NBA 2020/21: מילווקי באקס האלופה !

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏24/11/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

עבודה אדירה, מאמין שייסימו בפלייאוף, בוגדנוביץ׳ עוד לא סופי אבל אם כן זה יהיה אדיר, בנו קבוצה טובה, צעירה ועמוקה, 9 שחקנים איכותיים ברוטצייה.
    עתיד טוב עם כמה שחקנים צעירים ומעניינים, לא אוהב את החוזה של גלינארי אבל קו קדמי איכותי, גם קאפלה יחזור לשחק וקראתי שבחירת הדראפט שלהם חוסם אדיר וכישרון לא קטן.

יאנג - בוגדנוביץ׳ - רדיש - קולינס - קאפלה
    רונדו - האנטר - הורטר - גלינארי - אוקונגו

אדיר ועוד 3 אירופאיים.
    יש להם את דאן וסנל שהם צריכים להיפטר מהם.

----------

מילווקי עשתה טרייד על הולידיי עם איזה 4 קבוצות, הטרייד על בוגדנוביץ׳ נפל, מה עוד ?
    הרוטצייה קצרה, אין מספיק איכות, הקו הקדמי לא טוב, תלות עצומה ביאניס וחבל, אפילו צעירים אין שם.
    אני מבין שהחוזים של הולידיי, מידלטון ויאניס כבדים ולא משאירים הרבה מקום ועדיין... התנהלות לא טובה.

--------

הלייקרס עם שרודר, גאסול והארל כחיזוק, פשוט אדיר.
    בראדלי עזב למיאמי שמתחזקת משמעותית איתו, חסר שם גבוה לצד אדביו והשוק כבר דל.
    הקליפרס מחתימים את איבקה במקום הארל, מוריס נשאר, השאלה אם רג׳י ג׳קסון יישאר ומי יהיה הרכז שם, החליפו את שאמט בקאנרד.
    סגל מעולה אבל יש סימני שאלה, מעניין איך פול ג׳ורג׳ יתפקד ברגע האמת אחרי הפלייאוף המביך.

-------

הפיסטונס עם אלף טריידים, כמעט הכל מיותר.
    בטרייד משולש עם הקליפרס וברוקלין, בפועל קיבלנו 2 בחירות סיבוב ראשון בדרפט הנוכחי (בחירות 16 ו-19) תמורת קאנדרד, מעולה.
    כל השאר מיותר, הביאו מלא גבוהים ובסוף הקבוצה תהיה חלשה מהעונה שעברה.
    מקווה שפגענו בבחירות הדראפט, לפחות פגיעה אחת משלוש אני קונה, דומבייה אני מקווה שיראה מה הוא שווה.
    גארנט חתם על חוזה של 20 מיליון, גם ככה העונה הסדירה שלנו משעממת אז לפחות הקיץ מעניין, קראתי שגארנט הגיע גם כדי להיבחר באולסטאר, לא מאמין שייקרה.
    הבשורה הכי גרועה היא ששחקן שאני מחזיק, כריסטיאן ווד האדיר עזב ליוסטון תמורת חוזה של 41 מיליון ל-3 שנים, כמה חבל, עוד תשמעו עליו.
    נתפלל לטוב.

2. Sweetness Justin Fields

צובט לי קצת בשביל דני שלא הצליח להגיע לפרנצ'ייז הזה, אבל הבולס הביאו לוורקאאוט את כל הטופ 10 והוא לא הצליח להרשים אותם כמו פטריק וויליאמס. מה גם שהסוכן שלו הסתיר מידע ומסמכים רפואיים מהקבוצות והוא בשקט יכל להדרדר אפילו עוד כמה מקומות למטה אפילו מחוץ ללוטרי. הבולס הציעו בערב הדראפט את הבחירה הרביעית + וונדל קרטר תמורת בחירה 2 לגולדן סטייט כדי לבחור את ג'יימס וויסמן. הווריורס לא קיבלו את הטרייד, ככל הנראה בגלל הפציעה של תומפסון. וברגע שזה לא עבד הם פשוט הורידו את וויליאמס, לא היה להם גם אגב עם מי לדבר על טרייד דאון בשבילו, קילבלנד היו מורידים אותו במקום אייזק אוקורו.

אבל השיחוק הכי גדול שלהם מהדראפט זה היה להחתים את דוון דוטסון רכז שלפי המוקים היה אמור לרדת בין סוף סיבוב הראשון לתחילת שני ואיכשהו בסוף לא נבחר, יליד העיר גדל על דריק רוז ואני עד עכשיו לא מבין איך דבר כזה קרה. יהיה מעניין לעקוב אחרי ההתקדמות שלו בקבוצה.

