היום ה-15: הולנד שוברת את הנאחס ומנצחת בפנדלים!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י לירן, ‏26/6/04.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

די לזיין את השכל.
    כמה אתם יכולים.
    בקושי ניצחתם את בולגריה העלובה!
    בלי 5 דקות התוספת זמן בכלל לא הייתם כובשים ולא היו מדברים על המשחק של דנמרק - שבדיה.
    איטליה ביורו הזאת הייתה עלובה.
    לא ניצחה את דנמרק, לא ניצחה את שבדיה, ניצחה רק את בולגריה העלובה.
    במקום להאשים את השיפוט, הקוסנפרציות או השמיים, תתחילו להסתכל על עצמכם והכדורגל הגרוע שהצגתם.

בקשר למשחק, זה פשוט מדהים מה שני מאמנים(האמת שלושה) יכולים לעשות לשתי קבוצות סופר התקפיות וסופר מוכשרות.
    המאמנים פשוט הוציאו מהמשחק את היופי שבו, פשוט מדהים, לא האמנתי שאפשר להפוך משחק של שבדיה - הולנד לכזה משחק.
    ומילה רעה גם לשופט.
    למה לעצור כל שנייה את המשחק?
    תן למשחק לזרום.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט לא הולך לבחור.
    הוא רוצה יותר מכולם, מנסה יותר מכולם, מתאמץ יותר מכלום, רץ ומשקיע בלי הפסקה, אבל פשוט לא הולך לו!
    לצערי, למרות הנסיונות שלו לצאת מהמשבר שהיה לו באינטר דרך הטורניר, זה לא זה, והוצאתו הייתה צעד טוב.

ובקשר להוצאות החוץ של רייזחר, אני פשוט לא מבין למה נותנים לו להוציא חוץ.
    הוא פשוט לא יודע להוציא חוץ.
    אבל עזבו, העובדה שהוא לא יודע להוציא חוץ זה הרע במיעוטו אצל רייזחר.

איזה קורה!
    יאאלה, כל כך קרוב!
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx

3. Paolo Maldini שחקן ותיקים

הארכה טובה יותר, אבל עדיין 0-0..

הדבר שההולנדים חששו ממנו מכל הגיע הפנדלים, נקווה לראות הרבה גולים, דבר שלא ראינו במשחק עצמו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    אני באקסטזה, יש חצי גמר!

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב ששמעתי את לירן צורח יש בבאר שבע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    הולנד סוף סוף שברו את הנאחס אחרי 90 דקות עלובות והארכה מצוינת של שתי הנבחרות. פרדי ולארסון המסכנים... אבל הולנד-פורטוגל חצי גמר אש!!!!!!!!

6. אלי מתחן Member

מה ריזיחר כן יודע?

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכדורגל הוריד לי לפחות 40 שנה מהחיים, אני לא יעבור את ה-50 נראה לי...

לא תראו אותי פה צוהל ושמח וזה לא בגלל שהמשחק לא היה משהו כי לא אכפת לי מזה ודווקא אני מרוצה מהולנד. אבל אני יודע יותר טוב מכולם איך זה להפסיד בפנדלים ואני יודע כמה השיטה הזאת מסריחה, כואבת ועצובה.

סוף סוף, 12 שנה של ייסורים, 12 שנה מאז הטורניר הראשון שלי שמאז ראיתי במו עיניי את הולנד שלי עפה בפנדלים 4 פעמים, אתם קולטים?? 4 פעמים ב-12 שנים בלי אף ניצחון והנה זה סוף סוף קורה. ברור שבחצי גמר שוב יכול להיות פנדלים ונעוף אבל סוף סוף לפחות שברנו את הנאחס.

ותודה רבה לעופר שהתקשר אליי בדיוק עם שריקת הסיום, הבן אדם הזה יודע הכי טוב מה עובר עליי בפנדלים, הוא היה איתי מתי שבאר שבע הפסידה בגמר הגביע שנה שעברה בפנדלים להפועל ר"ג.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בחיי המשחק בגמר האלופות בין מילאן ליובה היה יותר טוב מהמשחק הזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

משחק משעמם שכל אחת משתקת את השנייה אבל הסוף מתוק ביותר לפחות עבורי..הולנד שוברת את הנאחס(עוד הייתי בטוח אחרי שקוקו החמיץ שהנה זה חוזר על עצמו) ועולה לחצי הגמר שם נקווה שהיא תעשה עבודה קצת יותר טובה.

