Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Numb Member

לא הגיע למאמן להיות מפוטר אבל החלטתי לפטר אותו WTF

2. Hakeem Nicks Member

אז למה לקח שבוע לקבל את ההחלטה? מה השתנה בשבוע הזה?

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא מבין ובצדק כי הסיטואציה היא גן חיות. אישית התיאוריה שלי הייתה שהבחירה בהרטס הייתה ניסיון פאתטי To outsmart the room בלי בנייה עליו כבקאפ/מחליף פוטנציאלי של וונץ אלא כטרייד צ׳יפ שיחרמן קבוצה נואשת כלשהי על ידי שימוש שלו ב״טייסום היל״ Role. בסופו של דבר זה התפוצץ בפנים כי וונץ התגלה כבובת חרסינה רגשית ולא התמודד עם זה וכל הקבוצה קרסה. אחרת אין פה שום היגיון לא לדפדף את וונץ. גם אי אפשר לטעון שזה בלתי אפשרי מבחינה כלכלית כי הנתונים האלה היו ידועים להם כבר לפני שנה ולמרות זאת הם בחרו להשקיע בחירת סיבוב שני בהרטס. לכן אני פשוט לא חושב שהיא נועדה כדי להחליף אותו. וכן זה מטומטם ברמות על.

לא ברור אבל זה לא הטאנקינג. הטאנקינג זו הוראה של האוויי רוזמן. הוא האיש החזק באירגון. תקרא את המאמר ששמתי למעלה. פידרסון לא יכל לספסל את וונץ בלי אישור מלורי. החליפו לו עוזרים בניגוד לרצונו. רצו השבוע לכפות עליו עוד שינויים. לא התחשבו בדעתו המקצועית בדראפט. חוץ מלהעביר אימונים ולקרוא מהלכים ON GAMEDAYS לא היה לו מעמד באירגון. לכן גם כל כך קל להם לוותר עליו.

אגב @Numb, הנה עוד מישהו ששותף לנקודה שניסיתי להעביר בהקשר לג'ונסונים וגייס/פידרסון. זה מטומטם ולא רציונלי אבל אי אפשר להתעלם מזה:

4. Numb Member

אם השותף שלך זה מייק פלוריו אז עדיף שתתפטר כי הטיטאניק פגעה בקרחון והכרישים כבר מריחים דם

Sprewell אוהב/ת את זה.
  5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה ה-BURNER ACCOUNT הכי טוב שכריסטופר "פרדו" ג'ונסון יכל להמציא. אישתו ה-MILF של קולאנג'לו הייתה מתגאה בך.

הגנה בחירוף נפש כזאת על אימבצילים היסטוריים כאלה לא ראיתי מעולם. הם אף פעם לא מתנהלים לפי שיקולים מפגרים. רק ענייניים ומקצועיים נטו. נזכור את זה ב-Inroductory press conference של מארווין.

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/21
  6. Numb Member

אני לא מגן על אף אחד, אני יודע שלג'טס יש בעלי קבוצה כמעט הכי גרועים שיש, אין להם מושג בפוטבול,אין להם אפילו מושג בעסקים,אם הם לא היו נולדים מהזרע הנכון הם היו פורצים לקפיטול יחד עם החברה של טראמפ
    זה לא אומר שאני צריך להתכופף בפני אידיוט כמו מייק פלוריו שחצי ממה שהוא רושם זה דברים שהוא ממציא בראש

7. Sweetness Justin Fields

וואלה, מעניין.

זה נראה שהוא מחכה לקבוצה מסויימת מעיר מסויימת.

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין שאתה מנסה להיאבק בשארית כוחותיך ובגלל שאתה זועק לעזרה ב-24 שעות האחרונות אני רוצה למנוע ממך תקוות שווא אז קבל ספוילר להמשך היום ותעדכן את שאר חבריך הדובים: כוונו שעונים לפיד טוויטר של ראפשיט בסביבות 19:00. המקסימום שתקבלו זו רעידת אדמה בעוצמה 24.8 בסולם ריכטר עם פיטורים/פרישה מרצון/התפטרות/הסבה מקצועית לצפר של צ'אק פגאנו. אם ירצה השם אולי נשמע גם שנאגי גידל ביצים ועשה בשבועות האחרונים POWER PLAY על הגב של ראיין פייס והולך למנות בעצמו את ה-GM הבא באיחור של שנתיים.

אבל ניקוי אורוות כללי עם פיטורים ובלאגנים ופאט פיצג'רלדים (הוא לא משהו מעניין במיוחד) זה לקבוצות כושלות. לא כאלה שעשו פלייאוף והפסידו בפיגור 12 בלבד לאחת הקבוצות הטובות בליגה. בוא לא נאבד את הראש. העונה הזאת היא החלום הרטוב והדביק של ג'ון מארה. לדניאל ג'ונס יש פוסטרים של מיץ פטל מעל המיטה. סבתא וירג'יניה לא מנהלת דוכן בשוק כמו איזה קרקס סטייל הג'טס. תחשוב יותר בכיוון המצויינות של הפיטסבורג סטילרז. יותר על הקלאס של הניו יורק פוטבול ג'איינטס.

