NBA 2007

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/06.

1. Waters Member

צודק לגמרי. פשוט לא הגיוני

מה גם שNBA -

National Baketball Association.

שנשנה את השם? חס וחלילה!

מה שכן מעניין לראות זה מאמנים מאירופה מביאים שיטת משחק שמרנית משהו לקבוצות אמריקאיות...

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ששטרן יכריח את הקבוצות החלשות לקחת מאמנים מאירופה זה כבר יהיה יותר הגיוני[לא שזה יהיה הגיוני],
    בכל מקרה אני מקווה מאוד שדבר כזה לא יקרה זה יהיה אסון לכדורסל האירופאי ולNBA.

3. GUTE Member

לא בהכרח שמרנית. השיטה של מייק ד'אנטוני בפיניקס היא פחות או יותר מבוססת על הכדורסל האירופאי. ומהי? העיקרון המוליך את תפיסת הכדורסל האירופאית היא הקבוצה כמכלול אחד שנע קדימה, ובניית הקבוצה ברוחו של המאמן. בNBA אין כזה דבר רוח מאמן ושטויות כאלה. מגיע מאמן, מסתכל על חומר השחקנים ופשוט נותן את הכדור לכוכב שימצא כבר מה לעשות. אני לא מזלזל במאמני הNBA, הם יודעים כדורסל והם לא פחות טובים מהמאמנים האירופאים . מה שמפריע לי זו השיטה ההולכת וגוברת בNBA של "תן את הכדור לכוכב והוא כבר ימצא מה לעשות". מי שראה אתמול את השידור של ברצלונה - פילדלפיה היה יכול לשמוע ציטוט של מוריס צ'יקס (מאמנה של פילדלפיה) מפי עפר שלח. באחד האימונים פילדלפיה עבדו על תרגיל פשוט מאוד : "תנו את הכדור לאייברסון והוא כבר יחליט". זה מגעיל אותי, אני לא רוצה לראות את הכדורסל הופך למשחק רחוב.
    לראות את הכדורסל באירופה זה הרבה יותר מהנה לדעתי, אומנם אתה לא רואה את השואוטיים שיש בNBA אבל מי שאוהב כדורסל יכול לראות את התבונה הרבה במשחק האירופאי.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מאז שוונקובר וטורנוטו הצטרפו זה גם כבר פסה ...

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יהיה עם אינדיאנה? נראה שמרוב שנהנו עם השנים לקרוא לפורטלנד "ג'יילבלייזרס", אינדיאנה גם בלי ארטסט אוהבת לכנס אצלה את הטרבלמייקרים.

7. יקיר מימון Member

...

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/06
  8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מימון אתה ממש נביא בעירו, איך זה שאתה חוזה ת'עתיד כל כך יפה?

9. The-Gunner Member

איפה אפשר להמר מי תהיה האלופה של ה-NBA?

מילה של מימון- קודש. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

10. יקיר מימון Member

כולה ניחוש מה אתם לחוצים? איי איי מה אסור קצת להמר פה? אמרתי רק מה אני חושב וזהו

11. The-Gunner Member

צוחקים איתך, מה אתה נלחץ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

וזה דיון פה, לא הימורים (תפנה לנשמה צהובה, היא תסדר לך משהו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ).

12. Waters Member

זה רק אם אתה רוצה קיבוצניקיות ואף אל פי שאני לא מזלזל באף אחת ובתפיסה האקונומית של אף אחת, אם אתה רוצה מישהי מהעיר. ריקי תסדר לך, ועוד מאיזו עיר - נהריה! (עיין ערך דיון אוף טופיק באשכול - אוף טופיק).

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/06
  13. SeRgInHo Member

ס"א ללא ספק הקבוצה הכי חזקה באן בי איי כבר שלוש שנים ברציפות. דאנקן הוא השחקן הכי יעיל בעולם, טוני מדהים, מאנו אין מילים, בואן שר ההגנה... קבוצה מושלמת.

14. MHFC Member

בשנה האחרונה סן אנטוניו לא הייתה הכי חזקה באנ.בי.איי אלא מיאמי ודאלאס היו החזקות והבולטות באנ.בי.איי, הספרס לא הצליחו לשחזר את עונה 2004/2005, ג'ינובלי לא היה מספיק בולט כמו בעונת האליפות, אומנם טוני פארקר היה המצטיין בשורות הספרס, וזאת בערך הייתה הבעיה כשפארקר הרשים לא ראינו את ג'ינובלי, אלא רק את פארקר וכג'ינובלי נתן משחקים מצוינים, פארקר בלט פחות, מה גם ששחקני הספרס מתחילים להזדקן אנחנו לא רואים אצלהם דור חדש של שחקנים, הורי, בואן, דאנקן וכו' כבר לא צעירים, הקבוצה צריכה להתחיל בקיץ הבא לבנות על יותר צעירים, לכן לא הייתי בונה עליה כהכי טובה בליגה כולל העונה שעברה.

העונה אני לא ידוע אם הם יזכו באליפות, המועמדת שלי לאליפות היא שיקאגו שעשתה קיץ פשוט נפלא וגם ניצחה הלילה את וושינגטון 87-86, עוד קבוצות שכן הולכות להתחרות על האליפות לדעתי הן מיאמי, שיקאגו, הספרס, הרוקטס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx , זאת לפחות דעתי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/10/06
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אינדיאנה עם ה"ישראלים" ניצחה הלילה את ניו ג'רזי ששיחקה ללא וינס קארטר בתוצאה 103-89. מייסיאו באסטון הוא פחות או יותר הבשורה מהמשחק הזה כאשר שיחק 12 דקות וסיים עם 10 נקודות ו-3 ריבאונדים. בהחלט לא רע. שאראס שיחק 20 דקות וקלע רק 3.

עוד משחקי הכנה שהיו הלילה:
    טורונטו של אנתוני פארקר אירחה את בוסטון וניצחה אותה 118-112 אחרי הארכה. פארקר פתח בחמישייה, שיחק 18 דקות וסיים רק עם 4 נקודות והוסיף לכך 6 ריבאונדים.
    אטלנטה ניצחה את ממפיס 108-91
    מינסוטה ניצחה את מילווקי 98-93
    שיקאגו ניצחה את וושינגטון 87-86
    וסיאטל ניצחה את פורטלנד 99-89