ושם מילה על זה שהם העיפו את השבדים המאוסים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    http://www.nrg.co.il/images/archive/gallery/128/419.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/04
  9. רפאל Member

מילא המשחק המשעמם הזה אבל לסבול את החיוך המעצבן הזה של בוני גינזבורג זה כבר יותר מידיי.
    לפחות הולנד שלי בחצי גמר, איזה נחת.
    אני בחיים לא ראיתי מאמן כזה גרוע כמו המאמן של הולנד, מכניס שחקן פצוע שבסופו של דבר לא הצליח לגמור את המשחק, מוציא את דויידס השחקן עם הכי הרבה נשמה, מכניס לי את מקאי בתור קשר ימני וקובע שקוקו יבעט פנדל.
    ועוד לא אמרתי כלום על זה שרפאל ואן דאר וארט לא שיחק דקה ביורו הזה!!!
    שלא לדבר על זה שאיטליה הייתה אמורה להיות ברבע הגמר על חשבון שבדיה המשעממת אם לא החרפה הדנית
    היורו הזה ביינתים כישלון.

10. burning soil Member

ותראו את הולנד-נמצאת כבר בחצי גמר,מי יודע היכן זה יגמר,כמו שטענתי לפני פתיחת הטורניר שלא צריך להספיד אותה למרות התוצאות במשחקי הידידות.

השבדים בטוח רצו יותר,אבל רבע הגמר הוא הישג נחמד לאור העובדה שלא ממש ציפו מהם לזה.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עכשיו ת'כלס על המשחק.

ההרכב היה טוב, החילוף הראשון היה מחוייב בגלל פציעתו של דה בור ולמרות שבאומה לא היה כשיר במאה אחוז הוא היה בסדר גמור, יאפ סתאם הוא ללא ספק שחקן ההגנה הטוב ביותר בטורניר עד כה פשוט תענוג לראות אותו מטפל ומשתיק ומתסכל את החלוץ שלו, עוד משחק ענק שלו. בקישור רובן פתח מצויין ונחלש קצת במחצית השנייה ובהארכה הוא היה בינוני משהו, דווידס היה מצויין פשוט נהדר, אי אפשר פשוט לעבור אותו מתי שהוא מחליט להתעלק עלייך ובאמת שאני לא מבין את החילוף שלו בהייטינחה, סיידורף היה גם טוב אהבתי את העבודה שלו במרכז המגרש ולא כמו בד"כ הפעם הוא לא היה עצלן ורץ לא מעט להגנה יש לו בעיטות טובות והוא ניצל אותן מעט מדי ומתי שהוא כן בעט הוא סיכן, ואן דר מיידה היה חלש מאוד והפעם אני רוצה לתת צל"ש לדיקי על החילוף הזה רק שהוא היה צריך לבוא יותר מוקדם. ואן ניסטלרוי לא כבש אבל שרף הרבה שטחים ודי הציק למלברג ולשאר ההגנה והגיע לאיזה 2 הזדמנויות וחצי. הולנד הייתה טובה יותר בקצת, קצת מאוד והגיעה ליותר מצבים אפשריים להבקעה למרות שהמצב הכי טוב היה לשבדים כאשר הגיעה בעיטה נוחה מאוד לליונברג על קו ה-16 כאשר הוא היה חופשי. המשחק היה מאכזב אבל הוא די התעורר בהארכה.

סוף סוף נחת מפנדלים.

ושכחתי מישהו!!! ואן דר סאאר שכבר מתחילת היורו ואפילו לפני זה אמרתי עליו שהוא מניה בטוחה אצלי ואני סומך עליו בעיניים עצומות. בשבילי הוא הקפטן האמיתי. נשמה.

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/EURO/201622_MEDIUMLANDSCAPE.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/6/04
  12. Barcik Member

אני אמנע מלהאשים את הקבוצות במשחק הגנתי, זה טפשי. ראיתי מספיק משחקים מרתקים בהן שני הקבוצות בנו מההגנה (שני משחקי חצי הגמר הדרבי של מילאנו קופצים לראש). הבעייה היא לא שהקבוצות משחקות הגנתי, אלא שהן משחקות חרא. שבדיה המאכזבת העיקרית, בלי שום תנועה התקפית אופיינית כמעט, פרט לנסיון הפריצה של סבנסון. גם הולנד אינה מראה הרבה. ליתר דיוק, כלום פרט לפריצות של רובן המצויין. כמעט כל ההזדמנויות (הרבות) נוצרו מטעויות שטותיות ו/או מקריות. חבל, לשתי הנבחרות האלה, ובעיקר לשבדים, יש הרבה יותר מה להציע.
    הולנד נגד פורטוגל? הנה סוף סוף הצ'אנס של הולנד.

אורי, נו באמת. יש סיבה מצויינת שאיטליה לא עלתה, וזה לא העקב של איברהימוביץ'.

13. milanezi22 Member

אחחח!! סוף סוף אחרי הבסדה של הנבחרת ההולנדית סוף סוף עברנו את הפנדלים!!!!!!!!!!!!!!!!