9. Sweetness Justin Fields

עד יום חמישי אני נותן להם, לא יותר. זה עדיין לא השלב שאני נכנס לפאניקה. זכור מה אני אומר לך רק מיטש שורד את הפצצה שתיפול שם. מקווה רק שבחוזה ידידותי, אחרת אין בזה באמת היגיון. פאט פיצג׳רלד סתם תפס לי את העין כי זה לא חדש שהוא מסרב למלא קבוצות, הפאקרס לצורך העניין היו אחת מהן, לא ברור למה הוא לא הסכים בזמנו לקחת את הג'וב הזה, מה חסר להם? הם יותר בונבוניירה מהבונבוניירה פלוס מזל.

אגב לא מכיר יותר מדי את הרוברט סאלח הזה, אבל יש לי הרגשה שהוא בדיוק מהטיפוסים שיככבו בשנים הקרובות בחשבון ע"ש מייק ורייבל.

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

משרות NFL הן לא החלום הרטוב ופסגת הקריירה שרוב האנשים חושבים שהן. במיוחד לא עבור מאמני קולג׳ שנחשבים לאלוהים באוניברסיטות שלהם על ומחוץ למגרש. זו עבודה פחות שוחקת ואינטנסיבית ברמה היומיומית (הריקרוטינג מעיק אבל בזה פחות או יותר העבודה מסתיימת + הצוות עוזרים עצום) עם רמת Secuirty גבוהה מאוד ושכר דומה.

גרין ביי לצורך העניין היא אחת המשרות הקשות והכי כפויות טובה בעולם הפוטבול כל עוד רודג׳רס חי. שכר ממוצע מינוס (לאפלור מרוויח שם בסביבות ה-5M לעונה. פיצג׳רלד 3.3) עם ציפיות סופרבול או באסט כל שנה. הבן אדם סוגר עונה שנייה עם מאזן כולל של 26-6 ולא מתקרב בכלל לקבל חצי מהשבחים והמציצות שמאמנים כמו פלורס וסטפנסקי מקבלים על עונה אחת. והוא ימשיך לא לקבל כל עוד GOAT בדימוס בסביבה עושה את הקטע שלו. זה לא הוגן אבל It is what it is וצריך אגו קטן כמו שנראה שיש לו כדי שזה לא יזיז לך יותר מדי.

יש לי הרגשה שלא לומר אמונה שלא לומר ביטחון גבוה שעובר את סף ה-670% שאתה צודק.

במילים אחרות - תתפלל חזק על הג׳טס. נשמע שהם חזק בעניין.

11. Numb Member

רוברט סאלה או איך שלא קוראים לו הוא כנראה יהיה המאמן של הג'טס
    האמת שאין לי מושג אם זה טוב או לא

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה חכם וטוב מאוד למנות מתאם הגנתי למאמן ראשי ב-2021. במיוחד לקבוצה בלי QB שצריכה למצוא מישהו צעיר ולטפח אותו. יש לכך אינספור דוגמאות מוצלחות בשנים האחרונות.

השאלה הכי חשובה היא אם הוא "LEADER OF MEN" וכל השרירים והמכות על החזה לא משאירים מקום לספק.

13. Numb Member

לא שאני מגן עליו כי אין לי מושג מה יהיה
    אבל גם כריסטופר ג'ונסון וגם דאגלס אמרו שהם לא בוחרים מאמן שיתמקד בצד אחד של המגרש.
    הם בוחרים כמו ceo שיבחר אנשים נכונים לנהל את ההתקפה וההגנה וינהל מלמעלה

14. Sweetness Justin Fields

סתם שתדעו שהוא גם מוסלמי אדוק. שזה דווקא יכול לצאת חיובי בתקשורת שלו עם השחקנים, אני אישית פחות מתחבר חח. אבל תחשבו נניח שחקן כמו אנתוני מילר, אם יש מישהו שיכול ליישר אותו זה רק הסאלח שבתי הזה. אז עם ציוות של מאמן התקפי טוב זה דווקא יכול לצאת מעניין המינוי הזה.

15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלת אותי לפני שבועיים מי לדעתי יהיה מינוי טוב וכתבתי מה דעתי על הטייפ של ה-״CEO" וה-״Leader of men". סיכויי הצלחה נמוכים ותקרה נמוכה. גם אם הוא מביא איתו את אח של לאפלור כ-OC והוא עושה עבודה מצויינת אז תוך שנה הוא מקבל 500 ריאיונות ועוזב. ואז הכל מתחיל מחדש. וזה רק במקרה הטוב. את המקרים הפחות טובים אתה מכיר מרקס ראיין, טוד בואלס ואריק מאנג׳יני.

ראינו איך התקשורת וההזדהות של מיטהד אנתוני לין או של מייק החציל טומלין (שהוא אולי בין הטובים בהיסטוריה בתחום) עם שחקנים עזרה ועוזרת להם.

הג׳טס הם קרקס וגן חיות בשפל של התחתית אז קל להם לשכנע את עצמם כל הזמן שכל אחד יהיה ״שיפור״ אבל למנות מתאם הגנתי למאמן ראשי ב-2021 זה טימטום, נקודה, סוף פסוק. על אחת כמה וכמה קבוצה בלי QB. מי שהם לא יבחרו בדראפט (או אפילו אם זה יהיה דארנולד) יזדקק נואשות לטיפוח ומערכת יחסים ארוכת טווח תחת Scheme ופלייקולינג של מישהו קבוע ולא מתאם התקפה שיעזוב כל שנה למשרת אימון ראשית.