המחזור ה-16 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: מילאן מארחת את האלופה במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏6/1/21.

1. Roma מנהלים

https://www.itasportpress.it/wp-content/uploads/sites/37/2020/09/serie-a-2020-21-1024x572.Xxx

לוח המשחקים:

בנוונטו - קליארי (רביעי, 13:30)
    אטלנטה - פארמה (רביעי, 16:00)
    בולוניה - אודינזה (רביעי, 16:00)
    קרוטונה - רומא (רביעי, 16:00)
    לאציו - פיורנטינה (רביעי, 16:00)
    סמפדוריה - אינטר (רביעי, 16:00)
    סאסאולו - ג'נואה (רביעי, 16:00)
    טורינו - ורונה (רביעי, 16:00)
    נאפולי - ספציה (רביעי, 19:00)
    מילאן - יובנטוס (רביעי, 21:45)

מחזור מהנה ופורה!

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סנדרו וקוודראדו בחוץ בגלל קורונה, עוד בדיקות יעשו היום בבוקר. אם לפירלו לא בא בטוב המשחק, שרק ידאג להביא עוד בדיקה חיובית ולהתקשר לרשות בטורינו, תודות לadl, כל אחד יכול לדחות משחק אם הוא לא קם בבוקר שמח מספיק.

3. DRORIKO Member

קצת מתחבר לדיון על ברנרדסקי. אם יובה עושה לשחק היום היא כבר לא סתם פריארית, היא bitch.

4. yonmu Member

אני קצת לא בלופ, אבל אין תקנות רשמיות למצב הזה?

5. DRORIKO Member

לא. כל ראש ראשות מחליט מה שבא לו. אין אחידות ואין קריטריונים מוסדרים. נאפולי בלי ז'ילינסקי מצדיק משחק חוזר אבל יובה בלי שני המגינים הפותחים שלה לא מצדיק משחק חוזר. איטליה אתה יודע.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

די עם השטויות האלה. בגלל שדה לאורנטיס התנהג כמו חמור אז כולם צריכים ללכת אחריו כמו עדר? לי זכור שבדרבי האחרון אינטר עלתה בלי שישה שחקנים עם קורונה (כולל 3 שחקני הרכב) וזה בלי קשר לפצועים או היעדרויות. לא מתחרט לרגע שעלינו והייתי מתבאס תחת אם היינו מתנהלים כמו אפסים או במקרה הספציפי כמו ADL.

Roma אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

הוא התנהג כמו חמור וקיבל את מה שהוא רצה. למה שיובה לא תקבל? למה דין נאפולי הוא לא כדין יובנטוס?

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי אתם מועדון שאמור לכבד את עצמו ואת הליגה. גם למילאן היו חיוביים והיא לא פצתה פה, גם למילאן יש היום חוסרים (משמעותיים יותר מיובנטוס לטעמי).

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

אחרי שהרננדס וליאו יאנסו את קייזה וישאירו לו טראומה לכל החיים אתה גם תגיד שאנחנו מכבדים את עצמנו? מה זה יעזור לי אחרי ששלחת אותי לים כבר בינואר.

10. itzik.miro Member

אני מסכים עם אור. כל עוד יש לנו מספיק שחקנים כשירים אנחנו צריכים להופיע ולא להתעסק בנאפולי ובהתנהלות המבישה שלה. אנחנו מעל הרפש הזה, בדיוק כמו שאינטר, מילאן וכל שאר הקבוצות שלא התנהגו בצורה מסריחה ולא ספורטיבית כמו דה לאורנטיס הן מעל לכל הרפש הזה.

זה מה יש ועם זה נצטרך לנצח.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

EO11 אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

אבל הגעת פה ממצב שאתה חייב לנצח את המשחק כדי להישאר בעניינים למצב שאתה תנסה לא לקבל טרחה ואולי לגנוב איזה שער במתפרצת כאילו אתה קבוצה של חיים סילבס. אם נגמור היום את העונה מה זה עוזר לי שאוהדי אינטר נותנים לי מחמאות על הספורטיביות.

12. yonmu Member

האמת, הלוואי שיובה יצאו שפנים ככה.
    מילאן מגיעה בלי: זלטאן (הרכב+), בנאסר (הרכב), טונאלי (הרכב בהעדר בנאסר), סלמיקרס (הרכב-), גאביה (מחליף).
    יובה מגיעה בלי: מוראטה (הרכב), קוודרדו (הרכב), סנדרו (הרכב-).

נראה לי די ברור מי פגועה יותר.

13. DRORIKO Member

מילאן קבוצה יותר טובה ומאומנת מיובה, אין פה שאלה בכלל. דיברת על ההעדרות של זלאטן, אז אנחנו רואים כמה אתם קטלניים גם בלעדיו. אין ספק שגם עם קוואד וסנדרו הייתם פיבוריטים מולנו, בלעדיהם זאת תהיה סנסציה אם יובה תנצח, לא פחות. פשוט בגלל הבניה העקומה של הסגל ליובה יש מצוקה גדולה בעמדות המגינים, וכששני המגנים הפותחים בחוץ זה הופך לדיזסטר. אז נכון יש את דנילו שיכול להחליף כל אחד מהם, אבל מי יאייש את הצד השני? מצד אחד אם תשים את דנילו בימין אין לך בצד שמאל אף שחקן ששיחק בעמדה הזאת. אם תשים אותו בשמאל תאלץ את קייזה, שהוא לא מגן טבעי, להתמודד עם האגף היותר מסוכן שלהם. אז פירלו לפי הדיווחים יחזור ל-3 בלמים של פתיחת העונה, גם הודות לחזרה של דמיראל, אבל זה משדר רק דבר אחד-לנסות לחזור הביתה בחתיכה אחת.

14. itzik.miro Member

אוהדי אינטר לא מעניינים אותי ובלי קשר מי שהביא את יובנטוס למצב הזה, זו יובנטוס עצמה.

אוי ואבוי לנו אם אלה התירוצים שלנו.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

15. DRORIKO Member

אם סנדרו וקוואד היו נעדרים בכלל פציעות לא היית שומע ממני מילה, כמו שלא שמעת ממני מילה על מוראטה שגם יעדר. אבל קורונה זה סיפור אחר. ואם ויתרו לנאפולי על חסרון של ז'ילינסקי שהוא קריטי להם הרבה פחות משקוואד וסנדרו ביחד בשבילנו, אז גם לנו צריך לוותר.