הנשרים (שוב) פושטים מזרחה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏25/5/12.

1. dudi Member

לירן עם באד בוי או עם גוד בוי אם הילד מסדר את הקלפים בצורה פשוטה אז המנטרה אמש בקייב לא הייתה חוזרת, או לפחות היינו מקבלים הזדמנות לכך..

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/12
  2. Eric Cantona Member

נחמד לך לחיות באשליה. רק שבמציאות ספרד רמה מעל כולם, ליגה בפני עצמה.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה נכון, אבל זה לא היה עוזר לך לזכות וזה המטרה.

שתי בעיות:
    1. המאמן חושב שהוא אלוהים, בונה על שחקנים בינונים/שחקנים שלא משחקים בעמדה שלהם (פודולסקי, שורלה, מרטסקר, הוודרס על תקן מגן ימני וכו).
    2. אין היום לידר לנבחרת, אני מצטער להגיד את זה אבל לאם היה ועדיין קפטן לא ראוי, שווינשטייגר נמצא מבחינה מנטאלית על הרצפה (חייב מנוחה של חודשיים, כדי לנקות את הראש), כל האחרים או צעירים מדי (קדירה, הומלס) או לא בנויים לזה (אוזיל, גומז וכו).

מה שהיה חסר לי בהפסד לאיטליה, זה לקראת הדקה ה 60 איזה פאול של תיסכול (של צהוב) כדי לעורר את השחקנים מבחינה אמוציינאלית. ואן בומל ששיחק בבאיירן היה עושה את זה (זכור לי במשחק מול ריאל). דוגמא טובה נוספת שהיתה אופציה לנבחרת לפני כמה שנים (אבל לאוו התעלם ממנו כמובן) הוא ג'רמיין ג'ונס (שבסופו של דבר חבר לקלינסמן בארה"ב). זה מסוג השחקנים שמתאימים לנבחרת, ויש גם דוגמאות מהעבר אפנברג, להמאן (לא אשכח במדי שטוטגארט איך ניער את נידרמאייר אחרי טעות בהגנה) וכמובן אוליבר קאן שאמר משפט שחקוק בספרי ההיסטוריה של הבונדסליגה: Eier, wir brauchen Eier
    אין לנו אחד עם בייצים היום בקאדר (ואם היה הוא אולי היה נכנס בלאוו על השטויות שלו אחרי המשחק. בדיעבד כל השחקנים טוענים שהמאמן לא אשם ושרק הם אשמים, אפילו שלאוו עצמו הודה שהוא טעה, השחקנים מפחדים ממנו)
    כמובן שאפשר גם בלי היררכיה ברורה, כמו המצב הנוכחי בנבחרת, להצליח, אבל זה דורש משמעת עצמית גבוהה, שקט נפשי וסדר במשחק (שפה המאמן עשה בלאגן). כל שלושת התכונות האלו לא היו קיימות. בפעם הראשונה שהנבחרת נקלעת לפיגור היא נכנסת להלם ולא יוצאת ממנו עד הדקה האחרונה. כמובן שגם השחקנים אשמים פה, אבל האשם העיקרי הוא המאמן, וגם החילופים במחצית לא ישנו שום דבר, אם המאמן לא מסוגל לדרבן.

איך שלא נסתכל על זה יוגי חירבן לנו תיורו, והשחקנים לא ידעו להתעלות על זה (גם אם זה קשה, זה עדיין היה אפשרי, גם נגד איטליה).
    חבל שדור הזהב שלנו בניגוד לזה הספרדי לא יראה תארים (עד שלאוו לא יעזוב)

4. Eric Cantona Member

נדייק, דור כישרוני עם אופי חביב אבל לא דור זהב. כמו שאמרת - אין לכם מנהיג אחד לרפואה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/7/12
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לדעתי כן מדובר בדור זהב, זה שחסר לידר זה גם אשמה של המאמן שלא רוצה היררכיה כדי להיות הדיקטטור לא רק מחוץ אלא גם במגרש.
    לא זכור לי תקופה שבה בכל עמדה היה לגרמניה שחקן נהדר ועוד אלטרנטיבה מהספסל.
    זה שחלק מאותם נושים לא מקבלים הזדמנות אצל לאוו זה כבר אישיו אחר.

ולראיה:
    המגן הימני הטוב ביותר בגרמניה: קסטרו מלברקוזן לא מקבל זימון (וזה שהוא משחק בלברקוזן קשר ימני, לא משנה את העובדה שהוא מגן נפלא) בנוסף יאנשקה מגדלבך
    החלוץ השלישי הטוב בגרמניה לא מקבל זימון: קווין קוראני, פטריק הלמס
    השוער השני הטוב בגרמניה מודח מהקאדר (טר שטגן) בעוד ליצנים כמו ויזה נשארים
    אופציות נוספות לקישור האחורי של גרמניה במקום ילדודס א לה גונדוגאן או בנדר...סבסטייאן קל (שהיה נפלא בדורטמונד השנה!)
    קשר ימני נהדר א לה פטריק הרמן עדיף מאשר לשים שחקן בנאלי כמו שורלה או פולדוסקי בעמדת הקשר
    גם לואיס הולטבי ואפילו דרקסלר האוברייטד עדיפים על הקשרים השמאלים של הנבחרת (שורלה את פודולסקי).

