NBA 2016-17 - גולדן סטייט האלופה !

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏25/10/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה קונה חולצה של פורזינגיס לפני שהלה עוזב?

2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי זה פורזינגיס תזכיר לי? אפילו לא השחקן השלישי הכי טוב בניקס.

טוני פרקר 2.0 והזיין מסן סבססטיאן.

GET WITH THE PROGRAM יא זין.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

היחיד שאני יכול לחשוב עליו זוכה בתואר וזה עוד איכשהו עובר בגרון הוא קוואי לנרד.
    היו כמה שעשו בעונה הסדירה דברים מדהימים, אבל ראסל ווסטברוק התעלה מעל כולם.

4. k_700 Member

אז rip פיל ג׳קסון וניקס.

מחר כנראה נתעורר לבוקר חדש שבו נקבל איזה איזהה תומאס בתור הספיישל פרזידנט לספיישל טינגס בביג אפל.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

המועדון הרקוב בהיסטוריה.

*/aaarofl

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלושה חודשים אחרי שמימש את האופציה שלו בחוזה לשנתיים הבאות תמורת 24M$, שבוע אחרי הדראפט שבמהלכו נבחר גארד עם סקיל סט ספציפי לשיטת משחק שכבר לא רלוונטית וארבעה ימים לפני תחילת הפרי אייג׳נסי.

כך ייעשה לאיש שהעז לדרוש להעיף את הלוזר הנצחי והבעל של כדי לבנות מחדש עם צעירים ובחירות דראפט.

כעיקרון החיים בזבל והכל אבוד כולל עם קריסטאפס דונארומה אבל אם הצעד הזה באמת יוביל (והוא יוביל) להישארות של מלו ולמהלכי win now בפרי אייג׳נסי זה כנראה ייזכר כיום הכי שחור בעידן דולן, שזה חתיכת הישג. למרות כל מה שתשמעו ותקראו מכל היצורים בתקשורת פיל משאיר את המועדון במצב הכי טוב שהוא היה בו ב-17 שנים האחרונות (זה אולי עצוב אבל זה המצב); כישרון צעיר, בחירות דראפט וקאפ ספייס. 17 שנים לקח להגיע למצב הזה. ואם הכל הולך להידפק עכשיו אני מניח שהפעם הבאה כנראה תגיע רק אחרי המוות של השמן המכוער היאפי המגעיל הזה

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצד החיובי: גולדן סטייט במילא לא הולכים לשום מקום.

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

קריסטאפס, הרנאנגומז, ניליקנה (בהנחה שהוא ייראה סביר), בחירת טופ 5 בעונה הבאה (הייתה וודאית אם דולן היה מאפשר לפיל להיפטר ממלו) זה שלד צעיר שנבנה ליום שאחרי גולדן סטייט ולברון. עכשיו סיכוי טוב שהבחירה של ניליקנה יורדת באסלה כי הוא הולך לנחות באירגון כל כך לא מתפקד ותחת Regime שלא בחר אותו ומהבחירת לוטרי בעונה הבאה אפשר לשכוח כל עוד מלו נשאר (בהנחה שבכלל משאירים אותה ולא שולחים אותה ואת הזיין מסן סבסטיאן בטרייד לאיזה ניו אורלינס על ג'רו הולידיי)

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיי ניגה.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיכסה.

11. k_700 Member

רשמי,
    לו וויל, בברלי, דקר והבחירת סיבוב ראשון הלא משמעותית שלהם בשנה הבאה.

זה יהיה הקומדיה הכי טובה בעיר לראות אותם משחקים ביחד ועוד בשיטה של דאנטוני, מאמן העונה.

הם מסמנים חזק את מילסאפ כצלע שלישית אבל קשה לי לראות מה הם יכולים לתת כדי שאטלנטה תסכים לשחרר.

להיווד כבר אין כסף.

קצת מדהים איך שחקנים עוברים במחירי כלום ובבוסטון עוד לא הקימו ועדות חקירה כל הפשעים נגד האנושות שאיינג׳ עושה שם.

אגב,
    דולאן אחרי מלאכת מחשבת מתכנן להביא את האיש שזיין אותו פעמיים.
    מסאיי יוג׳רי.
    כזה מתוחכם.

12. VAR Member

1. אם אתה נותן 72 מיליון ל4 שנים לנואה, מקסימום + סעיף וטו לכרמלו ואחר כך מלכלך עליו בתקשורת ומוריד את הערך שלו לזנות ובנוסף רוצה לשלוח בטרייד את הנכס הכי טוב שלך - מה שאתה בעצם רוצה זה מכתב פיטורים. וכשמכתב פיטורים שווה לך 24 מיליון דולר בלי הצורך לקום בבוקר לעבודה וכשדי ברור שזה התפקיד האחרון שלך בNBA אז זה לגמרי לא נראה לי כמו רעיון רע, בטח כשהבוס שלך הוא יצור עם אגו שתמיד תענוג לסנדל כמה שאפשר ולהתעלק לו על הארנק. עוד שלושה ימים בתפקיד ודרק רוז היה מקבל חוזה מקסימום. עוד חודש בתפקיד ובילי קינג היה מקבל שיחת טלפון ונשאל איך ממשכנים עתיד של קבוצה בניו יורק.

2. הארדן צריך את הכדור ביד. פול צריך את הכדור ביד. אבל מישהו חשב שזו אולי הבעיה עם הקבוצות שהשניים האלה שיחקו בהן? הנטל ההתקפי על השניים האלה היה אדיר. ובכלל, למי אכפת? כשיש הזדמנות להנחית את פול תמורת שק בוטנים אתה לא עושה את החישובים של מתאים/לא מתאים. מקסימום אם לא יתאים אז החבילה שיוסטון תקבל על טרייד של פול תהיה הרבה יותר אטרקטיבית מזו שהיא נתנה עבורו.

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראטיב שגוי #1: פיל לא רצה את מלו מהרגע הראשון. במקום לסגור איתו ב-1 ביולי ולא להסתכן בלאבד אותו הוא נתן לו לצאת למסע גיוס פאתטי (שלברון התחיל ב-2010) שנמשך כמו מסטיק והתפלל שהוא ייקח את ההצעה של שיקאגו/יוסטון. לא חושב שזה ברייקינג ניוז למישהו אבל למקרה שכן - מו"מ עם "סופרסטאר" בקנה מידה של מלו מתנהל ברמת הבעלים. במיוחד אצל ג'יימס דולן. זה היה שנה לפני הדראפט של פורזינגיס והשחקן השני הכי טוב בסגל היה JR SNIFF. דולן היה זה שנכנע לכל דרישה של הזין הזה, לא פיל.

נראטיב שגוי #2: הליכלוכים בתקשורת לא הורידו את הערך שלו כי הוא מעולם לא היה קיים. ככה זה כשיש לך סעיף וטו על טריידים. כשיש בדיוק שתי קבוצות וחצי בליגה שיודעות שהוא יהיה מוכן לעבור אליהן אין לך שום לברג' גם ככה ואתה כבול לקבל את הכלום בפיתה שיש להן להציע. סוג של הטרייד של פול ליוסטון. לקליפרס לא היה שום לברג' כי הוא הודיע להם שהוא מתכוון לעזוב אז כדי לא לצאת קירחים לחלוטין הם לקחו את המביאי כדורים ובחירות דראפט נמוכות שיוסטון דחפו להם.

נראטיב שגוי #3: לא היה רצון לשלוח את פורזינגיס בטרייד. כן היה רצון להעביר מסר לדונארומה הלטבי הזה ואחיו הסוכן שהם עדיין לא מעל האירגון (למרות שתכלס הם כן כי זה הניו יורק ניקס ואם אתה שחקן טוב שמייצר באז והכנסות אז דולן הוא הזונה הפרטית שלך). כל הדיווחים מערב הדראפט היו על כך שהדרישות של פיל במו"מ היו "מגוחכות". כי זה מה שאתה עושה כשאתה לא באמת רוצה להגיע לעיסקה - מבקש את הירח ואז את הכוכבים.

לפרוטוקול - פיל ג'קסון הוא יצור שאבד עליו הכלח והגיע לו ללכת הביתה. הסיבה והטיימינג הם הבעייתיים. לא צריך לשחק אותה כאילו ג'יימס דולן הוא איזה בעלים עם מוניטין שמפטר מאמנים ו/או נשיאים בגלל שטויות כמו מאזן או כי אכפת לו איך הקבוצה נראית על הפרקט ו/או נתפסית ציבורית. הסיבה היחידה שפיל ג'קסון פוטר היום היא עקב הרצון שלו להעיף את בועל החשפניות בכל מחיר. גם אם זה אומר ביי אאוט בגלל שהזין הזה עושה דווקא. כי זה קו שאתה לא חוצה אצל דולן. להיפטר מ"כוכב" שחצי מהגארדן המטומטם לובש גופיות שלו למרות שזה צעד מתבקש כדי לבנות עם צעירים (ועוד אירופאים רחמנא לצלן) ובחירות דראפט? FUCK OUTTA HERE.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  14. VAR Member

בגדול אני לא מתיימר לדעת יותר טוב ממך כשזה נוגע לניקס אבל כמה דברים לא מסתדרים לי:

1. עירבבת פה שני דברים: אם דולן הוא זה שמנהל מולו את המו"מ (בהחלט חדש לי, אפילו אצל דולן) אז למה הוא אישר לפיל לשלוח אותו למסע הגיוס הזה?

2. כשהרצתי חיפוש בגוגל קיבלתי לפחות 4 תוצאות שונות לכתבה מאמצע מאי על מנהלים בליגה שאומרים במפורש שג'קסון הרג את ערך הטרייד של מלו בעקבות ההתבטאויות בתקשורת. ההבדל בין מלו לפול הוא שמלו לא נמצא ב/לקראת סוף חוזה כך שקבוצה שתרצה אותו תשלם את מלוא המחיר. אם ג'קסון היה שומר את הרצונות שלו לעצמו ולא יורד על הברכיים כדי שיקחו אותו אז הוא היה מקבל עליו את הtrade value שלו גם מה2.5 קבוצות הרלוונטיות.

3. על זה אני לא אתווכח איתך כי אני לא זבוב על הקיר בחדר ההלבשה ולא יודע עד כמה פורזינגיס הוא דונארומה אבל אני לא ממש אתפלא אם ג'קסון ניצל איזו עבירת משמעת שכמעט כל שחקן צעיר עושה ובמקום לנזוף/לקנוס ישר פיצץ את העסק ושחט את הפרה הקדושה.

לגבי הטיימינג - זה בדיוק מה שגורם לי לחשוב שג'קסון הטריל. העסק עם מלו זה לא חדשות האתמול אלא כמו שאמרת כבר חודשים/שנים שהוא מנסה למצוא לו סידור חדש. הפיטורין מצד שני הגיעו שניה וחצי אחרי שהשם של פורינגיס עלה בהקשר של שיחות טרייד.

