דיון התקשורת

הנושא בפורום 'קופה אמריקה 2011' פורסם ע"י עומר, ‏26/6/11.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פה אגלה לך סוד עוד יותר אינפנטילי. במשחק בין פרו למכסיקו, בערך בדקה ה-70, גם השדר וגם הפרשן (נראה לי אבי מלר ואיציק זוהר), חזרו כמה פעמים על כך שפאולו גררו כמעט והכניע את ראול פרננדס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx וזאת למרות שכמה דקות קודם לכן פרננדס עצר התקפה מכסיקנית ולמרות שלפתע השוער של מכסיקו הסתובב והיה כתוב על חולצתו מיצ'ל, והם עדיין המשיכו לקרוא לו פרננדס. יש כ"כ הרבה דוגמאות. הם גם נוטים (מלבד שגיא כהן ונדב יעקובי) ללגלג על הכדורגל הדרום אמריקאי ולעשות ממנו צחוק, כאילו שמלבד אירופה לא משחקים את הכדורגל ברחבי העולם. יש לאנגלים הרבה חצץ לאכול עד שיעמידו נבחרת נורמלית. הכי אוברייטד בעולם.

2. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נכון וראוי לבקר, אבל מיותר להפוך את זה לעניין יבשתי לדעתי. כשמרסלו אראוחו משדר את ארגנטינה מול נבחרות זרות הוא אונס את הסגל שלהם גם כן, גם את שמות הארגנטינאים האמת, וזה אחד מהשדרנים הבכירים בארגנטינה אם לא הבכיר כיום. גם קלוס וניימברו לא מרשימים בלשון המעטה. האמת שמאז ויקטור הוגו האגדי כולם נראים חיוורים בעיני. גם בשידורים אחרים של קבוצות אירופאיות לא תמיד הצוותים הדרא"מ מגלים שליטה רבה.

להגנתם, בניגוד לערוץ הספורט, הם גם לא מתיימרים להבין יותר מדי ולא באים עם הפוזה המקצוענית.

עידן, מה קרה אתה רואה את המשחקים בערוץ הספורט? ככה נוטשים את קאראקול? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תאמין לי שאני הייתי מת לראות בקראקול, אני מת על השידורים שלהם. אני נטשתי מהסיבה הפשוטה: האינטרנט שלי לאחרונה לא מתפקד כמו שצריך בשעות מוקדמות, קרי עד 23:00 בלילה והמשחק די תקוע לי. נכון שיכולתי למצוא לא מעט לינקים, אבל כששני משחקים של קולומביה שוחקו מוקדם וגם הרבע ישוחק מוקדם, לא לוקחים סיכונים בטורנירים כאלו. אני לא ממש מבין בזה, אבל אולי אם אני אשדרג את המהירות זה יתחיל לזוז גם בשעות נורמליות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

לגבי העניין שהיבשתי, לא מעניין אותי שמלר לא יודע שסוניגה וארמרו הם מגינים ולא קשרים טבעיים ולא מעניין אותי שיבוש השמות. סתם מקוממת העובדה שיש לו ולרוב החבר'ה שם נטייה לזלזל בכל דבר שהוא לא ליגת האלופות/ליגה אנגלית וחבל. אבל למזלי, ברוב ימות השנה אני נהנה משידורים דרום אמריקאים ולא צריך לסבול את השטויותך שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/11
  5. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

ועם כבר מדברים על שדרים אגדים אז אומנם לא ויקטור הוגו אבל בשידורים של הליגה דיי חסרים לי אלחנדרו פאברי וולטר נלסון.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

את פאברי אני לא סובל, מגמתי ומדבר שטויות, נסלון זה דור אחר וכבר קשה לו להחזיק שידור לדעתי. בכל מקרה לא התכוונתי שהשדרנים לא טובים, גם היום השדרנים מצוינים. בהשוואה לויקטור הוגו דיברתי על עניין המקצועיות ולא על חווית השידור. אראוחו הוא שדרן כדורגל מהטובים שיש, כיף לראות משחקים שהוא משדר, אבל הוא בור ולא מקצועי בהכנה שלו למשחקים כמו מרבית עמיתיו כיום.

עידן, גם בנקודה הזו תמצא שדרנים ארגנטינאים שמסתלבטים על הכדורגל האירופאי בשידורים משם, ככה זה כנראה. אני לא אומר שלא צריך לבקר, אבל רק מציין שזה הולך לכל הכיוונים.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ובצדק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

8. itay7 Member

שיבוש של שמות פחות מוכרים אני יכול להבין, אפילו את זה שהופכים את PaOlo ל-Paulo, אבל יש דבר שזה פשוט לא רציני. שחקן שמורחק ופתאום עוצר התקפה או מבקיע שער עצמי? או שבמשחק מול אורוגוואי הם שיבחו כ"כ את הבישול, אבל לא טרחו לברר עד סוף המשחק מי זה היה?
    יותר משזה זלזול בכדורגל הלטיני, או בנבחרות שהן לא ארגנטינה או ברזיל, שאת זה אני יכול להבין, זה זלזול בצופה, ועוד באחד שמשלם כסף על הערוץ הזה...

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אתם צודקים בביקורת איתי, אבל שוב, אני בטוח שטעויות כאלו קורות גם לשדרנים ממדינות/יבשות אחרות ולכן גם אם הביקורת על הצוות הספציפי מוצדקת, והיא כזו, לא צריך להפוך את זה לקרב יבשות... בקיצור, אני מסכים יותר עם העניין של הזלזול בצופה מאשר הזלזול בכדורגל הדרא"מ שהם פשוט לא מכירים.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/11
  10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אבל זה בדיוק הקטע אליאס. מאבי מלר ספציפית כן שמעתי נימה של זילזול כשנבחרות כמו ונצואלה, בוליביה וקוסטה ריקה משחקות אבל אני לא בא אליו בטענות על חוסר ידע. אני בא בטענות על הכנה לשידור. שבע פעמים מראים בהילוך החוזר שדאירו מורנו, מס. 17, בישל לפאלקאו. רואים בבירור. אז למה איציק זוהר צריך לקפוץ ולהגיד שההילוך החוזר מראה שמס. 13 בישל (גוארין)? למה לשדר משחק 70 דקות ולהחמיא לראול פרננדס וכמה התקפות אח"כ להחמיא ל"אותו ראול פרננדס, שמציל את מכסיקו מספיגה?" שוב, אין לי בעיה עם הידע שלהם או האי ידע שלהם, אף אחד לא מכיר את כל הכדורגל בכל היבשות, רק לי יש הרגשה שביורו הם היו עושים אולי מאמץ גדול יותר כדי לא לצאת אידיוטים. אולי הם פשוט חושבים שגם ככה הרוב לא מכירים את הכדורגל הזה, אז זה פחות משנה. אבל באמת שזה כבר לא חשוב.

11. itay7 Member

טוב לא ידעתי אם לשים את זה בתקשורת או בכל מקום אחר, אז נשים פה...
    רשת ESPN בחרה את נבחרת המצטיינים של שלב הבתים של הקופה, ובו 3 קולומביאנים, 2 פרואנים (פלוס מאמן), 2 ארגנטינאים, 2 ונצואלנים ושני צ'יליאנים.

ההרכב:
    סרחיו רומרו (ארגנטינה); פאבלו ארמרו (קולומביה), אוסוולדו ויסקארונדו (ונצואלה), מריו ז'פס (קולומביה), מאוריסיו איסלה (צ'ילה); קרלוס סנצ'ס (קולומביה), יואנדרי אורוסקו (ונצואלה), חואן וארגאס (פרו), אלכסיס סנצ'ס (צ'ילה); פאולו גררו (פרו), סרחיו אגוארו (ארגנטינה).
    מאמן: סרחיו "טאנו פאסמאן זה לילדים" מארקאריאן.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מבלי להתווכח על הבחירות, זה לא קצת מוזר שאורוסקו נכנס לנבחרת עם פחות מ-70 דקות בטורניר (אם לא פספסתי משחק שלו, הוא שיחק רק נגד פאראגוואי)?

יכול להיות שיש לו קרוב בין הכותבים?

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/11
  13. cazzo Il Capocuoco

לא פספסת משחק שלו. ביום רביעי שיחק 75 דקות אם נדייק.

14. itay7 Member

מישהו יודע אם המשחקים היום ישודרו בספורט 5HD? איזה אתר מעפן יש להם, למה זה לא מופיע שם?!

15. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

לא, רק הגמר ישודר בHD.