NBA 2007

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/06.

1. 15strong Member

בונזי וולס סגר ברוקטס לשנתיים הקרובות בתמורה ל5M$.
    החתמה אדירה של יוסטון, יוצרת הרכב הגנה מטורף, יש קצת בעיה מפני שיש 3 סמולים בקבוצה כרגע וכולם שחקנים פותחים(באטייה,טימאק,וולס). אולי אפשר לנסות סמול בול עם באטייה בתור פאוור, יכול ליהות מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏28/9/06
  2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הרוקטס כל עונה משתדלים לעשות את המיטב, וגם אם לא תמיד זה הולך, חייבים להעריך את זה. ההחתמות שלהם בהחלט מחושבות וטובות בניגוד לקבוצות אחרות בליגה, ואני מאוד רוצה לראות אותם חוזרים לתת מאבק בפלייאוף. בעיקרון יש בסיס טוב עם גארד כוכב על של 30 נקודות כל משחק מובטחים, ויש סנטר. אלו התפקידים החשובים כדי למלא קבוצת כדורסל, כך שבונזי וואלס בהחלט רכש מצויין. אהבתי את התקופה שלו בפורטלנד.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בע"ה בונזי ייתן לנו עוד קצת עומק בסגל למקרה שיהיו פציעות[וזה די ברור שיהיו פציעות],החתמה מעולה
    לדעתי.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

איזה החתמה נפלאה !
    שחקן שאני אישית מעריך והוא דיי אנדר רייטד.
    הגיע הזמן שיוסטון יעשו הרבה מעל הציפיות שלי ושל הרבה אנשים.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עם הערוץ NBA,אין איזה סיכוי אפילו קטנטן להחזיר אותו בעתיד הקרוב,מישהו יודע אם יש דיבורים
    על זה?

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

פעם אחרונה שהפסיקו לשדר ת'ערוץ זה היה מעשה של צ'רלטון שקנו את הזכויות. לא יודע איפה זה עומד היום. אי אפשר לדעת בחיים אם לא עשו לנו איזשהו תרגיל, כי יס שקמו הציעו את ערוץ האנ בי אי עוד לפני הוט, ולכן זה הביא הרבה מתחברים. לאחר תקופה פשוט שניהם הורידו את זה אחרי שכולם כבר משלמים הרבה כסף על חבילת ספורט בחודש.. יש ריח לא טוב בכל זה.

7. Waters Member

מעצבן שהכל הולך ככה במדינה שלנו. יותר מדי "ריח לא נעים" עובר בשנים האחרונות במדינה הזאת וזה מתחיל להמאס.

למה אי אפשר לחזור לימים עברו בהם ספורט חמש, שימי ריגר, עופר שלח (מה יש לו לחפש בערוץ עשר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ) משדרים. ווואיי! היה אחד ממש טוב, נראה לי משהו טופז... אבל אני לא זוכר את השם שלו, הוא בכלל נעלם.
    בקיצור, שיחזירו את השידורים כבר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מחר ייפתח טורניר "NBA אירופה", בין הקבוצות האירופאיות לנציגות הליגה הטובה בעולם. המשחקים יועברו בספורט 5+. הסיפתח מחר במשחק בין ברצלונה לפילדלפיה, אחר כך המשחק בין סן אנטוניו לסגנית אלופת אירופה, ואז טורניר מרובע-אותה סגנית אירופאית מול אלופת אירופה, צסק"א, פיניקס נגד פילדלפיה, ואז קרב בין המפסידות וקרב בין המנצחות. אמנם פרה-סיזן אומר בעיקר משחקים איטיים וחסרי חשיבות ושחקנים חלודים, אבל כל פעם מעניין לראות איך האמריקאים מסתדרים עם האירופאים. ההימור שלי הוא שנראה יותר מהפתעה אחת. אם צסק"א תשחק מול פילדלפיה, אין לי ספק שאייברסון ושאר חבריו יפסידו.

9. פול סקולס Member

אני בהחלט חושב שתיאו פאפאלוקאס מסוגל להצעיד את צסק"א לניצחון על אייברסון ושות'.

