Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניסיון לאנדזון ב-1st & 25 עם צ'אד הני? יש אגרסיביות ויש אגרסיביות (ואני בעד שזה מתבקש). מה הלחץ לנסות להכריע את המשחק באותו רגע עם קיובי שלא מתקרב להיות מהומס? יכלו להמשיך לרוץ, להתקדם, לשרוף שעון ולהכריע את המשחק גם מפילד גול (למרות ההופעה של באטקר).

בקלות זה יכול היה להיגמר באסון.

Hakeem Nicks אוהב/ת את זה.
  2. Hakeem Nicks Member

בחיים אני לא אסתדר עם הציטוטים בפורום המזדיין הזה.

נו באמת אחי. הזריקה הזאת הייתה כמו פאקינג פאנט. אני מניח שזאת הייתה החלטה של ריד כי לא חושב שלהני היה ביצים ללכת על מהלך כזה לבד. לא אמרתי להפסיק להיות אגרסיבי, רק אמרתי לא להגזים. טחנת את הבראונס לכל אורך הדרייב כשכל המומנטום בצד שלהם. יכלת להמשיך לטחון ולהרוג את המשחק במקום החרטבונה הזה שראינו. בלי התעלות של כריס ג'ונס בצד השני המשחק הזה נגמר אחרת ואתה יודע את זה. ואל תגיד לי עכשיו ''נחיה או נמות עם האגרסיביות'' כי סתם תשמע כמו שאר הדבילים העקשנים בליגה

3. Numb Member

זאת בדיוק התשובה לשאלה ששאלת
    אני יודע שבתור אוהד דנבר שיומיים אחרי שג'ון אלווי ופייטון מאנינג הביאו לו סופרבול קפץ לעגלה של קנזס סיטי קשה לקבל את זה
    יאללה יאללה עגלון תגיד את האמת שאתה עושה camming עם דרו לוק כל לילה
    וכששמעת אתמול שעצרו את וון מילר שברת את הקופה של הבר מצווה כדי לתת לו bail

Sprewell אוהב/ת את זה.
  4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כל מהלך שאתה רואה על המגרש זה 1 ל-1 מה שהמאמן קרא. הם קראו שם מהלך מסירה עם מס' ראוטים וה-QB קרא את המגרש וקיבל החלטה מטומטמת. כמו שאנדי לא אחראי לריצה האדירה של הני ב-3rd and 14 כי זה לא היה הפלייקול אלא מסירה והני קרא את המגרש וקיבל החלטה מצויינת לרוץ.

השאלה היא האם לקרוא מסירה ב-1st and 25 היא מעשה מטומטם ואגרסיבי מדי או לא? בעיניי לא, כמו שהסברתי להאקים בהודעה למעלה. קנזס לא היו יוצאים מהמשחק הזה עם גישה שמרנית של ריצות ו"תנו להגנה לנצח את המשחק". הם היו חייבים ללכת על הקצה עם הפליימייקרס ההתקפיים שלהם ולחיות או למות. לא עם כל הליינבקר'ס והקורנרים המביכים שבנס השיגו את העצירה האחרונה במשחק. לא הייתה להם עוד עצירה לתת. באחריות. ממי שראה כל משחק שלהם ב-5 שנים האחרונות.

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://i.imgur.com/Eh2r2qA.Xxx

6. Numb Member

איך הוא עדיין בחיים השמן הזה, למקרה שהוא יקבל קורונה
    אל תשכח לשלוח לו את הוונטילייטור שנשמת דרכו מהפציעה של מהומס עד סוף המשחק

7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ימשיך ללמרר לאירגון המת מוחית שאתה אוהד את החיים ב-15 שנה הבאות גם מהקבר, אל תדאג. רק עכשיו אתה והשאר האירגונים המתים בדיוויז'ן המת שנקרא AFC EAST תבינו מה זה לסבול ממאמן שבאמת יודע מה הוא עושה. זה אפילו לא הפריוויו של ההתחלה למבוא.

עכשיו לך תרים קצת משקולות עם אחמד סלאח המיטהד עם קצת שייק חלבונים בצד ותעודד את ה-QB האהוב עליך בטמפה לפני שקאם ג'ורדן בא לשתול אותו באדמה.

8. Numb Member

מה אתה מאיים על זונה עם זין?
    הג'טס הפסידו לפני אנדי ריד ומהומס ימשיכו להפסיד אחרי אנדי ריד ומהומס

Sprewell אוהב/ת את זה.
  9. Sweetness Justin Fields

שמישהו יעדכן את דרו בריז ששבוע הבא זה מינוס 10 בלאמבו ואין לו מה לחפש שם חוץ מהיפותרמיה.

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור אבל בגלל שאני אוהב אותך אני והכומר שלי מנסים לארגן לכם את דשון ווטסון כדי שבין לבין לפחות תהיו באשליה שאפשר לנצח.

מצפים לראות אותך בכנסייה ב-7:40 בבוקר שבוע הבא. תבוא עם הרבה כוונה וכוח רצון.

מכל הקיוביז השבוע שיכלו להיפצע וזה לא היה מזיז לאף אחד, שלא לומר משדרג את הסיכויים של הקבוצה שלו.... מכולם......... אם היה צריך להקריב רק מישהו אחד.........

11. Sweetness Justin Fields

נאמב אני במקומך לא מבזבז דקה ומתחיל לכוון את התפילות שלי למכה (מקום הולדתו של מוחמד) בתקווה שג׳ו דאגלס יעשה את עסקת חייו וישלח את כל מה שצריך בשביל להביא את ווטסון לארץ המובטחת. זאת הזדמנות של פעם במאה שנה.

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בטוח שהכומר יראה בעין יפה ניסיון התאסלמות. צריך לעשות טיול שורשים בבית לחם ונצרת לטעמי. להצטלב 3 פעמים ביום. לעשות מפגשים עם מארק ג׳קסון בצומת ולהטיף לעוברי אורח תמימים "HIS NAME IS JESUS" ואז לתת גיחה ישר לסטריפ קלאב ממול ולהכניס להיריון חשפנית. דברים שנוצרים עושים.

13. Sweetness Justin Fields

הנוצרים האמיתיים באים לטבול בירדנית (אתר טבילה בנהר הירדן המיועד לצליינים נוצרים) כמו האיש שבתמונה.

https://i.postimg.cc/HWtnzxGs/15292814-7184819-Watson-s-tour-was-co-sponsored-by-America-s-Voices-in-Israel-whi-a-54-1561576620073.Xxx

אבל עם הרוח החדשה שנכנסה בג'טס אני חושב שבשביל המזל הכי טוב בשבילו לנסוע למסגד אל-חראם ולעשות איזה כמה סיבובים סביב האלחג'ר אלאסוד ולהתפלל לטוב.

Sprewell אוהב/ת את זה.
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בריז וקאמרה זה כמו עיוור וכלב נחייה.

הראשון לא יכול להתקדם בלי השני.

15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג׳יימיס ווינסטון או כמו שאני קורא לו ״ה-QB הכי טוב על המגרש״.

טפלון שון צריך לקבל החלטה אמיצה ולתת לאמת לנצח.