גביע הטוטו 2021/2022 - מכבי חיפה זוכה בתואר לאחר דו קרב פנדלים נגד הפועל ב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏7/8/20.

1. oranfu Member

גם מכבי חיפה לא התחזקה.

2. Melikson24 Member

רז שלמה אחד הבלמים הגרועים בליגה אם לא ה.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה בשביל הפועל שהיא לא תולה יותר מדי תקוות בשחקן כמו קופר.

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

העמידה הטקטית של הפועל תא פשוט קטסטרופלית ולקויה אפילו במצב סטטי כשהכדור עומד בהגנה. אחד הבלמים עומד תמיד ליד השוער במקום לרווח לאגף ולשחרר לפחות אחד מהמגנים לעמדה יותר טובה התקפית. כשאלטמן או קופר כן מקבלים את הכדור באגף הם תוקעים אותו ברוב חלידותם ורק אייזן ובואטנג מנסים איכשהו להפוך את כל השיט הזה למשהו שקרוב להיקרא הנעת כדור. מכבי חיפה הייתה צריכה להתאבד על שחקן כמו בואטנג, הוא כל כך הולך להתבזבז בקבוצה החלשה הזו העונה.

5. Telkiyski Member

באמת שאני לא מבין את ה"הייפ" סביב בואטנג.
    שחקן שמעט את המשחק, שלא מסוגל לבשל וגם לא להבקיע.
    בעיני הוא אחת הבעיות הכי גדולות שלנו.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקני ההתקפה שלך עד כה במשחקי ההכנה שנקראים גביע הטוטו לא מפסיקים לקבל החלטות שגויות, השחקן החד היחידי שלכם חזר משום מה חלוד ועל פניו נראה שגם עם עוד אקטסרה 6 7 קילו ובהגנה אתם צריכים שהדרום אפריקאי יהיה בינגו בשביל לחפות על כל הפדיחות של רז שלמה ואתה אומר שבואטנג הוא אחת הבעיות הכי גדולות?

7. Telkiyski Member

כן. הוא לא מסוגל לדחוף את המשחק קדימה, שזה בדיוק קשר מהסוג שאנחנו צריכים. הוא לא עושה את זה.

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שבפן של דחיפת המשחק קדימה זו בעיה שהרבה יותר גדולה מההסתכלות על בואטנג כיחיד. כתבתי את זה לפני 2 הודעות, כבר שהכדור ברגליים של השוער כל העמידה של הפועל תוקעת את משיכת המשחק קדימה. בואטנג מרוויח את הכדור ומשחרר אותו די מהר לרוב לשחקן פנוי בהחלטה נכונה. לצפות ממנו ליותר מזה זה קצת מנותק מהמציאות. אבל אני חושב ששוב זה נובע מהעובדה שלטעמי הוא יותר קשר אחורי מאשר 50 50.

9. Telkiyski Member

שמע המשחק הזה קשה לצפיה. אני מחכה שייגמר כדי לראות "מנאייכ". לא שזה כזה אימפריה אבל זה בטוח עדיף בהרבה על זה.
    למה אתה רואה אותו?
    מילא אני.

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

עובד מהבית = תקוע מול הטלוויזיה בעל כורחי. מעדיף את זה ברקע מאשר MKR המטבח המנצח.

11. Butragueño מנהלים

איך שלמה שרף עדין מפרשן.
    כל הזמן מקדם ומפרגן לשחקנים שהוא גידל וכל הזמן אומר את האובייס (יורד על הזרים החלשים, הבועט הראשון והאחרון הם הכי חשובים בפנדלים וכו').

rivaldo אוהב/ת את זה.
  12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

גם הפעם הוא אמר ש"בפנדלים אין שוער טוב, יש בועט גרוע"?

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/20
  13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם הזקן הצרפתי שהוא עשה. משהו הסתובב לו שם סופית. לא שהוא היה מאה אחוז לפני.

14. Raulito Madridista

בעונה שעברה היה לנו הרכב לא מספיק טוב שאיכשהו עם קלינגר (אלטמן) הוציא מעצמו 150% לפרק זמן מסוים, כעת אין לנו גם 11 נורמליים, הכל אלתורים. שחקני נוער שפתאום כל אחד שווה את הצ'אנס, וזרים. אבל אני ואתה מנהלים אותו דיון כבר הרבה זמן. דריבל אין לו? מהירות? הוא לא מחלץ כדורים? אז כן, בהפועל של 2010 הוא לא מתלבש אפילו, שחקן גביע הטוטו. בהפועל של 2014 כשהיינו קבוצת צמרת אמיתית וכמה מהשחקנים הטובים בארץ היו אצלנו - ורמוט, דמארי, שכטר ודגני (50-50) - הוא שחקן ספסל. בהפועל ת"א הנוכחית אין לו מקום? הוא הבעיה? נו באמת.
    אין לו מקום בקבוצה טובה יותר כמו מכבי חיפה או אפילו בהפועל באר שבע למרות שלצד שחקנים טובים יותר הוא ישתפר מן הסתם ואין לו עם מי לשחק. הוא במקום הראוי לו ועלה 15 אלף שקל או משהו כזה.

לא ראיתי את המשחק אתמול וזה בכלל לא רלוונטי מה היה. אנחנו מועמדים לירידה ובלי הקהל אין לנו מה לפתוח עונה לצערי.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי אותו כמוכם אבל ראיתי אותו לא מעט. אני חושב שבביתר, חיפה וגם ב״ש הוא שווה הרכב.