3. yakov_y YNWA

כמה מילים על שני הישראלים בליגה + הקבוצה שלי:
    טי ג׳יי ליף - עבר בטרייד לאוקלוהמה:

3 שנים מאכזבות, צ׳אנס אחרון שלו, מגיע לקבוצה החלשה מאוד הזאת עם כל הצעירים.
    20 בחירות דראפט סיבוב ראשון, חבל שהם שמים פס על העונה הזאת אבל שיהיה.
    טי ג׳יי ליף נקווה שיצליח, בחרו שם סיבוב ראשון את הסרבי של אולימפקוס, 214 ס״מ שיכול לשחק כ-3, לא שיחק ביוון, מעניין מה יהיה איתו.
    הכוכב שלהם, שיי גילג'ס-אלכסנדר, פוטנציאל להיות שוטינג גארד מטורף, מעניין מה יהיה איתו.
    שאר הסגל לא רלוונטי, רובם צעירים שלא הוכיחו את עצמם עדיין או שחקנים מבוגרים כמו ג׳ורג׳ היל כאלה, אל הופורד עוד לא רשמי אבל יישחק שם עם החוזה הפסיכי שלו ובעיקר הארוך, לא יודע אם זה טרייד משתלם.

דני אבדיה:
    ג׳ון וול עם כוכבית אחרי 2 פציעות קשות שעבר ובעיקר חוזה מטורף וארוך, בראדלי ביל מסיים חוזה בקיץ אני מזכיר, קשה לדעת לאן הקבוצה הזאת תגיע.
    עוד ״מבוגרים״ אחראיים, ברטנס הקלעי האדיר ממשיך, הביאו את אנטוני גיל מהיורוליג, לא מבין למה מחזיקים מרובין לופז.
    לא מעט צעירים מוכשרים שמהווים סגל עמוק, אבדיה, היפני הנהדר שמתפתח לשחקן מוכשר, ברייאנט רק שנתון 97 אם אני לא טועה למרות שהוא שנים רבות בליגה, וגנר/בראון/רובינסון אחלה שחקנים.
    בעיקרון אם זה תלוי בי, זאת החמישייה:
    וול - ביל - אבדיה - ברטנס - הצ׳ימורה/ברייאנט.

אבדיה הוא ה-3 הטבעי היחיד בסגל, בראון נמוך מידי, היפני וברטנס הם 4 וזה בעייתי בטירוף בהגנה.
    הצ׳ימורה מוכשר יותר, ברייאנט הגנתי יותר וזה חשוב לצד ברטנס, רוצים לוותר על ברטנס שיהיה שחקן 6 ? אולי, פחות משנה.
    יש 3 גבוהים צעירים וטובים ביחד עם ברטנס, חבל שהביאו גם את גיל וגם את לופז.
    הימור שלי:
    פלייאוף, סיבוב 1 בחוץ.

לכו תדעו, אם במהלך העונה יביאו טרייד מעניין, פציעות אצל היריבה ובפלייאוף הכל יכול לקרות.

הפיסטונס:
    טירוף מה שעשו שם ולא בצד החיובי, הרבה הימורים, כנראה שכושלים, נתפלל לטוב.
    דדמון וה-13 מיליון שלו ייתפרסו על פני 5 שנים וזה נזק לא קטן לעתיד, למה הוא בא לעזאזל ?
    מילאו את הסגל בשחקנים בינוניים, כל כך הרבה כאלה ועזבו את זה, מה עשו בקו הקדמי ?
    בצד של השחקנים המבוגרים, רוז וגריפין ממשיכים להוביל, גארנט מגיע בחוזה גדול ולוקחים הימור, מילא יאללה שיהיה, שחקן הגנה מפלצתי אבל התקפה בינוני לדעתי.
    לא ברור לי למה אוקפור, פלמייני, אלינגטון כל אלה חתמו.
    צעירים ? הכל הימורים, דומבייה המוכשר הכל תלוי בו.
    הייז הרוקי נתפלל שפגענו, הבאנו עוד 2 בחירות סיבוב ראשון שעלו לנו לא מעט, נקווה שפגענו.
    יש עוד כמה צעירים נחמדים כמו מיכילאיוק ועוד אבל לא רלוונטים, הלוואי וג׳וש ג׳קסון יגיע, לא ברור לי מה איתו, שווה לקחת את ההימור.

