דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/5/19.

1. alexshw Member

עכשיו הוא יחזור להתערב יותר למאמנים [emoji16]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

2. קשר שמאלי Member

רפואה המועמד המוביל להחליף אותו. ליגה של מורים לספורט

3. DRORIKO Member

איזי שירצקי ״נוסבאום הוא אדם מצויין אבל מאמן גרוע״ כמה התגעגענו לפנינים המקסימות של האיש הזה.

oranfu ו-matanbl22 אוהבים את זה.
  4. Raulito Madridista

אני עדיין חושב שהפרצוף המיוסר בלי שום קשר למה שקורה על המגרש וגם הקול המעצבן שלו - סתם גורמים לאנטי כלפי קובי רפואה. בהפועל תל אביב הוא היה בסדר גמור, וזה לא קשור רק לשתי תוצאות התיקו בדרבי שזה נחמד. היינו קבוצה שלא פשוט לנצח אותנו. אני שמח שהוא חוזר, גם ניסיון זה חשוב, לא צריך תמיד לחפש 'לבנות' את המאמן הגדול הבא (זוכרים את אופיר חיים ו'מאמן העתיד?'). אין בליגה כאן קאפלו וקלופ ככה שרפואה לא מצא את מקומו. כמובן שק"ש איבדה שחקני מפתח, שני בלמים בעיקר ואני לא מזלזל בזה, אבל אני מניח שעם קובי על הקווים המצב היה קצת פחות רע.

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה רפואה עזב את ק"ש לפני חצי שנה ומה השתנה מאז?

DRORIKO ו-לירן אוהבים את זה.
  6. yedidel Member

האוברדראפט

7. Raulito Madridista

ליאור אסולין שייכנס לכלא בעוד חודש, מדבר לראשונה: "ממש מכה אחרי מכה. אני עדיין לא מעכל" - כתבה ארוכה (מעל 20 דקות) ששודרה בחדשות 13. הזיה

- אני זוכר את ליאור כאחד הפלופים הגדולים ביותר של הפועל תל אביב ואף מוני הראל בא אליו בטענות שהוא 'מכר אותנו' (לא חושב שהי לו הוכחות לכך). החלוץ עצמו הודה שהיה מהמר.
    - מצד אחד נחשפתי לראשונה לסיפור חייו האישיים - לא פשוט. טוען שאשתו (לשעבר) סבלה ממחלה, הוא היה צריך לגדל את הילדים לבד, הכסף בשלב מסוים לא הספיק (למרות שכמובן שהוא בזבז המון), אביו נפטר והוא עסק בסחר הזה רק שבועיים - "ואני כבר ארבע שנים סובל". כמובן שהוא אומר שאם היה מדובר בדמות לא מפורסמת אז העונש היה שונה לחלוטין. מצד שני ישנן דרכים אחרות להתפרנס ולאורך כל הקריירה הוא היה מעורב במכות, שערוריות, "נעלם" ככה כמו גנב בלילה להפועל פתח תקווה כדי לטוס לריאליטי ועוד ועוד ועוד. הצטייר כאדם שאי אפשר לסמוך עליו.
    - היו לו עונות נהדרות במכבי הרצליה - שיאן השערים(?) של הליגה הלאומית איי פעם עם 28 כיבושים, בבית"ר ירושלים, בבני יהודה, בהפועל פתח תקווה ומעל הכל - הגביע עם בני סכנין. תמיד היה פזיז בקבלת ההחלטות שלו.
    - הוא טוען שהרוויח המון כסף מהכדורגל, חיי ברמת חיים מאוד-מאוד גבוה. "מה ששלי - שלי", הוא טוען, מותר לו. אני רק תוהה איך הוא הפך למיליונר הרי הוא לא שיחק במכבי ת"א שתמיד שילמה שכר מופרך, גם לא במכבי חיפה, לא עשה כסף בחו"ל. בית"ר בתקופה ששיחק שם הייתה מועדון גדול אבל עוד לפני שיגעון גאיידמאק. בהפועל הוא קיבל חוזה גבוה יחסית, זה כן.

8. alexshw Member

מי היה מאמין על ליאור אסולין שהוא יכנס לכלא יום אחד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

די ברור מי זה.
    טוב שלא כתבו "כדורגלן מפורסם שהיה נוהג לחגוג גולים עם סלטות והשתתף בפרסומת לקפה תורכי".

oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  11. Scouser Member

לא חשוב שמות אבל כדורגלן לשעבר שהיום איש עסקים ומקורב לאייל גולן? יש עוד מישהו חוץ מההוא שכולם חושבים עליו?

12. alexshw Member

ולירות חצים לחיבור

13. Telkiyski Member

יש לו קשר לנשיא פנר?

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אשכח איך לפני כמה שנים כל התקשורת ספורט הרשעים פה(זוכר את צנציפר בפרט) עשו אייטמים על איך ליאור אסולין "התדרדר" להיות נהג מונית כאילו זה בושה.

כשעושים שיימינג לכדורגלני עבר שהולכים לעבוד בעבודות חוקיות זה לא מפתיע שהם מתדרדרים לפשע.

15. Raulito Madridista

בכתבה בחדשות 13 הראו שהוא עושה אימונים אישיים בכדורגל לילדים צעירים שנקשרו אליו מאוד. צריך להוציא תעודה מיוחדת לכך (לאמן עד גיל 12) לדעתי. בכל מקרה, עניין נוסף הוא ששחקנים שמרוויחים הרבה כסף לא יודעים לחסוך ולהתכונן ליום שאחרי, הרי גם אם שחקן נשאר בכדורגל - כשהקריירה כחלוץ או בלם מסתיימת - התהילה מאחוריו, אלה לא אותם סכומים. לא כל אחד צריך להיות אינטילגנט כמו איציק קורנפיין או להוציא ספרים ולפתוח בית קפה כמו שמעון גרשון אבל הבנתם את הפואנטה. כשהוא צריך לשלם מזונות ולפרנס שלושה ילדים זה מצב יותר קשה, אבל מה עם אחריות אישית? הוא בעצמו אמר 'אני חיי ברמת חיים מאוד-מאוד-מאוד-מאוד-מאוד גבוהה' ו-'הייתי מסוגל לקנות 6-7 בתים בהרצליה'.