Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה באוויר בימים האחרונים (אחרי שרק לפני שבוע אמרו שהוא ורוזמן נשארים) אבל כן בגדול הכל שם מוזר ולא ברור בתקופה האחרונה. הקריסה של וונץ הכניסה את כל האירגון לפאניקה וסיחרור שאין לאף אחד מושג איך לצאת ממנו אז לדעתי הלכו על ״הפיתרון״ הקל והזול ביותר בתקווה להציל את המצב.

לא חושב שיש קשר לטאנקינג במחזור האחרון אגב. מי שעוקב אחרי האירגון הזה יודע שאת ההוראות והסדר יום מכתיב רוזמן (כולל בהחלטות אנליטיות במהלך משחקים כמו 4th downs ומתי ללכת על 2). זה שילוב של מערכת יחסים הרוסה עם וונץ+לא זרם על כל מיני שינויים בצוות שניסו לכפות עליו+מעמד נמוך מלכתחילה.

מגןימני אוהב/ת את זה.
  2. Numb Member

99 אחוז שפדרסן יהיה המאמן של הג'טס

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה תלוי בדאגלס.

לא בטוח שהג׳ונסונים יזרמו. תלוי ברמת החרמנות שלהם מאחד הריאיונות/אם איזה צ׳ארלי קאסרלי המליץ להם. + יש מצב שהדימיון לגייס מבחינת המינוי של מאמן שישר פוטר גם ירתיע אותם.

4. Numb Member

תזכיר לי מתי פעם אחרונה גייס לקח סופרבול עם ניק פולס
    הג'ונסונים כבר אמרו שבוע שעבר במסיבת עיתונאים שדאגלס יחליט מי יהיה המאמן הבא

5. Sweetness Justin Fields

אפרופו מאמנים יש לי הרגשה חזקה שאנתוני לין יהיה המאמן הבא של שיקגו או רוברט סאלח. אף אחד מהשמות החמים וההתקפיים לא יסכים לקחת על עצמו את הקבוצה הזאת לבניה מחדש מה גם שהאלטרנטיבות בהרבה יותר קורצות. השקט שם יום אחרי העונה הקטסטרופלית הזאת מאוד מטריד. בשעה כזאת כבר ציפיתי לשמוע על מהלך כזה או אחר. פיליפס נאגי ופייס חייבים להתחפף ASAP

6. Hakeem Nicks Member

ספקולציה בלבד כמובן - אבל יש מצב שפדרסון הוא השעיר לעזאעזל הכי גדול בהיסטוריה אחרי ההחלטה הזאת.

אני מאמין שהחלטת הטאנקינג הגיעה מלמעלה ולא ע''י פדרסון עצמו. אם זה אכן היה המקרה - אני מאמין שלא היה לוקח פאקינג שבוע כדי לפטר אותו. אבל מה שנשמע לי יותר הגיוני זה שהפרונט אופיס מצא את מי להאשים אחרי כל העליהום התקשורתי וFANBASE שכנראה רתח גם כן. לכן זה לקח כל כך הרבה זמן. המקרה היחידי שעליו אני מסוגל לחשוב בו מאמן לא פוטר יום אחרי העונה (בעונה מסוג כזה) זה גארט שנה שעברה. אבל זה מקרה שונה לגמרי.

ובכללי - לא זוכר הרבה מקרים של מאמן שהתחיל בצורה כל כך מבטיחה שקרס בזמן כל כך קצר.

7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא לקח סופרבול אבל הדעה הכללית עליו הייתה שהוא אובראצ׳יבר שהוציא מהסגלים האשפות של מיאמי יותר ממה שהיו שווים. פאקינג גרין ביי כמעט מינו אותו. ואני לא משווה ביניהם כי הם לא דומים בכלום מקצועית ואישיותית אבל נתקלתי ביותר מדי מקומות ואנשים שמחזיקים בתיאוריה (אני לא מסכים איתה) שזה לא בריא למנות מאמן שבדיוק פוטר עבור שני הצדדים.

זה לא אומר שזה המקרה ושגם הג׳ונסונים מחזיקים בדעה הזאת אבל יש פה סימטריה מסויימת. ולא מעניין אותי מה הם אמרו. מכיר את הטייפ בעלים לא מאתמול. Talk is cheap.

