המחזור ה-34 בסריה א':: מבחן גדול לקונטה ואינטר באולמפיקו, האם יצליחו להלחיץ את האלופה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏17/7/20.

1. Roma מנהלים

https://cdn2.tstatic.net/kaltim/foto/bank/images/jadwal-liga-italia-giornata-15-06122019.Xxx
    בסוף המחזור יכול להיות לנו מאבק אליפות?אינטר תצטרך לנצח בחוץ את רומא ולקוות לעזרה מלאציו.

עוד משחק ששווה לשם אליו לב הוא בין ג'נואה ללצ'ה, ברשיה וספאל כבר ירדו כמעט בוודאות ואודינזה שממוקמת במקום ה-16 יש טווח ביטחון של 7 נקודות. ל'צה נמצאת במקום ה-18 שמוביל לירידת ליגה כרגע אך נקודה מפחות מג'נואה(30 נק') שתארח את המשחק בלואיג'י פראריס. במשחק הקודם התוצאה הייתה 2-2 נהדר, הפעם ללא קהל ועם הרבה רגליים רועדות זה יהיה ללא ספק משחק על 6 נקודות.

לוח המשחקים -

ורונה - אטלנטה (שבת, 18:15)
    קליארי - סאסאולו (שבת, 20:30)
    מילאן - בולוניה (שבת, 22:45)

פארמה - סמפדוריה (ראשון, 18:15)
    ברשיה - ספאל (ראשון, 20:30)
    פיורנטינה - טורינו (ראשון, 20:30)
    ג'נואה - לצ'ה (ראשון, 20:30)
    נאפולי - אודינזה (ראשון, 20:30)
    רומא - אינטר (ראשון, 22:45)

יובנטוס - לאציו (שני, 22:45)

מחזור פורה ומהנה!

2. DRORIKO Member

לאלה מביניכם שלא גרים 100 מטר מהאוקיינוס האטלנטי, המשחק המרכזי בוואן יהיה משום מה נאפולי-אודינזה. גנואה-לצ׳ה יהיה רק בפריצות. אגב מה שעוד לא מובן זה שהערוץ המקביל שלהם ריק באותו יום ובכל זאת הם לא משדרים את המשחק. אוהדי לצ׳ה בדרכם להפגין מול בית ראש הממשלה.

3. Roma מנהלים

אני מניח שהצופה הישראלי הממוצע יעדיף לראות את נאפולי שהיא קבוצה גדולה ומוכרת על פני ג'נואה - לצ'ה שרק אם אתה עוקב אחרי הליגה האיטלקית תבין את המשמעות של המשחק הזה.
    לא יודע לגבי הערוץ השני, אולי אסור להם לשדר שם כדורגל איטלקי, נשמע מטומטם אבל עדיין.

נ.ב. בדקתי את זה ויש את המחזור האחרון של הליגה הספרדית בסמוך לחגיגה האיטלקית אז גם אין את האופציה לפצל את השידורים האיטלקיים.

4. DRORIKO Member

בערוץ השני יהיה במקביל את השידור החוזר של ברצלונה-אוססונה. אגב אם כבר הזכרתי את נושא הפריצות, מישהו יכול להסביר מה לעזזל הקטע. בזמן יובה-סאסוולו למשל עברו באמצע לראות פנדל של רומא. עכשיו אם אני אוהד רומא והמשחק הזה מעניין אותי אני לא אצפה ביובה-סאסוולו ואחכה עד שתהיה פריצה לרומא, אני אחפש את המשחק שלה ברשת. אתה סתם מפריע לאוהדים של יובה לראות את המשחק.

5. Roma מנהלים

כמה אוהדי רומא וכמה אוהדי כדורגל נייטרלי?
    אני זוכר שהיה סקר לגבי השידור המשולב בליגה האנגלית והליגה האירופאית בזמנו ורוב האנשים מעדיפים משולב וחגיגות אירופאיות\אנגליות, לראות גולים והתקפות מרכזיות. כמובן שהרוב כנראה לא אוהדים קבוצה מסוימת.