15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. זה לא שפיל אישר לו לצאת למסע הזה כמו שהוא לא עשה כלום כדי למנוע אותו. בימים שקדמו לתחילת הפרי אייג'נסי הוא התבטא בתקשורת ואמר שהוא חושב שמלו צריך לעמוד בהבטחה שנתן כמה חודשים קודם ולהתפשר על פחות מהמקסימום. בתרבות הרקובה של הליגה הזו אנשים הרימו גבה כבר באותם ימים והריצו ספקולציות האם מדובר בניסיון לרמוז לו לעזוב. אחר כך מלו קבע בעצמו את סדר הפגישות שלו במסע והשאיר את הניקס אחרונים. למה? כדי להפעיל לחץ על הבעלים הכי סחיט ומפגר בספורט האמריקאי (אותו אחד שהתערב בשיחות הטרייד עליו ב-2011 ונתן ל-GM שהוא מנסה לשכור בימים אלו לאנוס לו את הצורה למרות שיכל לחכות חצי שנה ולהשיג את מלו בחינם. דוני וולש ה-GM בזמנו התפטר בסוף אותה עונה בגלל המקרה הזה).

2. מכיר ונתקלתי בטענות האלה. פשוט טוען שהן מצוצות ונובעות מסיבה אחת - להיכנס בפיל ג'קסון ככל שניתן גם כשאין על מה. כשיש לשחקן יכולת להטיל וטו על טריידים אין לך שום לברג' להשיג עליו שום דבר מעבר להתאמת שכר עם הקבוצה שהוא מסכים לעבור אליה. כעיקרון זרקתי סתם מתוך לארג'יות את המס' "2.5 קבוצות" אבל ת'כלס זו הייתה רק אחת - לוס אנג'לס קליפרס. בהתחלה חשבו שאולי גם קליבלנד אבל כששאלו על זה את לברון הוא שלח את הרמזים המאפיונרים הרגילים ל-GM שלו ואמר שהם צריכים בכלל גארד (דקה אחרי הנחיתו לו את קורבר ודרון). עכשיו תגיד לי אתה איזו סיבה יש לקליפרס להציע משהו מעבר לכלום בפיתה עם או בלי ליכלוכים של פיל מהתקשורת? נגד מי לעזאזל הם מציעים חוץ מעצמם?

3. אין צורך לספקלץ. הכל בחוץ. פורזינגיס ומלו הפכו ל-BFF במהלך העונה (אחד הדברים האבסורדיים שנתקלתי בהם אבל ככה זה עם ילדים מושפעים) והוא "נעלב" בשמו על הדברים שפיל אמר עליו כל העונה. כתוצאה מזה הוא החליט להבריז מפגישת סיום העונה (קרה לפיל פעם אחת ב-20 שנות אימון עם איזה רוקי מושתן בשם שאקיל בשנת 2004 אחרי שלוש אליפויות ותארי MVP. כמעט כמו פורזינגיס) ,טס ללטביה בלי אישור המועדון (לא רצו שישתתף ביורובאסקט ואירגנו לו תכנית אימונים ספציפית לאוף סיזן) וניתק קשר עם כל הגורמים במועדון; סינן שיחות של פיל ואחר כך של הורנאסק. כל זה בזמן שהוא עושה לייקים לפוסטים המטרילים של מלו נגד פיל ברשתות חברתיות וכשאחיו הסוכן מתראיין לעיתון הכי אנטי ניקס בניו יורק ומלכלך על פיל והמועדון.

אחרי כל זה כל מה שפיל העז לומר זה ש"אף שחקן לא UNTOUCHABLE, גם לא פורזינגיס" ולא ניתק לשיחות טריידים עליו (שלא הוא יזם, אגב).

הפיטורים הגיעו שלושה ימים לפני הפרי אייג'נסי כשהגיעה שעת הש' והיכולת להיפטר ממלו באמצעות ביי אאוט (כי הזין הלא תחרותי הזה העביר בימים האחרונים מסר שהוא לא רוצה לעבור לשום מקום). אלה הדיווחים הדי אמינים והגיוניים בכל מקרה (כשווג' וראמונה מדברים אני מקשיב). ביום של הדראפט שבמהלכו פיל ניהל שיחות טריידים על פורזינגיס וכמעט העיף אותו כביכול דולן היה בהופעה עם הלהקה שלו. עד כדי כך זה הטריד אותו.

מצב נושא:
הנושא נעול.