NBA 2007

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/06.

1. MHFC Member

שיקאגו היא קבוצה מאוד חמה בקיץ, היא הצליחה להביא את בן וואלס מדטרויט, וואלס יוכל לתרום המון בצד ההגנתי וגם בצד ההתקפי.לשיקאגו יש המון כישרון כאשר היא מורכבת משחקנים כמו גורדון, הינריך, וואלס, נוצ'יוני, גריפין.
    לגבי צ'אנדלר, חבל, עזב לניו אורלינס בטרייד, שבו לדעתי שיקאגו יצאה מרווחת, כאשר קיבלה את ג'יי אר סמית' ואת פי ג'יי בראון, אבל לאחר מכן היא שלחה את סמית' הצעיר לדנבר נאגטס שחיפשו שוטינג.
    אני מעריך ששיקאגו בעונה תהווה איום על הגדולות של המזרח, מיאמי, דטרויט.

2. Waters Member

אוף, למה כל הקובוצות החלשות מתחזקות תמיד ויש מהפכים ורק בניו יורק ניקס, החביבה עליי ביותר תמיד יש את השכר הכי גבוהה בכל ה-NBA ותמיד קורה שם משהו גדול כמו הבאת לארי בראון וכל זה ותמיד זה בלוף אחד גדול שמתפוצץ אחרי שני משחקים.
    כל כך חבל עליהם. עם קצת יותר ניהול נכון וסקאוטינג טוב...

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל תומאס הטמבל הזה,כמה טעויות שהוא עושה זה פשוט מדהים.
    אם הוא היה כרגע ביסודי הוא לא היה עובר את כיתה א' מרוב טעויות שהוא עושה.

4. EL Capitan Member

נוצ'יוני.

אני מקווה, שהדיון פה השנה יהיה יותר נורמלי, למרות שבתקופה האחרונה אין לי זמן ממש להתעדכן ולעכוב כמו בדר"כ.

אני הכי יעכוב העונה אחרי לברון, שאני מאד ירצה לראות אותו סוחב כמעט לבדו את הקאבס לאליפות. אגב, הביאו לו איזה כלי עזר חדשים בקיץ?

ואגב, בקשר לזה שיש רוב של אוהדי לייקרס בארץ, זה לא ממש נחשב. מעל חצי מהאוהדים שלהם בארץ- הם לא באמת אוהדים.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיפור הלפרין מביך. סיאטל לא רוצה שהוא ישחק אצלה בעונה הקרובה. איכשהו עשו סיפור לפני שלושה ימים. זה לא הר שהוליך עכבר, זה עכברון צעצוע.

אני מקווה שהעובדה שמיאמי לא הולכת לבצע - כך נראה - שום שינוי לא יתברר כטעות. לדעתי צריך ריענון כלשהו, כי שאקיל מזדקן בעוד שנה, גם מורנינג ופייטון (אם יישאר), לך תסמוך על ווקר (עם כל הכבוד) וצריך מישהו שיוכל להוריד מהעומס על ווייד. זו קבוצה קלאסית לפלייאוף, תיתן עונה סדירה בינונית, תתעורר לחיים במאני טיים. Here's hoping.

6. Jose Mourinho Member

שיקאגו בולס לנצח! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

חבל לי על העזיבה של צ'נדלר, מאוד אהבתי את השחקן הזה(היה גם מלך הסלים שלי בNBA 2005 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ).

אבל - הבאנו את בן וואלאס! אחד השחקנים השנואים עליי בעונות האחרונות(לא בגללו, אלא בגלל ששיחק בדטרויט), ומעתה אחד הכוכבים הבלתי מעורערים של הבולס. שיהיה בהצלחה!

7. EL Capitan Member

מה המקורות שלך בדיוק, שאתה אומר דבר כזה בבטחון? אם לא בעונה הקרובה, זה יקרה בעונה הבאה, זאת ההתרשמות שלי מכל הדיבורים והפירסומים בעניין.

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש דבר כזה אוהדים אמיתיים בספורט אמריקאי?

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הקהלים של בוסטון ושל אינדיאנה נחשבים לשרופים ביותר בליגה לפי מה שהבנתי, אבל באופן כללי אכן האווירה והקהל זה מה שרע בספורט האמריקאי.

10. The-Gunner Member

למה אווירה ואוהדים זה מה שרע בספורט האמריקאי? תסביר את עצמך.
    ובלי קשר, אחד המנהלים/בעלים של אינדיאנה הוא לארי בירד בכבודו ובעצמו.
    :aaarse:

11. Lillywhite Member

התכוונת לקהל ול"אין אווירה"

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כי בכדורגל, אנחנו רואים הרבה פעמים תצוגות קהל מדהימות, כמו השירה המדהימה של אוהדי ליברפול באנפילד או הציורים הצבעוניים של אוהדי מילאן בסאן סירו. באמריקה, זה לא קורה. האוהדים שותקים לאורך רוב המשחק, אלה שכן מעודדים עושים את זה בעזרת קריאות מעצבנות וילדותיות וכפפות ענק, ולפעמים איזה פסנתרן מנגן את הבה נגילה. לא משהו מלהיב במיוחד.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה המקורות שטוענים שהיא כן רוצה אותו? היה פרסום של ערוץ הספורט שהלפרין "מרחק חתימה מהאן בי איי", כולם נגררו אחריו, ערוץ הספורט חזר בו לאחר מכן אחרי בדיקה עם סיאטל, כולם עשו צעד אחורה בעקבותיו. מה לעשות, הסיפור שהיה לפני שלושה ימים פשוט לא נכון, נקודה. סיאטל לא מציעה לו חוזה, היא מציעה לו להגיע למחנה האימונים המסכם, בתכל'ס. תמיד יש סיכוי שהוא ישאיר רושם אדיר ויחתום, אבל לא נרה שהיא בונה על זה.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי ששון קמפ קיבל זימון למחנה האימונים של הבולס הוא הבריז להם למרות שהוא בא לשיקאגו העיר...
    ועכשיו החזרה שלו נראית עוד פחות בטוחה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בן כמה הוא היום? מה עם הקילוגמרים המיותרים שראינו אותו צובר באורלנדו? זה יותר גימיק מרציני כמו שזה נראה כרגע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx