Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. מגןימני Member

על סמך המשחק מול טנסי אני לא מבין את כמות האהבה שבולטימור מקבלים. ואני אומר את זה כאחד שלראטת את ג'וש אלן מצליח עולה לו בבריאות

2. Numb Member

מוחמד מוחמד מוחמד
    אוי אוי אוי אוי אוי אוי

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שזה על סמך המשחק מול טנסי כמו מצ׳אפס ספציפיים שנוטים בבירור לטובתם (מה שלא היה המקרה מול טנסי שנקודת התורפה שלהם היא הסקנדרי והגנת מסירה אשפה). התקפית הם אמורים לטחון על הקרקע ללא הכרה מול הגנת הריצה #23 בליגה שמשחקת רוב העונה בהגנת ניקל עם 2 ליינבקר׳ס בלבד (אדמונדס ומילאנו) שהם אחלה אתלטים שעושים עבודה לא רעה במשחק המסירה אבל אגרסיביים ופרועים שלוקחים זוויות גרועות נגד חסימות ומתקשים להשתחרר מהם. גם בשבוע שעבר הקולטס שלטו ב-LOS כמעט כל המשחק כולל בסיטואציות מסירה ברורת ועשו נגדם מה שבזין עם טיילור והיינס על הקרקע.

הגנתית זה אכן אמור להיות יותר מורכב אבל החולייה הטובה והעמוקה ביותר שלהם היא בסקנדרי עם האמפרי, פיטרס וג׳ימי סמית. לא שזה ימנע מדיגס לעשות נזק אבל קשה לי לראות איזו תצוגה חולנית של 120+ ו-1+ TD שהפכו להיות בנוהל אצלו בחודשיים האחרונים. מניח שיפתחו ב-Press man to man האגרסיבי הרגיל ויתאימו את עצמם בהתאם להתפתחויות למקרה שמישהו נתפר קשות על ידי דיגס/ביזלי/סמוקי/דייוויס. אבל They've got the horses to hang כמו שאומרים הגויים. יש מעט מאוד סקנדריז בליגה עם 3 פותחים ברמה הזאת.

בעיניי המפתחות במשחק יהיו: 1) התפתחות אירועים ספציפית ו-Game script כמו למעשה כל משחק של בולטימור. התקפת המסירה המוגבלת שלהם לא מאפשרת להם להיכנס לבורות מוקדמים ולרדוף אחרי המשחק. מה שאומר שרצוי מאוד לנצח בהטלת מטבע ולקחת את הכדור בפתיחה.. ו-2) איך אלן יתמודד עם אינספור הבליצים שישלחו עליו (Rate של כמעט 50%, הכי גבוה בליגה. הקולטס שהוא פגש בשבוע שעבר לצורך העניין אחרונה). לאור מה שראינו רוב העונה אני מניח שדייבול יסדר לו כמה פלייקולס זהב מול מבטים הגנתיים ספציפיים שהם קלטו בהכנה למשחק והוא יצטרך לשמור על קור רוח ולהוציא לפועל. שזה לא מובן מאליו ו-Given כשמדובר בו ולא משנה איזו עונה הוא מרשימה עושה.

זה עבר לכולם מתחת לראדר אבל שבוע שעבר ביתרון 27-24 עם 3 דקות על השעון ב-3rd and 890 הוא אכל סאק ועשה פאמבל כל כך מטומטם ומיותר (סטייל ההזייה שהוא דפק מול יוסטון בפלייאוף בעונה שעברה) שבנס לא נגמר בריקאברי של הקולטס באמצע המגרש במקרה הטוב או Scope and score של 50 יארד במקרה הרע. זה אשכרה היה עניין של אינצ׳ים בין הפסד מחריד עם Memes והשפלות בכל הרשת לבין אירוע שלא קרה ואף אחד בכלל לא זוכר.

4. Hakeem Nicks Member

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים. זה מינוי Boom or bust קלאסי שאירגון לא רלוונטי וחסר אוהדים ועניין סביבו לא בדיוק בעמדה של להתקטנן עליו עם כל מיני השוואות למאמני קולג׳ אחרים שניסו לעשות את המעבר ונכשלו או על ״הבעיות הבריאותיות״ של מאייר או לא יודע מה. לג׳קסונוויל אין מה להפסיד. עמדת הפתיחה שלהם אשכרה לא יכולה להיות נמוכה יותר בכל מובן אפשרי.

מהבחינה הזאת מגיעה מילה טוב לשאהיד שפתח והולך לפתוח את הכיס במקום לבחור בפיתרון הקל והאומלל עם איזה מיטהד אנתוני לין/ג׳ו גאדג׳/רוברט סלאח מצוי. זה לא מבטיח שהוא יצליח אבל הוא לפחות מנסה. וזה כבר מעניק לו יתרון מובנה על יותר מחצי מהבעלים בליגה גונבת הדעת הזאת.

ג׳ראד פריטי בוי האשפה גוף במשחקים עם טנפרטורה מתחת ל-5 מעלות כשהוא בריא לחלוטין ולא עם מחטים באגודל ביד הזורקת (התחזית בלאמבו מחר 0-2 מעלות עם קרח אווירי קליל. שזה סוג של נס כי תוך 48 שעות היא צונחת למינוס 11):
    47.5% קומפלישן
    5.3 Yards per attempt
    1 TD
    7 INT
    34.5 Passer rating

אין בן אדם מבואס יותר בכדור הארץ משון מקוויי בשבוע האחרון ( גם לא ילדים קטועי גפיים מנפאל או הומלסים בונצואלה. בדקתי ספציפית) הבחור כבר הריץ בראש תרחישים איך הוא טוחן את סיאטל (ואח״כ את גרין ביי וטמפה/סיינטס) עם וולפורד ב-
    Bootlegs/Option/Power runs רק כדי לראות אותו שובר את המפרקת 5 דקות אל תוך המשחק ולחזור ל-״Throw and pray" המתיש והמדכא עם גוף.

Having said that, גם איתו אני מאמין שיש להם Outside shot מחר אבל מרווח הטעות לא קיים וגם כאן זה יצריך התפתחות משחק ו-Game script ספציפי כי האשפה הזה לא בנוי למשחק Dropback בסיטואציות מסירה ברורות. הוא לא מסוגל לתפקד בלי האיום של פליי-אקשן ומשחק הריצה. שבמצ׳אפ הספציפי מול ההגנה של גרין ביי אמורים לעבוד לא רע בכלל, שלא לומר טוב מאוד, שלא לומר מצויין. אבל זה חייב לקרות מהפתיחה. אפילו אם יגיע קירטוע מסויים באמצע. בלי זה הם די אבודים.

הגנתית הם בנויים טוב על הנייר לפחות להאט את דאבנטה ומהלכים אקספלוסיביים באוויר אבל פאס ראש יציב ומתמשך לאורך כל המשחק הוא בגדר Must. הייתי מרגיש הרבה יותר טוב אם דונאלד לא היה משחק עם סחוס קרוע בצלע אבל נראה כבר מה יהיה עם החייזר המטומטם הזה. סיכוי סביר שזה לא ישפיע עליו בכלל. כל עוד הוא יסחוט דאבל טימס ויפנה את פלויד/אבוקאם ל-1 על 1 מול בובי טרנר הוא עשה את שלו.

TL;DR - אמור להתפתח משחק עם סקור נמוך כשההבדלים המטאוריים בין GOAT בדימוס לאשפה הפצועה אמורים לעשות את ההבדל ברמת הטעות פטאלית לפה/לשם והביג פליי לפה/לשם. אם הוא היה קצת פחות אשפה סטייל ג׳ימי פורנסטאר או אפילו קירקוש רחמנא לצלן הייתי לוקח את הראמס בלי למצמץ בכלל. אבל זה לא המצב.

Hakeem Nicks אוהב/ת את זה.
  6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

להלן: אירגון שאפילו לא מנסה להעמיד פנים שהוא מנסה להצליח.

צריך להתפלל חזק שסטאפורד ירים Power play מאחורי הקלעים כי אחרי המינוי האומלל הזה אני לא אופטימי בכלל שזה יגיע מכיוון דטרויט.

7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

VinceCarterItsOver.Xxx בייבי.

יש מצב שאני הופך לפאן בוי יותר גדול מ- @Sweetness.

Sweetness אוהב/ת את זה.
  8. Hakeem Nicks Member

שמע בדיחה עצובה. הארגון הזה הוא פשוט חור שחור. 3 הופעות פלייאוף ב-20 השנים האחרונות. 30 שנה מאז ניצחון הפלייאוף האחרון. אולי מפליצים פה ושם פרו בולר, אבל זה לא משנה כי הם לא באמת מסוגלים להשאיר את השחקנים הכי טובים שלהם (דאריוס סליי ישר קופץ לראש). ומצד שני הם אף פעם לא מרגישים לי גרועים מספיק כדי לבחור שחקן משנה עולמות בדראפט. פשוט לופ אינסופי של בית קברות לפוטבול. טראגי, באמת.

התרחיש היחידי שיכול להציל את הארגון הזה לדעתי זה מאמן צעיר ורענן סטייל מקוויי/שנהאן ו-QB צעיר שהוא לפחות סביר. קצת דם חדש. קצת משהו אחר. מתי זה יקרה? כנראה שלא בקרוב.

9. Numb Member

ג'ו בריידי פנוי

10. Sweetness Justin Fields

האירגון עם הכי הרבה מזל ביקום, אתם תראו שג'ורדן לאב יצא יותר גדול מרודג'רס פארב ו MJ ביחד.

קיצר אם רמזי לא יצור הוא הלך ראה את הפילים איך דונטה ג׳קסון סגר את אדאמס בשבוע 15, למרות שאם שהייתי צריך לשים את הכסף שלי על קורנר במשחק הזה הייתי שם אותו על ג'ייר אלכסנדר בלי לחשוב פעמיים.

11. Sweetness Justin Fields

ה 74 הזה כנראה זרק לדונלד טראש טוק רציני אחרת אני לא מבין מה היה כל כך דחוף לו לקבל את הדגל הזה. חראם על ה 3rd

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יותר תיסכול שהפציעה שלו מונעת ממנו להיות אפקטיבי. הוא נכנס ויוצא כל כמה מהלכים כדי ל״נהל״ את הכאב וברור שבמשחק עונה רגילה הוא כנראה היה נח איזה שבוע-שבועיים.

לראמס גם ככה היה מרווח טעות לא קיים אז עד כה הם עשו פולס סטארט ב-4th and 1 ברדזון וביזבזו את אחד הדרייבים הבודדים (אולי הבודד) שגוף תיקתק זריקות, עבירה אישית שהפכה 3rd and 7 ל-1st and goal ועכשיו עוד 15 יארד בהחזרת פאנט.

שלא לדבר על חוסר התיאום בטאצ׳ של דאבנטה שהיה פאתטי. זה shift שגרין ביי הריצו אולי 600 פעם העונה.

אנחנו בדרך לגארבג׳ טיים רציני. Getting late early כמו שאומרים.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גארבג' טיים בפלייאוף לגרין ביי? מתי זה קרה בפעם האחרונה?
    חייבים לקבל TD לפני סוף המחצית כדי ליצור עניין.

14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרייב עצום של הראמס כי בלי TD + גרין ביי מקבלים את הכדור בחצי השני זה היה גמור סופית.

אבל מייק פטין הוא בושה. לא יכל להעמיד הגנה יותר רכה ומרווחת מול קבוצה עם פסק זמן אחד בלבד שהחלום שלה זה הריצות לתוך התיבות הקלות האלה עם ה-5-6 דיפנסיב בקס. לזכותו ייאמר שעד הדרייב הזה הוא דווקא די נמנע וצימצם את השיט הזה וזה באמת הניב פירות כמו מול טנסי.

15. Hakeem Nicks Member

אליאור עם כוחות העל שלו קבר את הראמס לפני 20 דקות מה שכמובן גרם ישירות לטאצ'דאון לזכותם בדרייב שלפני המחצית.

לא יאומן שזה משחק של אחזקת כדור אחת. ההתקפה של הפאקרס נכנסה לקצב בזק והראמס לא מסוגלים להתקרב למרחק 3 מטר מרודג'רס. דאבנטה מטורף, אפילו ראמזי לא עומד בקצב שלו. כמו כן פאמפ פייק מבדר מאוד של ה-GOAT בדימוס. מזכיר את הימים היפים.

אבל - אם הראמס יכולים לשמור על משחק קרוב אני רואה אותם מחזיקים מעמד עם משחק הריצה שלהם והמסירות הקצרות. הכל עוד פתוח למרות שאני כמובן לא חושב שהם ינצחו.