בית"ר והנבחרת

הנושא בפורום 'אירוח חי: ברק יצחקי, בית"ר ירושלים' פורסם ע"י Number 8, ‏25/10/07.

1. Number 8 Member

שלום ברק. שמי עידן וברצוני לשאול אותך מספר שאלות:

1. ביום ראשון, אתה וקבוצתך מארחים את מכבי ת"א. נכון שמשחק בין שתי הקבוצות הגדולות במדינה תמיד מעניין בפני עצמו, בלי שום קשר למצב לדירוג הקבוצות הליגה, אך המצב של מכבי ת"א על הפנים, בעוד שאתם מנצחים בלי הפסקה ומובילים בביטחה את הליגה, אבל אתה באמת חושב שמכבי ת"א יכולה לעשות לכם צרות, ובמיוחד בטדי, במקום שבו אתם הכי חזקים?

2. כפי שזה נראה בעונה שעברה והעונה הנוכחית, נראה שליגת העל מתחלקת לשניים: בית"ר ירושלים ושאר הליגה. מה דעתך בעניין? האם אתה חושב שהחלוקה נכונה?

3. כאחד שמצטיין בנבחרת ישראל, ברצוני לשאול אותך שאלה שקשורה לנבחרת שלנו. עוד קמפיין עבר ושוב לא העפלנו לטורניר משמעותי. מה לפי דעתך הבעיה שלנו?

4. לא מזמן, היו פרסומים שמספר קבוצות באירופה מעוניינות בשירותיך. בנתיים נראה שבית"ר לא הולכת לשחרר אותך מהר, אך כאשר והעניינים הסתדרו בין בית"ר והקבוצה שמעוניינת בך, היית עוזב או מחכה עוד קצת זמן כדי לצבור ניסיון ולהתבגר כמה שיותר, ורק אז לצאת לאירופה?

אשמח אם תענה על שאלותיי. המון הצלחה בהמשך דרכך.
    בברכה, עידן.

2. 9 בדם יצחקי לעולם Member

גנק רצו אותך הרבה זמן ועד שכמעט סגרת איתם פתאום אתה קם בבוקר וקורא עיתון ורואה שגנק סגרו עם אליניב ברדה איך הרגשת?

ושאלה אחרונה:

האם תעזוב את ביתר תמורת סכום יותר גדול ממה שאתה מקבל בביתר נגיד חיפה תציע לך הצעה של 5.1 מיליון(הסכום שקיבלו על קולואטי)אז תעזוב?

3. Raulito Madridista

שלום ברק ותודה לרבה שהסכמת לבוא להתארח בפורום שלנו, שמי דור ואשמח אם תענה לי על שאלה.

השאלה שלי היא בקשר לנבחרת ישראל. למה קבוצות קטנות בליגות השונות באירופה מסוגלות להפתיע את הגדולות ביותר(נניח מילאן הפסידה לאמפולי במחזור האחרון, ריאל מדריד לעולה החדשה בשנה שעברה ויש עוד הרבה דוגמאות), ולמה נבחרת ישראל לא מסוגלת לעשות את אותו דבר לנבחרות גדולות.
    נראה שהתגובות של שחקני הנבחרת לקראת המשחקים מנסות לשדר מראש מקרה של הפסד.
    קשטן מדגיש בכל הזדמנות שלדוגמא נבחרת ישראל תפסיד 19 פעמים במפגש נגד אנגליה.
    עכשיו אם דרור לא מאמין בחניכים ולא מחדיר להם אמונה, אולי מיסרת מאמן הנבחרת גדולה עליו?
    בעידן של גרנט השחקנים האמינו בעצמם, שיחקו כמו גברים ולכן היינו מאוד קרובים להעפיל למונדיאל.
    מה לדעתך הנבחרת צריכה לעשות כדי שטורניר המוקדמות של מונדיאל 2010 לא ייגמר לנו מהר מדי?

בהצלחה בהמשך הדרך.

4. AZAGI Member

ברק שלום ,
    יש לי כמה דברים לשאול אותך ..
    1. אני אשקלוני ואני רוצה לשאול אותך איך לדעתך אפשר להוציא את הקבוצה הבוגרת מהמצב שלה ..
    אם צריך לשלוח את אזגי הביתה ..

2. דבר שני , בקשר לקבוצת הנוער ..
    ראיתי אותך במשחק של הנוער נגד ביתר ירושלים , במשחק שנערך באצטדיון ..
    האם לדעתך מהמעט שראית , יש לקבוצת הנוער של אשקלון את האפשרות להצליח בליגה הלאומית לנוער ..
    ובנוסף , מה לדעתך חסר לקבוצה ..
    אני אישית חושב שחסר חלוץ ברמה גבוהה שיידע לסיים מצבים בגולים ולא כמעט ..

3. קפטן הנוער זה שחקן בשם שוקי בירשן .
    יש הטוענים שהוא מהמשפחה שלך ויש הטוענים שלא ..
    בכל מקרה , סימנו אותו כהבטחה של אשקלון ,
    ויש כאלה שטוענים , ואני ביניהם , שהוא בזבוז באשקלון ,
    וחייב לעבור למועדון ברמה גבוהה יותר שינצל את הפוטנציאל שטמון בו .
    האם אתה מודע בצורה כלשהי לכישורים שלו ??
    ואם יש סיכוי שנראה אותו עוד כמה שנים משחק לצידך בביתר ?

תודה שבאת , אני וכולם מעריכים את זה מאוד .. !
    בהצלחה בביתר ובנבחרת והחלמה מהירה ..