Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. sandro Member

שולחן, ויטרינה, שטיח פרסי. כעיקרון שון קורא את המהלכים ואני מוציא לפועל. מזמין אותך להצטרף אלינו עוד שבועיים שנטחן את הוויקנגס מכל החורים.

2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב טוב טוב טוב 21M Dead money ב-2 min drill צריך להביא את הקבוצה רק לעמדת פילד גול.

תכירו - פופקורן, פה, פה, פופקורן.

golding אוהב/ת את זה.
  3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד הדרייבים המנצחים הפוקסיונרים ביותר שזכורים לי אבל ניקח את זה

100 מיליון ל-10 שנים בייבי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sandro אוהב/ת את זה.
  4. Hakeem Nicks Member

געגועים למקאדו

Sprewell אוהב/ת את זה.
  5. shlomydavid מנהלים

http://www.up2me.co.il/images/95855126.Xxx

הנקמה בטום בריידי - הג'אגוארס ניצחו את הפטריוטס, פטריק מהומס שובר שיאים בקנזס סיטי. סיכום משחקי אמש.

תקצירי וידאו בולטים ממשחקי אמש:

ג'קסונוויל - ניו אינגלנד

גרין ביי - מינסוטה

פיטסבורג - קנזס סיטי

טמפה ביי - פילדלפיה

כאן ניתן לראות תקצירים וקטעי וידאו נוספים מה-NFL (מתעדכן).

יום שלישי (18.9):

3:15 בלילה: שיקגו ברס (1:0) - סיאטל סיהוקס (1:0) ; שידור ישיר ב-FOX

* ערוץ FOX (אפיק 63 ביס, אין כרגע בהוט).

6. golding מנהלים

הקונדנסד היילייטס של הצ׳יפס-סטילרז זה תענוג.

למרות המפלצתיות של מהומס, הוא היה יכול לשים קצת יותר yardage בשורת הסטטיסטיקה שלו וכמה מהdeep balls שלו לא היו מספיק מדויקים. זה לא הוגן לבוא אליו בטענות אחרי מפגן כזה אבל היות וההגנה שלהם פח - יכול להיות שכל הלחץ של הדקות האחרונות היה נמנע עם קצת יותר דיוק.

הכל כבר נאמר על בראון. ה-turn of pace שלו לא מהעולם הזה. אם הוא תופס כדור עם הגב לאנדזון ושחקן הגנה לא נמצא פיזית עליו, הוא פשוט מנער וגומר אותו עם סיבוב בלתי צפוי (אני מניח ששחקני הגנה יכולים פשוט להמר לאיזה צד הוא יסתובב אבל זה שצריך להמר אומר הכל).

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

-מאוד מעניין לראות איזו קבוצה יהיו הצ'יפס בשנים הקרובות במידה וישפרו את ההגנה שלהם. זה יאפשר להתקפה להפוך למגוונת יותר ולא יכריח אותם לשחק כל המשחק על deep balls כדי להישאר בתמונה. מה שכן במח' 4 ו-5 מול דנבר וג'נקסונוויל כבר נוכל לראות איך הם משחקים מול הגנות קשוחות יותר. כרגע הם נותנים תחושה שהמאזן 2-0 בקלות היה יכול להיות גם 0-2, אז נראה לי שהם בדרך לאיזו רכבת הרים של 8-8.

-אתמול דובר לא מעט על היכולת הרעה של הקיקרים אתמול, ובצדק: 19 בעיטות (!) הוחמצו, וחלקם היו סופר משמעותיים. העמדה הזו קצת מרגישה לי כמו שוער בכדורגל לפעמים: אם אתה טוב ההשפעה שלך רוב הזמן לא כזו מורגשת, אבל אם אתה גרוע אתה יכול להרוס לכל הקבוצה.

-אפרופו קיקרים, דן ביילי יצא המנצח הגדול של אתמול. אלוהים יודע למה דאלאס חתכו אותו בקיץ, אבל לא פחות מעניין זה שהוא כבר דחה 4 הצעות שונות מקבוצות ב-NFL. מניח שהוא רוצה קבוצה שיכולה לנצח כאן ועכשיו, אז הוייקינגס נשמעים לי כמו הימור טוב אחרי ההופעה של קרלסון.

