המחזור החמישי בבונדסליגה:: שאלקה מול באיירן; קלן תשיג נקודות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏19/9/17.

1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

סליחה על האיחור... מחזור אמצע שבוע.

גלאדבך - שטוטגרט (הסתיים, 0:2, צמד של רפאל)
    וולפסבורג - ברמן (מח' ראשונה)
    אוגסבורג - לייפציג (מח' ראשונה)
    שאלקה - באיירן (מח' ראשונה)
    קלן - פרנקפורט (רביעי, 19:30)
    המבורג - דורטמונד (רביעי, 21:30)
    הרטה - לברקוזן (רביעי, 21:30)
    פרייבורג - האנובר (רביעי, 21:30)
    מיינץ - הופנהיים (רביעי, 21:30)

2. Roma מנהלים

אני מציץ במשחק של פרנקפורט ובספסל יושב לו ג'טרו ווילמס, המגן ההולנדי שבזמנו דיברו עליו בתור היורש של GIO ומאוד הרשים בתחילת דרכו בפ.ס.ו , איך הוא הדרדר להיות מחליפו של טווטאחה?

3. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אוף, לברקוזן שוב הפסידה. מחצית ראשונה גרועה, שנייה קצת יותר טובה אבל משחק רע של לברקוזן ודי מגעיל לצפייה בכלל.

בנושא אחר, אני חושב שכל השערים העונה בליגה שלא כבשו דורטמונד ובאיירן נכבשו על ידי מארק הות ומרטין הארניק.

@Roma, הוא פתח בארבעת המשחקים הקודמים, כך שהוא בעיקרון שחקן הרכב וטוואטחה המחליף שלו (רוטציה של אמצע שבוע, אני מניח).
    איך הוא הגיע לפרנקפורט ולא לקבוצה גדולה יותר? זו שאלה להולנדים - @de Middenweg @הרצליה עד המוות והאחרים :)

Roma אוהב/ת את זה.
  4. VAR Member

אני מת על סוקרטיס אבל הוא שווה לנו פנדל בכל משחק ואין לי מושג איך לא תפסו אותו עדיין, כנראה יש לו כישרון של קייליני לתפוס בחולצה בלי שהשופט רואה. הפעם זה סתם היה מחדל שזה לא נשרק כי הייתה עבירה ברורה (אם כי סנטימטר מחוץ לרחבה).

השיטה של בוש מאוד מתאימה נגד כל הקבוצות האלה שבאות לצופף (שזה הרוב) ומכאן המאזן. מעניין לראות אם הוא מסוגל לעשות סוויץ' נגד קבוצות כמו באיירן ולייפציג שלא יהיו מפוחדות כל כך.

דורטמונד שברה שיא הערב עם פתיחת עונה ללא שער ספיגה וזה די מדהים כשנזכרים איך ההגנה הזו נראתה נגד באיירן בסופרקאפ ונגד טוטנהאם באלופות. נראה שהכדורגל בגרמניה באמת הולך אחורה אם אף קבוצה לא מצליחה לנצל את קו ההגנה הזה שעומד על החצי אפילו כדי להגיע להזדמנויות.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Die Werkself
    לווילמס היתה לפני שלוש עונה מצוינת בפ.ס.וו, אבל אחרי זה דעך. לדעתי הבעיה אצלו בעיקר מנטלי. קורה לא מעט בהולנד ששחקנים צעירים מתחילים מצוין את הקריירה שלהם, אבל כשאלמנט ההפתעה נעלמת הלחץ עולה. ווילמס סבל גם ממספר פציעות, אבל בסה"כ הבעיה איתו בראש. מה גם שהוא הצטיין הרבה יותר בהתקפה מאשר בהגנה.

Die Werkself ו-Roma אוהבים את זה.
  6. AS R Member

לא ראיתי את המשחק, אבל אני שמח לראות שדורטמונד טרם ספגה בליגה. אם הייתי צריך להמר על קבוצה באירופה שלא תספוג אחרי 5 מחזורים, אני חושב שהייתי שם את מכבי חיפה לפני שהייתי חושב על דורטמונד, אבל כיף לראות, גם אם זה עדיין לא באמת אומר הרבה.
    בשבת גלדבך ואז ריאל, שני המשחקים בבית. ריאל יהיה משחק מאוד חשוב בגלל הפסד החוץ לטוטנהאם.