דיון השופטים הרשמי

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/12.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני מסכים עם שי. אני בכלל לא אוהב את התופעה הזו שקבוצות מעזות להתלונן לשופט שקבוצה המשיכה את המשחק מבלי להתחשב ביריב פצוע. אם חלילה יש משהו קריטי, אז כמובן שהשופט חייב לעצור, אבל פציעות מתיקולים וכאלה, כל קבוצה צריכה לחשוב אם בא לה להוציא את הכדור או לא וזה בסדר גמור. שבדיה כבשה שער חוקי והאוקראינים צריכים לבוא בטענות לעצמם.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי הגיעו כבר מים עד נפש שכל שחקן נשאר שכוב על הרצפה כדי שיפסיקו את המשחק. לדעתי עושים נהדר שלא שורקים על כל שטות. השחקנים לא מטומטמים, הם ממשיכים לרמות איפה שאפשר. אם רב הפנדלים אינם פנדלים אז ברור שכדאי להשאר שכובים על הדשא מתי הקבוצה שלך מובילה והיריבה יוצאת להתקפת נגד מהירה...

אם אני הייתי מחליט הייתי אומר שרק במקרה של פגיעת ראש או התנגשות ברורה עוצרים את המשחק. כל כך נמאס לי לראות פציעות מדומות כדי שתוך דקה השחקן ה'פצוע' עומד ליד הקו, מנופף עם ידו באוויר ואח"כ דופק ספרינט כדי לחזור למשחק.

הגיע הזמן שהשחקנים והאוהדים יבינו שהמלחמה ברמאות נעשתה יותר רצינית.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/12
  3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ואתמול היה עוד מקרה של שחקן שנפל בחוץ וזחל פנימה.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שיפוט אחיד עד עכשיו. כל השופטים נגד יוון. והמשימה הושלמה.

5. Ricky van Wolfswinkel Member

באמת שאני לא מבין איך וולפגנד שטארק הוא שופט כל כך בכיר באופ''א.
    ממה שהבנתי בגרמניה הוא בכלל לא שופט בכיר.

זה נראה כאילו הוא הבובה של אופ''א בשביל לקדם את האינטרסים השיווקים שלה, זה בא לידי ביטוי בהרחקה ההזויה של פפה בקלאסיקו בחצי גמר וגם היום כאשר הוא לא שרק על עבירות ברורות על הרוסים על מנת לתת לנבחרת הפולנית הבינונית להתקדם לשלב הבא בשביל שאסון דרום אפריקה לא יחזור על עצמו.

6. Ricky van Wolfswinkel Member

התחרות בתחום השופט הגרוע בטורניר עולה שלב:
    מצד אחד, אדון וולפגנג שטארק שהתעלם מעבירות ברורות של הפולנים על רוסים שהיו בדרך לשער.
    מצד שני, אדון הווארד ווב שהחליט שהיה נבדל של מג'יו ונתן לקרואטים עבירות הזויות.

כמה אירוני שדווקא שני השופטים האלה רשומים על שערוריות שיפוט גם במונידאלים ובמפעלים הקבוצתיים.

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לגביי הווארד ווב היום אני חולק עליך.
    הנבדל זה הקוון מחליט וזה היה נבדל\לא נבדל מאוד גבולי, כך שאני הולך איתו (כמו שזה היה גבולי לכאן זה יכל להיות גבולי לצד השני).
    חוצמזה שפט סה"כ בסדר, היו יותר מדי עצירות זה נכון, אבל סה"כ אלו הקבוצות שעשו כל שנייה עבירות ולא הוא.

הוא לא הסיבה לאיבוד הנקודות של איטליה הערב, תפסיקו.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

המון טעויות בנבדלים ביורו הזה. אבל זאת אחריות של הקוונים. לפחות בזה השוטר אזולאי לא אשם.

9. Ricky van Wolfswinkel Member

פגורנסה נדבק לווב ושטארק בתחרות אחרי הפאול של על השחקן האירי.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

השופט במשחק יוון לא יצר אצלי הרגשה שהמשחק מכור, אבל איכשהו גם הפעם כל הטעויות היו לרעת היוונים. לאלה שכבר נמנו בדיון של המשחק אני חייב להוסיף את הכניסות בסאמאראס שלא טופלו כראוי.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

היה לי פה ויכוח עם אחד המשתמשים מיד כשהחל היורו ונפתח הדיון הזה, על כך שהוא אמר שבעקבות שופטי הקו הוא מקווה שיהיו פחות ופחות טעויות שיפוט, אני טענתי שהם על תקן של משקיפים ולא יותר מזה. בובות.
    לצערי, היום הוכח שוב שאו שהשופטים האלו פשוט מפחדים לקחת החלטה קשה או שהם פשוט לא יודעים איך לעשות אותה, כי לא ברור איך שופט עומד על קו השער, 4 מטר מהאירוע, ולא מצליח לראות שהכדור עובר את הקו. הוא בטח כרגיל קיווה שהקוון הרחוק יציל אותו.

עצוב לראות את זה כל פעם מחדש. איך המשחק הכל כך יפה הזה מושפע מטעויות של בני אדם שבקלות היו יכולות להיפתר עם אמצעי טכנולוגי כזה או אחר.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגבלות בני האדם כשופטים ידועות. אנחנו רואים את זה כבר עשרות שנים. מי שחשב שעוד זוגות עיניים יהפכו את השיפוט לנקי, טעה. גם מי שעומד מקרוב, מזווית מדויקת, יכול לפספס ולא להיות בטוח אם כדור עבר את הקו ב-5 ס"מ, כשהכל בזמן אמת, במהירות וכשעל הכדור מסתער שחקן שמרחיק אותו. עובדה. רק רשויות הכדורגל מסרבות להכיר בזה. טוב, בעצם פיפ"א אולי כבר קיבלה את זה. פלאטיני עדיין מסרב.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הייתי מעדיף שטעות כזאת תדפוק את האנגלים. לא בגלל שאני נגדם אלא בשביל הסימליות שבדבר.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי לצד התלונות על השופטים, עד כה הם עושים עבודה נהדרת בסך הכול וממעטים לטעות יחסית. מתחילת הטורניר פרואנסה וריצולי מרשימים אותי לטובה. היום למשל לא זכורה לי אף טעות שיפוט של הפורטוגלי. לבקר אותם אמנם מאוד קל ונדרש לפעמים, אך כשמגיע אז מגיע, כל הכבוד להם.

15. skyday20 Member

אפשר להגיד את השיפט היום טוב לכל אורך המשחק,?
    טיפה החמיר עם אנגליה על חילוצי כדור ש- arguably היו נקיים, אבל לא הייתה לזה השפעה רחבה על המשחק, וזה לא קרה יותר מדי.
    חוץ מזה שיפוט הגיוני ותקין. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx