בורוסיה דורטמונד 14/15: תם עידן קלופ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏20/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מי היה מאמין שאחרי שמונה מחזורים, דורטמונד תהיה ממוקמת במקום ה14, עם 7 נקודות וחמישה הפסדים? כנראה שאף אחד. אבל זו תמונת המצב היום בעיר דורטמונד, שלא יודעת לאן קבוצת הכדורגל שלה הולכת. קדימה, או אחורה. אמנם פקדה ופוקדת את הקבוצה מכת פציעות לא פשוטה, אבל זה עדיין לא אמור לגרום לקבוצה במעמד של בורוסיה דורטמונד להפסיד חמישה מתוך שמונת משחקיה הראשונים. בשבת, לאחר שכבר הובילה 1:0 על פ.צ קלן, הפסידה בסופו של דבר 1:2 לעולה החדשה, וזאת על אף חזרתו של אילקאי גונדוגאן מפציעה, דבר שהיה אמור לרומם את דורטמונד מהקרשים ולהוסיף למוטיבציה הקבוצתית.

ביום רביעי דורטמונד מתארחת בהר הגעש של גלאטסראיי בטורקיה, וכמו שהיא נראית כרגע, זו עשויה להיות עוד מכה מאוד, מאוד כואבת לצהובים-שחורים של יורגן קלופ...

2. Raulito Madridista

לפני המשחק נגד קלן בדורטמונד היו אופטימיים לאור חזרתו של גונדוגאן אחרי פציעה בלתי-נתפסת של 14 חודשים(אני לא זוכר מקרה כזה בכדורגל בשנים האחרונות חוץ מרונאלדו 'השמן') וגם מרקו רויס חזר מפציעה והיריבה נראתה נוחה על הנייר, אבל זה פשוט לא זה. דורטמונד בכושר עלוב וזו פתיחת העונה הכי גרועה שלה בשנים האחרונות וחבל. גם הפציעות הלא-נגמרות הן לא תירוץ וחבל לראות את המועדון שוקע. דורטמונד הפסידה כבר פעמיים העונה בבית, מה שלא אפיין אותה למשל בעונה שעברה בה היא גם נותרה מחוץ למאבק האליפות בשלב מוקדם. דורטמונד עדיין הקבוצה הכי איכותית בליגה האמיתית שלא כוללת את באיירן מינכן(מפלצת) אבל יהיה לה לא פשוט לסיים במקום השני.

והכי חשוב - שיצליחו להשאיר שם את מרקו רויס, חייבים להילחם עליו בכל מחיר. לא שעם עזיבתו של לבאנדובסקי מסתדרים שם - אבל רויס הוא שחקן שאין לו תחליף. ובמידה ויעזוב - שיילך לריאל או לכל קבוצה שהיא לא באיירן כי זה יהיה צורם לעין.

3. VAR Member

כשלא מטפלים בבעיות בזמן אז אלה הדברים שקורים. חפרתי כל כך הרבה כאן שהקבוצה חייבת להביא שוער שאפילו אם הפורום היה למטה עוד חודשיים אנשים כאן היו זוכרים. והנה שלשום דווקא בדקות שבהן נראה ששער ניצחון באוויר יציאה אומללה שלו פינצ'רה לנו את כל הצמיגים.

אני מת על רומן ומגיע לו להשאר בקבוצה ולסיים בה את הקריירה, אבל בשום אופן לא כשוער ראשון. זו לא תקופה רעה, זה חוסר יציבות שבא עם הגיל. הוא ייתן משחקים סבירים ויעלה לנו בנקודות באחרים. הבעיה הזו לא תחלוף מעצמה והיא רק תחמיר. אם הגענו למצב שאפשר להרשות לעצמנו שחקנים כמו מיקי וצ'ירו בהרבה כסף אז סכום דומה יכול להנחית כאן שוער בכיר שנמצא קצת לפני השיא שלו. וזו חייבת להיות המטרה הראשונה בינואר.

4. bvb_fan Kevin Großkreutz

אפרופו מיקי וצירו. פתחו את העונה נורא וגם הומלס. מאז שאייסוקר נפל דורטמונד לא ניצחה בליגה

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אז אתה אומר שכדאי לנסות להפיל את השרת שוב כדי שתרדו ליגה? */aaa021

6. bvb_fan Kevin Großkreutz

אתם מפסידים גם כשאייסוקר נופלים וגם כשלא ;)

7. bvb_fan Kevin Großkreutz

כל קבוצות הליגות הנמוכות ביקשו לקבל אתכם מראש בהגרלה של שנה הבאה D:

8. bvb_fan Kevin Großkreutz

אני תרמתי לפורום 19.09 D: (סכום צנוע וסמלי )

9. bvb_fan Kevin Großkreutz

איזה מצב הזוי למשחק עונה

10. Shlomy Azulay Member

לא יודע למה אבל יש לי הרגשה שאתם תנצחו.
    בהצלחה:)

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא יודע למה, אבל יש לי תחושה שאם היית מנמק למה אתה חושב כמו שאתה חושב (הרי הכל מדבר נגד) אז לא הייתי חושב על האופציה למחוק את התגובה...
    כאן זה לא פורום ווינר!

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קצת חבל לי על המשחק אתמול, משחק שהחל בצורה הטובה ביותר עבורנו נגמר בהפסד, כמובן שזה לא חדש לנו העונה. אך בכל זאת כמה נקודות אור שהיו אמש במשחק : סוואן בנדר, לעניות דעתי איש המשחק פשוט גמר את אלונסו יחד עם סבסטיאן. ההקרבה ורוח הלחימה שלו אתמול באו לידי ביטוי בחלק המרכזי של המגרש כאשר באיירן עברה לשחק דרך האגפים. מיקיטאריאן החל את המשחק נהדר ופרץ כמה וכמה פעמים קדימה ובילבל את ההגנה של באיירן, מאוד חבל לי שבכל משחק לאחר מחצית או מספר מסויים של דקות הוא נעלם, אני מאוד מקווה שהיכולות שהוא מציג באימונים ובמשחקים שאין בהם לחץ אטומי יועתקו למשחקים חשובים ולחוצים. אנחנו נמצאים בנקודה שהיא קשה, שיורגן וחניכיו עדיין לא מכירים יחדיו. אני בטוח שיורגן קלופ הוא האיש הנכון ביותר להתאוששות מהירה ומוצלחת של הקבוצה על מנת לעלות על דרך המלך שאני בטוח שיגיע.

bvb_fan אוהב/ת את זה.
  13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בא נהיה ריאלסטים, דורטמונד לא תרד ליגה.
    כמובן שהכל אפשרי והיו מקרים וכו..
    אבל הם פשוט יותר מדי טובים בשביל שזה יקרה.
    הבעיה היא שככל שהמשחקים עוברים בלי נקודות יהיה להם קשה להדביק את הפער לרבעיה הראשונה. כרגע גלדבך ווולפסבורג מאד יציבות ואם הן ימשיכו כך, דורטמונד תהיה בבעיה גם אם בנקודה מסויימת יחזרו לעצמם.
    הם צריכים להתחיל לנצל את ההזדמנויות שלהם, והם צריכים ניצחון עבודה של 0-1 מלוכלך.
    אבל מאד מוזר מה שקורה להם השנה.

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קודם כל ירידה זה דבר שרחוק שנות אור מהמציאות, נכון דורטמונד נמצאת במשבר אך זה הוא דבר חולף, אין לי ספק כלל. לגבי הרביעייה הראשונה של הליגה, נכון להיום אני לא חושב שמישהו בדורטמונד צריך להתעסק כלל בטבלה אלה אך ורק ממשחק למשחק ולא להסתכל ולהילחץ מהקבוצות האחרות ומצבן בליגה מבחינת הנקודות כי במידה וזה יקרה דורטמונד כן תמשיך להתשקע בתחתית הליגה. היום יש משחק חשוב נגד גלאטסראיי שאנחנו חייבים לנצח ולהמשיך עם היכולת הנהדרת של הקבוצה בליגת האלופות וסוף סוף לגרום להמשכיות ולהעביר את ההצלחה של הקבוצה גם לליגה.

VAR אוהב/ת את זה.
  15. bvb_fan Kevin Großkreutz

יש לציין שניצחון היום מבטיח עליה טכנית וגם מגדיל את הסיכוי לעלות מהמקום הראשון

מצב נושא:
הנושא נעול.