La Settima Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏18/10/08.

1. Chievo Member

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/31/Lega_Calcio.Xxx

אחרי פגרת הנבחרת, יש לנו מחזור מלא משחקים מעניינים מאוד, בראשם כמובן המשחק אשר בו אלופת איטליה יוצאת לרומא לשחק נגד סגניתה, אבל קודם ביום שבת יובנטוס תתארח בנאפולי, ביום ראשון יש לנו את הדרבי החם של סיציליה, מילאן תארח את הצד המאכזב של ג'נובה.. יודעים מה?! אני פשוט אתן לכם להזיל ריר על רשימת משחקי המחזור...

משחקי המחזור
    יום שבת
    פיורנטינה - רג'ינה 18:00
    נאפולי - יובנטוס 20:30

יום ראשון 15:00
    בולוניה - לאציו
    קטאניה - פאלרמו
    קייבו - אטאלנטה
    ג'נואה - סיינה
    לצ'ה - אודינזה
    מילאן - סמפדוריה
    טורינו - קליארי
    רומא - אינטר (20:30, שידור ישיר בספורט 5)

דיון פורה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    :aaa15:

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

רבים מחכים למוצאי ראשון למשחק שיפגיש את האלופת וסגניתה, יש כאלו שיחכו לראות מה יהיו השפעות הדרבי הסיציליאני או עד כמה נמוך מוכנה להגיע סמפדוריה העונה אבל המשחק המרכזי של המחזור ישוחק בכלל במוצאי שבת ששתי הענקיות יובנטוס ונאפולי נפגשות בסן פאולו למרחץ דמים של ממש.

http://www.gazzetta.it/tools1024/images/squadre/napoli_middle.Xxx
    העונה התחילה נהדר עד כה עבור נאפולי שפתחה את העונה בסערה בליגה והתייצבה בצמרת הגבוהה שרק במחזור האחרון נחלה את הפסד הבכורה שלה, ההפסד הגיע לאחר ההדחה המאכזבת מגביע אופ"א על ידי בנפיקה הפורטוגזית. הרבה לא התחדש בפגרה אצל הנאפוליטאנים מלבד שני דברים, הראשון הוא עזיבתו הצפויה של השוער הכשרוני הארגנטינאי נבארו שמשום מה זוכה לייבוש טוטאלי מצד רייה והשני הוא דחיית העירעור שהגישה הקבוצה בציפייה לארח את יובנטוס עם אצטדיון מלא מה שלא יקרה ונאפולי תארח עם שני יציעים סגורים.
    במפגש בסן פאולו בעונה שעברה ניצחה נאפולי 1-3 בניצחון מעורר מחלוקת בשל שני בעיטות עונשין שהוענקו לנאפולי מה שעזר להם להתגבר על שערו של אלסנדרו דל פיירו ולנצח. פיה ורינאודו הם ההעדרויות הבולטות בסגל של נאפולי.

נאפולי הרכב משוער: ייצו, סנטקרוצ'ה, קנאברו, קונטיני, מאג'יו, בלאסי, גארגנו, האמשיק, ויטלה, דניס (זאלייטה), לאבצי.

http://www.gazzetta.it/tools1024/images/squadre/juventus_middle.Xxx

קלאודיו ראניירי הוא לא מהמאמנים הפופולריים בליגה בלשון המעטה, המאמן שאימן את נאפולי בין 1991 ל-1993 ופוטר למרות שהביא את נאפולי למקום הרביעי דאז שהעניק לה העפלה למפעלים האירופאים. גם הקדנצייה הנוכחית ביובנטוס צפוייה להסתיים אם השיפור לא יתחיל להגיע. מה שהתחיל בגימגום יחסי והמשיך עם היכולת הדלה בליגת האלופות כולל התיקו המביך מול באטה הביילארוסית יחד עם ההתעלמות מג'ובניקו וצעירים מובחרים נוספים העלה את זעמם של אוהדי הגברת הזקנה שלא יכולים לחכות ליום שבו ההנהלה והמאמן שמסמנים עבורם את ימי הבינוניות שממשיכים לעבור על יובנטוס.
    שימו לב לרשימת הפציעות המדהימה של יובנטוס לקראת המשחק מחר, בופון, טיאגו, קאמורנסי, מלברג, יאקווינטה, לגרוטילייה, טרזגה, זבינה, זאנטי, אנדראה. כל אלה פצועים ולא ישחקו מחר בהר הגעש בעיר הנמל הדרומית. החדשות הטובות עבור האוהדים היא החדשה שמבשרת על כך שג'ובינקו האריך את החוזה בקבוצה בשעה טובה וכך שם קץ לשמועות שאם בכלל היו בדבר מעבר אפשרי לארסנל.

יובנטוס הרכב משוער: מאנינגר, גריגרה, קנזביץ', קייליני, מולינארו, סליהמיצ'יץ', פאולסן, מרקיזיו, נדבד, אמאורי, דל פיירו

**כותבים המעוניינים לסקר ממשחקי המחזור יכולים לפנות לאחד המנהלים ולתאם איתו את הכנת הסיקור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/10/08
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק המרכזי מבחינתי הוא נאפולי-יובנטוס. חבל רק שבגלל החוליגנים המטומטמים לא נוכל לראות איצטדיון מלא ב-60 אלף נאפוליטנים שיעשו הכל כדי לדחוף לכך שהראש של הגברת הזקנה יתלה באחד הפיאצות שבעיר. ככל הנראה יהיו באיצטדיון רק חצי מהכמות, אבל זה לא יוריד מהאפקט שיש לסאן-פאולו על הקבוצות שמבקרות בו. יובנטוס גם ככה באה למשחק עם מוראל ברצפה (אני לא מאמין להצהרות כלפי חוץ על ביטחון ואחדות) ורשימת הפצועים לא בדיוק מיטיבה עם הקבוצה.

עם כמה שכואב לי על סאמפ', אין ברירה - צריך לנצח אותם ובמשחק ביתי צריך לשחק גם טוב. כל תוצאה אחרת לא באה בחשבון. רונאלדיניו קורע את התחת במילאנלו על חשבון הנבחרת הברזילאית ואני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי ביום ראשון בצהריים.

רומא, אוהבים אותך. תקרעי את אינטר. בבקשה! להתעורר שם בצד האדום של הבירה!
    פיורנטינה, כמו מילאן, חייבת לנצח את רג'ינה במשחק שהוא יחסית אחד הקלים בלוח המשחקים. לאציו במשחק חוץ קשה מול בולוניה של אריגוני הלחוץ... גם כן מעניין. הפריוליאנים נוסעים כל הדרך אל העקב של המגף עם שלישייה התקפית ששייכת במלואה לאזורי. לא חושב שזה אי פעם קרה לאודינזה.
    כמעט שכחתי... דרבי סיציליאני. העיקר שלא יגמר במכות. לא בין האוהדים ולא בין האחים הגרמנים.

4. shaimo Member

5. 亚历山大帕托 Member

אני לא חושב שאתה מודע למצב הכלכלי של רומא כשאתה "מוחה" על הרכש הדל שהיא עשתה הקיץ. חוץ מזה, מנסיני כבר היה גמור ברומא והעסקה היתה שווה את זה.

מקווה שתמשיך לכתוב גם כאן באופן קבוע.