בפיסטונס רוצים להכנס לפלייאוף, יש סיכוי שזה יצליח, חבל שחוסמים לצעירים את הדרך להתקדם.
    מבחינתי, התוצאות לא חשובות אלה רק לתת להם להתפתח ולא לעשות את מה שהניו יורק ניקס עושים.
    ג׳קסון אם חתם, דומבייה ושלושת שחקני הדרפאט, הייז/ביי/סטיוארט שרק ייקבלו דקות ונידע בעיקר אם לבנות עליהם.
    בעיקר נשאר להתפלל, אם נכשלים אז ה-gm החדש חייב ללכת עם קייסי, כישלון מטורף, נתפלל בעיקר שפגענו בצעירים מאשר התוצאות.

4. Sweetness Justin Fields

לא מספיק שהחוזה שלו לא tradable בעליל, עכשיו הוא משחרר סרטון שבו הוא מלמד איך שומרים על ההנחיות. שלא היה לכם ספק, 90% מהשחקנים בליגת גן חיות הזאת מתנהלים בדיוק בצורה הזאת. פורטר פשוט סתום בצורה בלתי רגילה אז הוא גם דאג לתעד ולפרסם לנו את העניין.

5. yakov_y YNWA

6. Telkiyski Member

ווסטברוק מגיע לוושינגטון.
    יש מצב שאבדיה בעיקר הולך לראות שם את המופע של ראסל.

7. רוברטו באגיו31 Member

אויי ואבויי, מסכן אבדיה שהולך לשחק עם האגו מאנייק חסר השליטה הזה ווסטברוק .

מבחינת וושינגטון זה טרייד מצויין, מקבלים שחקן יותר טוב מגון וול שכבר שנתייים לא שיחק כדורסל, ולצד בראדלי ביל יש לוושינגטון לא מעט כישרון .

מבחינת אבדיה זה פשוט אומר שאסור לו להיות למלמ ולחכות בצד עד שימסרו לו פעם ב...
    הוא חייב מההתחלה לדרוש את הכדור, לחדור לסל ולעשות מהלכים התקפיים בלי לפחד .

כספי למשל בכל התקופה שלו ב NBA בקושי היה מקבל כדורים ותמיד היה האופציה ההתקפית האחרונה בקבוצות ששיחק .
    אבדיה שחקן הרבה יותר מוכשר מכספי ואני מקווה שהוא גם יותר אמיץ ממנו .

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/20
  8. yakov_y YNWA

המועמדות שלי לאליפות:
    נטס -
    לא מספיק שקשה לעצור את דוראנט וקיירי יש 2 שחקני התקפה איכותיים נוספים, הייתי פותח עם לאבר/דינווידי בחמישייה ואחד מהם ייעלה מהספסל.
    קודם כל לאזן את החמישייה, דבר שני אין מספיק כדורים לכ״כ הרבה סקוררים וגם טוב שייעלה שחקן איכותי מהספסל, לאבר ודינווידי שחקנים יוצאי מן הכלל, הייתי פותח בחמישייה עם ג׳רט אלן, אני מחזיק ממנו.
    יש גם את ברוס בראון שהוא גארד הגנתי, ג׳ו האריס והחבר דיאנדרה ג׳ורדן.

לייקרס -
    קיץ אדיר, שרודר והארל זאת תוספת מטורפת לצמד הטוב בליגה, מעניין יהיה לראות מה ייקרה עם קוזמה, אני מחזיק ממנו.
    מארק גאסול בירידה גדולה אבל עדיין שחקן הגנה איכותי שנותן שקט בצבע, יש גם את מוריס אבל הוא פחות רלוונטי, הקו האחורי קצת בעייתי ופופ, קראוסו ומתיוז׳ ייראו הרבה דק׳ ויהיו סימן שאלה, חסר סקורר ושחקן אמין בקו האחורי לצד לברון ושרודר.
    אהבתי לראות את טאקר בבועה, שוטינג גארד שרק חגג 20 ומסתמן כשחקן התקפה מוכשר, אה ויש גם את אח של יאניס.

קליפרס -
    הסגל הכי טוב לדעתי, חמישייה קטלנית בשני צידי המגרש, רג׳י ג׳קסון כרגע הרכז, מוריס ואיבקה זה צבע חזק, בספסל יש קלעי שמאלי אמין כמו לוק קאנדרד, רק בן 24 שקלע 16 נק׳ אשתקד, לו וויליאמס כרגע בסגל וזה אדיר לעלות שחקן כזה מהספסל.
    בברלי וזיבאץ׳ מהספסל, לדעתי פייבורטים, הייתי מנסה להביא גבוה איכותי נוסף, גם אם זה על חשבון בברלי או אפילו לו וויליאמס.