6. Eric Cantona Member

הצגת לי כאן דור כישרוני, לא דור זהב. דור כזה מביא הצגות ותארים בכל החזיתות. ברצלונה לקחה פעמיים ליגת אלופות בנוסף לתארים בנבחרת. השחקנים שלהם דור מנצח והשחקנים של באיירן, שהם מחצית מההרכב של ההנבחרת שלכם, מפסידים. דור זהב מנצח ולא משנה מי המאמנים, כמו שהיה לכם בבשנות ה 70 שניצחתם יורו, מונדיאל וליגת אלופות. רשימת כישרונות אני יכול גם להגיד שלאנגליה היה בשנות ה 90, אפילו יותר מלכם, אז הם גם דור זהב?

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תן לברצלונה את לאוו ותמכור חלק מהשחקנים הכי טובים שלך בדיעה שהם לא מתאמים לך ואני לא בטוח שברצלונה היתה מה שהיא היום.
    יש פה דור פנטסטי שצריך קצת סדר, היררכיה ומאמן שנותן להם סיכוי להוציא את המקסימום

8. Eric Cantona Member

דור פנטסטי, קיבלתי. דור זהב זה דור שמנצח הכל בכל החזיתות. אז גם ואן חאל והיינקס לא מספיק טובים? כל הבסיס של הנבחרת שלכם נמצא בבאיירן כמו עם ספרד וברצלונה.

אני מכבד אותך אבל זה אפילו קצת מעליב ישר לזרוק את המילה דור זהב לשחקנים עם אפס תארים בינלאומיים, לכן הייתי חייב לתקן. דור מוכשר ופנטסטי כמו שאמרת, כן. ספרד אחת יחידה ומיוחדת, דור זהב יש רק אחד בכל דור. לכם יש דור כישרוני וגם זה עם הרבה מיגבלות וכוכביות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/7/12
  9. Der Rotbart Member

הרבה מהבעיות המנטליות של הנבחרת הגרמנית עולות בראיון הזה עם אוזיל (בתרגום לאנגלית):
    Özil - Die Welt

הבעיה העיקרית לדעתי היא איזו נקיות דעת לגבי הספורט (בסגנון, לנצח זה לא בהכרח הכי חשוב / להגיע לארבעה חצאי גמר זה הישג גדול) בשילוב עם עודף אינטיליגנטיות (כל מיני הסברים מתוחכמים לכל שאלה קשה). שיש כמה שחקנים כאלו זה נפלא, אבל שיש יותר מדי זה באמת דומה למערכון הזה החמישיה (שהוא כמובן מחווה למונטי-פייטון):

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי הערות, לירן.

א. השחקן הזה עם הביצים, שיודע להיות רע ולתת כניסה כואבת ולדרבן היה ויש. בעצם שניים (הזכרת אותם אח"כ) רק שהמאמן לא רצה אותם. סבסטיאן קל וג'רמיין ג'ונס (שלפעמים קצת מגזים מידי). אפילו קלוגה יכול לעשות את זה.

ב. לאוו חירבן לנו את היורו הקודם, את המונדיאל האחרון ואת היורו הזה. לא רק את היורו הזה.

11. Eric Cantona Member

עוד לא נולד לכם המאמן שיביא את קל וג'ונס לנבחרת ויתן להם גם לפתוח בהרכב. קל הרבה אחרי השיא שלו.

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קל בשתי עונות שיא שלו בקריירה, לא סיפק בקריירה שלו מעולם עונות כמו שסיפק בדורטמונד לאחרונה, ככה שהפסד זה לא היה יכול להיות עבור הנבחרת, אבל זה לא רלוונטי כי לאוו אפילו לא פוזל לכיוונו של קל.

13. Eric Cantona Member

אני לא מומחה לכדורגל גרמני, אבל זה לא שחקן שהיה בשיאו בערך ב2004 - 2006? מאז עברו עליו פציעות והוא כבר בן 32. יש לכם שחקנים טובים וצעירים שמתקרבים לשיא שלהם ואתם מחפשים שחקנים חלשים יותר כדי לחזק את הנבחרת הגרמנית? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. Der Rotbart Member

הוצאת לי את המילים מהפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx והרעיון להחזיר את קל וג'ונס רק מחדד את העובדה שבדור הנוכחי (והמוכשר עד כאב) אין (לפי שעה?) שחקנים מהזן הזה.

15. alexshw Member

סתם לידע כללי ג'ונס שחקן נבחרת ארה"ב.