הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. AFCA Member

לא כזה הזוי.. סך הכל גם הוא וגם בוציאס הם כשרונות שהתקשורת בעיקר ניפחה כמו כל הכשרונות של פיינורד בשנים האחרונות (למעט דה פריי). לפיינורד יש גם בהרכב וגם בספסל שחקנים ששווים לשניים האלה ברמתם ואם הם בניגוד לאייאקס לא הולכים על מודל כזה צעיר, אלא מעדיפים שחקנים עם ניסיון ארדביזי זה בסדר גמור.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-0 לאייאקס בצ'כיה. אחרי שעה נשארנו בעשרה שחקנים וכבר היינו צריכים לסבול פנדל שנשרק נגדינו. בחצי השעה האחרוה ראינו הזדמנויות בשני הצדדים, אבל התוצאה נשארה מאופסת. בסיכומו של דבר אייאקס לא משכנעת ובעיניי הקבוצה יותר מדי צעירה. ביום א' בבית נגד אדו...

בהצלחה ל-AZ.

3. alexshw Member

אם בהולנד מחפשים נקודות דירוג המיוחלות מכיוונה של איינדהובן אז כנראה שאנשים יתאכזבו. יקבלו את ה - 4 נקודות שלהם על ההשתפות בשלב הבתים, אבל זה קורה מדי שנה לאלופה הולנדית

4. AFCA Member

נהניתי מאוד לראות את אלקמאר.. כדורגל תוסס ומהיר, עולם אחר לעומת אייאקס. יש שם כמה שחקנים מוכשרים ומקווה שהקבוצה הזאת תתחבר לפחות בשביל ריצה נחמדה באירופה.
    כמה נקודות מקבלים על העפלה לליגה אירופית? ובכלל, אתה יכול להסביר איך הולכת שיטת הדירוג?

5. alexshw Member

בשלב הבתים מקבלים 2 נקודות אוטומטית על העפלה ואז נקודות דירוג נוספות החל מנקודה השלישית שהקבוצה תצבור בבתים(לפי 2 נק' לניצחון ואחת לתיקו), אחר כך מקבלים נקודות על העפילה לשלבי נוק אאוט בכל שלב וזה פרט לתוצאות עצמן של ניצחון ותיקו

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יופי של עבודה של אלקמאר. שאפו.

7. c_web Member

מאושר.
    כמו שאמרתי אחרי המשחק הראשון, יהיה לנו קשה במשחק עומד להכניע את הבונקר הרומני, והגול הראשון אכן אגיע מכדור חופשי של ואן דר לינדן עם טעות מביכה של שוער האורחת (שהיה השחקן המצטיין עד אז).
    הרומנים פשוט באו לשחק מלוכלך, לעמוד מאחור, לבזבז זמן ולעשות כ''כ הרבה הצגות.
    הגיע לבחורים שלנו הניצחון הזה עם איזה 14 קרנות ושליטה אבסולוטית במשחק.
    חוץ מלוקאסן שתופקד כביכול כקשר אחורי במקום אורטיז, ורואים שהוא לא יודע לצאת קדימה עם כדור, כולם עשו פשוט עבודה מדהימה. Haye החזיק לבד את מרכז המגרש והחילוף של ואן דר ברום עם טנקוביץ' הביא בסופו של דבר לניצחון (סחט את הפאול ובישל את השני).

ואן דר ברום דיבר על מאלמו לפני המשחק שצריך לקחת דוגמא מההפסד שלהם 2-3 בסלטיק והניצחון בגומלין 0-2, אז זה מה שבדיוק קרה היום.
    חוזרים לליגה האירופית וממשיכים להיות הנציגה מס' 1 של הולנד באירופה בעשור האחרון.
    COME ON AZ!

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  8. Ajacied Member

שאפו על העליה!
    עכשיו יש ל AZ קשר אחורי חדש. בן ריינסטרה, שהיה בנוער של AZ כאשר ואן חל אימן אותה, עובר לקבוצה מזוולה. שחקן לא רע בכלל.
    אבל לדעתי AZ, אחרי עזיבתו של יוהנסון, זקוקה לחיזוק במיוחד בחוד. מסוכן לבנות רק על יאנסן ומיורן.

9. c_web Member

לחלוAZטין מסכים איתך.
    ריינסטרה בהחלט נראה שחקן לא רע בכלל ואחד שאנחנו צריכים, אבל החוד בעייתי. זה רק 2 חלוצים בסגל על הנייר וזה לא יעבוד, אולי האיראני יתופקד ממש קדימה ויציל את המצב.

בית החלומות:
    Rubin Kazan
    AZ
    Lech Poznań
    Gabala

בית המוות:
    Borussia Dortmund
    AZ
    Fenerbahçe
    Rosenborg

ההימור שלי:
    Villarreal
    AZ
    Lokomotiv Moscow
    Sion

ההימור שלי לבית של אייאקס:
    Ajax
    PAOK
    Sparta Prague
    Belenenses

10. Ajacied Member

אועסים בואי ישחק בעונה הקרובה בפק זוולה.*/aaarofl
    בהחלט היה שווה לעזוב את אייאקס לפני 4 עונות ליובנטוס. עשה התקדמות אדירה בקריירה. וזה שחקן שנחשב ביחד עם קלאסן הכישרון הכי גדול בנוער בזמנו. איפה עכשיו קלאסן ואיפה הוא.. ראיולה סוכן ממולח.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/15
    הרצליה עד המוות, de Middenweg ו-AFCA אוהבים את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נורא עסוק בימים האחרונים ואין לי הרבה זמן להיות אונליין. בסה"כ ההגרלות באירופה לא ממש מאירות לנו פנים. כרגע, ואני מדגיש כרגע, אייאקס תתקשה לעלות. אני עוד אחזור על העניין.

מחר משחק סופר מעניין בליגה. פ.ס.וו מארחת את אהובת השופטים, פיינורד.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליגת האלופות: (בית ב')
    פ.ס.וו
    מנצ'סטר יונייטד
    צסק"א מוסקבה
    וולפסבורג

בית לא קל. אני מעריך שפ.ס.וו יכולה בבית לגנוב נק' מכל היריבות, אבל לדעתי הכל אפשרי. בשביל הכדורגל ההולנדי אני מקווה שפ.ס.וו לא תסיים את העונה האירופאית כבר בדצמבר.

ליגה אירופאית: בית 1
    אייאקס
    סלטיק
    פנרבחצה
    מולדה

בית קשה. אייאקס מתקשה ואני חושש מהבית הזו. מעריך שהטורקים יסיימו ראשונים, אבל חוץ מזה אני לא מתחייב על דבר.

בית 6
    מארסיי
    בראגה
    סלובן ליברץ'
    כרונינגן

קשה לי לראות את כרונינגן ממשיכה הלאה. היא מכרה למעשה את כל השלד שלה מלפני עונה.

בית 12
    אתלטיק בילבאו
    א.ז אלקמאר
    אאוגסבורג
    פרטיזן

טיול לבילבאו. הגרמנים יהוו יריבה טובה לבסקים, אבל קשה לי לראות את AZ מאיימת על המקום הראשון. מקום שני ייחשב להצלחה.

13. Ajacied Member

הערכה שלי:

פסוו - נדפקה בכך שקיבלה את וולפסבורג, הקבוצה הטובה ביותר מהדרג הרביעי. בניגוד לאייאקס, שהיתה שלישית בטיבה בבתים שלה, בשנים האחרונות בליגת האלופות, פסוו נראית כקבוצה החלשה בבית. אם הם יצליחו לסיים במקום השלישי - זה יהיה הישג.

אייאקס - כנראה קיבלה את הקבוצה הטובה ביותר מהדרג השלישי - פנרבחצ'ה. סלטיק, כמו אייאקס, נמצאת בהתדרדרות מתמדת וזו כנראה אפילו לא אותה סלטיק שפגשנו לפני שנתיים באלופות. על הנייר, אייאקס צריכה לעלות מהמקום השני, אבל אם ימשיכו להציג יכולת חלשה אז אי העפלה לא יהווה הפתעה גדולה.

AZ - גם AZ קיבלה כנראה את הקבוצה החזקה ביותר מהדרג הרביעי - פרטיזן. עושה רושם שבילבאו תעלה בקלות. הקרב על המקום השני נראה פתוח לחלוטין בין שלושת הקבוצות האחרות.

כרונינגן - כנראה לא תעפיל לשלב הבא אבל לדעתי הם קיבלו את הבית הכי נוח אליו יכלו להשתבץ , וזה נותן לפחות קצת תקווה. מסלובן ליברץ לדעתי הם יותר טובים על הנייר ולבראגה אולי יוכלו לתת פייט בבית. אם לא יעפילו אז אני מקווה שלפחות יביאו קצת נקודות לדירוג ההולנדי.

14. Ajax Amsterdam Member

המשחק הראשון של אייאקס שנהנית ממנו העונה

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוונטה פיטרה את המאמן אלפרד שרוידר

לצערי לא יכולתי לראות את המשחק. עקבתי מדי פעם אחרי התוצאה ודי נדהמתי לראות שהובלנו כבר מהר מאד 2-0. החשש היה שאיכשהו אדו תחזור למשחק הרי ראפיד וינה גם חזרה לשיוויון, אבל מהדיווחים הבנתי שדן האח מאד חלשה. היה נחמד לקרוא אחרי המשחק תגובות של שונאי אייאקס שמצאו כל תירוץ בשביל לא לתת קרדיט למארחת.

ועכשיו? הבעיה היא סיליסן. השמועות מדברות על הצטרפות דה חאה לריאל מדריד. האם באמת אייאקס תשחרר את השוער שלה שכבר 4 משחקים שמר על רשת נקייה? אני כבר מוכן לחדשות שאייאקס תקבל איזה 25 מיליון אירו ושלא נקבל מחליף ראוי. לצפות שסיליסן יישאר ברגע שדה חאה עוזב את אנגליה זו אשלייה. אני לא נאיבי...

התוצאות:
    ווילם טוויי - נק ניימכן 1-0
    אוטרכט - כרונינגן 0-2
    היירנביין - זוולה 1-1
    אקסלסיור - דה חראפשחאפ 0-3
    הראקלס אלמלו - טוונטה 0-2
    אייאקס - אדו דן האח 0-4
    AZ אלקמאר - רודה 1-0
    ויטסה - קמבור 1-4
    פ.ס.וו - פיינורד (מחצית שנייה 1-3)

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/15