אני חושב שכרגע ישנן קבוצות טובות יותר ממכבי ת"א באירופה, אבל התואר (וגם השם\מוניטין) בא קודם.

נקווה לטורניר מהנה.

אם לאמריקאים יהיה חשק לשחק, אני מת לראות את נאש עושה צחוק ממכבי.

אני לא תמיד פטריוט מובהק. לא כשזה מכבי ת"א בכדורסל. בעע.

10. The-Gunner Member

מה הקשר של ארה"ב לסטיב נאש?

11. GUTE Member

ברצלונה מנצחת הערב את פילדלפיה בתוצאה 104-99. משחק מצויין של ברצלונה. סוף סוף איבאנוביץ' בנה לעצמו קבוצה כמו שהוא אוהב. ממושמעת , בלי שום אגו אמריקאי.
    פילדלפיה נראתה רע, אבל היא יכולה לתרץ את היכולת הגרועה בכך שהיא התחילה להתאמן ביחד רק בתחילת השבוע. אבל חבר'ה, בשנה שעברה מכבי ניצחה את טורונטו אחרי המון זמן שקבוצה אירופאית לא ניצחה קבוצת NBA (נבחרת רוסיה מתישהו בתחילת שנות ה90 ומכבי ת"א שניצחה את וושינגטון בולטס בשנות ה70) , והנה פתאום שנה אחרי שנה קבוצת NBA מפסידה לקבוצה אירופאית. חבר'ה הפערים הולכים ונסגרים בצעדי ענק. פשוט תענוג לראות את הכדורסל האירופאי המתוכנן והמחושב. אני אישית פחות ופחות נהנה לראות NBA, נמאס לי לראות את הסטריט-בול הזה שהולך שם.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא הייתי ממהר להכתיר את ברצלונה כקבוצה קבוצה כי עדיין השבוע היא הפסידה לאליקנטה נראה לי וקלעה פחות מ-55 נקודות בכל המשחק. קבוצות אנביאיי לא לוקחות טו סירייסלי את המשחקים האלה אז.. כל הכבוד לבארסה היא באמת נתנה משחק טוב אבל לא הייתי ממהר לקבוע שאיבאנוביץ' בנה קבוצה כמו שהוא אוהב.

13. GUTE Member

איבאנוביץ' כן בנה קבוצה כמו שהוא אוהב. בלי אמריקאים, ממושמעת שסוגרת חזק מאוד בהגנה ועובדת על רוטציות בהגנה.השאלה הגדולה בנוגע לאיבאנוביץ' היא מתי השחקנים שלו יתחילו להתעייף מהאימונים המפרכים שהוא מעביר. נכון שאין למהר להכתיר את ברצלונה כקבוצת חלומות. אחרי הכל דניס מרקונאטו , קאסון ושות' לא יספיקו בצבע. מי שכן הראה שוב יכולת גבוהה הוא יאקה לאקוביץ' שימים יגידו אם באמת ביינום עדיף עליו.
    בנוגע לפילי, אין יותר מדיי לשנות מה שאמר עופר שלח , אותה גברת רק זקנה בשנה. אותו משחק סוליסטי של אייברסון סמואל דלאמברט עדיין לא מראה מה שהוא באמת יודע וכריס וובר ילך ויהיה פחות דומיננטי במהלך העונה. בנוגע לאיגואדלה, מחכים לפריצה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/06
  14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שאיגודלה יפרוץ כי יש למה לחכות אצלו,הוא פשוט שחקן תותח.

ד"א עוד פעם יש דיבורים על זה שקבוצות אירופאיות ישחקו בNBA או שבכלל יהיה בית אירופאי בNBA
    ,מה אתם חושבים על זה?

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

רעיון רע, בעיקר בגלל הטיסות הארוכות. מישהו מדמיין את הלייקרס, למשל (אני לוקח אותם כי הם בחוף המערבי), נוסעים 17 שעות למשחק חוץ במוסקבה, או להפך? השחקנים יהיו גמורים והרמה תרד.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/06