8. Numb Member

הדיעה הכללית על אדם גייס שהוא היה זבל בן זבל שכל השחקנים במיאמי שנאו וכל שחקן שעזב את מיאמי היה יותר טוב בקבוצה אחרת
    אף אחד לא רצה אותו בתור מאמן, העבודה היחידה שהוא כמעט קיבל אם הג'טס לא לקחו אותו היה ה OC של מאט פטרישייה וזה אומר הכל

9. Numb Member

אתה בכלל לא בכיוון , אין שום קשר לטנקינג
    פדרסן פוטר כי הוא סיפסל והסתכסך עם וונץ והארגון בפילי שחייב 100 מליון לוונץ רוצה מאמן שיתן לוונץ לשחק

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אריזונה וגרין ביי שריאיינו אותו למשרת אימון ראשי חוץ מהג׳טס חשבו שהוא זבל בן זבל?

בין השורות בדיווחים אפשר להבין שזו סוג של פרידה הדדית. אם הוא היה מסכים לכל מיני שינויים בצוות שרצו לכפות עליו ולהמשיך להיות יס מן ובובת סמרטוטים שרק ממלא הוראות של רוזמן הוא היה ממשיך. אבל נשמע שנשבר לו הזין. יש מצב שהעליהום של השבוע האחרון מצד אינספור האימבצילים בקרב התקשורת וה-Fanbase שלא מבינים איך החלטות מתקבלות באירגון הזה היו הקש ששבר את גב הגמל. אבל זה לא היה מחזיק לטווח הארוך בלי קשר כי הוא בדיוק הטיפוס שכשדברים טיפה לא הולכים כמו שצריך אפשר להקריב על המזבח ובלי שזה יזיז ליותר מדי אנשים.

11. Numb Member

אריזונה וגריין ביי ראיינו את אדם גייס וראו שהוא אידיוט מושלם
    לעומת זאת הג'טס ודטרויט ראיינו אידיוטים מושלמים כמו גייס ופטרישייה והחתימו אותם
    אריזונה החתימו את קינגסברי עוד אחד שאין לו מושג ולא משנה איזה מאמן יהיה בגריין ביי כל עוד ארון רוג'רס נושם
    אז אלה הארגונים שהעריכו את אדם גייס? ג'טס , אריזונה וגרין ביי שהחזיקו את אהוב ליבך מקרתי בתפקיד 20 שנה?
    המיץ של הזבל הארגונים האלה

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין מה אתה רוצה. סך הכל כתבתי מה היה הפרספשן סביב גייס דקה אחרי שפוטר ממיאמי ושהוא לא היה שלילי אלא להפך. בזכות הפרספשן הזה הוא קיבל ריאיונות לאימון ראשי ב-3 אירגונים. זה שאחרי הריאיונות האלה אריזונה וגרין ביי (שרחוקים מלהיחשב אצלי אירגונים חכמים) גילו קוף מפגר חוץ מהג׳טס לא רלוונטי לנקודה.

ורק כדי להבהיר שוב כי נראה לי שלא הבנת - אני לא משווה בינו לבין פידרסון בכלום. הם שמיים וארץ. אבל הסיטואציה זהה. זו לא דעה אלא עובדה. טבעי לתהות אם זה יעבור לג׳ונסונים בראש בדיוק כמו שטבעי לתהות אם בעלים שפיטרו מאמן מרקע הגנתי כי ההתקפה הייתה אשפה יילכו שוב על מאמן עם רקע הגנתי גם אם הוא מאוד ירשים אותם בריאיון או יהיו נעולים ללכת על כיוון אחר No matter what.

פעם אחרונה שבדקתי אנחנו לא מדברים פה על אנשים עם טראק רקורד של כאלה שמבינים מה הם עושים אלא של ילדים בני 9 שנתונים לגחמות מפגרות.

13. Numb Member

יש משהו אחד שירים את פדרסן אצל הג'ונסונים מעל כל דבר אחר
    הוא ניצח את הרמאי ובריידי בסופרבול בשיא כוחם

14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. מגןימני Member

יש דברים שאני לא מבין. מכל הדיווחים זה נראה כאילו יש מלחמה בין המאמן לקרסון וונץ,(מה שמסביר את מסיבות העתונאים הביזאריות השנה) והפרונט אופיס החליט לצדד בוונץ. אבל הפרונט אופיס הזה החליט לבזבז בחירת סיבוב שני על בקאפ בקבוצה שנואשת לכשרון. בהתחשב באיך שוונץ נראה השנה זה די ברור שהם ראו משהו שהדאיג אותם. מה יכל להיות השנה שלא אישש את מחנה הקטיגוריה של וונץ, ואיך אתה מגיע מזה ללזרוק את המאמן בשביל הק"ב, דבר שרק מחזק את המעמד שלו?