NBA 2019/20 - Free agency

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏16/10/18.

1. Hakeem Nicks

Hakeem Nicks Member

איזה פאן בוי? איזה שואה כמעט מובטחת עתידית? מי דיבר על 4 בחירות דראפט וכמה העתיד של מיאמי ודטרויט כרגע מזהיר בדיוק? נתחיל מכך שהזכרת בתגובה הקודמת שלך שהבעלים של OKC קמצן. אז למה לעזאעזל שייקח את החוזה של כריס פול (שגם הבייאאוט שלו לא יהיה הכי זול) מאשר שורה של חוזים שנגמרים תוך שנה-שנתיים מקסימום? הדיווחים האחרונים גם אומרים שהם לא בדיוק מצליחים להוציא אותו משם (באמת הפתעה ענקית) אז בינתיים אתה תקוע איתו. איזה שיחוק תאמין לי. מבחינה פיננסית - איך זה פאקינג יותר טוב מחוזה נגמר של דראגיץ'+ג'ונסון ועוד איזו בחירה, בהתחשב במצב שאוקלהומה נמצאת בו כרגע?

ומבחינת דטרויט/מיאמי (נתמקד יותר במיאמי כי ווסטברוק לא ''רצה" דטרויט) - מה בדיוק האלטרנטיבה בשנים הקרובות? רציני אני שואל. מילא זאת הייתה קבוצה חסרת כלום שמעדיפה לנסות את מזלה בשנתיים הקרובות בשוק או לעשות טאנקינג איכותי, אבל כבר יש לך כמה חוזים גבוהים ואתה ''מנסה'' להתחרות. קח את הפאקינג צ'אנס. אמרו שהפער היה שמיאמי לא הייתה מוכנה לוותר על שניים מתוך ווינסלו, אדבאיו והרו, רק על אחד. תעשו לי טובה. זה שווה את ה''הימור'', אם אפשר לקרוא לזה ככה בכלל. מדובר במזרח בשנה חלשה מאוד (קוואי עזב, דוראנט לא משחק) וגם בשנים הקרובות אני לא רואה את התחרות עולה יותר מידי. אם הדברים הולכים בכיוון שלך אפשר בכיף לסיים בגמר מזרח.

כמובן שאפשר גם שלא, ושלא יעבוד כי בכל זאת מדובר בווסטברוק ויש לו חלק עצום בכישלון של הקבוצות שלו. על זה אני לא מערער. אבל לא מדובר פה בשואה עתידית לדעתי. מה זה יעלה לך? כמה בחירות דראפט? עוד קצת משכורת (שמיאמי שילמה יפה יפה בשנים האחרונות) אז? הלכת על צ'אנס לרלוונטיות טיפה. במקרה של קבוצה מדשדשת אני מכבד את זה. ראינו איפה בוסטון ואיפה ברוקלין כרגע, למרות שהטרייד לפני 6 שנים היה חד צדדי בלשון המעטה. שום דבר לא חקוק באבן.

ושוב פעם אני אגיד - אני עדיין חושב שווסטברוק תחת הסיטואציה הנכונה, עם קצת רסן, יכול להיות שחקן טוב ומנצח. אז כן, אני מאמין בפוטנציאל שלו תחת ספולסטרה וריילי שיחזיקו אותו קצר יותר מאשר ברוקס/דונובן/ד'אנותני. כנראה שלא נדע אף פעם בוודאות אבל ככה אני חושב.

ודבר אחרון - הורג אותי שכולם מדברים על איך ''כולם נוטשים אותו'' כאילו כל האחריות עליו במקרה הזה. ברור שהיו דברים מאחורי הקלעים אבל זאת האחריות של פרסטי בדיוק כמו שלו. בכל מקרה אני זוכר טוב טוב איך דוראנט נראה במשחקים 5-7 מול הווריורס. ובטח שאני זוכר טוב טוב טוב איך מול הג'אז בשנה שעברה ווסטברוק היה עם רעל בעיניים בתקווה לרדוף אחרי דונובן מיטשל במשחק 6 בזמן שפול ג'ורג' נתן מספרים אגדיים של 2-16 מהשדה. איכשהו גם אז מצאו דרך לבקר רק את ראס ויקיר הליגה PLAYOFF P (הכינוי הכי אירוני מאז Mr Clean לנשיא אריסטיד) איכשהו יצא מזה ללא ביקורת. מזל שהשעיר לעזאעזל מספר אחת בליגה היה איתו בקבוצה. לפחות ג'ורג' הרגיש כל כך אשם עד שהוא חתם על חוזה מקסימום חודשיים אחרי.

אבל בסדר, אנחנו בליגה שבה מקדשים שחקני כנף עם LOAD MANAGEMENT. גארדים שמשחקים 82 פעמים בעונה ועולים עם רעל בעיניים זה כזה פאסה.

2. Roma

Roma מנהלים מנהל

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!