Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sweetness Justin Fields

חוסר מזל זה היה אמור להיות fair catch התיקול היה סופר מאוחר כמו לא מעט תיקולים של האפסים האלה היום.
    המזל שלו זה שלפחות הוא קיבל הארכה לפני שבוע, איזה טעם רע לניצחון הזה.

אוהב אותך 29

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בזמן שאליאור צם, אני מקווה שהוא מבקש מכולנו כאן סליחה על שהבטיח לנו מופע זיקוקים בדאלאס.

3. golding מנהלים

לוווול מטקאלף, איזה חתיכת אידיוט.

Gary Cahill ו-אלעד אוהבים את זה.
  4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'יימי יכול לפרוש לפורנו.

ההתקפה של הניינרס נראית אותו דבר עם הומלס מאחורי הסנטר.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שפיצ'גרלד לא יפרוש לפני הזכייה בסופרבול ב-2022. או 2023.

**

@Numb,

אתה חושב שדארנולד עוד אוהב לשחק פוטבול?

נערך לאחרונה ב: ‏28/9/20
  6. Numb Member

השאלה היא דארנולד זוכר איך לשחק פוטבול?

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגנת ריצה מביכה, אבל היי, 3-0.

37 נקודות גם בלי דבאנטה. הידד.

8. golding מנהלים

9. Sweetness Justin Fields

המסירה של פולס לג׳ימי גראהם אחת היפות, כל כך אהבתי את השקט הנפשי שהוא משחק איתו נותן לך הרגשה שהכל בשליטה. 10-26 לפלקונס, שיפוט מזעזע ברמה קיצונית שזה כבר הגיע לשלב שהבנתי שלא משנה מה הדובים יעשו על המרגש זה יגמר בדגל. ואם אני הרגשתי כזה יאוש, מה הרגישו השחקנים? זה הורס אותם מבפנים, בריאן היל בחיים לא היה רץ עלינו 35 יארד לט"ד אם לא ה 3 דגלים שקיבלנו לפני באותו דרייב. ומה מרגיש קאליל? שחונקים אותו, גוררים אותו, שבוע אחרי שבוע וזה בלי להיכנס ל holding שזה כבר התרגלנו לא לקבל כמעט בכל פליי. אבל ניצחנו, אז ניחא.

אבל רציתי בכלל לדבר על פולס, זאת הפעם הראשונה שלי כאוהד של הקבוצה הזאת שהרגשתי שיש בעל מקצוע אמיתי מאחרי הסנטר. אני יודע שיש לו את השיגעונות שלו הוא לא מושלם. אבל אם ההתקפה שלנו הולכת להראות איתו ככה בהמשך נגד קבוצות שהם לא האטלנטה פלקונס, אני הולך להנות. ובגדול.

נערך לאחרונה ב: ‏28/9/20
    golding אוהב/ת את זה.
  10. golding מנהלים

פולס ייתן יותר מטרוביסקי, זה ברור, אבל הוא לא באמת הפתרון. לא לטווח הרחוק ולא לטווח הקרוב, גם אם איתו סיכויי ההגעה לפלייאוף אכן גדלים.

ההגנה במצב טוב למרות שטרביית׳ן נראה גמור, הארכת החוזה שלו נראית כמו טעות בדיעבד, ולו רק בגלל שהחלופות שהיו על השולחן היו טובות יותר (קוויט וקווין-פייר לואיס). תוסיף לזה את ההעדרות של גולדמאן ופתאום הגנת הריצה נראית שייקית ביחס לעונות הקודמות. ועדיין - היא כנראה מהטובות בליגה. הסקנדרי והפאס ראש מצוינים, ג׳יילון ג׳ונסון זו חתיכת פגיעה. אבל הנקודה היא שאם בעבר ההגנה הייתה יכולה לסחוב את ההתקפה (לא באמת, הליגה כבר לא שם, זה תאורטי בלבד), זה כבר לא המצב.

קו ההתקפה (בשבועיים הראשונים למיץ׳ היה הכי הרבה זמן בליגה לבצע מסירה) ואיתו משחק הריצה השתפרו פלאים. ויש פליימייקרס בהתקפה. פולס בהחלט יעזור להכל לעבוד ונאגי יכול סוף סוף ליישם את שיטת המשחק האמיתית שלו.

And yet, אין שום פתרון ממשי שיכול להוביל את הקבוצה לסופרבול וזו צריכה להיות המטרה. ואם יתנו לפייס להמשיך לבחור קיוביז אז בכלל אין סיכוי.

