בית 3 - כמה רחוק תצליחו להגיע כדי להימנע מכותרות שואה?

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Die Werkself, ‏31/5/16.

1. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

כסף לרכש :p

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תומאס מולר, מסוט אוזיל, טוני קרוס, יוליאן דרקסלר (/אנדראס שורלה), מריו גצה (/מריו גומז) וגם קצת סמי קדירה. כל אלה ונבחרת גרמניה לא מגיעה למצב אחד נגד נבחרת פולין. לא ספרד, לא איטליה אפילו לא אנגליה - פולין. נבחרת שבטורניר עם מספר נורמאלי של קבוצות מעפילה אליו אולי פעם ב - 10 טורנירים.
    כבר עברו שני משחקים ועדיין לא הגענו למצב אחד מתוך המשחק שבא מאגף ימין.
    ונגד מי שיחקנו?

אני לא מקבל את התלונות על דרקסלר. אני לא מכיר קשר/קיצוני (גם לא רונאלדו בימיו הגדולים או מסי) יכולים לעשות הרבה כאשר צד ימין של ההתקפה ריק לחלוטין. פשוט צד ימין של הנבחרת מת לגמרי. מסוט אוזיל משחק באמצע (מבחינת קו האורך של המגרש) תומאס מולר גם הוא נמשך לשם ומשחק ליד החלוץ והובדס לא באמת מסוגל לעשות משהו התקפית (ואין לי שום טענה כלפיו על זה. אלו היכולות שלו. הוא בכלל בלם. עם גוף, מהירות ויכולת טכנית של בלם). במצב הזה כל שחקני ההתקפה וגם ההגנה נמצאים בחצי השמאלי של המגרש (איפה שדרקסלר אמור לפעול). גם הבלם השמאלי של היריב וגם המגן. ואפילו הקשר (הרי אין טעם לשמור על הובדס). בצפיפות כזו מה יכול דרקסלר (או כל קשר/קיצוני) יכול לעשות? הוא הרי צריך קצת מרחב. ושם צפיפות. עם היה גם צד ימין להתקפה הגרמנית והיה ליריב על מי לשים שם עין היה לדרקסלר יותר מרחב. אז היינו יכולים להנות מדרקסלר. כי יש לו הרבה מה לתת.
    גם לגצה קשה לי לבוא בטענות. א. הוא לא באמת חלוץ. וב. חלוץ זקוק לחברים שלו. לקבל מהם כדורים. אבל משחק ההתקפה של גרמניה פשוט לא נראה. הוא לא קיים. העובדה היא שגומז שהחליף את גצה גם לא עשה כלום ואולי בכלל לא נגע בכדור במקום בו הוא אמור לגעת בו. גם מטלר ברגעים שהתחלף עם גצה לא הגיע לשום מצב.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  3. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

מסכים עם העיקר, אבל במצב הנוכחי כשההתקפה נראית ככה, לדעתי עדיף במקום דראקסלר לנסות את שורלה מול צפון אירלנד. שורלה הצליח לעשות יותר מדראקסלר בדקות ששיחק והיה יותר מסוכן. בתיאוריה הייתי רוצה את בלראבי בתפקיד הזה, אבל הוא לא זומן :(

אגב, גם הקטור היה רע מאוד התקפית מה שלא עזר למשחק ההתקפה הגרוע של גרמניה אתמול. עם שני מגנים שאחד לא טוב התקפית ואחד כמעט ולא קיים התקפית יהיה קשה לדעתי להגיע רחוק, אבל יכול להיות שמול נבחרות חזקות יותר נראה משחק שיותר מבוסס על התקפות מהירות וכך החולשה ההתקפית של המגנים פחות תורגש. אין אפשרות להחזיר את להאם?

אני תוהה אם שילוב של שחקנים אחרים (צ׳אן, קימיש, שורלה, וייגל, גומס, סאנה, לא חסרות אופציות) ישנה משהו או שזה ימשיך להיראות רע.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דרקסלר הבעיה ובטח לא שורלה הפיתרון.
    צריך מישהו שישחק בצד ימין. יש לו אחד כזה. יותר טוב מבלארבי קוראים לו לירוי סאנה. דרך אגב גם מולר יכול לשחק בצד ימין היטב. שם הוא פרץ.
    אבל בשביל כל זה המאמן צריך להחליט מה הוא. הוא רוצה את מולר כמו בבאיירן. ליד החלוץ כנקודת מוצא. אבל הוא גם רוצה אותו כקיצוני על הקו כמו שדרקסלר בשמאל. זה בלתי אפשרי. בשביל שמשחק ההתקפה שלנו יראה סביר ועם מי שהמאמן לקח ליורו (בלי מגן ימני ועם מגן שמאלי בינוני) המאמן צריך לוותר על מולר או אוזיל (רק חסר לנו שמולר ישאר על הקו ואוזיל יעשה את התפקיד של מולר בבאיירן) או להזיז את אוזיל לקו (אבל זה, כך הצהיר יוגי לא יקרה).

5. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

יקל עלי מאוד אם מישהו יוכל לפרט את מי פוגשת גרמניה בשמינית, רבע וכן הלאה בכל אחד מהמקרים של ניצחון, תיקו והפסד. בתודות מראש :)

6. Butragueño מנהלים

• Match 1: Runner-up Group A v Runner-up Group C
    • Match 2: Winner Group D v 3rd Place Group B/E/F
    • Match 3: Winner Group B v 3rd Place Group A/C/D
    • Match 4: Winner Group F v Runner-up Group E
    • Match 5: Winner Group C v 3rd Place Group A/B/F
    • Match 6: Winner Group E v Runner-up Group D
    • Match 7: Winner Group A v 3rd Place Group C/D/E
    • Match 8: Runner-up Group B v Runner-up Group F
    מקום ראשון (שככל הנראה תהיה גרמניה) תשחק נגד מקום 3 של אחת הקבוצות מבית 1,2,6.

7. Raulito Madridista

במחנה הגרמני תוהים האם מאריו גומז יפתח בהרכב ע"ח מאריו גצה ונראה את לאב מנסה לשנות משהו אחרי המשחק הרע נגד פולין. אני די מופתע לראות את מולר מגיב לביקורת ומתייחס לכך בכלל. הוא שחקן על והאכזבה ממנו מוצדקת גם אם גרמניה לא מיטיבה לשחק. הגיע הזמן שהוא יכבוש שער ביורו אגב במשחק השמיני שלו. כמובן שגם יתר חבריו צריכים להתעורר. אני זוכר את ספרד משעממת למוות בשני משחקי הפתיחה של יורו 2012 ואז היא פגשה את צפון אירלנד וניצחה בקלילות 4:0. אני לא אומר שגרמניה תביס היום אבל למרות המחמאות לצפון אירים - הם נבחרת קצת פחות טובה מאוקראינה ופולין. רוצה לראות את קרוס מנסה לבעוט מרחוק, משום מה הוא לא עושה את זה מספיק לא בריאל מדריד גם עם שילובו של קאסמירו בהרכב ששיחרר אותו מעט יותר קדימה וגם לא בנבחרת גרמניה.

שחקנים גדולים שלא הבקיעו עדיין ביורו: כריסטיאנו רונאלדו, רוברט לבאנדובסקי, זלאטן איברהימוביץ, תומאס מולר; וגם האריי קיין

8. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אם גרמניה תסיים במקום הראשון: השמינית תהיה מול מקום שלישי מבתים 1/2/6 - אלבניה, סלובקיה או מישהי מבית 6 (כל האופציות פתוחות אם אני לא טועה). הרבע מול איטליה או השנייה בבית 4 (קרואטיה/ספרד/צ׳כיה), ובחצי יש כמה אפשרויות, הסבירה ביותר היא כנראה צרפת.
    אם גרמניה תסיים במקום השני: בשמינית מול שוייץ, ברבע מול מנצחת בית 4 (ספרד או קרואטיה) או מקום שלישי כלשהו.
    אם גרמניה תסיים במקום השלישי: צרפת או ויילס בשמינית. רק אם גרמניה תפסיד לצפון אירלנד (וגם אז לא בהכרח, בהתאם לתוצאה בין פולין לאוקראינה) גרמניה תסיים במקום השלישי.

תיקו או ניצחון היום מעלים את גרמניה מהמקום הראשון או השני, כשהמיקום תלוי גם בתוצאה בין פולין ואוקראינה.

9. נעם Member

הרכב יותר מוצלח לדעתי.. גוצה איום. מחמם את הלב לראות את גומז כובש בנבחרת.

10. VAR Member

קימיך בקילומטרים השחקן הכי טוב במחצית הזאת. הקים לתחייה את האגף הימני.

היריבה אמנם חלשה אבל זה נראה "קצת" אחרת כששחקנים משחקים בעמדות שהם מכירים (גם אם לא העמדות הטבעיות שלהם)

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

תגידו, פולין לא חייבים לנצח? נגד קבוצה שכבר עפה?

למה המאמן עולה בלי פישצ'ק וקובה ?

12. VAR Member

חייבים הם לא. תיקו והם בכל מקרה בשלב הבא. כנראה שיעלו גם עם הפסד

13. נעם Member

לא מדוייקים, לא מרוכזים מול השער, לא יצירתיים (עד מתי תרימו מהאגף?!) ובעיקר לא מספיק רוצים...

14. alexshw Member

אלישע היה צריך לאמן את אוקראינה ולא את ישראל.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי פולין עשתה היום הכל בשביל לא לנצח יותר מניצחון מינימלי. בכלל, השער הגיע גם די במקרה. הם רצו את המקום השני כי זה מפגיש אותם מול שווייץ. משחק פשוט חלש ואילולא ההחטאות של האוקראינים הם היו מפסידים היום. מבחינתי פולין קיבלה היום הרבה יותר מדי.

מילה לגבי גרמניה. ממה שראיתי הזדמנויות היו, אבל אולי גם מולר החטיא בכוונה בשביל לקבל את שווייץ? :D