אוף טופיק

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ראול, ‏22/10/04.

1. ראול Member

כבר אמרתי אוף טופיק?

ברוכים הבאים לדיון הכי לא קשור בהיסטוריה של הפורום. חשבתם שב"החרבון המושלם" אין מה לעשוץ... הייתם בטוחים ש"דיון הctrl+v" חסר כל משמעות? אתם תופתעו.

למה הדיון הזה קיים?
    האם התחשק לכם יום אחד לכתוב "ג'ירפה מצופה שוקולד" ולא מצאתם את הדיון המתאים? רציתם לספר שאחותכם בת השנתיים נפלה עם הראש לאסלה וכשיצאה היתה לה באקללאווה בפה? אולי אתם צריכים טיפים, איך להתחיל עם בחורות פלמיות בצ'כיה? ספאמרים?

הגעתם למקום הנכון.
    האוף טופיק של האוף טופיק הוא נושא שבו מותר לכולם לכתוב הכל (כמובן להתייחס לכל מיני חוקי פורום, משהו כזה...) וללא הגבלה.

ארתור, מנסה משהו. תהנו.

2. אלעד כהן Member

איך להתחיל עם בחורות פלמיות בצ'כיה????

סתםםםם נחמד ביותר ואני אתחיל עם משהו נחמד...

לפני יומיים היה לי שעתיים אחרונות אנגלית וכל הזמן אמרתי
    למורה "אני צריך לשירותים" , "אני מת להשתין" וכו'
    בסוף היא אמרה לי "תתן לי סיבה ואני אתן לך לצאת"
    אז אני אמרתי לה: "אני במחזור!!!"
    ואז הבת ז*** צחקה צחקה כמעט נחנקה
    ואח"כ ביישה אותי כזה ליד כל הכיתה וזה היה מצחיק...

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם נסעתי באוטו לת"א ואז לא היה באלי לנסוע לת"א אז נסעתי להרצליה.

4. Yeste Member

OMG!!!!!!!!!

5. Alan Smith Member

off off לא שווה on?

6. AleX-Del-Piero Member

יום אחד לא הכנתי איזה משהו במתמטיקה המורה אמרה לי לבוא לשולחן ואמרה לי בקול חזק:"מה זה?????(עם מבטא רוסי כבד)","מה זה מה?" עניתי לה,אז היא אמרה "מה?" ועניתי לה "פומפה",אני לא יודע למה זה יצא לי אבל זה היה קורע.

עוד קטע שהיית רוצה לפרוק מליבי יום אחד אני וחברים שלי דיברנו על בעלי-חיים שנדרסים בכביש אז החלטנו להיות חיות ולנסות(במעבר חציה כמובן ובכביש רגוע מאוד)...שמתי לי מין זנב וגם חבר שלי והלכנו ברחוב הגענו למעבר חציה וחיכינו שמכונית תעצור ואז ירדנו על ארבע והתחלנו לחצות את המעבר חציה...רגע של טירוף.

תודה תודה תודה על שנתתם לי את הזכות לספר את זיבולי השכל שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. AleX-Del-Piero Member

עוד משהו קטן...ארתור אתה צריך להיות מנחה בערוץ הילדים.הייתי חייב להגיד את זה.

8. Alan Smith Member

ספר את הסיפור הזה לקבן ותשיג פטור מצהל!

9. ראול Member

שים לב ששמתי 3 פעמים OFF...

אמממ, שיטה חמודה: תשתו ברד עד שהוא נהייה כמעט רק קרח... המצב שבוא עושים בו חורים ואומרים "אני בטוח אסיים את הכל!". אז לשים שם עוד ברד בטעם אחר....
    זה יוצר אפקט מוזר.

ארתור, חלוםhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. ראול Member

לא יקחו אותי שוב. התחלתי שם בתור העוזר של המלך בבר ועברתי להיות עכבר מאוד עם חברה בשם פרנסין וכלב. פיטרו אותי אחרי שכל הזמן גנבתי דלק לעודד מנשה ועליתי להם על השידור באמצע האוניברסיטה הקנה והראתי שאפשר להדדליק נאדים.

ארתור, נוסטלגיה.

11. AleX-Del-Piero Member

חבל היית יכול להיות אחלה של ג'קי צ'אן...

12. שבצ'נקו Member

פעם המורה לגאוגרפיה (20 ומשהו) בכיתה ח' הייתה יושבת על השולחן עם חצאית מיני ,ואז כולם התחילו לצחוק(הבנים אבל גם כמה בנות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) והמורה שאלה: "רואים לי משהו?". :aaagath:

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/04
  13. AleX-Del-Piero Member

אני,רובוט.

14. RMCF Member

תודה לאל (או לראול) שהנושא הזה נפתח. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

הנה סיפור מעניין:

חבר שלי, יש לו חברה. הם רצו לשמור את זה בסוד, אבל בגלל שאני החבר הכי טוב שלו, הוא סיפר את זה לי והיא סיפרה את זה לעוד 5 חברות טובות שלה. אני סיפרתי את זה לעוד חבר מאד טוב שלי, שסיפר את זה לעוד 2 חברים מאד טובים שלו, וכל אחת מ-5 הבנות סיפרה את זה לעוד כ-2 חברות מאד טובות שלהן. עכשיו מה כל הקטע? שאחת מהבנות שזה סופר להן דרך כל השרשרת הזאת, היא במקרה הבת של בן דוד של אשתו של הבעל של הכלב שנשך את האחיין של מאמן קבוצת כדורגל לילדים, שבה מתאמן אח של בת דודה של חברה של חבר של הילדה שלומדת בכיתה של חבר מאד טוב של בן דוד שלי. ולא רק זה, אותה ילדה שלומדת בכיתה של ההוא, היא הבת של החברים של איזה אחד מטורקיה, שהבן שלו גר במצרים והוא הגיע לעבודה בלתי חוקית בישראל, ואחד השוטרים שעצר אותו הוא הבעל של החתולה שנדרסה ע"י חבר מאד טוב של חברה מאד טובה של איזה אישה אחת. אז האישה הזאת, הבן שלה בא להתרים אצלי. נכון מדהים?

מקווה שהבנתם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/10/04
  15. אלעד כהן Member

חחחחח איזה אופ טופיק