6. RubberSoul Member

לאציו-אודינזה שודר במקביל לבד בערוץ ONE הרגיל.

Roma אוהב/ת את זה.
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא רואה את לאציו במצבה הנוכחי מוציאה משהו מיובנטוס (לא שאני בונה על מאבק), הלאציאלה מרוסקים מנטלית. האמנתי הרבה יותר בסאסואולו שהוציאה 5 נקודות מ-9 אפשריות נגד שלישיית הצמרת ומגיע שאפו ענק לדה זרבי (שמתי עליו עין עוד בקדנציה הקצרה בבנבנטו).

אנחנו בכל אופן נמצאים בסיטואציה שאנחנו לא מכירים, סיטואציה שבה אפשר לסגור את המטרה המינימלית של הכרטיס לצ'מפיונס כבר במחזור ה-34 ולא בעשר הדקות האחרונות של העונה. כמובן שזה נשמע מגוחך קצת, אבל פחדתי מזה ואני חושב שלמרות רגעים מעצבנים פה ושם, כמו להכניס את אריקסן דקה 88 נגד ורונה בזמן שבורחה כבר צריך אינפוזיה, קונטה בהחלט שידרג אותנו. בעונה הבאה נצטרך להעמיק את הקישור וההתקפה כדי להימנע מסיטואציה שקונטה מתבכיין על פציעות ויכול להעמיד תירוצים למה הקבוצה לא צמודה ליובה, אני סומך על מארוטה ואוסיליו שיעשו את זה. להשאיר את אלכסיס וראג'ה ולהביא את טונאלי זה די והותר בשבילי.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO רק לדייק, אני נמצא שם בחופשה. אבל עדיין לא נותן לאף אחד לטעות באיזה צד אני.

9. DRORIKO Member

בצד החמוד

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין אם בעונה הבאה מטאו פסינה ימצא מקום באטאלנטה.

11. DRORIKO Member

אולי כי שנינו מדברים מפוזיציה אחרת אז אני חושב אחרת ממך, אבל אני דווקא מודאג מהמשחק. לאציו נראית רע בתקופה האחרונה אבל יש גבול לכמה משחקים רעים היא יכולה לתת, לדעתי דווקא נגד יובה הם יכולים להתחבר. מה גם שבמשחקים נגדינו שחקנים תמיד נותנים את האקסטרה. ראה לדוגמא נאפולי שגם הגיעו נגדינו בתקופה רעה מאד וזהות היריבה "התניעה" אותם והם עשו לנו בית ספר. על הנייר יובה קבוצה טובה יותר, אבל אמרנו את זה העונה על לא מעט קבוצות שיובה איבדה נגדן נקודות. מבחינתי זה יהיה משחק על אליפות, חייבים לנצח אותו, וזאת גם צריכה להיות הגישה, אם עוד פעם הקבוצה תרד אחורה בדקה 20 כשהיא מובילה היא יכולה ללכת אתה יודע לאיפה.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין סיבה שלא תהיה מודאג, אני פשוט חושב שזה הרבה פחות מאוזן ממה שחושבים דווקא בגלל שמדובר במשחק גדול. לאציו בכושר נוראי ויובה מגיעה למשחק בדיוק באותה גישה שאתה מדבר עליה. יפתיע אותי אם לא תנצח מחר.

לא שזה משנה משהו. המאזן הפנימי בין יובה לאינטר סגר את סיפור האליפות.

13. DRORIKO Member

במידה ונאפולי מסיימת שישית מקום 7 הולכת לליגה האירופית?

14. DRORIKO Member

מילאן כרגע היא קבוצת כדורגל החופים הטובה באירופה. מיד אחריה בטבלה מנצ'סטר יונייטד ומכבי חיפה. מרקו בלבול מוסר שגם אם חיפה לא תזכה עדיין היא משחקת את הכדורגל הכי יפה בליגה.

15. DRORIKO Member

אורסוליני מקבל כדור 80 מטר מהשער-דופק מספרת ישר לחיבורים
    אורסוליני עם כדור מול השוער-רגע מה זה הדבר העגול הזה? מה אני עושה איתו? איך קוראים לי?