איטליה עם עליונות ברורה מול אנגליה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏24/6/12.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://img.uefa.com/imgml/flags/50x50/ENG.Xxx אנגליה - איטליה http://img.uefa.com/imgml/flags/50x50/ITA.Xxx

יום ראשון, 24.6, 21:45
    שופט: פדרו פרואנסה (פורטוגל)
    שידור ישיר בערוץ 10 וספורט 1 HD

האצטדיון האולימפי, קייב

מי היה מאמין שאנגליה תשחק ברבע הגמר הזה. גם האופטימיים, שעוד האמינו שאנגליה תצליח לעלות לרבע הגמר, חשבו שזה יקרה מהמקום השני, כנראה אחרי הצרפתים. אבל אנגליה סיימה את בית ד' במקום הראשון והמפתיע, ושלחה זר פרחים מהודר לזלטאן איברהימוביץ' שבשערו הנפלה הוביל את שוודיה לניצחון על צרפת. שלא תטעו, היכולת עדיין לא בשמיים, וגם במשחק האחרון מול אוקראינה המארחים היו הנבחרת העדיפה, אבל נראה שמשהו טוב קורה בנבחרת של הודג'סון-היא מתחברת, היא מצליחה לגלות אופי פעם אחר פעם ואם היא השיגה שלוש פעמים ברצף תוצאות טובות מהצפוי, אז כנראה שזו כבר לא מקריות. כמובן שכל זה לא הופך את אנגליה לפייבוריטית מול האיטלקים. שתי הנבחרות לא נפגשו כבר 22 שנה בשום טורניר, וגם אז, במונדיאל 1990, זה היה במשחק על המקום השלישי (איטליה ניצחה 2-1), שתיהן הפתיעו לטובה ביורו הזה אחרי שקברו אותן מראש, שתיהן מראות יותר אופי מיופי, והציפייה באנגליה היא לקרב צמוד ומותח. החשש הגדול הוא כמובן מפנדלים, והודג'סון אמר כי הנבחרת התכוננה לתרחיש הזה היטב, אבל אפילו הוא הודה שמדובר בקללה הגדולה של הכדורגלן האנגלי. פאולו די קאניו, אולי האיטלקי הכי אהוב באנגליה, אמר שאנגליה מזכירה לו קבוצה איטלקית טיפוסית משנות השמונים, וכמובן שמדובר במחמאה.
    ההרכב צפוי להיות דומה לזה שפתח מול אוקראינה, כולל השותפות רוני-וולבק בחוד.
    http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/10/13/article-1220223-00064D7200000258-907_468x323.Xxx
    מפגש בין אנגליה לאטליה תמיד יזכיר את פול אינס החבוש והמדמם באולימפיקו ב0-0 במוקדמות מונדיאל 1998

האיטלקים לא מרוצים מהנבחרת שלהם. אם אחרי המשחק מול ספרד הורגשה סוג של אופטימיות באוויר, אז המצב כיום שונה ב-180 מעלות. רק בזכות חסדיהם של הספרדים והחולשה של האירים מצאה עצמה איטליה בשלב רבע הגמר, בוודאי לא בשל יכולת משכנעת. אבל המחנה האיטלקי משדר בימים האחרונים עסקים כרגיל; דיאמנטי כבר אמר לעיתונות שאיטליה נבחרת טובה יותר מנבחרת אנגליה, כשגם בונוצ'י אמר דברים דומים לאותה המדיה. אותו בונוצ'י אגב, אולי אחראי באופן ישיר לכך שבאלוטלי יכול להשתתף בשלב הזה אחרי שסתם את פיו לאחר השער שהבקיע. מי יודע, אולי העובדה הזאת תהיה חשובה אחרי המשחק.
    סיבה אחת לדאגה יש גם יש במחנה האיטלקי - ג'ורג'ו קייליני, הבלם המדופלם, נפצע מול אירלנד בדקות הסיום וככל הנראה סיים את הטורניר. גם תצ'יאגו מוטה המתאזרח בספק אחרי שהחמיץ אימון בשל "עייפות שרירים", ואת מקומו צפויים לתפוס ריקרדו מונטוליבו או אלסנדרו דיאמנטי. בהתקפה יחזור באלוטלי לצידו של קסאנו בהרכב הפותח, אבל לא יהיה זה מפתיע אם נראה את טוטו די נטאלה מתחמם כבר עם תחילת המחצית השניה - את הזיגזג ביכולת של מריו כולנו מכירים. במידה ולאיטלקים תהיה שאיפה למכור משהו בחצי הגמר מול גרמניה, אם וכאשר, הרבה משחקניה יצטרכו להימנע מצהוב שני - באלוטלי, בלזארטי, בונוצ'י, דה רוסי, מאג'ו מונטוליבו, מוטה ובופון יצטרכו לנקוט משנה זהירות, בתקווה שהעדינות לא תעלה להם ביוקר מול הפיזיות האנגלית.

הרכב משוער: בופון; אבאטה, ברצאלי, בונוצ'י, בלזארטי; דה רוסי, פירלו, מרקיזיו; מונטוליבו; באלוטלי, קסאנו.

http://static.guim.co.uk/sys-images/Football/Pix/pictures/2012/6/19/1340103226098/Italys-Leonardo-Bonucci-p-008.Xxx
    התמונה הזכורה מהמחזור הקודם - בונוצ'י משתיק את באלוטלי אחרי הגולאסו המדהים

תודה רבה לאורי ולשי על הסיקור.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/12
  2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 קבוצות מגמגמות למדי כל הדרך לרבע הגמר. המנצחת תהיה זו שתגמגם פחות הערב, או לחילופין זו שתרצה יותר, לכן אל תצפו למשחק שמתעלה לרמה גבוהה. אני נוטה להיות אופטימי בעיקר בגלל המשחק אתמול; אנחנו היינו הקבוצה היחידה שבמשחק מול ספרד באמת הייתה יריבה שווה. צרפת לא הייתה פאקטור ואם צרפת ואנגליה שוות בכוחן בערך, זאת בהסתמך על שלב הבתים, אז מתמטית אנחנו אמורים להיות טובים יותר. בפועל זה לא בהכרח נכון אבל אני גם מאמין שיש לנו את האופי הדרוש מול נבחרות גדולות.

פראנדלי, תעשה לכולנו טובה ותתנהג כאילו אתה באמת רוצה שהנבחרת תנצח. הערב באמת נצטרך את זה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/6/12
  3. Eric Cantona Member

לא זכור לי מתי בפעם האחרונה הגיעו אנגליה ואיטליה כל כך רחוקות משיאן לאליפות. לאיטליה היו סגלים הרבה יותר נוצצים במהלך השנים והציפיות היו בשמיים. לאנגליה מעולם לא היה סגל שבאמת ע"פ רוב האוהדים לא טוב מספיק. הורדת הציפיות הזאת הפכה את הנבחרות משום מה לבלתי מנוצחות בשלב הבתים. הורדת הלחץ מהנבחרת שלנו עשתה לה טוב כמו שאף פעם לא היה לה. אין לנו בעיה לשחק בטורניר הזה בדיוק כמו האיטלקים, טקטי והגנתי כדי לא לקבל שער ולנצח ביתרון של שער. אם זה יצליח גם דווקא מול איטליה, זה יהיה מאוד משעשע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. Igi Member

יש לי הרגשה שדווקא בגלל ששתי הנבחרות נראו קצת אפורות למעט דקות טובות פה ושם נראה היום את המשחק הכי טוב ברבעי הגמר, למרות הציפיות.

5. שער 7 Member

2 קבוצות במצב של win-win situation :
    ניצחון - והטורניר הזה יותר טוב מהמצופה. כל מה שיבוא אחריו הוא בונוס.
    הפסד - טוב שזה בא עכשיו, מאשר מול גרמניה.

6. cazzo Il Capocuoco

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

אני מעדיף להפסד לגרמניה משכנעת מאשר להיות מודחים אחרי משחק בינוני מול אנגליה. באיטליה לוקחים את אנגליה בכל הרצינות, ולמרות היכולת הרעה, אפשר לעשות את זה. שיבוא כבר... :aaa15:

7. 亚历山大帕托 Member

http://i48.tinypic.com/2dgusti.Xxx

8. Raulito Madridista

אולי יהיה כאן מצב של 'הפוך על הפוך' ושתי הנבחרות הכל-כך לא מאיימות האלה(בהשוואה לפעם) יציגו משחק רבע גמר כמו שצריך. לטעמי על המשחק הזה כתוב תיקו מאופס עם הארכה מורטת עצבים ואולי הכרעה בפנדלים. דבר שצריך לזכור - ככל שיש הצלחה, העיניים נפתחות והציפיות עולות. אחרי משחק וחצי נורמלי כבר כותבים בתקשורת הבריטית שרוני ושות' יכולים להגיע עד הסוף. שתי הנבחרות ישחקו סגור במטרה לא לקבל גול.
    אני הולך עם האנגלים הפעם, הם נראים לי מאוד ממזרים, נהנים מלא מעט מזל ומשלבים גם הרבה תשוקה והקרבה במשחק שלהם. רוני הוא מאוד משמעותי וג'רארד עם טורניר טוב מאוד, לא תוקף הרבה אבל מבשל שערים. באיטליה - למה דווקא הפעם חושבים שבאלוטלי יסדר את הבורג במוח? לטעמי עדיף לאיטליה לשחק עם די-נטאלה. איש המפתח האמיתי הוא קאסנו, כששני הוא פירלו.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת? גם אני הולך עם האנגלים,כשאנגליה חזרה מפיגור והפכה אותו לייתרון נגד שוודיה אמרתי לעצמי, זהו. סוף העולם הגיע,לאנגליה יש אופי.
    עכשיו רק צריך שהם ינצחו אותנו בפנדלים ואפשר רשמית לעבור למרוצי סוסים.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסתבר שהאנגלים הרבה יותר טובים מה שאני והרבה אחרים עשו ממנה. עם זאת, אני מאמין כי איטליה תחלוף על פניהם. כל מה שצריך הוא יום טוב של בונוצ'י שיחפה על חסרונו של קייליני, חזרה של פירלו ליכולת שאפיינה אותו בשני המשחקים הראשונים, חדות מצד קסאנוטלי ובוודאי יום רע של רוני. כמו שנכתב בסיקור, מחצית מההרכב בסכנת הרחקה, כך שמצד אחד עליהם להיזהר נגד האנגלים ומצד שני לא להיות רכים מדי.

הניצחון היחידי של אנגליה הולך להיות ביציעים כאשר הם מביאים 10,000 אוהדים אל מול 2,200 איטלקים (שזהו שיפור בפני עצמו).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/6/12
  11. AS R Member

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/556439_391969357527400_1892631888_n.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/12
  12. שער 7 Member

בציור השדה זה נראה כאילו חרב או סכין נמצאת בראשו של באלוטלי...
    האמת, אצלו שום דבר כבר לא מפתיע...

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

Once de Italia: Buffon; Abate, Bonucci, Barzagli, Balzaretti; Montolivo, Pirlo, Marchisio, De Rossi; Cassano, Balotelli

Once de Inglaterra: Hart; Johnson, Terry, Lescott, Cole; Milner, Gerrard, Parker, Young; Rooney, Welbeck

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד עכשיו ראינו טורניר מצוין, עם המון שערים והמון משחקים טובים.. רק חסר שאנגליה תעוף לעזאזל וזה בכלל יהפוך לטורניר מושלם

אני מקווה שהאיטלקים ישחקו כמו מול ספרד במשחק הראשון וידעו לנצל את המצבים שיגיעו אליהם, קשה להגיד שהם פייבוריטים אבל מבחינת שמות הם לא נופלים מהאנגלים ויכולים להתפוצץ היום, הגיע הזמן שאיטליה תתן 90 דקות טובות

15. Eric Cantona Member

ההרכב שהצליח לנו וכנראה בשל כך גם ההכי טוב שאנחנו יכולים להעמיד. לאיטלקים יש שחקני התקפה לא רעים בכלל אבל נראים לי פגיעים בהגנה יותר מאי פעם.

i believe!