Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. benos Member

זה קצת מזכיר לי את הדיבורים אחרי ההפסד של ספרד נגד שוויץ במונדיאל 2010. גם אז הסטטיסטיקה הייתה נגד הספרדים ( לא זכו בגביע, קבוצה שמפסידה בשלב הבתים לא לוקחת מונדיאל, קבוצה שמפסידה משחק פתיחה וכו') ואיכשהו העובדה שמדובר בסגל השחקנים הכי טוב, בקבוצה עם התיאום הכי טוב ובעלת סיכוי ריאלי לחלוטין לעלות מהמקום הראשון מתחילה להשכח.

golding אוהב/ת את זה.
  2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין יותר מדי מה להתרגש מסטטיסטיקות כאלה. איזה קבוצות פותחות 0-2 בדרך כלל? בינוניות-גרועות. מן הסתם שהן לא מגיעות לפלייאוף באחוזים גבוהים. מי ה-10% היוצאות מן הכלל שלמרות זאת מצליחות להגיע לפלייאוף? אלו עם רמת הכישרון והאימון של שיקאגו שסבלו משיבוץ נאצי ו/או הפסד(ים) בחארטה כלשהי. אם רוצים לדבר על אפקט פסיכולוגי וכדור שלג פוטנציאלי זה משהו אחר. אבל המתמטיקה כמתמטיקה בלי קונטקסט היא חסרת טעם. 0-2 זה לא איזה אוורסט שלך עכשיו תצא ממנו אם יש לך קבוצה מוכשרת ולא שונה בכלום משני הפסדים רצופים בכל שלב אחר של העונה.

Having said that, הלוח של שיקאגו אכן רצחני בלי קשר. הרביעי הכי קשה לפי ה-SOS של שארפ פוטבול השפיץ (AKA וגאס AKA היחידים שהפאוור ראנקינג שלהם רלוונטי למשהו):

https://pbs.twimg.com/media/D3FFseQW0AAE9OF.Xxx

golding אוהב/ת את זה.
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. Sweetness Justin Fields

http://www.up2me.co.il/images/31064732.Xxx

golding אוהב/ת את זה.
  5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

Too rich for my blood האגרסיביות הזאת של קנזס. אני מוכן לחיות בשלום עם טרייד אפ'ס/תשלום $$$ לתותחים בעמדות פרימיום אבל לא גם וגם כי אז זה הופך לניצול משאבים אולטרה מסוכן שמצמצם משמעותית את מרווח הטעות ומצריך התחברות של יותר מדי משתנים כדי שהמהלך ישתלם.

מצד שני, פאטיאנדי נושמים = הכל על הזין. תעמיסו כמה שיותר שפיצים מוכחים בהגנה וכל השאר יסתדר מעצמו. מוכן לחיות גם עם האקסיומה הזו עד שיוכח אחרת.

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדובר הלא רשמי של אלוויי אמר את דברו. מי שבקטע של טופ 10 קורנר מוזמן להרים טלפון ב-48 שעות הקרובות. במיוחד אם הוא מאיזור החיוג בפיטסבורג/פילי פינסילבניה או אינדינאפוליס אינדיאנה.

7. golding מנהלים

למה לעזאזל אלוויי הביא את ג׳קסון וברייס כשהתוצאה של המהלכים האלה היא שלא ניתן לשלם להאריס את שמגיע לו?! הוא יותר טוב ויותר dependable משניהם.

8. benos Member

להאריס יש חוזה לעונה כמדומני.

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשארה לו עוד עונה אבל בשכר מצחיק שהוא פועל יוצא של הארכת החוזה המגוחכת עליה חתם לפני שלוש שנים באמצע העונה. עכשיו הוא ממורמר עליה פצצות כשהוא רואה איך שחקנים פחות טובים שיושבים לידו בחדר הלבשה מרוויחים יותר. ציניקן חסר רגשות (AKA אני בדרך כלל) יגיד שהוא מוזמן למצוץ ובעיה שלו אבל בקבוצה שלא הולכת לשום מקום גם ככה לדעתי זה לא אמור להיות אסון לבלוע את הצפרדע ולתגמל, גם אם בדיעבד, את אחד השחקנים הכי חשובים, טובים ויציבים בעשור האחרון שהוא גם חביב הקהל ו-LOCK להיבחר להיכל התהילה של הפרנצ'ייז במקום להיפרד בצורה מכוערת. זה אמנם שמיים וארץ אבל הלייקרס עשו דבר דומה עם קובי בשנתיים האחרונות שלו.

אלוויי מבחינתו חי בסרט שיש פה קונטנדרית לכל דבר ועניין אז מובן לי למה הוא מתקמצן כהרגלו ועוד על שחקן בן 30 ששבר רגל רק לפני חצי שנה. מבחינה כלכלית ומקצועית הוא צודק בקטע הזה כמו שצדק ברוב הפרידות משמות גדולים בקדנציה שלו (ג'וליוס תומאס, TJ וורד, מאליק ג'קסון) . הבעיה שהוא טועה בכל שאר אינספור הדברים החשובים מה שהופך את ה-Hardball המוצדק הזה ללא רלוונטי ומיותר בעיניי.

וואטאבר אבל. מאחל לו לעבור לקונטנדרית אמיתית שתשלם לו במקום לשרוף עוד עונה על הפרוייקטים המביכים של אלוויי. החלום זה איחוד שלו עם סבא ווייד ואקיבוש בלוס אנג'לס אבל זה לא הכי הגיוני עבורם כלכלית ומקצועית. פילי/אינדי יהיו פשרה טובה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

MY BODY IS MADAFUCKING READY

11. Hakeem Nicks Member

אני מנסה להתרגש בכוח, אבל זה פשוט כבוי בי השנה. בדרך כלל זה היום שאני הכי אוהב בפוטבול.

זזתי לישון.

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אחי אתה לא סומך על גטלמן שיציל את המצב עם בחירות בדניאל ג׳וש אלן יותר מדוייק ממני ואין לי רבע מהזרוע שלו אבל התאמנתי אצל המאמן של משפחת מאנינג ואני קופי שלהם מחוץ למגרש ג׳ונס או ראשן אני יותר אתלט מאשר שחקן פוטבול ואין לי עמדה מוגדרת?

סמוך על סמוך אני אומר.

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

החלאת אדם הזה סיים הלילה את הסיפור שלו בליגה.

מיותר לציין את ההשלכות על ההתקפה של הצ׳יפס. צורך ברסיבר בבחירה הראשונה הופך לא פחות קריטי מחיזוק הגנתי. אפילו ברמת הטרייד אפ אולטרה אגרסיבי אם מרקיז בראון מידרדר לאיזור ה20 תחתונות אבל נראה שזה די חסר סיכוי.

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/19
  14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לאדושם על ג׳ון גרודן. פשוט תודה. לא יכולתי לבקש אימבציל גדול יותר חזרה בחיים שלי.

2/10 שנים
    20/100 מיליון
    10/10 אימבציליזם

אלעד אוהב/ת את זה.
  15. Hakeem Nicks Member

גטלמן חייב להיות מפוטר מחר בבוקר. חייב.

ג'וש אלן והאסקינס על הלוח וזה מה שאתה לוקח? אלוקים.