9. רוברטו באגיו31 Member

קשה לי להאמין שדוראנט יצליח לחזור כמו שצריך מהפציעה הקשה שעבר, סביר להניח שיקרה לו מה שקרה לקליי תומפסון שנפצע שוב וגמר את העונה לפני שהתחילה.

בכל מקרה אני לא רואה אותו מצליח לשחזר גם 70% מהיכולת שלו וגם לא נראה לי שהוא יצליח להיות כשיר לעונה מלאה + פלייאוף .

חוץ מזה לדעתי שילוב שלו ושל אירווינג האנוכי לא יכול להוביל לשום דבר טוב .

יסיימו מקום 5-6 במזרח ויודחו בסיבוב הראשון בפלייאוף .

10. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

11. yakov_y YNWA

כן, זה ארון גורדון.

המג׳יק מזכירים לי מאוד את ההפיסטונס של העשור האחרון, בונים את הקבוצה הכי טובה שיכולים עם חוזים גבוהים, אוקיי.
    מה עם העתיד ? נשארים במקום ויישארו במקום, אף שחקן לא יוביל אותם בשנים הקרובות.

12. Sweetness Justin Fields

השחקנים של הבולס נראו אתמול כמו כאלה שלא נגעו איזה 7/8 חודש בכדור, אני מקווה שעד אמצע העונה הם יתאפסו על עצמם שם שהיה אפשר להעביר אותם בטרייד. מרקנן, פורטר, ז'אק, אלו רק שחקנים שיכולים להפריע לוויליאמס להתפתח. עפתי עליו אתמול. למרות שהוא היה לחוץ מהבכורה חבל על הזמן. אני לא רוצה לכתוב כמו מי הוא נראה, אתם כבר לבד תבינו בהמשך. אבל הג'אמפר הזה והצורה שבה הוא זז על הפרקט, לא משאירים מקום לספק. ואם הוא מקבל מספיק דקות העונה ומראה קצת יותר חוצפה מול הותיקים שהזכרתי ה ROY בכיס הקטן שלו.

13. yakov_y YNWA

שיקגו,
    לא מכיר את ווילאמס, כמובן שהייתי מוותר על כולם למעט וויליאמס ו-וויט וצובר כמה שיותר נכסים כי המצב רע כרגע, לא רואה אופק.
    דיברתי הרבה על קובי וייט, אני אוהב אותו ושווה לקחת עליו הימור, קצת לגדול פיזית, ניסיון ואולי יהיה שווה אולסטאר, קליעה יש, משחק התקפה טוב, השאלה הגדולה אם יעשה את הצעד קדימה, סימן שאלה.
    לאבין טוב ממה שהוא כרגע לא יהיה, צריך לדחוף אותו וגם את מראקנן שלא יוביל קבוצה בקריירה, כרגע הוא עדיין נכס וגם קרטר סנטר נחמד אבל לא יותר מ׳זה.
    לא מספיק פורטר עם חוזה מגוחך הוא תופס את המקום בחמישייה לוויליאמס, בלתי אפשרי להיפטר ממנו בחצי העונה הקרובה.

שיקגו למעט שארלוט הכי חלשה במזרח, בעונה כזאת הייתי עושה טנקינג כמו גדול.
    עונה מקוצרת במשחקים ובחודשים + בלי קהל + כישרון יוצא דופן בדראפט הבא, פוינט גארד עם סייז ואתלטיות כזאת, לגמרי רואה את שיקגו חזק בדראפט הקרוב.
    הלוואי הפיסטונס יהיו גרועים כמו שאומרים, לא חושב, הייתי מעיף את רוז, גריפין והזבל שהביאו, 10 ניצחונות מספיק לי.
    מזל שג׳ורדן הבעלים של שארלוט, הלוואי היוורד וחבריו יעשו שם רצף טוב.

14. Sweetness Justin Fields

סיכום קצר מהבכורה של הטופ 7 דראפט פיקס:

1.) אנתוני אדוארדס 5 נק' 2/9 FG
    2.) ג'יימס וייסמן (DNP)
    3.) לאמלו בול 0 נק' 10 ריב' 4 אס' 0/5 FG
    4.) פטריק ויליאמס 12 נק' 5/9 FG
    5.) אייזק אוקורו 18 נק' 6/9 FG ו 2/4 3PT
    6.) אונייקה אוקונגוו (DNP)
    7.) קיליאן הייז 5 נק' 7 איבודים 2/7 FG

ובנתיים בויסקונסין עסקים כרגיל

15. Sweetness Justin Fields

מצב נושא: