אתלטיקו מדריד 21/22:: היום שאחרי האליפות - מעפילים לשמינית הגמר, קריסה בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/18.

1. Raulito Madridista

דייגו סימאונה התראיין באריכות לשני עיתוני הספורט הגדולים במדריד, כאן הוא מופיע על שער המארקה: "ריאל מדריד וברצלונה יודעות היטב שהן לא יכולות לטעות" (כי אנחנו שם)

https://e00-marca.uecdn.es/imagenes/2021/07/21/portada/marca_papel/g2107.73a0be3f91f6da8a4d3871c20150771f.Xxx

"חשיבה מעבר ל-Partido a partido היא התחלה של כישלון", הוא מצהיר. "בשנת 2021 היינו טובים יותר מריאל ומבארסה אבל זה לא אומר שהקבוצה טובה יותר באופן כללי. אנחנו מכירים את המקום שלנו ורוצים להשתפר, אנחנו לא קורבן ולא נחותים. ליגת האלופות היא מהממת וזה חלום ענק אבל זכייה באליפות ספרד היא הקשה מכולם".

על הגעתו של דה פול והאגדה לפיה הוא שכנע אותו להצטרף בטלפון: "לא, לא, אני לא מתקשר לכל אחד (צוחק). כשהתקשרתי אליו הוא אמר לי 'תראה, צ'ולו, אמרתי לקבוצה שאתלטיקו היא היחידה בה רציתי לשחק'. ועניתי לו 'נתראה בעוד 20 ימים'. והנה זה קורה".

האם דיבר עם גריזמן: "יש לנו קשר טוב עם אנטואן, גם המשפחה שלי חברה של המשפחה שלו, אנחנו מתראים מדי פעם, היינו קרובים בקיץ. אני רוצה את הטוב ביותר בשבילו ומקווה שזה יקרה בברצלונה, הוא מתאים לשם והיא קבוצה נהדרת. הוא הראה ביורו שהוא מסתדר היכן ששמים אותו".

על אובלק: "אנחנו צריכים שוער עם שקט נפשי. אם יש מישהו רגוע - זה הוא. שום דבר לא מפריע לו, הוא לעולם לא חרד. הוא זוכה בזאמורה שנה אחר שנה וזה לא רק בגלל המשחק הוקלקטיבי שלנו. הוא השוער הטוב ביותר וגם עשה התקדמות ענק בחדר ההלבשה. הוא לא צריך לדבר הרבה, אבל כשהוא מדבר - הוא נשמע היטב".

ועוד קצת: "אנחנו מחפשים חלוץ שיוסיף לנו תחרות. גם בגיל 45 או 50 אני רואה את סוארס מבקיע צמד ומוביל קבוצה לניצחון. אני מקווה שז'ואאו פליקס יצליח לשמור על סדירות ביכולת שלו וכך יתקדם. התואר החשוב ביותר שלי בקבוצה? אין לי ספק, הגביע בברנבאו (גמר גביע המלך ב-2013 כשאתלטיקו ביצעה מהפך וקטעה שנים ארוכות של בצורת ללא ניצחון בדרבי".

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כפי שזה נשמע עכשיו צ'ולו ימשיך עם 3 בלמים כאשר דה פול, קוקה והררה יתחרו על שני המקומות במרכז השדה. הרבה ציפיות מז'ואאו פליקס ולמאר שסבלו מפציעות בעונה שעברה.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

1:1 בין אטלטיקו לנומנסיה, 5:4 בפנדלים (גרביץ' עצר שניים). חוץ משוער המשנה אלופי ספרד הטריים ששיחקו אתמול היו אובלק, סאול והרמוסו. היתר צעירים וסנטי אריאס שלא שיחק 9 חודשים וחצי. ג'וליאנו סימאונה בישל את השער של אטלטיקו.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אטלטיקו מפסידה לזלצבורג 0:1 כאשר גם הפעם את האלופה ייצגו אובלק, הרמוסו וסאול. עם ואר פחות ביתי היינו מסיימים בתיקו, שער של ג'וליאנו נפסל על ספק נגיעת יד.
    ואת הידיעה המשמחת מספקת הנהלת הליגה. היא השיגה אישור שאנגלים שהגיעו לספרד לפני הברקזיט לא ייחשבו זרים. יש שניים כאלה בליגה, בייל וטריפייר. עכשיו סימאונה צריך להחליט מי יהיה הזר השלישי, נהואן אן אריאס. ואפשר גם להביא את מקסי לופס.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

