דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/5/19.

1. Telkiyski Member

לא הבנתי, כל מי שהיה מתישהו כוכב כדורגל צריך אוטומטית לקבל שכר קבוע גבוה כדי שלא ידרדר למצב כלכלי קשה?

Roma, oFiRzZz, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

לא הבנת אותי. מה שבאתי להגיד זה שמי שנקלע במדינה הזאת לבור כלילי לא חייב להיות בהכרח "מסכן מלידה" אלא אפילו מי שהיה בעברו מגה סופרסטאר. זה לא סוד שככל שאתה יותר מרוחק מהצלחת ככה המדינה לא רואה אותך ממטר. הכל פה נהיה מגעיל. במקום לקחת מהסוציאליזם והקפיטליזם את הדברים הטובים לקחנו מהם את הדברים הרעים.

3. Telkiyski Member

טוב תשמע כל מקרה לגופו.
    אין לי מושג איך הוא התנהל ואיזה החלטות כלכליות הוא קיבל במשך השנים.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא הבנתי, אתה יודע שזה ממצוקה כלכלית?

עריכה: עכשיו קראתי את פשצקי שאמר שהיה במצוקה כלכלית שהחריפה מאוד בקורונה. באסה.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

5. oranfu Member

זה מצער, אבל מי יודע איזה התנהלות היתה לו שהובילה אותו למצב כזה.

לצורך העניין, אני מעריך ששחקן עם קריירה כמו שהיתה לו הרוויח יפה מאוד בזמנו, מספיק בשביל שיחיה חיים יחסית נוחים אם הוא יודע להתנהל.

כך או אחרת, אי אפשר להאשים את המדינה שמישהו הגיע למצב כזה בלי לדעת יותר פרטים.

alexshw ו-שי אוהבים את זה.
  6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נפטר. יהי זכרו ברוך.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

יהי זכרו ברוך

אגב שני כוכבים של מכבי תל אביב הגדולה של סוף שנות ה-70 הלכו בטרם עת. אבי כהן ועכשיו ויקי פרץ. אגב אלמנתו של כהן היא גיסתו של פרץ.

8. Ori8 Member

עצוב.

כמה כבר הרוויחו כוכבים בתקופתו של פרץ? באמת מעניין. מתאר לעצמי שמאוד מאוד קשה להישען על סכומים (גם אם יפים) שהרווחת לפני כל כך הרבה שנים.

גם היום שחקנים עם חוזים יחסית שמנים לא באמת מסודרים לכל החיים אלא אם הם ממש קיבלו החלטות חכמות, השקיעו בנדל"ן ובנו עסקים מסביב שהכניסו במקום לקנות שעונים במאה אלף שקל שיש לכל שחקן נוער פה ותיקים של לואי ויטון בעשרים אלף שקל, כי נורא חשוב שיראו עם איזה תיק רחצה אתה יורד מהאוטובוס של מסיעי שאשא כשאתה מגיע למשחק בקריית שמונה.

EuropeGuy ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

יהי זכרו ברוך. פרץ שיחק 3 או 4 שנים בצרפת. היה עוזר מאמן שנים בליגת העל. לדעתי הוא הרוויח לא רע בכדורגל לתקופתו.
    עצוב שזה נגמר ככה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

10. רוברטו באגיו31 Member

הוא מן הסתם פרש לפני עשרות שנים ובתקופה שהוא שיחק ממש לא הרוויחו הרבה כסף, בטח לא סכומים שמספיקים לסדר אותך לכל החיים .
    האמת שמאז שהוא פרש, הוא לא אימן או משהו כזה ולא עבד בתקשורת, הוא עבד עם מחלקות נוער אבל זו ממש לא עבודה שמספיקה בשביל לחיוח ברמת חיים גבוהה .
    ממש עצוב, אני זוכר אותו בתור עוזר מאמן במכבי בעונת 2006-7 כשהבן שלו עומר גם שיחק בקבוצה .

יהי זכרו ברןך .

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

לפי הפייסבוק של מכבי הוא עבד שם במחלקת נוער בשנים האחרונות.

12. oranfu Member

אולי לא התעשרו, אבל עד כמה שידוע לי שחקני הצמרת של אז הרוויחו מספיק בשביל שבהתנהלות סבירה הם לא יהיו בבעיות כלכליות היום.
    לא לחיות כל החיים על הכסף, אבל הכסף מספיק בשביל להוות פלטפורמה ליצירת הכנסה בהמשך החיים (עסקים\נדל"ן).

13. alexshw Member

גם בעידן החובבני שחקני בלבל של פרץ הרוויחו יפה מאוד בעבודה רשמית.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

14. alexshw Member

15. Raulito Madridista

מי שכנראה לא יהיה חלק מעונת 2021/22 ולא צפוי למצוא קבוצה הוא מאור בוזגלו הנשכח (בן 33 וחצי), אחרי שנה בלי המגרשים - שעתיד להודיע על פרישה. בריאיון די ממורמר בידיעות אחרונות הוא אמר שהוא לא צופה בכלל בכדורגל, "יכול לשחק עוד ארבע שנים" אך קבוצה בליגה הלאומית לא באה בחשבון עבורו. משחקו האחרון היה אי שם לפני 373 ימים כשהפועל ת"א הובסה 3:0 בדרבי נגד מכבי תל אביב. "התשוקה שלי היום בתחתית, כבר אין שחקנים בסגנון שלי. הציעו לי לפרשן את היורו וסירבתי, היו בהלם שאמרתי שאני לא מתעדכן".

יכול להבין שמלחמת ההתשה נגד הפועל מעצבנת אותו והבוררות נמשכת זמן רב ולאף שחקן לא מגיע להיפרד ככה, לא מתעלם מהכישרון שלו אבל תמיד היה שם חטא ההיבריס בין אם בגלל אבא יעקב ובין אם בגללו. זו הדייסה שהוא בישל לעצמו, ולא - אין לו מקום היום במכבי חיפה גם לא כשחקן אימונים. הוא היה צריך לקפוץ על המציאה כשהירוקים רצו אותו אחרי עונה בה היה פצוע ולא תרם כלום, היו לצידו. הוא בחר ללכת לבית"ר ולאחר מכן בחר בהפועל בגלל הכסף וכי רצה להיות 'הכוכב' ואולי התאים יותר שיהיה עוד בורג במערכת בקבוצה טובה, בריאה והתקפית.