Turkish Chaos

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Rudess, ‏26/3/07.

1. Rudess Member

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל נוסע בפעם השישית לחו"ל, והפעם אנחנו חוזרים לאיסטנבול ב-29.6.07 לראות את דרים ת'יאטר במסגרת הסבב העולמי החדש שילווה את האלבום Systematic Chaos.
    כולם מוזמנים להצטרף למשלחת הגדולה שלנו.

כל הפרטים באתר

http://img112.imageshack.us/img112/6531/chaosbigiz2.Xxx

2. Barcik Member

תגיד, הם היו פעם בארץ?

3. Rudess Member

לצערנו הם לא היו עדיין בארץ למרות שאנחנו מנסים ב-5 שנים האחרונות לעשות כל דבר שיגרום להם לבוא לפה. פתחנו גם ביוזמה חדשה של עצומה

4. SeRgInHo Member

לא יודע אם היא הכי טובה בעולם, אבל היא בהחלט להקה מצוינת. תשתדלו להביא אותם לארץ. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

5. Engel Del Madrid Member

אה?!?!?!?!?

6. Bensh Member

ממש לא הכי טובה... להקת מאוננים

7. Barcik Member

הופה... אני מרגיש פיצוץ קרב.

נגנים מופלאים, זמר מחורבן. אבל החלק הראשון במשוואה גדול מספיק כך שאני יכול לשמוע אלבומים שלמים שלהם ולהנות. עם זמר מוצלח יותר, בלי ספק היו מהאהובים עליי.

נערך לאחרונה ב: ‏26/3/07
  8. Rudess Member

שום פיצוץ לא קרב, התרגלתי להשמצות ולכל מיני מנטרות שנזרקות כלפי דרים ת'יאטר במהלך השנים. מה שעושה את דרים ת'יאטר לכל כך גדולה הוא שגם אחרי 20 שנה, אין שם את הריקבון האומנותי שיש בלהקות כמו מיידן ומטאליקה. ההצלחה של דרים ת'יאטר רק גדלה משנה לשנה.

ולגבי לברי, הוא בדיוק הזמר שמתאים לדרים ת'יאטר, ממש לא מחורבן, פרפורמר ענק,קולו מגיע לגבהים שגם מטוס ג'מבו לא מגיע, יודע לשיר באגרסיביות ויודע גם ללטף עם הקול שלו (ואני לא אומר זאת על סמך די וי די ,אלא על סמך כל ההופעות שלו שיצא לי לראות במהלך חיי ב- LIVE), ותהליך הרנסאנס שעבר בקולו בשנים האחרונות הוא באמת משהו נדיר - כל זה אחרי שלפני למעלה מ-10 שנים הוא קרע את מיתרי הקול אחרי הרעלת קיבה קשה בקובה במהלך טיול.

9. Barcik Member

הבעייה היא שהוא לא מסוגל לרדת מהגבהים האלה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

אה, שלושת האלבומים האחרונים של מיידן אחלה וחזרה לקו החיובי. אלא אם אתה מתכוון לשניים שקדמו להם.

10. Rudess Member

אין שום בעיה עם שירה גבוהה, מה גם ששים לב מה קורה לזמרים בגילו של לברי פחות או יותר, הם מתחילים להיחנק ולאבד את קולם - לברי יודע להשתמש בקולו בצורה טובה מאד ומשתבח עם השנים כמו יין טוב. שלושת האלבומים האחרונים של מיידן אחלה? נו טוב אין לי כח להתווכח על זה, אבל אני לא מסכים :)

11. Shiran- Rossonera Member

חוץ ממתופף אדיר וכמה שירים נחמדים הלהקה הזאת ממש לא עושה לי את זה...
    שיהיה בהצלחה......

12. Rudess Member

תודה, יש כבר 745 איש שחתמו על העצומה, ואפילו פנו אלינו מהאתר הזה, כי הם נדהמו מכמות האנשים שחתמה בתוך 4 ימים. אנחנו מודים מראש לכל מי שחותם ועוזר לנו לקרב את החלום שנקרא דרים ת'יאטר לארץ הקודש.

13. Pirlo59 Member

אל תפתח ציפיות, לפי דעתי אין כמעט שום סיכוי שנצליח להביא את Dream Theater לארץ.

בנוגע למטאליקה, דרימזיטר ואיירון מיידן- תכל'ס צודק- לאיירון מיידן ומטאליקה היו הרבה עליות וירידות בניגוד לדרימזיטר שהייתה רוב הזמן בעלייה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

14. Rudess Member

פירלו, אני מקווה שחתמת על העצומה ואתה מפיץ אותה לכל חבריך ומכריך :)

15. Rudess Member

לרגל יציאת האלבום החדש הבא עלינו לטובה, הוובמסטר שלנו הכין עיצוב חדש לאתר