש להביא אז אין סיבה בכלל לדבר על אופציה אחרת.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שחסר מאמנים איכותים בשוק.
    אני כן יודע שלאב עשה בערך כל טעות אפשרית שהוא יכול היה לעשות אחרי הפתיחה הנפלאה של גרמניה. המומנטום היה איתם, הביטחון היה איתם, ולאב החליט בדיוק ההפך מהאימרה הידועה, לקחת משהו שעובד ולקלקל אותו.

4. Eric Cantona Member

זה קרה רק משחק אחד שהוא הציב מערך טקטי שגוי שחשב שכך ישלוט במרכז המגרש נגד האיטלקים. אם זה היה קורה לו כל משחק שני אז הייתי איתך כאן, אבל כזו הפיכה של ההרכב הוא מעולם לא עשה ולכן זה נסלח. אפילו המאמן הדגול שלנו ביונייטד עושה הפיכות של הרכבים ומפסיד משחקנים והכל נסלח לו, אפילו יותר מפעם אחת.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנת אותי, ידעתי שהם יעופו כשהוא שינה את ההרכב מול יוון וקטע את המומנטום של הנבחרת. נכון שהגרמנים בכל זאת ניצחו אבל הוא פגע בוודאות וברצף ובאותו רגע ידעתי שיתחילו הבעיות. ההתנהלות בחצי הגמר הייתה רק ההמשך לרבע הגמר.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוזנר מה קרה לך? אתה מרגיש לא טוב? פעמיים רצוף אתה אומר את הדברים שלי?
    ושוב הערה קטנה. קל גם יודע לתת את הכניסה החזקה כשצריך וגם את המכה.
    אבל מה אתה רוצה ממאמן שלא הביא גרזן אחד מיתי לטורניר שלם.

7. Der Rotbart Member

וכדאי להוכיח את זה אפשר לצפות בקטעים הבאים, הראשון מגמר המונדיאל ב-74 בו שחקני גרמניה אפילו לא מעלים בדעתם לשיר את ההמנון:

השני מהמשחק מול אנגליה ביורו 1972 (בערך מהדקה ה-2:30):

אני חושב שאני לא צריך להזכיר מי ניצח בשני המשחקים האלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/12