הגמר הגדול של המונדיאל: צרפת אלופת העולם!

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2018' פורסם ע"י Sarek, ‏15/7/18.

1. Footballover Member

בקושי ראו את קאנטה בחגיגות ולא יודע אם מישהו קלט אבל נ'זונזי אשכרה ביקש משחקני צרפת לתת לו לעשות תמונה עם הגביע כי הוא התבייש לבקש.

אין דברים כמוהו.

d-s, Clichy, אלעד ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לפני שנה חגג עליה לבונדסליגה אחרי ניצחונות על אווה ורגנסבורג, היום אלוף העולם!
    כדורגל הדבר הכי מרגש שיש!

ׂ#בנז'מיןפבארדאלוףעולם

alexshw, DRORIKO ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@סיונרה צעקתי נבדל כמה פעמים בגול הראשון וחשבתי שדמיינתי. הלכתי לטוויטר וגיליתי שצדקתי. פוגבה עלה לכדור עם מנדז׳וקיץ׳, הנבדל הופך אקטיבי. ביזיון, אבל לא בגלל זה קרואטיה הפסידו.

אין יותר מדי מה לכתוב על הטורניר ועל הגמר שלא נאמר, אז רק אציין שמבחינת האינטריסטות ברוזוביץ׳ הוא מצטיין הטורניר שלי. פריסיץ׳, שלזכותו יאמר שהופיע למאני טיים בענק, היה על תקן נפקד בשלב הבתים ובשמיניץ הגמר, ואני מייחס את זה לתיפקוד שלו על המגרש (למרות שתי רגליים חזקות מאוד, הוא חייב לשחק באגף שמאל), ועדיין האפקט של ברוזו על קרואטיה היה מיידי ונמשך לאורך כל הטורניר. מודריץ׳ הוא אל, ראקיטיץ׳ שחקן מעולה, אבל שניהם לא יכלו להסתדר בלי הנוכחות של ברוזו בקישור, שחקן שמנווט את המשחק מאחורה ומשחרר את שני התותחים לעמדות יותר קדמיות ואפקטיביות. הנתון שלו מחצי הגמר, 16.4 ק״מ ב-120 דקות, ממחיש היטב כמה הוא תורם המון לנבחרת למרות תרומה מעטה במספרים. מבחינתי הוא אחד המצטיינים של קרואטיה, ביחד עם סובאשיץ׳, מודריץ׳ ו-ורסאליקו. כל השאר נתנו רגעים טובים לצד כאלו פחות בצורה מאוזנת.
    נהנתי מאוד לראות את רביץ׳, מצד אחד גורם לתהות למה הוא לא הצליח להשתלב בפיורנטינה, מצד שני ראינו מספיק שחקנים שבולטים ב-5/6 משחקים במונדיאל ואז אתה קולט את הבלוף. אעקוב אחריו בפרנקפורט כדי לראות אם באמת יש משהו בבחור.

שחקן הטורניר שלי הוא אדן האזר או מודריץ׳. המאכזב? פופוליסטי וצפוי, אבל מסי. בבחירה השנייה אבחר בטוני קרוס.

hbs7 אוהב/ת את זה.
  4. cazzo Il Capocuoco

לא מדובר בחבורת מטומטמים אלא בלהקת פוסי ריוט. קצת כבוד לכמה צעירות רוסיות שמנסות לשנות משהו בפדרציה המאפיונרית הזאת.

5. Sir Alex Las' Killa

צרפתי זה לאום, לא גזע. בצרפת יש מיליוני אזרחים עם שורשיים אפריקאים והם צרפתים מן המניין.

זידאן ודויד טרזגה היו כדורגלנים צרפתים בני מהגרים ונולדו על אדמת צרפת, באופן זהה לגריזמן. הם צרפתים בדיוק כמו כל השחקנים בצרפת הנוכחית, כאשר יוצאים מן הכלל הם אומטיטי והשוער סטיב מנדנדה שהתאזרחו בגיל שנתיים. וגם אז, זה לא שהם החליטו להתאזרח אחרי שהם כבר כדורגלנים כמו דייגו קוסטה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/18
    uri ו-יאן קולר אוהבים את זה.
  6. benbenjo Member

מזכיר קצת את מקרה פאביו גרוסו מנואובדי לפסגת העולם, מאחל לו קריירה יותר מרשימה ואיכותית ממקבילו....