ידעתי שאחרי ההחמצות של השבדים עם המשקוף והעמוד של ליונברג שמשהו פה שונה והמזל ישחק לנו.
    היה משחק די מאחז אבל עם המון מצבים, ותודו יחסית לליגה הישראלית התרגלנו למשחקים כאלה (צפייה בתשלום על 0-0 ). הולנד עם הרבה מזל וקצת יכולת איכזבה אותי רק רובן וואן ניסטלרוי שיחקו טוב.
    אדבוקט הגרוע אפילו את הפועל טייבה לא היה מצליח לאמן. מה החילופים האלה איפה אוברמרס איפה קלייברט שיכנס בדקה ה-70 במקום סידרוף או או ואן דר ממידה החלש.
    ואוהדי הולנד בפורום בהמבינים בכדורגל שיודו שפיליפ קוקו מקומו על הספסל באיינדהובן.
    אין לו מקום בנבחרת לא מספיק הטעות נגד צכיה שהחזירה אותם למשחק אלא גם ההחמצה עכשיו.

אני מאחל המון הצלחה ונקווה שנעבור את פורטוגל המתלהבת מכלום.~~

בטוח שיהיה משחק טוב יותר ולא הבונקר של השבדים שהרס את המשחק!!!!!!!!

יאאאאאאלאאאאאאאא הולנד לגמר!! ולאליפות!!!
    כל מי שהספיד את ההולנדים אוכל בשקט עכשיו (איפה איטליה למרות שאני די אוהב אותם בדלל המילנזים.איפה ספרד איפה צרפת איפה אנגליה איפה גרמניה?? מה קרה).

רק חסר שיוון יקחו כמו פורטו האפסים האלה גועל נפש מה נהיה מהכדורגל בזמן האחרון.

לפחות פורטוגל או הולנד יהיו בגמר ולא כמו מונקו ופורטו או גרמניה הרובוטים האפסים האלה!!
    :aaa7: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx :aa1: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx :aaagath:

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/04
  14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

היורו הזה נגמר מבחינתי. הוא אכזבה טוטאלית. שבדיה, צרפת ואנגליה עפו, כל הנבחרות המגעילות (יוון, פורטוגל והולנד) בחצי הגמר.

הכי כאב לי לראות את פרדי ליונברג יושב לו עם מבט מיואש בעיניים. אפילו מלראות את בקהאם האדיוט מחטיא את הפנדל, אפילו מאשר לראות את ריקארדו הודף את הפנדל של ואסל, אפילו מלראות את זידאן הורג את אנגליה. אין גבול להערצה שיש לי לשחקן המדהים הזה. בשיאו הוא הקשר הימני הטוב באירופה, פציעה מקוללת מנעה ממנו להישאר כזה והוא עבר עונה טובה, ולא יותר מזה, דווקא בכזו עונה נפלאה של ארסנל. היום הוא היה נהדר. שחקן כל כך נייד, נלחם בלי הפסקה, נתן כל כך הרבה הזדמנויות ללארסון וזלאטן (אליהם אחזור בהמשך) ובעיטה שלו פגעה בעמוד. אין צדק בעולם הזה, בטח לא הערב, באצטדיון פארו באלגלייב, פורטוגל.

אין מילים שיתארו את גודל האכזבה שלי מלארסון בטורניר הזה. נתן משחק טוב נגד בולגריה האומללה ונעלם. דווקא לאחר אחת העונות הטובות בקריירה שלו, כנראה אפילו הטובה מכולן, הוא נותן כזו הופעה פושרת, ההופעה האחרונה שלו בנבחרת שבדיה בטורניר בינלאומי. אין בינתיים אף אחד אחר שיוכל להחליף אותו, למרבה הצער. תמיד שנאתי את זלאטן. יהיר, אדיש ובעיקר מלוכלך. מרפקים, התחזויות והתגרויות בשחקני יריב הם דברים קבועים אצלו במהלך משחקים. היום, לא רק ששיחק פשוט חרא וקיבל צהוב בגלל הניסיון הכי אומלל להצגה שנראה בטורניר, הוא גם החטיא את הפנדל ברשלנות שלא תיאמן. אין לו גבשושית כמו בקהאם שהוא יוכל לתלות את ההחמצה בה, הוא פשוט לא שם ***. מקווה שישאר תקוע בקבוצה המסריחה שלו עד סוף הקריירה.

יש עוד הרבה דברים לדבר עליהם - השוערים שנתנו הופעה מצוינת (השוער השבדי שצריך לפטר את סוכנו על כך שדאג להעברה לראן הצרפתית, בעוד הוא היה יכול אחרי כזה יורו ללכת ישר לליגות החזקות באירופה, ואן-דה-סאר, לא השחקן הכי סימפטי, אבל עדיין הופעה מרגשת), וילהלמסון שלא מפסיק ליפול, רובן שמתגלה כמכור לדריבלים וצוללן לא קטן, הסיכויים שהרגל של ואן-ניסטלרוי בע"ה תישבר במשחק הבא ואולוף מלברג, שדווקא הוא הרס לשבדיה אחרי משחק מצוין. אבל אין לי כוח, אני שבור מדי, כל הנבחרות שלי עפו. התקווה שלי היא שבגמר יפגשו יוון ודנמרק.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ריגשת אותי בני, מילה טובה על שחקן הולנדי.