Sweetness אוהב/ת את זה.
  11. Sweetness Justin Fields

לא הבנתי אבל למה פולס (או כל וטרן אחר) לא פיתרון, אחרי הצפייה במשחק אתמול עברה בי מחשבה שאולי זה לא כזה נורא ללכת בדרך קצת פחות מקובלת בלבחור קיובי בדראפט. בטח אם האנשי מקצוע שאתה מחזיק בקבוצה וציינת את זה לא מצלחים לזהות כישרונות ברורים. וכשאני כותב ברורים אז ווטסון ב 2017 או אפילו ראסל וילסון ב 2012 בתקופה של מייק טייס. היה לנו פוזשן, לא בחרנו אותם. מה אתה מצפה שהם יעשו עכשיו? לי כרגע אין עצבים לראות קיובי רוקי על העמדה וממש לא בא לי לראות את הקבוצה מתבזה בשביל טרבור לורנס.

מה גם שאני לא בדעה שהברס צריכים סטאר קיובי. מספיק בעל מקצוע קר רוח שאומר לאנטוני מילר שהכדור יחכה לך ב L ודקה אחרי שולח לו את הכדור בול לנקודה. שב 4th-and-6 שולח את הכדור לטד גין על 29 יארד ברבע הרביעי בשיא הלחץ שהוא עם 2 שומרים עליו בלי למצמץ בכלל. אם הוא מתכוון לשחק ככה מול יריביות קצת יותר רציניות אז למה לא בעצם? אני אפילו הייתי מביא לו חיזוק.

מסכים. ובעניין הליגה כבר לא שם (כל כך נכון) תשמע אפילו את פיק סיקס של אדי ג'קסון (נקי לחלוטין) נגד הג'איינטס הם הפכו. לא רוצה להתסיס אבל מרגיש לי שמתפתחת כאן מגמה נגד הקבוצה וספציפית נגד ההגנה שלנו. בשבועיים הראשונים עוד איכשהו בלעתי את זה אבל זה כבר שבוע שלישי ברציפות. מרגיז אותי גם שנאגי שותק על זה ולא מנסה לעשות עניין במיוחד בקטע של מאק. תן לי 50% מה holding שעושים עליו, לא מבקש יותר.
    @golding

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://i.imgur.com/RlKrMEh.Xxx

הרבה אימבצילים מתים עדיין לא מעכלים ומבינים את הגדולה ההיסטורית שהם עדים לה בשנתיים וקצת האחרונות אבל למזלכם אני פה כדי להחדיר לכם את זה לראש מהמחצית הראשונה של פאטי יום יום, שעה שעה, דקה דקה. תגידו תודה, תנשקו מזוזה, שחטו כבש. רק תבינו את גודל השעה והזכות שנפלה בחלקכם.

מייקל ג'ורדן ובטהובן
    רוג'ר פדרר וצ'ייקובסקי
    מייקל פלפס ומוצארט
    פאטי ואנדי

קליניקהלאימוןפוטבולבע"מ. אף אחד אפילו לא קרוב להיות קרוב. תשתחוו יא בני זונות.

אלעד אוהב/ת את זה.
  13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

NFL - Regular Season - Kansas City Chiefs +160 ML FOR GAME $200.00 $320.00 WON 09/28/2020
    NFL - Regular Season - Kansas City Chiefs +3 -110 FOR GAME $110.00 $100.00 WON 09/28/2020

@Numb מקווה שניצלת כי מייקל ג'ורדן ומוצארט לא הולכים להיות יותר אנדרדוג'ס ב-7-8 שנים הבאות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/20
  14. Numb Member

אחד הליינים הדפוקים במיוחד שלמאר מחרבן כל משחק גדול

TRANSACTIONS FOR 9/28/2020
    WON/ LOST
    170705739-1SPREAD
    WAGER WON
    $200.00

WON
    FOOTBALL - 489 KANSAS CITY CHIEFS +3 +105 FOR GAME

15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שזה היה המקרה פה כי לדעתי הייתה אמונה אמיתית שבולטימור>קנזס על סמך השבועיים הראשונים והאמת שאפילו על סמך החצי עונה האחרון של השנה שעברה אבל בגדול אני חושב שוגאס עדיין לא עשו את ההתאמות לגבי ביתיות ולא מעריכים נכון את הירידה בחשיבות שלה. גם הליין במשחק של ניו אורלינס-גרין ביי לא היה הגיוני בעיניי. רודג'רס תיפקד שם בתנאי מעבדה כאילו הוא באימון יום רביעי בלאמבו פילד עם HARD COUNT ובלי שום בעיות בתקשורת עם השחקנים והפלייקולר לפני הסנאפ.

חושב שזו גם אחת הסיבות העיקריות לבוסט ההתקפי שרואים מתחילת העונה. ושנמשיך לראות. זה יתרון משמעותי ל-QB's החכמים והמנוסים שיודעים לעשות התאמות לפני הסנאפ ולבלבל הגנות עם צעקות ולפלייקולר'ס השועלים (שאנהאן, מקוויי) שמחזיקים את היד ל-QB's שלהם עד שהקשר באוזנייה נחתך עם 15 שניות על השעון. בגני חיות כמו האיצטדיונים של סיאטל/קנזס/ניו אורלינס/דנבר זה בלתי אפשרי.