6. Lupo Member

קראתי, ובכנות, לא התרשמתי.
    אתה מזכיר את המכירה של מנסיני כמשהו נוראי והחלטה בזיונית של ההנהלה. אז דע לך-
    מנסיני את העונה שעברה סיים ביכולת גרועה להחריד, ומה גם שהוא לא רצה להאריך את חוזהו במועדון שהיה אמור להסתיים השנה. אז בוא תגיד לי, אתה היית מוותר על קרוב ל15 מליון יורו? לא נראה לי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    מצחיק. פרארי היה לרוב גרוע מאוד בתקופתו ברומא. כל פעם שהוא היה על המגרש רעדו לי הביצים מהפדיחות שהוא יעשה לנו. אספוסיטו? פלופ. לא עשה שום דבר שהצדיק את החתמתו ברומא. ג'ולי? כמו שהוא בא, ככה הוא גם הלך.
    השחקן המשמעותי היחיד שאיבדנו בקיץ הוא מנסיני, שגם הוא לא בדיוק הבריק בשנתו האחרונה ברומא.
    ואני דווקא חשבתי שרומא הוציאה הרבה כסף השנה על חיזוק.
    12 מליון יורו על חצי מכרטיסו של ווצ'יניץ' בתור התחלה. אחר כך גם הגיע ריסה ב5 מליון יורו מליברפול ואני חושב שיש לו מה לתת לנו, בניגוד אליך שאתה מתייחס אליו כשחקן גמור.
    אחר כך גם באפטיסטה עלה לנו קרוב ל13 מליון יורו אם אני לא טועה. גם הוא שחקן מצויין שעוד יתרום לנו הרבה.
    לקינוח רומא גם החתימה את ג'רמי מנז, שלא הוזכר אפילו פעם אחת בכתבה. 14 מליון יורו.
    בחישוב מהיר הגענו ליותר מ40 מליון יורו וזה מבלי להזכיר את לוריה וארתור שלא עלו לנו הרבה כסף.
    כסף הוצאנו. השאלה היא אם על השחקנים הנכונים. אני חושב שכן וזה עניין של זמן עד שיוכח ככה.

7. ASROMA Member

כתיבה יפה אבל לדעתי רחוקה מאוד מהמציאות.
    כמו שכבר תואר רבות , מאנסיני רצה הרבה יותר לעזוב את רומא וללכת למועדון שיתן לו שכר גבוה מאשר רומא רצתה למכור את השחקן. זו הייתה פרידה בלית ברירה על מנת לא לאבד את השחקן בהעברה חופשית.
    בנוסף העונה האחרונה של מאנסיני הייתה גרועה מאוד...

הבעיה של רומא השנה היא טוטי , שטוטי פצוע ולא משחק בכלל אין לרומא את הקילר אינסטיקנט שחקן שיעשה את ההבדל. ווצ'ניץ' ממשיך להראות ניצוצות של שחקן גדול כל הזמן אבל הוא עדיין לא טוטי. באפטיסטה שחקן טוב ועושה רושם שמשתלב אבל גם הוא לא שחקן שיביא את רומא לתואר.
    הבעיה נעוצה גם בהיחלשות של שחקני הרכב שתרמו הרבה בשנתיים האחרונים ופשוט נמצאים בצניחה.
    שחקנים כמו פרוטה וטאדיי נמצאים בכושר לא טוב כבר תקופה,ההגנה פצועה ולא מתואמת ובאופן כללי הפציעות גומרות אותנו השנה.
    עם משחק גדול והקרבה אפשר לנצח את אינטר באולימפיקו ולצאת לדרך חדשה יחד עם חזרה של השחקנים מפציעות אט אט.
    שיהיה לנו בהצלחה ומחזור פורה ומהנה.

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

קשה לי לחשוב מי תנצח מחר את המשחק, יובה, או נאפולי. השחקנים ירצו מאד להוכיח שהקבוצה לא במשבר, אני מקווה שבלאן וג'יגלי החדירו בשחקנים מוטיבציה באימון המסכם שנערך היום. אם יובה רוצה להגיע בראש שקט למשחק נגד ריאל ביום שלישי, היא צריכה להשיג ניצחון בנאפולי, דבר אשר יהיה מאד קשה. נאפולי כמובן תרצה להמשיך ולנצח בבית, ויש לה את השחקנים שיכולים לעשות זאת. המשחק מחר יהיה מאד מעניין. כבר לא יכול לחכות.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/08
  9. JR-Riquelme Member

אני מאוד מקווה שחרמן דניס יהיה זה שיפתח מחר במקום זלאייטה. במשחקים האחרונים הוא התחיל למצוא את הרשת, התחיל להתחבר לקבוצה וצריך לתת לו את הקרדיט. זלאייטה עד עכשיו די חלש.

