הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ajax Amsterdam
    אל תכתיר אותם כבר אלופים, הא :D
    ללא ספק שאני מפחד מתסריט שנרדוף אחריהם בכל הסיבוב השני, אבל לא נראה לי שהם ינצחו כל משחק. חוץ מהמשחק בעוד שבוע יש עוד מספיק קבוצות שיכולות לקחת מהם נקודות. גם אנחנו צריכים עוד לשחק למשל באלקמאר. אל תשכח שככל שמתקרבים לסיום הליגה גם משחק חוץ מול קבוצת תחתית עלולה פתאום להיות מאד קשה. לדעתי צריכים גם להתחשב במשחקי אירופה וכמובן הקורונה. לשמחתי פ.ס.וו גם עוד משתתפים בליגת הפדרציות כך שהם לא יכולים להתמקד רק בליגה...

בקיצור, הפסד בשבוע הבא יהיה מאד מאד מעצבן, אבל לא יסתום את הגולל על מרוץ האליפות. בוא נהיה היום מרוצים מהמשחק באוטרכט והעובדה שפיינורד הפסידו. פרה, פרה ידידי. מחר יש בבאר שבע משחק לא פחות חשוב...:p

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  2. Ajax Amsterdam Member

אז תן למכשפה הבאר שבעית האוהדת אייאקס לעבוד :)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יהיה קשה מאוד כרגיל והמעצבן הוא שאנחנו מגיעים לשם מהמקום השני. זה פשוט לא היה צריך לקרות. שהקבוצה באה בגישה נורמלית אנחנו מביסים כל קבוצה בליגה הזו.
    פשוט כיף לראות את ברובי בבית שלו.

בהצלחה לשני החברים פה במשחק העונה שלהם מחר....אני אצפה בתקווה ל3-3 מעניין :)

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  4. Ajax Amsterdam Member

באמת שאני חושב שאנחנו צריכים לנצח אותם, במיוחד שסאנגרה באליפות אפריקה והמשחק ללא קהל

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיינורד התחזקה בקיצוני השבדי פטריק וולנברג. השחקן בן העשרים מגיע מהאקן יחתום ברוטרדם עד הקיץ של 2026. מחירו יהיה 3.25 מיליון אירו. ריצדלי באזור שגם היה מאד מבוקש בדה קויפ לא יגיע עכשיו. הוא יהיה בקיץ שחקן חופשי ולדעתי הוא יקבל עוד הצעה מפ.ס.וו.

משהו אחר לגמרי. בסוף השבוע שיחק הקשר ראיי פלוט עם קבוצתו הראקלס. כעיקרון אלו לא חדשות מרעישות, אבל הבחור גרם לפני כמה חודשים תאונה קטלנית שבה נהרג ילד בן ארבע. פלוט יצטרך לעמוד לדין, אבל עדיין אין אישום רשמי. בהולנד יש עכשיו דיון לא קל לגבי שיתוף השחקן. כמה עשרות אוהדים של הראקלס הפגינו באיצטדיון כנגד שיתופו של החשוד.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש השבוע שמונה משחקים במחזור גביע (שמינית גמר). יש כבר כמה הפתעות:
    היירנביין - גו אהד איגלס 1-0
    נאק ברדה - פק זוולה 1-2
    טוונטה - א.ז אלקמאר 2-1
    ר.ק.ס - אדו דן האח 2-4
    ויטסה - DVS (קבוצת חובבנים) 0-2
    כרונינגן - נק ניימייכן 2-1

מחר:
    פ.ס.וו - טלסטאר
    אייאקס - אקסלסיור מאסלויס (חובבנים)

7. Ajax Amsterdam Member

ברחווין כבר לא יבוא. שיביאו את ווינדל
    בכסף של נרס

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. Ajax Amsterdam Member

מו איהטארן בדרך לאייאקס, יכול להיות מליקסון גרסת אמסטרדם

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס רוצה לתת לילד הזדמנות שלא תחזור יותר. העובדה שאיחאטרן כבר לא לקוח של ראיולה אלא של עלי דורסון מקל כמובן על העסקה האפשרית. לא יודע, אין לנו הרבה מה להפסיד פה. משאילים אותו לשנה וחצי עם אופציה בסוף לרכוש אותו סופית. אם טן האח מצליח להכנס לראש של הבחור אז יש סיכוי שבאיינדהובן עוד יבכו והרבה. השאלה היא האם איחטארן בעצמו מוכן עכשיו באמת לעשות את השינוי הדרוש? אייאקס היא המועדון הכי גדול והשגי בהולנד, באיינדהובן הוא הוכיח שקשה לו עם לחץ. הבחור הצעיר התחיל לאחרונה להוריד משקל עם ג'רלד ואננברח שכמובן איש ידוע באמסטרדם.

באמת, אם איחטארן יצליח לחזור לכושר ולהתמודד מנטלית עם הלחץ אנחנו רק נרוויח, אבל יש גם סיכוי גדול שהמבצע להצלת הקריירה יכשל. ימים יגידו...

מילה לגבי ברחוויין. אחרי אתמול הוא לדעתי כבר לא ישוחרר בטח לא בשביל סכום נורמלי. אם אייאקס שמה על השולחן שלושים מיליון אירו הוא יגיע, אבל ברור שזה לא יקרה. אוברמרס צריך להסתכל הלאה, אבל אין לי מושג אם יש מישהו אחר עם סטטוס של ברחוויין שרוצה להצטרף. בסך הכל הקבוצה שלנו רוצה להביא שחקן שמיד יכול לעשות את ההבדל. האם יש לאוברמרס עוד שם שכזה ברשימה שלו?

AFCA אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

מליקסון היה ילד טוב תמיד.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@alexshw
    משום מה אני לא חושב שאיחאטרן ילד רע. הוא לא חצוף בצורה קיצונית, הוא לא רב או הולך מכות. לדעתי הוא פשוט מתקשה להתמודד עם הלחץ סביב נושא הכדורגל המקצועני.

תוצאות הערב בגביע:
    פ.ס.וו התקשתה מול טלסטאר מהליגה השנייה, אבל ניצחה 2-1. אייאקס הביסה את החובבנים של אקסלסיור מאסלויס 9-0. רביעייה לדנילו.

12. alexshw Member

ומה באיאקס? הכדורגל זה תחביב?

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, על זה גם דיברו פה. את האמת שהמון אוהדים גם לא בדיוק יודעים איך לאכול את ההחתמה הצפויה הזאת. כעיקרון אנחנו לוקחים הימור, אבל האם הוא משתלם? אם כן אז אנחנו נוכל לצחוק על אוהדי פ.ס.וו וככל הנראה לקבל בהמשך סכום יפה של כסף, אבל ההערכה שלי היא שאין הרבה סיכוי לזה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגרלת רבע הגמר בגביע:
    ר.ק.ס - א.ז אלקמאר
    נק ניימייכן - גו אהד איגלס
    אייאקס - ויטסה
    פ.ס.וו - נאק ברדה

* בהגרלה כבר הוחלט ששתי המנצחות הראשונות ייארחו את חצי הגמר בביתן. לי יש הרגשה שנקבל משחק א.ז מול אייאקס. את פ.ס.וו נוכל רק לפגוש בגמר.

alexshw אוהב/ת את זה.
  15. Ajax Amsterdam Member

אצל פ.ס.וו מאורו גוניור גם נוסף אל מצבת הפצועים. בפיליפס בלי קהל ועם סגל חסר זה יהיה מאוד מאכזב אם לא ננצח