-צפייה בהתקפה של אריזונה אחרי 2 מחזורים it's something like that:

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/18
    Sprewell ו-golding אוהבים את זה.
  8. benos Member

מניח שזה קשור לירידה בדיוק שהייתה לו שנה שעברה, ב2015 הוא דפק 90+ אחוז, ב-2016 86 אחוז ועונה שעברה נפצע במפשעה וירד ל-75 בלבד. כנראה שבקאובויס לא רצו לשלם לו שכר גבוה + האמינו שיש לו תחליף מבחינת עלות-תועלת. אני אישית זוכר אותו בשיאו בתור קיקר נהדר שמשחיל בעיטות במגרשים בסיאטל בקור רוח. אם הוא החלים לגמרי מהפציעה אני מאמין שלמינסוטה ישתלם להביא אותו, הוא בסך הכול בגיל סביר לעמדה.

golding ו-אלעד אוהבים את זה.
  9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אצלול לגירסאות הדחוסות רק בערב (לא יכול לחכות לראות מה הלך בגרין ביי) ואגיב יותר לעומק (כולל על הטרייד של ג'וש גורדון ל-סן פרנסיסקו בעזרת אדושם) אבל בינתיים קצת סטטיסטיקה חולנית שלא יודע אם מספרת יותר את כל הסיפור על חוסר התיפקוד שהולך בפיטסבורג תחת טומלין או על הרודג'רס המשופר שהגיע ללמוד בבית ספר לאימון פוטבול בע"מ ע"ש אנדרו ריד:

חייב להירגע אני באקסטזות שמישהו יבוא להרגיע אותי:

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שפוויזאט, תהנה עם גרין ביי. באמת. חבל שאתה כבר יודע את התוצאה ובאופן כללי מה הלך, כי מבחינת רכבת הרים רגשית זה אחד המשחקים הטובים בשנים האחרונות. כל הרבע הרביעי וההארכה היו פסיכיים.

המחצית הראשונה התאפיינה בבינוניות של ההתקפה של מינסוטה שההגנה של הפאקרס הסתדרה איתה לא רע בכלל ובקושי רציני של הפאס ראש של מינסוטה להטריד את רודג'רס, גם בזכות פלייקולינג נורמלי עם שיחרורים מהירים וגם בזכות עבודה מעולה של באק ובולאגה בעמדות התאקל.

מחצית שנייה אוסף של שטויות של מקארת'י וניצול של מינסוטה של מה שהזכרתי קודם לכן עם הפציעה של קינג והכניסה של האוס.

Sprewell ו-golding אוהבים את זה.
  11. golding מנהלים

גרין ביי חד משמעית נשדדו אתמול.

העניין הוא שגם בלי ההחלטה האומללה הזו, ההגנה הייתה צריכה לנצח את המשחק בסוף הרבע הרביעי. ה-front 7 עשה עבודה טובה לאורך כל המשחק, לעומת זאת הסקנדרי היה נראה אבוד לגמרי מהרבע השלישי ואילך; לא רק האוס שהיה מחריד. כל הדפנסיב באקס תפסו מרחק גדול מדי מהתופסים ולא הצליחו להוריד אותם בגלל תאקלים עלובים. והתפיסה של ת׳ילן בסוף זה פאק-אפ רציני, קאזינס הוציא מסירה לא כל כך טובה מהיד וניצל על ידי עבודת הגנה גרועה ות׳ילן - שפשוט נוטה להתעלות ברגעים גורליים.

אני מבין שייקח לחבר׳ה החדשים קצת זמן להתאקלם ושני השבועות הקרובים יהיו פחות מאתגרים. אחרי זה סטאפורד וג׳ימי מחכים להם.

אה כן, wtf?

אלעד אוהב/ת את זה.
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם שאלה: מה עומד מאחורי ההיגיון כל העניין הזה של תיקו בהארכה? למה לא מחכים להכרעה?

13. מגןימני Member

זה רק אני? או שפתאום הליגה מלאה בק"ב סבירים? ואני אומר את זה גם עם לקיחה בחשבון של 4 הINT שפיצמג'יק ייתן בשבוע שבועיים הקרובים

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קל להראות סביר כשלשחקני ההגנה אסור לגעת בך בכלל ומותר להם רק ללטף את הרסיברים שלך.

15. benos Member

חוק הקסדות החדש?