Rosner אוהב/ת את זה.
  7. cheddar Member

השער לא היה נפסל על נבדל כי הוא לא היה חלק מהמהלך. אם כבר לפסול אותו על כך שלא הייתה עבירה. גם ספרד קיבלו שער מפנדל של כדור יד ביד. אם הם לא היו מקבלים את השערים האלה , הם היו מקבלים אחרים לופטגי לא היה עושה שינוי אסטרונומי.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

8. cheddar Member

הם ישברו את המסורת של לעוף בשלב הבתים כאלופה אתה אומר ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

9. alexshw Member

בולשיט. הן עוסקות בפרובוקציות בלבד.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

10. יאן קולר Member

וכולם ממה שזכור לי גם שרו את ההמנון לפני המשחקים (לא שאני חושב שזה משנה משהו, אבל רק כדי לחזק את הנקודה)

11. yonmu Member

בכלל לא בטוח שזה לא יקרה. הוא עדיין יכול להספיק לעשות את הסוויץ' בראש שיספיק לו כדי להפוך לשחקן הטוב בעולם. גם כריסטיאנו רונאלדו התעסק בשטויות כשהוא היה צעיר יותר ולאט לאט (ותודה לפרגוסון) הפך למקצוען יותר ויותר.
    לניימאר עד היום היו 4 משחקים משמעותיים מול יריבה ברמה גבוהה שבהם הוא היה הכוכב הגדול. מול גרמניה במונדיאל הקודם הוא נעדר בגלל פציעה, מול ריאל במשחק הראשון בשמינית הגמר הוא היה סביר אבל זה לא הספיק, במשחק השני הוא גם נעדר בגלל פציעה, ומול בלגיה ברבע גמר הוא אכזב. תארים כשחקן דרג ב' - אולימפיאדה, אליפות צרפת, טראבלים בבארסה של מסי - יש לו לא מעט. זכייה אחת בצ'מפיונז עם פסז' זה כל מה שהוא צריך.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניימאר לא ילד בן 18. הוא בן 26. ממה שקראתי - גם בתקופות הטובות שלו בברצלונה - הוא היה חוגג בלי סוף כמו רונאלדיניו. בסוף גם הוא ייגמר.

איפה זה ואיפה ההישגים והמקצוענות של רונאלדו בשלב הזה בקריירה שלו.

כבר ראינו שחקנים מוכשרים מרונאלדו, ולדעתי גם נראה כאלה בעתיד, אבל נראה לי שמעולם לא ראינו שחקן עם דרייב ומוסר עבודה כמו שלו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

איזה שחקנים מוכשרים מרונאלדו ראינו??
    לתפקיד שלו הוא הדבר הכי שלם שיש.

כמובן שהוא בטופ יותר מעשור גם הודות ליכולת שלו לבנות את הגוף נכון, לתחזק אותו ובעיקר להיות מספיק חכם כדי להתאים את התפקיד לגיל.

כחלוץ למשל, אני חושב שהPURE TALENT הכי גדול בתחום, רונאלדו פנומנו, עדיף עליו רק ביכולת של לעשות סיבוב על בלם ולשחרר בעיטה עם הרגל החזקה.
    בכל שאר הדברים כריסטיאנו לפחות ברמה שלו אם לא יותר טוב.

יש איזו נקודת הנחה שרונאלדו זה רק תו תקן למקצוענות, נחישות ווינריות ומסי הוא הכשרון הכי טהור שראה העולם.
    מסי ורונאלדו השחקנים הכי גדולים שראה הענף, שניהם מלבד התכונות אופי מביאים למגרש כשרון שסביר להניח שלא נראה עוד המון שנים.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רונאלדו פנומנו היה מוכשר ממנו בערך בכל אלמנט של המשחק. היכולת שלו עם הכדור הייתה איזה שילוב הזוי בין רונאלדיניו למסי.

רק הפציעות מנעו ממנו לטעמי להיחשב לגדול מכולם במובן הנכון.

בשבילי שחקנים כמו הנרי ורונאלדיניו היו מוכשרים יותר, וגם ניימאר. ההבדל שרונאלדו כל הזמן עבד על עצמו ושיפר עוד ועוד אלמנטים. הוא הגיע ככישרון גדול ליונייטד, אבל הרבה כשרונות מגיעים לשם כמו לכל מועדון גדול אחר. הוא הפך לשחק אחר לגמרי בסוף הדרך שלו שם וכך גם בריאל מדריד. הוא רחוק מאוד מלהיות Pure Talent היסטורי ברמה שאתה מציג. כמובן שבדיעבד תמיד מסתכלים על דברים אחרת.

בהשוואה למסי, לא חושב שיש לו גם חצי מהכישרון שלו, אבל זה בדיוק מה שעושה אותו כזה גדול. ולא, אני לא חושב שמדובר באיזה נגר שפשוט עבד על עצמו, רחוק מכך, אבל אני באמת חושב שמוסר העבודה והדרייב שלו >>>>>>>> "כישרון טבעי" שיש לו.

ובגלל שאני מניח שאני יודע לאיפה הדיון הולך לגלוש מכאן אני בורח כבר עכשיו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. סמואל אטו Member

אתה מעריך כישרון, אופי, יכולת וכו' על סמך תארים?
    נניח והוא זוכה בצ'מפיונס עם פסז'? זה יהפוך אותו ליותר מקצוען? ישנה לו את הסגנון משחק? יהפוך אותו לפיזי יותר?