בית 5 - יש חיים אחרי בית המוות?

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Butragueño, ‏31/5/16.

1. SerieA Il Capitano

טוב שהלכתי לישון במקום לראות את הזוועה הזו. המחצית הראשונה הייתה איומה. לא מבין את ההעדפות של קונטה, אבל הטורניר מתחיל רק עכשיו.

It is what it is.

החבר'ה ששיחקו עד עכשיו הם אלה שישחקו גם הלאה. אין טעם להשלות את עצמנו, אף אחד מהחבר'ה היצירתיים לא ישחק ועם זה נצטרך לנצח.

פורצה!

2. Roma מנהלים

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1216032.Xxx

מי איתי שואל שיין לונג? שחקן מצוין בקצת שראיתי בסאות'המפטון. יש עוד כמה שחקנים חביבים כמו מקליין, מקארטי, מגיידי ו-ולטרס המעצבן. כולם אגב שחקני פריימר ליג לגיטימיים.

סתם הערה קטנה לגבי קולמן, הוא שחקן שפשוט מעצבן אותי. הוא תקוע, מצוין בהתקפה אבל חור הגנתי ואברטון זה הרמה שמתאימה לו אבל הוא יכול להגיע הרבה יותר רחוק בקריירה שלו. מזכיר במעט את האנגלי בצד השני של המסננת של אברטון, ביינס.

3. Raulito Madridista

https://pbs.twimg.com/media/CllXZJGWIAAyhoA.Xxx

אין ספק שזהו סוף עידן בנבחרת שבדיה
    . הקפטן הכל-יכול זלאטן איברהימוביץ, השוער איזאקסון והקשר קים קלסטרום הודיעו על פרישה מהנבחרת לאחר ההפסד לבלגיה שחתם טורניר די עגום עבור השבדים בו סיימו במקום האחרון עם שער זכות אחד בלבד. השלושה רשמו יחד לא פחות מ-380 משחקים בינלאומיים. זלאטן אמר בעצב: "אני מאוד גאה בקריירה הבינלאומית שלי. אני רק ילד משכונה במאלמה וזכיתי לייצג את המדינה שלי, זכיתי להיות הקפטן שלה. אני גאה במה שהשגתי והזכרונות תמיד יישארו איתי". המאמן אריק האמרן אמר - "קיווינו כולנו שהסיום של זלאטן יהיה טוב ומחויך יותר אבל אין מה לעשות. האם יהיה עוד אחד כמוהו? לא, הוא משהו מיוחד". האזרד פירגן לזלאטן - "הוא עשה כל-כך הרבה, הוא אחד הגדולים".

אורן יוסיפוביץ' מוואלה ספורט על משחק הפרידה של זלאטן מהנבחרת - יום העצמאות

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם מבחינת התחרותיות שלב הבתים היה חסר חשיבות והטורניר בעצם מתחיל עכשיו, אבל בכל הנוגע לצהובים שלב הבתים נחשב גם נחשב. זו רשימת המוצהבים של הנבחרת: בופון, ברצאלי, בונוצ׳י, קייליני, דה רוסי, מוטה, אדר, זאזא, אינסינייה וסיריגו.ֿ
    כל אחד מהרשימה הנ״ל שיקבל צהוב מול ספרד יושעה מרבע הגמר במידה ונעפיל אליו.

5. yonmu Member

קצת אירוני לקרוא לזלטאן 'כל-יכול' בסוף קמפיין כושל כזה...

בחזרה לאיטליה - הדחה מול ספרד תהיה מכה שלישית ברציפות מהם. הפעם הסגל שלהם הרבה פחות חזק ובלי סופרסטארים (מלבד אינייסטה) השיטה של קונטה בהחלט אמורה לעבוד. הצהובים מדאיגים לא פחות - לפגוש את גרמניה בלי ההגנה היובנטינית ישים את איטליה בעמדת נחיתות ברורה.

6. oranfu Member

לונג שחקן סביר (האמת ששכחתי אותו). קולמן גם בסדר מבחינה הגנתית (התקפית זה המגן הכי טוב באנגליה) והוא שווה יותר מאברטון.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאנדרבה לא ישחק מול ספרד עקב פציעה. :(

8. Hapoel_Tel_Aviv Member

הצהובים מתאפסים רק לפני החצי גמר?

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני הרבע (אם הערוץ הצרפתי לא הטעה אותי).

10. Roma מנהלים

מי שמועמדים להחליף אותו הם פלורנצי, דה שיליו ואלשע. כמובן אני משוחד אבל פלורנצי צריך לשחק כי הוא החבילה השלמה והמתאים ביותר לתפקיד.
    דה שיליו לא מספיק טוב התקפית(גם הגנתית הוא לא משהו מיוחד) ואלשע הוא חלוץ צד ואין לו שמץ בהגנה.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להתלבט, רק פלורנצי. דה שליו, אלשע ודרמיאן זו ההתלבטות לגבי אגף שמאל. כך או כך, קנדרבה הוא אבידה גדולה. לדעתי השחקן הכי חושב בנבחרת למעט רביעת ההגנה מיובנטוס.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/16
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO נראה לי התבלבלת בנושא, פה מדברים על איטליה :) אבל אם כבר נעשה קישור בין פולין לאיטליה. גליק הוא לדעתי אחד השחקנים הכי טובים בטורניר עד כה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. Roma מנהלים

בכללי ההגנה של פולין מצוינת. קצת מאכזב שגליק בדרך למונאקו הצרפתית ולא עובר לאחד המועדונים הגדולים באיטליה.

14. k_700 Member

ההערה על קולמן ממש לא נכונה.
    עד העונה האחרונה הוא היה נהדר גם בצד ההגנתי וגם בהתקפי והיה לפחות 3 עונות מהמגנים הטובים בליגה.

השנה הוא דעך תחת השיטה של מרטינז כמו כל הקבוצה שלו להוציא את לוקאקו ואולי דאולופיאו(לחצי עונה).

בנבחרת האירית הוא בדרך כלל טוב מאוד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

אכן התבלבלתי בשרשור