המדריך למטייל בפולין & אוקראינה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Rosner, ‏25/5/12.

1. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ומנגד, 2 מחנות אוהדים גדולים הלכו.

"זה לא כ"כ נעים לשחק מול חצי איצטדיון ריק..."

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קשה לי להאמין שבשלבי רבע הגמר יהיו מקומות פנויים. זה שהחוליגנים הפולנים חוזרים הבייתה לא אומר שהצופה הפולני הממוצע לא יקנה כרטיס וילך לראות משחק כשיש יורו בעיר.

3. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

נשאר לנו רק 'לחכות ולראות' בנגוע לזה.
    אבל האווירה לא התיה אותה אווירה (הרי אוהד נייטרלי הוא נייטרלי...), ומה שבטוח - שקרחות יהיו (ברור לי שחצי אציטדיון לא יהיה ריק, הקצנתי בכוונה).

בכללי, זה יורו שיש בו לא מעט מקומות פנויים (באופן יחסי..).
    איבוד של 2 נבחרות עם 'צבא אוהדים' שכזה זה די מכה עבור העניין הזה.

4. AronB Member

Gianluigi Buffon
    מסכים איתך לגמרי.
    חוץ מזה, כל עניין הגשם מיום שישי והטענות העולות יום יום שהאווירה היורו הזה לא כל כך טובה, רק מעלות אצלי את התהייה למה אופ"א ופיפא ממשיכות עם הפוליטיקה ההרסנית הזו סביב בחירת המארחות לטורנירי הענק שלהן. איזו אווירה תהיה בקטאר, חוץ ממתקנים במיליארדים ופחד מלאומנות ומתקיפות על רקע פוליטי-מדיני? מה יהיה ברוסיה, יירו טילים נגד הגשם (כמו בסין וכמו בפולין ואוקראינה), אבל אז, כמו גמר הצ'מפיונס במוסקבה, הקהל והשחקנים ייאלצו לסבול ממזג אוויר לא נעים ולא נוח, או מאצטדיונים סגורים שהאווירה בהם דומה לאווירה של "אולם"?

5. cazzo Il Capocuoco

טילים נגד גשם? אם באמת עשו זאת בימים האחרונים, זה לא עבד.

6. Ice Cream חסה

אז אתה רוצה כמו גמר ליגת האלופות לקיים את היורו באותו מקום כל פעם?
    חייבים לתת צ'אנס גם למקומות לא שגרתיים אם הם באמת מוכנים ויכולים להשקיע כדי לקיים טורניר מכובד. יורו או כל אירוח של טורניר גדול גם יכול להיות מנוף למדינות האלה. ותקיפות לאומניות זה משהו שיכול לקרות גם בגרמניה ובדרום אפריקה (ולפי קאנטונה אפילו בישראל, בערך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx). וגשם בקיץ יש גם באנגליה.

7. a_shap Member

שלום לכולם!

ב-23 בחודש באצטדיון שבדונייצק יתקיים רבע הגמר בין ספרד לצרפת/אנגליה.

רציתי לשאול האם יש מישהו שמעוניין לטוס איתי למשחקים? יש לי 4 כרטיסים למשחק ואני מחפש שותפים או אולי אפילו למכור את כל הארבעה למי שמעוניין (יתכן שתהיה לי בעיה לעזוב את העבודה לכמה ימים). אני לא ספסר מחיר הכרטיסים הוא כפי שעלה לי - 80 אירו.

מדובר באחלה של משחק ובמחיר הוגן - הספסרים לבטח מוכרים בפי 5 לפחות...

אם יש מישהו שמעוניין נא ליצור איתי קשר:

a_shap@walla.co.il

עדי - 0547660256

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/6/12
  8. skyday20 Member

באיזה מספר בתמונה, אתה מגדיר את המיקום של הכרטיסים האלה.?
    דרך אגב גם באתרי כרטיסים, יש כרטיסים של המשחק הזה ב80 יורו. לא פי 5. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

http://www.ticket4football.com/eventimages/NoImage.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/12
  9. AronB Member

אני כן חושב שיש צורך לתת את ההזדמנות גם למקומות פחות "מרכזיים", אבל לפי דעתי פיפא ואופ"א הלכו יותר מדי רחוק עם ההבנה שטורניר גדול מפתח את המדינה ומחזק אותה מכל בחינה אפשרית. השורה התחתונה היא שאופ"א ופיפא בוחרים פוליטית גרידא; אין להם שום רצון לקיים טורניר במקומות שאתה מכנה "קבועים", כמו אנגליה, צרפת, איטליה, גרמניה, ספרד וכדומה. זה כל פעם הופך להזוי יותר ויותר - המונדיאל בדרום אפריקה היה כישלון מבחינת האווירה שבו, לדעתי, ואני לא בטוח עד כמה רוסיה, עם המזג האוויר הרעוע שבה (לך תשווה רוסיה ואנגליה), היא מקום נחמד להתארח בו, שלא לדבר על קטאר.

10. ManUtd Fan Member

רק לציין שע"פי ויקיפדיה, היורו הזה מביא איתו ממוצע האוהדים למשחק הרב ביותר, וכרגע לפחות עובר את יורו 96 (היורו הראשון שכלל בתוכו 16 נבחרות, בעל הממוצע הגבוה ביותר).
    יכול להיות שהנתונים האלה לא נכונים (בכל זאת, ויקיפדיה), וגם אם הם כן נכונים, יש עוד זמן על לסיום הטורניר והמצב יכול להשתנות מן הקצה אל הקצה (בכל זאת, לא תהיה אירלנד, לא תהיה פולין, לא תהיה רוסיה. שלוש נבחרות שמביאות איתם הרבה מאוד אוהדים, וזה מבלי להזכיר את הולנד ואנגליה/אוקראינה).

11. Eric Cantona Member

קראתי את זה גם עוד איפשהו. הנתונים נכונים וזה הרבה בגלל שהאיצטדיונים גדולים מאוד.

12. Ice Cream חסה

דווקא יש עכשיו גל חום ברוסיה, אבל אם אתה מפחד מגשמים (שלג לא יורד ברוסיה ביולי...) אז זה לא פחות חריג מבאנגליה.

13. skyday20 Member

14. cazzo Il Capocuoco

היו משחקים שבהם ראיתי הרבה מושבים ריקים (כמה מאות משובים עד 2000-3000 צופים נוספים יכלו להכנס), אז עשיתי חשבון קצר וראיתי שבעיקר אוקראינה (דונצק וקייב) היו מקרים שלא הצליחו למכור את כל הכרטיסים. כנראה התחבורה והתדמית הרעה של אוקראינה. אם משווים למונדיאל בדרום אפריקה, אני חושב שהוא היה הצלחה יחסית מבחינת תפוסת קהל (המרחקים הגדולים מאמריקה ואירופה).

15. Ice Cream חסה

הבנתי גם שלאוקראינים עצמם אין כסף לכרטיסים...