אני חושב שנאפולי תהיה חייבת את האמשיק ביכולת טובה, כי לאבצי אחד שתמיד נותן את ההברקה שלו במשחק לא מספיק, נגד ג'נואה האמשיק היה חלש מאוד, הוא יהיה חייב לקחת את המשחק על עצמו.

בקיצור, נאפולי מקבלת את יובה במצב לא כל כך טוב לדעתי(בשביל נאפולי), הקבוצה משחקת בצורה זוועתית בזמן האחרון, הרבה סימני שאלה סביב המאמן, אבל היא עדיין חיה פצועה שיכולה לנצח בכל משחק נתון. אם המשחק היה לפני שבוע הייתי מסמן ניצחון ודאי לנאפולי, עכשיו השחקנים של יובנטוס מבינים לאיזה מצב הם נקלעו. אם הייתי מסמן משהו במשחק הזה זה 2.

10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אני מאד מקווה שראניירי יתעשת וייפתח עם מרקיוני, הכל כך מצוין. באמת שחקן מבוזבז, שיכול לתרום ליובה עוד המון. אני לא מבין איך הבוסני פותח בהרכב, והוא לא. זה אחד המשחקים היותר חשובים שהיו ליובה בשנים האחרונות, ואני לא מגזים. הדבר המשמח הוא שקייליני חוזר להרכב.

11. 亚历山大帕托 Member

הסגלים למילאן-סמפדוריה:

Abbiati, Ambrosini, Antonini, Bonera, Borriello, Dida, Emerson, Favalli, Flamini, Inzaghi, Jankulovski, Kaka, Maldini, Nesta, Seedorf, Shevchenko, Pato, Ronaldinho

Castellazzi, Fiorillo
    Bottinelli, Donati, Gastaldello, Lucchini.
    Bonanni, Delvecchio, Franceschini, Krsticic, Padalino, Pieri, Sammarco, Stankevicius, Ziegler
    Bellucci, Bonazzoli, Cassano, Fornaroli

ההרכב המשוער של מילאן:

אביאטי
    יאנקולובסקי מאלדיני בונרה אנטוניני
    אמברורזיני סיידורף פלאמיני
    רונאלדיניו
    76 פאטו

אנטוניני יחליף את זמברוטה המושעה, גאטוזו וקלאדזה לא כשירים. קאקא כנראה יהיה עייף מדי אחרי חזרתו מדרום אמריקה וכאן רונאלדיניו יתפוס את מקומו. בוריילו ואינזאגי חוזרים לסגל אבל בספק אם יפתחו, ונסטה צפוי להיכנס במהלך המשחק.

12. NUOVA GUARDIA Member

המשחק המרכזי ללא ספק של המחזור השמיני הוא רומא נגד אינטר. מצפה לנו משחק מעניין ביותר, כאשר הקבוצות הללו הן המועמדות לזכות באליפות השנה. מעניין אותי איך ישחק מנסיני מול האקסית. כאוהד של רומא, אני עדיין אומר שאינטר היא הפייבוריטית למשחק אבל הביתיות מחזקת את סיכוייה של רומא לנצח.

13. פירנצה Member

הכנר עולה זמנית למקום הראשון בטבלת הכיבושים לצידו של זארטה אחרי שכבש צמד ב3:0 על רג'ינה.
    פאציני כבש שער נוסף בפנדל.

14. NUOVA GUARDIA Member

היכולת של אלברטו ג'ילרדינו העונה פשוט לא ניתנת להסבר, השחקן הזה פשוט מושלם!! הבדל שמים וארץ בין היכולת שלו במילאן ליכולת שלו העונה בפיורנטינה. בקצב הזה אני לא חושב שג'ילרדינו ישאר בפיורנטינה בסיום העונה, הוא חייב לעבור לקבוצה גדולה באירופה.

15. פירנצה Member

פיורנטינה מספיק גדולה בשביל ג'ילארדינו במיוחד אם היא תגיע לאלופות גם בשנה הבאה.