המחזור ה-18 בבונדסליגה:: לייפציג מול הופנהיים, לברקוזן-גלאדבך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏27/1/17.

1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

הסיבוב השני בבונדסליגה יחל הערב, עם מפגש בין שאלקה לפרנקפורט.

מעטים, אם בכלל, היו מצליחים לנחש נכונה בתחילת העונה שהמשחק המרכזי במחזור הזה יהיה בין לייפציג להופנהיים - ומאוד קשה להאמין שמישהו היה מאמין שבחודש ינואר, לייפציג תהיה במקום השני והופנהיים תהיה הקבוצה היחידה הבלתי מנוצחת בחמשת הליגות הגדולות. פושברג עדיין מושעה אך גם אוליבר ברק פצוע, לכן האזנהיטל צפוי להמשיך להציב את דומיניק קייזר בקישור ההתקפי. בצד השני, האיום העיקרי מהופנהיים מגיע מכיוונו של סנדרו ואגנר, שמאזנו עומד כבר על עשרה שערים העונה - כולל שערים בשלושת המשחקים האחרונים.

משחק מעניין נוסף יפגיש בין לברקוזן לגלאדבך, כאשר בניגוד לסייחים לברקוזן נראית במסלול התאוששות. צ׳יצ׳אריטו עדיין מחפש שער ליגה ראשון מאז היום הראשון של חודש אוקטובר (מול דורטמונד), אבל נראה שלברקוזן מסוגלת להסתדר גם כך. כוכב גלאדבך, רפאל, נמצא בבצורת משלו וכבש רק שלושה שערי ליגה העונה, אך לא סביר שהוא יאבד את מקומו בהרכב מאחר והוא בכל זאת מהשחקנים החשובים בקבוצתו, ושהאלטרנטיבות האחרות לא משכנעות - האן שכבש שער בודד העונה וממעט לקבל קרדיט או דרמיץ׳ שחזר לאחרונה מפציעה בגללה נעדר מהמגרשים כמעט שנה.

עוד במחזור:
    טוכל יחזור למיינץ כשברקע שמועות על מתיחות בינו לבין ואצקה, אובמיאנג חזר מאוכזב מגאבון ועשוי לפתוח כבר בראשון. ברמן תפגוש שוב פעם יריבה קשה, הפעם זו תהיה באיירן. קלן תתארח בדרמשטט, המבורג באינגולשטט, וולפסבורג המתאוששת תארח את אוגסבורג ופרייבורג את הרטה.

לוח משחקי המחזור (להוסיף שעתיים לשעות המצוינות בתמונה):

https://pbs.twimg.com/media/C3KgHOTUkAI0LQ6.Xxx

Roma ו-Franco אוהבים את זה.
  2. נעם Member

שוב פעם 2-1. משחק לא רע של ברמן, אבל עדיין זה לא רמה כדי להוציא תיקו או לנצח את באיירן. הבווארים במשחק לא טוב אבל עם פחות מ5 בעיטות למסגרת בעיטה חופשית אחת ומבצע של רוברי עושים 2-0 מהיר. נורי באמת ניסה כל טקטיה אפשרית, אבל זה לא הספיק.
    דלאני שוב היה מעולה, אגשטיין השתפר וגרסיה היה מתחת לכל ביקורת. ס"הכ משחק לא רע לצעירים ושער יפה של קרוזה.
    גנברי בירידה קשה ביכולת כבר כמה שבועות טובים. מצד שני לא ברור למה ברטלס לא פותח.
    לפחות זה לא עוד איזה 5-0 כמו שהיה בשנים האחרונות...

Die Werkself ו-Franco אוהבים את זה.
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שוב פספסתי את המשחק שלכם, אבל שמח לשמוע שהוא נכנס לעניינים מהר, בא לי שיצליח.

מישהו עדיין מחכה לנפילה של לייפציג? אני יכול להבין את חוסר החיבה אבל יש לי רק הערכה לצד המקצועי של המערכת כולה במועדון הזה. קצת אוף טופיק, יש מצב שמיינץ משחקת כמעט כל מחזור ביום ראשון?

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  4. VAR Member

הנה משהו שיכול להפוך לגלדבאך את העונה...

5. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

משחק מול לברקוזן?

האמת היא שלא כל כך מתחשק לי לכתוב על המשחק. רק אזכיר את טה שאמנם כבש את שער הבונדסליגה הראשון שלו אבל היה מחפיר הגנתית, ואת ידבאי שנכנס כמחליף והוכיח שהרושם הראשוני הטוב שהיה ממנו לפני שנתיים היה כל כך מוטעה, ושכמגן אין לו מה לחפש בליגות בכירות (הוא בלם, למי שלא מכיר). בחדשות הטובות, מחצית ראשונה לא רעה, שני גולים ממצבים נייחים ושבירת הבצורת של צ׳יצ׳אריטו.

Neverkusen במיטבה.

6. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי את המשחק שלהם, פספסתי משהו יוצא דופן?

8. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

לא שידוע לי (ראיתי חלק מהמשחק, אבל קשה לי להאמין שפספסתי משהו יוצא דופן). התייחסת ללייפציג אז תהיתי אם ראית את המשחק :)

בכל מקרה, אם כבר לייפציג - יצא לך לראות את הרכש הטרי שלהם מזלצבורג, אופמקאנו?

9. VAR Member

משחק שבו הם מגלים אופי ולשם שינוי לא נמצאים בצד הלא נכון של המהפך.

10. VAR Member

לא הייתי בטוח שהשמש תזרח מחר בבוקר כמו שהייתי בטוח שדורטמונד תספוג במשחק הזה.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הם העבירו גם אותו עכשיו? אני לא מכיר טוב, כשצפיתי באוסטרים התמקדתי תמיד בקייטה, אבל התחושה שלי שמדובר בעוד פגיעה שלהם. כשפרגנתי למערכת המקצועית שלהם התכוונתי כל בניית הקבוצה ולא רק לצוות האימון שגם הוא כבודו במקומו מונח. בלי קשר למשחק זה או אחר.