Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sweetness Justin Fields

אז מה אתה אומר שבוע הבא טיול במייל היי מחזירים למיץ' את הביטחון?

2. golding מנהלים

מייל היי זה סיפור אחר, תמיד. אבל יש סיכוי לנצח לדעתי. :)

Sweetness אוהב/ת את זה.
  3. shlomydavid מנהלים

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

דנבר קבוצה מתה ולא רלוונטית לכלום שהצעתי לא להתייחס לשום דבר שקורה בה ברצינות עד שאלוויי שם את המפתחות ומישהו עם קצת פחות אגו ויותר מושג בכיוון שאליו הולכת הליגה יחליף אותו. לבנות על ג׳ו פלאקו כ-QB בפוטבול של 2019 זו בושה וחרפה שאין טעם להרחיב עליה את הדיבור. מספיק לראות אותו עומד בפוקט כמו הצב קטוע ראש שהוא עם מהירות מחשבה של כרות אונה מאחר בזריקות שהוא לוקח גם ככה רק לרסיברים במרחק של 4 יארד ממנו ו/או בצ׳קדאונס. על מסירות עם רגש מחוץ למספרים אין בכלל על מה לדבר. פאקינג לא אופציה. והקטע הטראגי שזה עוד אולי היה עובד סביר ברמה שמניחה את הדעת מאחורי טופ OL אבל גם בתחום הזה אלוויי לא הצליח לבנות קו עם כישרון ממוצע וכולם מחכים רק לקסמים מהתחת של מייק מונצ׳אק שנחשב למאמן OL טופ 2 אחרי דאנטה הקונסיליירי. נמשיך לעקוב במהלך העונה (ולא מעט תלוי גם בפלאקו כאמור) אבל אם ה-DL הבינוני מינוס של אוקלנד הצליח לטחון אין סיבה לחשוב שמשהו מהותי הולך להשתנות.

Having said all that, מבחינת שיקאגו ומיץ׳ דווקא הייתי מתבאס שלא לומר נבהל כי דון ויק הולך להתפרע השבוע באימונים ולהביא את ההגנה (שנטחנה ללא הכרה בקטע הכי מפתיע של הלילה, אבל מצד שני התיאוריה שלי היא שכשאין אמונה ביכולת ההתקפית וברור לכולם שמדובר בשואה ארמנית שלא תתפתח לכלום) עם אש בעיניים ל״סוג״ של must win מבחינתם ואולי הכי חשוב - ביתרון הביתיות הכי מובהק בליגה; המאזן של דנבר במשחקי בית בחודש ספטמבר מאז שהוא נפתח ב-2001 עומד על 20-1. התיאוריה היא שהשילוב של הגובה והאוויר הדליל+ כושר של יריבות בתחילת עונה שעדיין לא העלו הילוך = מכת מוות. מצד שני כאמור, ג׳ו פלאקו נגד קאליל מאק זה פוטנציאל לרצח בשידור חי. כך או כך יהיו בלאגנים קשים.

ומקווה ששמתם לב לאפס התייחסות שלי ל-QB GURU, ניהול המשחק הפחדני האומלל הרגיל שלו וההפסד הסופר מתוק וצורב בנשמה שנאחל לו לחוות עוד לא מעט העונה. כחלק מתהליך ההתבגרות שלי כידוע בציבור של מאמן בכיר בליגה אני נדרש לגלות פאסון ולא לשמוח לאיד. אז אני לא. מקווה שלא התבאסתם יותר מדי שלא התייחסתי.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

היכולת של קאמרה לשמור על balance תוך כדי חיתוכים ואחרי מגע ואז עוד להמשיך לרוץ דיי מדהימה גם אם כבר לא מדובר במשהו חדש אצלו.

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/19
    Sprewell אוהב/ת את זה.
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היי,

https://fox28spokane.com/wp-content/uploads/2019/09/5d75a867911cb.image_-300x399.Xxx

ביי.

7. Sweetness Justin Fields

8. golding מנהלים

innocent until proven guilty והכל, ובכל זאת - לא האוף סיזן הכי מוצלח של בראון.

מדובר בתביעה אזרחית אז אני לא רואה איך זה מונע ממנו לשחק.

9. Sweetness Justin Fields

חכה נראה איך זה יתפתח שייצאו עוד פרטים או שלחלופין הוא הוא ימציא איזה טירוף חדש כתוצאה מהעניין הבנאדם הזה פסיכי אחי.

בכל אופן אבל הקטע הכי הורס זה שהם בדיוק כמה שעות לפני שחררו את דמאריוס לג'טס חחח

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו כשדון רוברט בעל אינטרס אני אתפלא אם תוך 12 שעות המתלוננת לא נופלת במפתיע מקומה 76 של איזה גורד שחקים.

אבל כן, ה-8 חודשים האחרונים של AB הם משהו שלא נתקלנו ובספק אם ניתקל אי פעם עם ספורטאי בענף כלשהו. משהו שם לחלוטין מחופף ולא תקין בעליל. ושוב, אם משפחת גמבינו לא הייתה מעורבת אני מניח שהייתי מהמר שזה הולך להסתיים רע מאוד עבורו ועבור הסביבה הקרובה שלו אבל מאמין שהוא חסין לפחות ל-4 חודשים הקרובים. אנחנו מדברים פה על קבוצה עם שחקן שרצח מישהו בשבוע ביי שלהם והמשיך לשחק בלי למצמץ בכלל. עוד שנייה עוד גם היו זוכים איתו בסופרבול.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

גרונק לא חוזר העונה. מוכן לשים על זה כספים. הנפש ובעיקר הגוף צריכים לפחות שנה מנוחה.

כל ההזיות והרמיזות והשמועות האלה יימשכו כדי להישאר בכותרות ושלא ישכחו ממנו אבל מי שראה ושמע אותו בתקופה האחרונה יודע שזה לא ריאלי.

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ממצמץ כאמור. ג׳ואי בוסה תתכונן יא כיעור.

אלעד אוהב/ת את זה.
  14. benos Member

מה לכל הרוחות קורה שם עם הפציעות? לפחות עם הכוכבים שלהם, זה כבר מעבר לכל דבר רגיל בענף הזה.

15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיאוריה מס' 1 - הבעלים שם ידוע כאחד הקמצנים היותר גדולים בליגה (בשורה אחת עם הבעלים של סינסינטי. אצל אוקלנד זו לא קמצנות כמו היעדר הון אישי ומזומנים) שלא אוהב לשלם על מאמנים, GM's ושחקנים אז אין שום סיבה להאמין שהוא משקיע בצוות רפואי ששם דגש על שיטות אימון חדשניות, אנליטיקס, תזונה ושאר השיט בתחום.

תיאוריה מס' 2 - פיליפ הוא ה-QB של הקבוצה ואדושם לא הכי אוהב את פיליפ אז עד שפיליפ לא ייתלה את הקסדה כל מי שילבש חולצה של הצ'ארג'רס ימות בטרם עת והרבה לפני מיצוי הפוטנציאל שלו.

אישית אני יודע בדיוק איזו מהתיאוריה נכונה אבל נותן לכל אחד לגבש דעה עצמאית בנושא. רק שייקח בחשבון שאם הוא חושב שזו הראשונה הוא טועה קשות.