היום אטלטיקו ניצחה את וולפסבורג 2:1. למאר וקונדוביה שיחקו במחצית הראשונה. לא ראיתי גם את המשחק זה, לפי התקשורת זה היה למאר של העונה שעברה. גם ורסאלקו שיחק, אבל לא מגן, אלא בלם ימני. עוד פעם ג'וליאנו נלחם וחרמאן ולרה כיכב. אבל השערים באו לא מהם, אלא מריקארד ובורחה גרסס שבישלו אחד לשני. אם סימאונה גם יאהב את העבודה של ריקארד בהגנה, הקטלוני יתפוס מקום בסגל.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

1:1 מול קדיס, 4:2 בפנדלים לגדיטאנוס. דה פול ואם אני לא זוכר נכון נהואן פרס ערכו את הופעות הבכורה. מחצית ראשונה טובה ושער של קראסקו, עם החילופים המשחק התהפך, אלברטו פריאה אקס אטלטיקו השווה. ביום ראשון במקום להיפגש בארץ עם אינטר אטלטיקו תפגו בהולאנד את פיינורד. שקט כמעט מוחלט בכל החזיתות. אולי מעדיפים את רפא מיר על פני גריזמן וממתינים שיחזור מיפן. מיר בריאיון אחרי שלושער נשאל לגבי זה ואמר שצורת המשחק של אטלטיקו מתאימה לכישורים שלו.

7. Raulito Madridista

https://phantom-marca.unidadeditorial.es/a61e089d60d8285e26fac768182b4f4c/resize/1320/f/Xxx/assets/multimedia/imagenes/2021/08/06/16282355795221.Xxx

עוד חיזוק: רפא מיר יהיה שחקן אתלטיקו מדריד!| החלוץ שהפגיז אשתקד 16 שערים בהואסקה ריתק את ספרד ויחתום לארבע שנים בשורות האלופה, כך לפי המארקה. הוא אולי יחל את העונה קצת באיחור בשל המשחקים בטוקיו שם הרשים עם שלושה שערים נגד חוף השנהב. נכתב כי צ'ולו יקבל סוף סוף את החיזוק שכה רצה. מיר יכול לברוח לאגפים, דומיננטי ומסוכן. וולבס שמחזיקה בכרטיס השחקן שלו תקבל 15 מיליון יורו והחלוץ בן ה-24 יחל בהרפתקה חדשה.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הקטור הררה ונהואן פרס ויתרו על הפגרה. אולי גם רפא מיר יעשה כך.

9. RubberSoul Member

יש מישהו מהמושאלים שיחזור סופית לסגל העונה?

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יש תחרות על משבצת הבלם החמישי בין נהואן למונטרו.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

במשחק האחרון, מול פיינורד, לא היה הרבה כדורגל. במחצית הראשונה קראסקו הופתע לקבל עבירה מכוערת מאחור במשחק ידידות, התפתחה קטטה, הבלגי הורחק. אף שחקן פיינורד לא נענש. המשחק הסתיים ב-2:1 להולאנדים עם שער ניצחון מנבדל דקה לסיום. אחרי זה סימאונה התווכח עם השופט ודחף את המאמן של פיינורד. לא עדיף היה לבוא לארץ עם אינטר?
    הידיעה מהיום: סטפאן סאביץ' האריך חוזה לשנה, עד 2023. אני מנחש שהמונטנגרי זכה לשידרוג השכר אחרי שנהיה המנהיג בהגנה של האלופה.

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

היום חוסמה חימנס האריך את החוזה לשנתיים, עד 2025. לפי התקשורת פליפה הבא בתור.
    באיטליה בטוחים שאטלטיקו מנסה להביא את דושן ולהוביץ' מפיורנטינה, חלוץ סרבי בן 21. המחיר כשבעים מיליון, ההצעה הראשונה של אטלטיקו חמישים מיליון.

13. SaSa Member

רפא מיר וסוארס לא מספיקים?

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם רפא מיר לא טס מטוקיו הישר למדריד, כנראה שלא היתה עיסקה.

15. SaSa Member

חבל עבור שני הצדדים.
    לדעתי מתאים מאוד לסגנון של סימאונה.