דיון הטניס הרשמי

הנושא בפורום 'אולימפיאדת לונדון 2012' פורסם ע"י shlomydavid, ‏24/7/12.

1. riquelme1 Member

שמה?

מארי מציג כבר כמה חודשיים טניס אדיר, ממש לא מופתע, פדרר פשוט חסר אונים.

2. Sweetness Justin Fields

דווקא למארי רוג'ר, למארי?!?! איזה באסה..

3. South Boy Member

אמנם לא נתתי יותר מדי קרדיט למארי אחרי ווימבלדון אבל ידעתי שזה יקרה אנשים פה מיהרו להכתיר את פדרר והוא פשוט התבזה היום לא פחות.

4. skyday20 Member

יש!. מדלית זהב למארי, שמח מאוד בשביל אנדי שהצליח לעמוד בלחץ ולשחק כל כך טוב
    ברגע כזה משמעותי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

הוא הוציא את כל העצבים על משחקים שלא הלכו טוב בעבר, ופירק בטורניר הזה, יפה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. The_Arsenal Member

ישששששש! מקווה שזה יהיה טרנינג פוינט בקריירה של מארי. הוא הוכיח לעצמו שהוא מסוגל לנצח את הגדולים ביותר גם כשהמון מונח על הכף.

6. riquelme1 Member

אפשר לחשוב מדובר בדודי סלע, הזילזול במארי כאן לא מובן, הוא מטאטא כמעט כל שחקן בחודשיים האחרונים, גם בווימבלדון הוא לא היה רחוק שפדרר התעלה בנקודת המכריעות.

פדרר עם כל הכבוד לזכייה וקמאבק כבר קרוב לסוף, נאדאל כל שני וחמישי פצוע וגם נראה זוועה בווימבלדון, דג'וביץ' בכושר פחות טוב בהרבה מהשנה שעברה, עם הביטחון שמארי מקבל מהניצחון הזה ובמיוחד מהצורה החלקה עם 3-0 מוחץ, לדעתי הוא הולך לשלוט בטניס בתקופה הבאה.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל לי על פדרר, אך אני מאמין שהעייפות ממשחקו הקודם והמתיש יחד עם יכולת באמת מעולה של מארי, הכריעו את ההתמודדות.

8. ראיין אדלי Member

כמה עצוב לראות את פדרר מושפל בצורה כזאת
    וכמה טוב לראות את מארי סוף סוף זוכה בזהב, גאווה בריטית :aaa12:

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/12
  9. Selby Member

יש לי המון מה לכתוב אבל אני לא ליד מחשב.
    שוב אימפריה, אפילו אם זה רק לשבוע.
    הכמה דקות האלו שעברו מהרגע שהוא זכה עד לרגע שיצא מהמגרש היו הדבר הכי אצילי שראיתי בחיים. השנייה שבה הוא קלט שהוא זכה ועצם את העיניים הייתה מרגשת. אני מאושר בשבילו, לא חוגג או משהו, פשוט מאושר בשבילו. תמיד יהיה לו את זה, לפחות את הפעם האחת הזאת שבה הכל התחבר והכל הלך איתו.

10. South Boy Member

יש למארי את כל הקריירה לפניו כדי לזכות בווימבלדון בטח אחרי שפדרר יפרוש ושהטורניר מתקיים כל שנה, בסופו של דבר זה יגיע.
    אבל לזכות במדלית זהב באירוע הספורט הכי יוקרתי שמתקיים פעם ב-4 שנים זה כבר משהו אחר וכל הכבוד למארי שמחק את תדמית הלוזר היום, משהו בי היה בעדו היום.
    ורשות השידור הם בדיחה אחת גדולה מראים לי שחייה צורנית שזה רק הדבר הכי משעמם ודבילי עלי אדמות במקום להראות את כל המשחק ברציפות.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/12
  11. The_Arsenal Member

הגוד סייב דה קווין בטקס הענקת מדליות עכשיו היה הרגע הכי מרגש מבחינתי באולימפיאדה הזאת עד עכשיו. אני כ"כ מאושר בשביל אנדי.

12. Selby Member

זיהיתי מבוכה לרגע אבל הוא שר את ההמנון והתעטף בדגל כמו בובה. לא שהשטויות הלאומניות האלה מזיזות לי ובלי קשר אני מת על סקוטלנד גם אם הייתה מדינה עצמאית אבל הייתי מעדיף שהסאגה הזאת סביב מארי תיגמר.
    מאוד מאוד התרגשתי.

13. The_Arsenal Member

איפה הבחור שרשם בווימבלדון שהאהדה למארי מצד הקהל המקומי היא פאתטית? הוא עדיין חושב ככה?

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אושר עילאי. היו מדליות עצומות לבריטניה באולימפיאדה הזו, וטניס הוא לא הדבר הכי חשוב במשחקים, אבל איזה רגע עצום. וכפי שנאמר כן, זה רגע שישנה קריירה. חכו למארי ביו אס אופן...

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לצד הגועל מלראות את מארי הדוחה עם הפרצוף תחת שלו זוכה, בצילומים של האימא המגעילה שלו בכלל בא לי להקיא, אני גם שמח ומקווה שאחרי יותר מדי זמן הזכייה הזו תעיד על שינוי מגמה בקריירה שלו ולא עוד דיגדוג של הגדולים באמת אלא הפיכה לאחד מהם. יש לו את הכישרון להיות מספר אחד בעולם, הגיע הזמן גם שישיג את זה.